201
Írj ide veled történt eseményeket, pl. egy jól sikerült nap történetét egy lánnyal/fiúval (jó lenne, ha ez nem egy beugatós topic lenne, s kéretik megfelelő formába önteni a mondanivalót)
  • MIMACSKA
    #40
    "nem irodalom, de nem is undorító
    és biztos nem tudtál" De tudtam volna de nem tettem szerencsére :PPP


    "amúgy több évvel ezelőttiek de nekem és más csajoknak speciel tetszettek
    és nem Júlia szint bár ilyeneket nem olvasok :-)"
    " zsák a foltját" :DDDDDDDDDDDDDD


    "amúgy meg offoltok P"
    S akkor mi van????? :PPPPP

  • Sir Quno Jedi
    #39
    Én nem vagyok NEM, én csupa igen vagyok, nagy "I"-vel !!!
  • Sir Quno Jedi
    #38
    "neked és más csajoknak" ??? TE nem is vagy férfi ?!! Jah bocs, akkor jók az írásaid...
  • Breki33
    #37
    nem irodalom, de nem is undorító
    és biztos nem tudtál

    amúgy több évvel ezelőttiek de nekem és más csajoknak speciel tetszettek
    és nem Júlia szint bár ilyeneket nem olvasok :-)

    amúgy meg offoltok P
  • MIMACSKA
    #36
    Már csak a nemünkből adódóan is :)))))))
  • Sir Quno Jedi
    #35
    Ezt te meg honnan tudod ?!! (vajon)
  • MIMACSKA
    #34
    Nem akarok én legyűrni senkit....TEEEEEEE!!!!
    Nem vagyunk egy súlycsoportban :))))))
  • Sir Quno Jedi
    #33
    AZ nem ugyanaz ! Egy nőtől ez sokkal megsemmisítőbb ! Mert csak egy nő lehet az, aki legyűrhet egy férfit !
  • MIMACSKA
    #32
    Arra itt vagy te!!!!! :DDDDDDD
  • Sir Quno Jedi
    #31
    Nem illik meghátrálni, zúzd csak szét a hamvas kis lelkét a kismocsoknak ! Legyen végre férfi 1x az életben ! :DDD
  • MIMACSKA
    #30
    Amúgy meg a #19-est nem neked címeztem....
  • Sir Quno Jedi
    #29
    A nyál nem féfias vonás ! pont-> "."
  • MIMACSKA
    #28
    És nehogy megint besértődjél :PPP
  • MIMACSKA
    #27
    Na ne haragudj de most kierőszakoltad belőlem!

    Te mit gondolsz mi ez???? IRODALOM????? Vagy mi????

    Nem nem tudok ilyet. ( hál istennek )
    Bár 18 évesen biztos tudtam volna :)))))
    Sztem te is kinövöd majd :))))))))
  • Breki33
    #26
    1. sztem az enyémben semmi ilyen nincs
    (a nemes szó nemis szerepel :-)
    2. Ez nem ilyenekből vagy máshonnan beollózott
    3. Lássuk tudsz-e jobbat
  • peet69
    #25
    Nem beszólós Topig
  • MIMACSKA
    #24
    Jaj Brekike nem akarlak én bántani téged.Bocs, hogy ez a véleményem igazán nem akartam. De nekem ezekről azirományokról a 18 éves magam jut eszembe amikor előszőr megjelentek a Júlia regények. 10 -15 elolvasása után kissé megcsömörlöttem a hogyan szorítja nemes vesszejét stb dumáktól....
  • Breki33
    #23
    sztem pl a 18-ast el sem olvastad rendesen

    bírom azokat akik egyből csak kritizáni tudnak
    sztem az beszéljen így -esetleg- aki jobbat tud irni

  • [Walaki]D`Lair
    #22
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

    MEKKORA SZMÁJLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • MIMACSKA
    #21
    szívesen.
    Ez amolyan szellemi .......ció :)))))
  • Breki33
    #20
    kösz


  • MIMACSKA
    #19
    hányinger topic
  • Breki33
    #18


    Balatoni nyár





    Gyönyörű nyári reggel volt, a napfény sugarai átszűrődtek a fák lombjain lassan felmelegítve az aszfaltot és a harmat cseppeket, amelyek gyorsan elillantak. Az úton szinte alig járnak az autók, sehol nincs még nagy forgalom. A madárdal még élénken hallatszik, nem nyomja el a rohanó gépek zaja. Az út mentén a fűben egy lány ücsörög hosszú barna haját a nyári szél cirógatja, fejével az ölében egy fiú fekszik mellette csukott szemekkel. Piros pólója nem épp nevezhető tisztának, néhány helyen elég viseltes. A lány le sem veszi tekintetét a srác nyugodt arcáról, bár a szemét eltakarja hosszú haja. Meg sem zavarják a tovatűnő gépkocsik, amik átrobognak a tájon és eltűnnek a semmiben. A lány finoman simogatja az arcát és közben halkan beszél hozzá. Végig a tegnap este jár az eszében, az a tökéletes éjszaka, amiben még nem volt része azelőtt.
    Már legalább három hónapja ismerték egymást, de akkor még nem volt köztük semmi, a barátságon kívül. Fokozatosan egyre jobban ismerték meg egymást, míg elértek arra az állapotra, ami megpecsételte sorsukat és örök szerelemre ítéltette őket. Kezdetben még a gondolat sem merült fel bennük, de egy idő után a fiúban kibontakozott valami, amit nem tudott tovább magába rejteni. Elképesztő űrt érzett, ha nem volt a közelében és nem értette, mitől van ez. Felnyíltak szemei és ráeszmélt a valóságra, szerelmes. De nem akármilyen módon, így még sosem érzett senki iránt, bár nem is volt túl sok tapasztalata e téren. Úgy látszott, hogy ez sajnos egy oldalú dolog, mert nem igazán látott semmiféle aktivitást a lány részéről, de néha mégis talált néhány félreérthető jelet, amiket viszont nem tudott mire vélni. Napokig magába roskadva gondolkozott, hogy ha nem fedte volna fel az érzéseit, akkor legalább most is vele lenne és mindent megbeszélne vele, mint az előtt. Néhány nap múlva a lány váratlanul beállított és közölte vele, hogy gondolkozott azon amit mondott és be kell látnia, hogy már ő sem a barátot látja a fiúban.
    Ez három hete történt, azóta minden olyan mint rég, csak sokkal jobb. Az elmúlt éjszaka volt az első, amit együtt töltöttek és ez az élmény felért bármivel. Szinte szavak nélkül kommunikáltak, csak az érzelmek és a testek beszéltek. Úgy simultak egymáshoz, mint ha sosem érne véget ez a pillanat, minden percét kiélvezve szárnyaltak a vágyak vad és kiismerhetetlen világában, nem törődve senkivel és semmivel. Reggel a nap első sugarai az összefonódva a testeket találta az ágyban, ahogy békésen pihennek a kimerítő éjszaka után. A srác előbb felébredt, de megpillantva alvó kedvesét, nem volt szíve felkelteni, így óvatosan felöltözve kilopózott a szobából. A napsugarak vakítóan verődtek vissza fehér pólójáról, amint kilépett a teraszra. Mélyet lélegezve a friss levegőből eszébe jutott, hogy meglepi szerelmét és elindul bevásárolni, amíg ő alszik. Elindult a kertkapuhoz és becsukva maga mögött útra kelt. A lány felébredt e közben és csak annyit látott, hogy a fiú eltűnik a kertben lévő fák mögött. Magára kapva néhány ruhadarabot utána eredt, de csak a fő útnál érte utol. A fiú észre sem vette, hogy követik és az éjszaka élményétől eltelve semmire sem figyelt. A lány nem bírta tartani a lépést és utána kiáltott, csak ez volt az a hang amire figyelmes lett és visszanézne ott látta szerelmét, ahogy neki integet. Hirtelen félrenézett és észre vette a fiú felé robogó kamiont, ami vészesen közeledett az úton, ahol a srác megállt. Rohanni kezdett felé, hogy figyelmeztesse a veszélyre, de a fiú csak rá figyelt. Hirtelen kapcsolt és oda nézett,
    Magas, éles duda szó és fékcsikorgás amit utoljára hallott és minden elsötétült.
    A lány odaérve hozzá, letérdelt mellé és fejét az ölébe emelve próbálta elállítani a vérzést, ami már megfestette teljesen fehér trikóját. A fiú kinyitotta szemét és homályos tekintetével ránézett remegő kedvese könnyes arcára, elmosolyodott és lehunyta szemeit…..

  • Breki33
    #17
    Szürke hétköznapreggel, a belváros egyik tekintélyes épületének ötödik emeleti irodájából szemlélve, az utcán hömpölygő emberáradat, mint valami hatalmas kígyó tekergőzik az utcákon.
    A tömegből kiválik egy vékony, szemüveges szőke középhosszú, összefogott hajú lány, aki sietős léptekkel igyekszik lépést tartani a rohanó idővel, és eltűnik a kapualjban. Hosszú léptekkel igyekszik az iroda felé, mintha késésben lenne, pedig fél órás előnyben van. De még így sem tudta soha megelőzni főnökét, aki már az irataiba temetkezve ül az íróasztalánál. Az ajtó előtt elsuhanó tündér csengő hangjára lesz figyelmes és csak annyi időre hagyja abba a munkát, hogy üdvözölje és egy kedves bókot elejtsen a lány felé. Nagyon jólesik a kedvessége, amit már fél éve minden egyes reggel megkap, és értelmet ad az üres hétköznapoknak.
    Kioson a tea konyhába és feltesz egy jó erős KV-t, hogy viszonozni tudjon valamit a főnökének. Gondolataiba merülve vár miközben fantáziája elkalandozik. Előveszi főnöke kedvenc bordó bögréjét és beletölti a forró KV-t.
    A felcsörrenő telefon hangjára észbe kap és megégeti puha ujját. Sietne felvenni, de újra csend támad: a főnöke már megelőzte.
    Egy gyenge elhalkuló hang közölte a telefonban, hogy nem tud ma bemenni dogozni.
    Az üzlettárs volt.
    Valami betegségre hivatkozott. A főnök megértőnek mutatkozott, de miután befejezték, idegesen csapta le a kagylót.
    Közben a konyhában a lány puha ajkaival próbálja enyhíteni ujjának lüktető fájdalmát és lassan elindul az iroda felé.
    Az íróasztalnál ülő főnök figyelmét valami félre vonja:
    Hirtelen fel pillant és az ajtóban álló szőke tündérre szegezi tekintetét, aki egyik kezében valami csodás illatú ajándékot tart, miközben varázslatos vörös ajkai közt próbál enyhülést keresni finom kecses ujja.
    A fiú nem tudja levenni a szemét arról a csodás izgató látványról, ami elé tárult.
    Kicsit zavarba jön a lány és sietve távozni akar. Közli vele, hogy ne siessen olyan nagyon, mert rengeteg átbeszélnivalójuk van a mai nappal kapcsolatban, mivel hogy kettesben maradtak. Kihúz egy széket az asztal alól és megkéri, hogy foglaljon helyet. A lánynak megakad a tekintete a srác szürke ingujján kidomborodó izmokon. Félre kapva pillantását egyenesen bele néz azokba az izzó kék szemekbe, amelyek régóta hatalmukba kerítették. Oda nyújtja félénken a bögrét, de kicsit elügyetlenkedi a dolgot, mert egyszerre nyúlnak érte és a KV kilöttyen a lány hófehér blúzára.
    Hirtelen felpattan és kirohan a tea konyha irányába. A srác átkozza kétbalkezességét és idegesen beletúr rövid kócos barna hajába.
    Ahogy kilép az ajtón, ugyanavval a lendülettel vissza is táncol a meglepetés erejétől. Hátrálva közelít az íróasztalhoz, miközben majdnem elesik a kihúzott székben. Az ajtóban megjelenik a lány blúz nélkül, csak egy csipkés melltartó van rajta, egy fehér harisnyakötő és harisnya. A srác nem tud betelni az eléje táruló gyönyörű látvánnyal és szünet nélkül vizsgálja szemeivel a lány minden egyes részletét.
    Lassan megindul a kővé dermedt áldozat felé elszántan, mint a legtitkosabb álmaiban amelyekről reggelente szokott ábrándozni, mikor íróasztala fölé görnyedve vágyainak uralóját. Már régóta elhatározta, hogy valamivel viszonozni fogja azokat a kedvességeket, amiket azidő alatt kapott, mióta itt dolgozik. Igaz kis bókok voltak, de elegek ahhoz, hogy jó kedvvel induljon az üres hétköznapoknak. A srác nem is remélte, hogy valaha is az asztal szélességénél közelebb kerülhet vágyainak titkos istennőjéhez.
    Kicsit furcsának tartja, hogy a lány átveszi a kezdeményezést, de nem áll ellen, sőt kicsit izgatónak is tartja, mikor lassan kibontja szürke nyakkendőjét. A fiú lépés előnyben van, mert partnerén már csak melltartó van felül. Az ing kigombolásában már besegít már amennyire tud, mert figyelmét még mindig leköti a csodálatos tájkép. Finom mozdulatokkal félrehúzza a melltartó vékony pántját és érzéki csókokkal illeti a lány bársonyosan puha bőrét. Lassan csúszik lejjebb és lejjebb a keze, hogy kiszabadítsa börtönéből azokat a formás idomokat, melyek vágyainak tárgyát képzik már régóta. A lány miután ledobta a szürke inget kezéből, lassan végig simítja érzéki ujjaival a srác mellkasát és megpihen pár pillanatra a vállán. A fiú megragadja vékony izmos karjaival szerelmét és felemeli az íróasztalra. Gyengéden végig cirógatja a lány egész testét, de a csípő körül elakad, valami feleslegeset vél felfedezni, ami nem illik bele a képbe.
    Hát persze!
    Finoman kikapcsolja a harisnyakötő csatjait, hogy el tudja távolítani a maradék útban lévő selyem költeményt, ami a vágyaik beteljesülésének útjában állt. Egy laza mozdulattal kioldja derékszíját mi által úgy hullik le a nadrágja, mint az asztalról félresöpört irathalmaz. Ugyan erre a sorsra jut az alatta rejtőző boxer alsó is. Megmarkolva a lány kezét felhúzza őt és végig simítja bársonyos bőrét az arcától a combjáig, lassan, minden részletre gondosan ügyelve. Átkarolják egymást és forró szerelmük heves csókban tör a felszínre. A fiú ajka lassan lefelé vándorol. A vágytól duzzadó keblek szomjazzák a gyengédkényeztetést, közben kezei újabb kalandok után néznek, és elindulnak lefelé az ismeretlen táj meghódítására. Hangosan felszisszen a lány mikor olyan helyre tévedtek a kíváncsi ujjak, ahol a gyönyör lakozik. Az ajkak is követik a már kitaposott ösvényt a biztos cél felé, miközben körmeivel a fiú széles hátát barázdálja. A combok belső része és a környező területek roppant érzékenyek, ezért rendkívüli óvatosságot igényel a környék bebarangolása.
    A gyönyör kapuja hirtelen feltárul a szerencsés utazó előtt és bebocsátást nyervén forró ajkaival ébresztgeti a szunnyadó vágyat. Hűvös nyelvének érintése hidegzuhanyként borzolja fel az érzékeket.
    A lány felhúzza térdre ereszkedett lovagját és magához rántja. Combjaival átkulcsolva jelzi vágyainak következő állomását. Végig simítja a fiú izmos mellkasát, barázdás hasfalát és végül elérkezve céljához, kezébe veszi szeretője legérzékenyebb részét és beinvitálja a testi örömök álomvilágába. Forrón egymásba fonódva az érzelmek hullámain ringanak, egymás legapróbb rezdüléseire reagálva módosítják a ritmust.
    A heves szerelmi tusának szinte semmi sem állhat útjába, sorra repülnek le az asztalról a különféle tárgyak, melyek végül a kék kárpiton pihennek meg. Egyre hangosabb jelek utalnak arra, hogy a lány közeledik vágyainak beteljesüléséhez, behunyt szemmel tartja a fiú testét magán, combjaival olyan erősen fonja át, mint egy áldozatát szorító óriási Pyton. A tüzelő kék szemek hirtelen könnybe lábadnak és elhomályosuló világ megszűnik létezni.
    Hirtelen néma csend.
    Majd együttes erővel robban ki a beteljesülés hangos érzéki sóhajok közepette.
    Erőtlenül hullnak az asztal hűvös lapjára és hosszú percekig mozdulatlanul fekszenek összefonódva, mintha ez a pillanat örökké tartana, az idők végtelen tengerén.
  • cseri001
    #16
    Nem folytatod? Vagy nincs tovább?
  • Mpxplay
    #15
    Másfél óráig tartott elolvasni? :)
    Biztos erősen küzdöttél a sírással, s a könnyeidtől nem láttad a szöveget :)))
  • MIMACSKA
    #14
    bár kissé csöpögős :)
  • selwik
    #13
    Ezen a fórumon sztem ne várj több komolyságot, inkább chat folyik mindenhol.
  • MIMACSKA
    #12
    sg blogggggg!!!!!!!!
    looool!!!:))
  • Mpxplay
    #11
    Bocs. A 'beugatás' alatt csak azt értettem, hogy sajna sok értelmes téma/topic tele van mindenféle beszólással, s a végén pont a topic lényege tűnik el a semmibe, s csak valami idétlen zagyvaság marad.
  • cSuwwi
    #10
    ezis tiszta olyan, mint szodáj regénye a gumiban :P
  • peet69
    #9
    Nem beugatásnak szántam eccerűen csak kérdeztam!!!
  • Mpxplay
    #8
    Kopiztam. De kb. 1-2 óra volt mindegyik darab. Romlik a memóriám, azért ... :)
    Na, még jó, hogy írtam, hogy ne beugatós topic legyen... :(
  • [Walaki]D`Lair
    #7
    :PPPPPPPPP
  • peet69
    #6
  • [Walaki]D`Lair
    #5
    kopizza te fasz....:D
  • peet69
    #4
    Ezeket meddig írod ???
  • Mpxplay
    #3
    2004. március 17. szerda

    Délelõtt bementem az üzletbe Katkához, hogy megkérdezzem, megyünk-e akkor csempét nézni a konyhámhoz. Persze, hogy mentünk. Találka a Kisbüfé elõtt 2-kor.
    Piac, abc, haza, majd 1 óra magasságában elkezdtem készülõdni. Fürdés, majd szûk, kék farmer, kék kockás ing, fekete cipõ, aranynyaklánc, sok parfûm felvétele.
    Öt perccel két óra elõtt értem a megbeszélt helyre. Már távolból láttam, hogy a kövön ül és engem vár. Aranyos volt...
    Elindultunk gyalog a villamosmegálló irányába. Közben beszélgettünk: elõször udvariaskodó kérdések, hogy: "sokat kellett-e rám várnia" (nem, mert nemrég érkezett õ is), meg hogy "sok volt e ma a munka" (csak a szokásos).
    Persze a fõ kérdés (poén) akkor is és a nap folyamán többször is az volt, hogy nem fogunk-e lebukni, mivel tulajdonképpen ez egy titkos találka volt, bár én tényleg a konyhához csempét nézni hívtam magammal mondván, hogy úgyis õ fog majd benne fõzõcskézni, és neki kell, hogy tetszen az egész.
    A történethez még az is hozzátartozik, hogy amióta megismertük egymást, azóta avval szédítem, hogy ha kész lesz a lakásfelújításom, akkor majd beköltözhet. Úgy látszik sikeres volt az ostrom, mert elindultunk elsõ közös randinkra, bár akkor még nem tudtuk mi fog ebbõl kisülni a nap végére.
    Mindketten keveset aludtunk elõzõ éjszaka, s ehhez mérten kótyagosak voltunk.
    Fõleg õ mondta, hogy egész délelõtt nem bírt magával, teljesen idétlen volt, de én nem láttam rajta semmi ilyesmit, vagy csak egyszerûen nem erre figyeltem...
    Mondtam, hogy nem autóval megyünk, hogy ha erre számított, de nem erre számított, s - utólag megtudva - ezen a kijelentésemen egy kicsit meg is sértõdött, hogy minek nézem én õt. De akkor ezt persze nem mondta.
    Mentünk a villamosmegálló felé, én persze a szokásos öles lépteimmel haladva, de szerencsére hamar észrevettem, s kisebbeket léptem, de megjegyezte, hogy én is olyan vagyok mint a többi férfi, állandóan rohanni kell utánam.
    S hogy mirõl is beszélgettünk még? Nem is tudom pontosan. Sütött a nap, meleg volt (kb 20 fok), rajta farmernadrág, egy szûk, fekete, vékony pulóver (póló?), és farmer dzseki volt, emiatt egy kicsit melege volt, úgyhogy a villamosmegállóban az eresz alá álltunk be.
    Hamar jött a villamos, s a középsõ kocsit céloztuk meg. Õ szállt fel elõször, de én nem tudtam rögtön utána menni, mert egy babakocsis kismama is próbált felszállni, s imponálni akarván megpróbáltam segíteni, de a végén majdnem lemaradtam a villamosról, ráadásul Katka nem is nagyon figyelte mi folyik a háta mögött, úgyhogy akcióm tulajdonképpen felesleges volt. Hát ezért töröm én magam? :)
    A villamoson tájékoztattam az útirányról, de nem jutottunk messzire, mert hamar kitalálta, hogy õ inkább sétálni szeretne és nem csempét nézni. Nem kellett kétszer mondania... Leszálltunk, átmentünk az aluljárón a másik oldara, s a Hídon keresztül átsétáltunk a Szigetre. Fújt a szél, a szemébe por ment, az úton mindenféle autó döngetett úgy, hogy alattunk mozgott a híd, s közben ecseteltem, hogy van nekem egy ismerõsöm akinek annyira tériszonya van, hogy nem mer átmenni egy hídon sem.
    De mint kiderült ez rá is teljesen igaz volt, úgyhogy hiába is próbáltam megmutatni, milyen szép örvények vannak a Folyóban, erre valahogy nem volt igazán kíváncsi. Nem is értem, hogy miért... :)
    Beértünk a szigetre. Csend, béke, nyugalom, séta a nagyrét irányába, majd azon keresztül a romokhoz. Közben meglepõ kérdést intézett hozzám: "Ez most randi"?
    Tényleg meglepõ volt, mert szerettem volna, hogy így legyen, de eszember sem jutott, hogy ez meg is történhet. Azt hittem, hogy csak játszadozunk, barátkozunk.
    Szóval nekem lett szegezve a kérdés, s többnyire az ilyen nekem szegezett kérdésekre nem szoktam egyenesen válaszolni, úgyhogy egy darabig próbáltam viccelõdve kerülni a határozott válaszadást. A végén azt hiszem csak annyit sikerült belõlem kicsikarni, hogy „lehet az is”. Egy másik kérdést is feltett a nap folyamán többször, de ezt elsõsorban saját magának: "mit keresek én itt?". De erre igazán egyikünk sem tudta a választ, csak sodortattuk magunkat az ‘árral’.
    A romokhoz elérve felmásztunk az egyik vastag, de nem túl magas falra, leültünk, beszélgettünk. Rögtön a másik legmélyebb magánügyeibe turkáltunk bele, volt barátnõk és barátok (utóbbiak persze nála), hány darab, milyen hosszan, mennyire komoly...
    Családok és azok állapotai, volt és jelenlegi szülõk, stb. Majd pedig a fõ téma: nyilatkozzak, hogy mit is szeretnék Tõle.
    Én, mint egy kissé bonyolult lélek, ha akartam se tudtam volna erre válaszolni, de azért azt elmondtam, hogy én félig komolyan, félig viccesen próbáltam õt meghódítani, s nem is reméltem igazán, hogy Õ erre beadja a derekát, mivel mondta régebben, hogy többen is próbálkoztak már nála, de persze mindegyiket rövid úton kikosarazta, fõleg azért mert több éve együtt él a barátjával, és soha sem jutott eszébe, hogy megcsalja õt bárkivel is...
    Talán akkor, talán késõbb vetõdött (vetettem) fel a kérdés, hogy: "De akkor mi a helyzet velem?"
    De erre meg õ nem tudott mit mondani, mert ez volt a nagy dilemma...
    Miután kockásra ültük a hátsóinkat a szabálytalan köveken, továbbálltunk, de rövid séta után a Virágos-kert északi végében leültünk egy fehér padra. Közel egymáshoz... itt már túl sok szó nem esett (ha jól emlékszem), kisgyerekek futkároztak körülöttünk, miközben mi egymással szemben ülve, többnyire csak egymást néztük. Néha megsimogattam a kezét, játszottam az ujjaival, néha ‘véletlenül’ a lábán is végigfutott a kezem, közben azon gondolkoztam, hogy õ most nagyon szeretne tõlem valamit, amit õ már talán végiggondolt magában, de engem meg nagyon váratlanul ért ez az egész, mert tetszett ugyan a lány, de igazán alig ismertük még egymást, s nem tudtam eldönteni hamarjában, hogy mi is legyen kettõnkkel.
    De azt tudtam, hogy ha döntök, akkor azzal megpecsételem mindkettõnk sorsát.
    Ezért még nem történt semmi, csak néztük egymást. Majd rövid idõ múlva innen is felálltunk, továbbsétáltunk. Közben azzal a hasonlattal álltam elõ, mintha ülnénk a medence szélén, de még nem tudjuk, hogy megmártózzunk-e vagy sem, úgyhogy még csak fröcsköljük egymásra a vizet. Erre azt mondta, hogy szerinte már kezdünk belegázolni a vízbe...
    Elmentünk a vadaspark mellett, megnéztük a kacsákat, "milyen aranyosak", "persze" – mondtam – "de tepsiben sokkal aranyosabbak", fel is háborodott. :)
    Vattacukrot nem ettünk, helyette viszont sok rágót (ill. én csak egyet) rágtunk el.
    Séta tovább. Kinéztük elõször egy nagy fa törzsét, hogy majd arra leülünk, de ehhez egy kis dagonyán is át kellett gázolni, s ráadásul a fatörzs sem volt számunkra megfelelõ, de hamar észrevettünk odébb egy üres padot, megcéloztuk, elfoglaltuk.
    Ültünk megint egymással szemben, szemezés, egy kis simogatás, ujjak és kezek babrálása.
    Aztán pedig az elhatározás és a megoldás egyszerre született:
    Kértem, hogy forduljon meg, üljön nekem háttal, majd amikor ezt megtette, magamhoz húztam, átöleltem a derekát, majd adtam néhány finom puszit oldalról a nyakára. Halkan felsóhajtott.Úgy tûnt, teccik neki a dolog. (Reméltem is, hogy ez az akció nem fogja hidegen hagyni. :) )
    Innentõl már nem is volt kérdéses semmi sem. Elcsattant az elsõ csók, hamar elõkerültek a nyelvek is, nyakpuszilgatás, fülharapdálás, a szabad majd késõbb a rejtett bõrfelületek feltérképezése a kezekkel. Én a hátát simogattam a póló alatt, õ pedig az ingem ujján és a gomblyukaim között próbált hozzám közelférkõzni. Persze hagytam, õ is hagyta.
    Mintha már régóta ismertük volna egymást, tabuk és gátlások nélkül, a közerkölcs és a jóizlés határát erõsen súrolva. Mivel a pad egy gyalogút mellett volt, s közben az emberek mellettünk jártak-keltek, biciklisták száguldoztak, bringóhintók csilingeltek, de ezt mi valahogy egy jó darabig észre sem vettük, mintha megszûnt volna körülöttünk a világ. Finom selymes bõre, odaadó ajkai, izgató domborulatai hosszú idõre lekötötték külsõ és belsõ érzékszerveimet.
    Hamar eljutottunk abba az állapotba, amikor az ember már többet szeretne egy kis csóknál és simogatásnál. Én talán még nem is annyira, mert inkább arra koncentráltam, hogy neki örömet szerezzek, de õ azt mondta, hogy végig futott rajta valamiféle borzongás, de nem a hidegtõl...
    Talán fél órát, talán egy órát voltunk ott, nem emlékszem. Repült az idõ, s mi repültünk vele együtt.
    Persze, hogy ne legyen olyan unalamas ez a délután (bár eddig sem volt az), továbbmentünk (most már a kezét fogtam vagy a kisujjunkat akasztottuk össze), de hamar találtunk egy újabb padot, egy nagy rét közepén, napsütéssel kivilágítva.
    Leültünk, éleveztük a csendet, a madárcsicsergést, s nem utolsósorban egymás társaságát. Egy kicsit beszélgettünk, egy kicsit az ölében is feküdtem, a többire nem nagyon emlékszem.
    A fontos dolgokat már megbeszéltük, szavak helyett simogatással és csókokkal adtuk egymás tudtára, hogy mit szeretnénk: egymást.
    De jött egy focicsapat, s úgy találtuk, hogy minket fognak kapufának használni, úgyhogy innen is hamar továbbálltunk.
    Talán ettõl kezdve lettünk még rosszabbak, néhány eddig elkerült vidéket is felfedeztünk a másikon, néha elölrõl, néha pedig hátulról simogatva egymást.
    Lesétáltunk a Partra, közben többször is eltévedt a kezünk. A parton találtunk egy lépcsõt, Katka leterítette a kabátját, amire leültünk.
    Egy kis csók, egy kis simogatás, egy kis beszélgetés, például arról, hogy milyen fazonra van nyírva a 'haja'. Bármit kérdezhettünk a másiktól, mindenre választ kaptunk.
    A nap kezdett lemenni, mi meg elindultunk hazafelé.
    De az út hosszú volt, mi pedig gyakran 'eltévedtünk', többször is csók- és simogatás-szünetet tartottunk. Egy nagyobb bokor takarásában pedig méretet vettem kezeimmel a fenekérõl, persze nadrágon belül, majd a romokhoz újra elérvén amikor már egy kicsit sötétebb lett, kigombolva a nadrágját egy kicsit megsimogattam ott is...
    Ezek után Katka kénytelen volt elszívni egy cigit, hogy egy kicsit megnyugodjon. :) (igaz ugyan, hogy utálom, ha egy nõ cigizik, de még ezt is elnéztem neki)
    A nagy rétnél még invitálni akart, hogy nézzük meg közelebrõl a füvet, de ezt már azért mégsem hagyhattam.
    Besötétedett. Elgyalogoltunk a villamosmegállóig, majd ott elváltak útjaink.
  • Mpxplay
    #2
    2004. március 23. kedd

    7:50-re állítottam be az ébresztõórát, de utána kellett vagy fél óra mire magamhoz tértem. Gyorsan felöltöztem, elmentem a piacra és a közértbe egy kis reggeliért, utána haza, egy kis rendcsinálás, de nem is tudtam mindent befejezni, mert 9 elõtt öt perccel megérkezett…
    A kaputelefonon szólt fel, próbáltam neki kinyitni a kaput, de az többszöri próbálkozásra sem sikerült, úgyhogy gyorsan felkapkodtam magamra ruháimat (egy rövid vászonnadrágot és egy pólót), majd gyorsan letrappoltam a lépcsõn.
    A földszinten várt. Hozott kettõnknek reggelit is, s ez nagyon meglepett. Kedves dolog volt. Gyalog mentünk fel, kinyitottam az ajtót, bementünk, de kértem, hogy ne nagyon nézzen körül, mert a lakás felújítás alatt volt, emiatt az elõszobában csak a csupasz falak meredeztek. Kabát, cipõ, majd be a szobámba.
    Leültünk az ágyamra. Kérdeztem, szeretne-e zenét hallgatni (persze), s bekapcsoltam a számítógépet és az erõsítõt, s egy kis technikai birkózás (gomb be, kábel össze) ("mindjárt, csak egy kis technikai malõr") után régi magyar zenéket hallgattunk.
    Át akartam rakni a párnámat az ágy egyik végébe, hogy én annak dõlök, õ pedig nekem, de ezalatt õ egyszerûen csak végigfeküdt az ágyamon a plüss állataimat használva derékaljnak. Egy kicsit lejjebb eresztettem a redõnyt, hogy a szobában egy kis félhomály legyem és persze lefeküdtem mellé.
    Beszélgettünk. Feltártuk egymás elõtt múltunk legsötétebb foltjait a gyerekkortól mostanáig. Nekem sem volt épp felhõtlen gyerekkorom, de az õ története elég szomorú volt. Magyarázatot adott arra is, hogy miért nem (lesz) képes szakítani a barátjával még akkor sem, ha esetleg velem szívesebben lenne együtt: mert sokkal és sokmindenért (hálával) tartozik neki, bár én ezt akkor sem, azóta sem tudom teljesen megérteni...
    Sajnáltam õt, szomorú is voltam a hallottak miatt, de megértettem a dolgot. Neki a könnyei csorogtak, mert tudta, bármit is tesz, azzal valakit megbánt. Próbáltam vigasztalni, puszilgattam, simogattam az arcát, s egy idõ után megnyugodott. De a simogatást nem hagytam abba, mert finom bársonyos bõre vonzotta a kezemet, s úgy tûnt jól esik neki is, amit csinálok. Aztán valamikor kigombolta a nadrágját, nem is tudom pontosan miért. Megmutatta a hasán lévõ - szerinte nagyon csúnya - vakbélmûtét nyomait (késõbb én is megmutattam ugyanezt magamon), de túl sok nem látszott belõle (részben mert sötét volt). Kritizálta még a derekán lévõ plusz kilókat, de én mondtam, hogy nekem õ így is nagyon tetszik. Szemrevételeztem a bugyiját is, kérdezte, hogy én milyet szeretnék rajta látni, nagyjából leírtam neki. Szexuális szokásainkról beszéltünk ("hogy állsz az orális szexszel?"). Ebben is – mint annyi másban – megegyezett az ízlésünk.
    Nemsokára feltérdelt az ágyon, s - a pulóver alatt - levette magáról a melltartóját, mondván, hogy kényelmetlen. De már nem feküdtünk vissza, mert mondtam, hogy menjünk át a másik szobába, mert ott egy nagyobb ágy van, erre azt mondta, hogy nem tudja, merre van. Kézen fogtam és megmutattam…
    Az ágy nem volt bevetve. Belefeküdt. Próbáltam lehúzni szûk farmernadrágját, de végül rábíztam a dolgot. Egy kis unszolásra levette a pulcsit is hamar, s ott feküdt elõttem egy szál bugyiban. Nagyon szép és izgató látvány volt. Kitornásztam magamat a nadrágomból, levettem a pólómat, majd melléfeküdtem. Nem voltunk gátlásosak, simogattuk, csókoltuk egymást, s hamar eltévedt a kezünk a legérzékenyebb pontok felé. Talán õ volt, aki kezdeményezett: lejjebb húzta egy kicsit a rajtam lévõ alsónadrágot, s elõször egy kis puszit adott a nemesebbik testrészemre, majd oldalról fogta át ajkaival, utána szabályos ütemben izgatott egy rövid ideig…
    Nem hagytam sokáig, mert én is szerettem volna valami hasonlót csinálni, de a bugyiját egy darabig nem hagyta magáról lehúzni, hiába is kérleltem, úgyhogy elõször csak oldalra húzva tudtam nyelvemmel belekóstolni a legfinomabb testrés(z)ébe, de késõbb – többszöri próbálkozás és unszolás után – elõször róla, majd rólam is lekerült a megmaradt egyetlen ruhadarab.
    Egyszerre is csináltuk (bár én voltam felül, s ez egy kicsit furcsa volt), külön-külön is. Nagyon jó (és finom) volt a lába között hasalni és a nyelvemmel izgatni legérzékenyebb pontjait, miközben õ halk, kéjes hangokkal adta tudtomra, hogy jólesik neki, amit vele teszek…
    Mondta, hogy szeretné, ha benne lennék (és még kérdezett valami fontosat), de végül is nem tettük fel az i-re a pontot, elsõsorban mert én nem szerettem volna igazán. És ezt sajnos nem az eszem diktálta, hanem a testem. Úgy éreztem, hogy ha megtörténik a dolog, akkor sem lesz az enyém. De megkérdezte, hogy nem kívánom õt, azért nem megy? Én erre adtam egy kitérõ választ, ami csak fél igazság volt…
    Egy kicsit még összebújtunk, majd felöltöztünk, beszélgettünk, zenét hallgattunk. Az ölembe ült, átöleltem, mondtam: "most nem cserélnék senkivel", és ez nagyon is így volt.
    Dél körül elment, de az illatát otthagyta a párnámon. Még két nap múlva is elég volt csak belefúrni a fejem a párnába, máris megjelent elõttem ez a délelõtt…
  • Mpxplay
    #1
    2004. március 30. kedd

    Éjszaka keveset aludtam, hajnalig forgolódtam, s utána is csak egy rövid, nem túl pihentetõt tudtam csak aludni. Nehezen tudtam elhatározni, mi legyen kettõnkkel. Elengedjem? Vagy ragaszkodjak hozzá? Mi a jobb neki? És nekem? Nekünk?
    Tíz óra körül ébredtem, de egy darabig még az ágyban feküdtem. Felkeljek? Érdemes?
    Végül mégiscsak felkeltem, nekiálltam egy kis rendcsinálásnak. Közben közért, majd piac. Délután 1-re kész voltam mindennel: rendrakás, fürdés, borotválkozás.
    Fél kettõ körül felszólt a kaputelefonon, hogy késik 10-15 percet, mert van még egy kis dolga. Majd jött (becsöngetett az ajtón). Kabát, cipõ, be a szobámba.
    Rögtön azzal kezdte, hogy eléggé zûrös napja volt (rossz jel), mert reggel összeveszett a barátjával (hm, ez viszont jó jel, talán mégicsak felém billen a mérleg?).
    Zene bekapcs, ágy elfoglal (elõször ülve, majd hamar fekve). Simogatás, csókolózás: ez még megy, ebben megvan az egyetértés. Beszélgetés: egyre távolabb érzem magamtól. De ezt már részben elfogadtam, elkönyveltem. Tenni ellene vagy érte nem tudtam, vagy inkább egyszerûen nem volt hozzá energiám. Elmondta, hogy félig-meddig már kibékült a barátjával (még úgy is), ezek után érthetõ volt, hogy ezen a napon a simogatásnál (bár ez elég alapos volt) messzebb nem jutottunk el. Nem is hagyta, de engem is a már ismert érzés kerített hatalmába: ha nem lehet teljesen az enyém, akkor nem is akarok, nem is kívánok tõle túl sokat. És még ott volt a már meglévõ probléma: nem a külseje miatt tetszett meg, mert ha emiatt gerjedtem volna rá eredendõen, akkor biztos sokkal jobban érdkelt volna engem is a téma. De én a lelkivilágát, a gondolkodását szerettem meg (ill. olyan volt, mintha megtaláltam volna a lelki társamat, akivel teljesen egy hullámhosszon tudok gondolkozni).
    Beszélgettünk kettõnkrõl. Mint mindig, most is ugyanazt gondoltuk, ugyanazt mondtuk: együtt nem megy a folytatás, egymás nélkül képtelenek vagyunk élni. Legalább is most mindketten ezt éreztük. Szakítsunk vagy folytassuk a bújkálást és hazudozást? Mindkettõ rossz ötletnek tûnt.
    Aztán a változatosság kedvéért elõszedtem a régi fényképalbumot, gyerekkori képeket, rólam, a családról ("szüleid milyen jól néztek ki együtt", "csak kár, hogy elváltak"), majd volt barátnõim képeire is kiváncsi volt, hát megmutattam a két legfontosabbat („egyeske és kettecske”). Cserébe õ is mutatott (hozott) magáról egy néhány évvel ezelõtt készült képet, uhh, azt hittem lepadlózok, mert olyan jól nézett ki rajta (szép barna bõr, világosbarna haj), úgyhogy sokáig személtem, memorizáltam hajdani csodás külsejét, mert sajnos a képet nem akarta nekem adni...
    Kár, hogy régebben nem ismertük egymást, pedig akár találkozhattunk is, mert állítólag elég régóta és elég sokat járt már környékünkön (talán ezért is éreztük úgy, mintha idõtlen idõk óta ismernénk egymást).
    Fényképek el, zene vissza. Csók, simogatás, most már egy kicsit merészebben. Póló alatt, nadrág alatt, de még bõr felett. Kigombolta az ingemet, és elkezdte puszilgatni, simogatni a mellkasomat és a hasamat. Én eddig azt hittem, hogy csiklandós vagyok, s ezért nem szeretem, ha simogatnak, de õ még ezt is tökéletesen csinálta, úgyhogy borzongás futott át rajtam többször is (hangyák fel és le). De aztán csere: én kerekedtem felülre. A hasát simogattam, puszilgattam, a nadrágját kigomboltam (többször is, mert mindig visszagombolta), bugyijára leheltem néhány csókot, s egy kicsit összekócoltam a rövidre nyírt 'haját' is. Majd háturól vettem kezelésbe: maszíroztam a hátát (közben feljebb húztam a rajta lévõ trikót és kicsatoltam a melltartóját), simogattam és finoman harapdáltam a bõrét, ahol csak kilátszott... Nagyjából így telt el ez a délután.
    Viccelõdtünk még, hogy kinek milyen igényei vannak a másikkal szemben. Errõl inkább csak õ mondott tippeket (10-kor kel fel, a reggelit vigyem ágyba, du. shoppingolás, este buli, s esetleg a hétvégéken velem is foglalkozik egy kicsit). Csak viccelt, tudom, de én bármit megtettem volna neki, ha kérte volna. De nem kért semmit...
    Beszélt még volt barátairól is, családjáról is, hogy nem voltak éppen szegények, sokszor kapott családjától támogatást, de ez valahogy õt sosem érdekelte, s ezért nem is zavarja, hogy én nem vagyok éppen jómódú, de mégis úgy éreztem, hogy ez is közénk állhat.

    Esteledett, menni készült. Mi legyen velünk?
    "Akkor vége?", kérdezte, "Igen.", válaszoltam. Nincs értelme ezt így folytatni. Talán elfelejtjük egymást, talán késõbb újra megpróbáljuk. Ezt majd az idõ eldönti.
    Sírt egy kicsit, én pedig a könnyeit csókoltam. Kérdezte, hogy el fogom-e felejteni, de erre azt mondtam, hogy akit egyszer megszeret az ember, azt egy kicsit mindig is szeretni fogja. Még akkor is, ha már nem leszünk együtt. Amiatt mert most szakítunk, nem fogom kilakoltatni a szívembõl.
    Elindult. Azt mondta: "Szeretlek". "Én is szeretlek", válaszoltam, bár nem tudtam, hogy ez mit is jelent most számunkra. Hevesen csókolóztunk, majd szorosan átöleltük egymást, mintha ez lenne az utolsó lehetõség ebben az életben. Remélem, nem így lesz...
    Felöltözött, elindult kifelé. Akart még egy búcsúcsókot adni, de aztán csak legyintett, s könnyes szemekkel kilépett az ajtón, én pedig szomorúan néztem utána.
    Elment...