200
Az új film a kedvenc bőregerünkkel
  • Punkerwork
    #80
    lehet megnézem moziban, első kritikák jók.
  • flashX
    #79
    A rákért nem vettem komolyabban a rajzfilmet a CN-n
  • flashX
    #78
  • Eye-scream
    #77
    Nekem is :D
  • Eye-scream
    #76
    Izé.....
    A filmet(az elsőt) már iszonyatosan régen láttam, de van nekem eredeti első kiadású Batman könyvem, és direkt megnéztem benne. Sazl nem úgy volt, hogy a kosztümöt először a szülei halálának évfordulójára vette fel? Meg mert ugye előtte még nem is hallottak Denevéremberről Gothamban. Szal most akkor hogy lesz, hogy már előtte is bűnüldöz mint Batman?
    Bár persze ennyi módosítás bőven belefér, csak furcsa kissé. Mondjuk legalább Robin nem lesz benne. Nemtom miért, de én rohadtul utálom :)
    Nekem egyébként a második film az etalon, Macskanőt és Pingvint nagyon eltalálták. Remélem hozza majd az elvárt minőséget ez is.
  • Waterhorse
    #75
    Csak dióhéjban, aki nem tudja vagy nem akarja NE OLVASSA EL!
    Ez nem Spoiler, csak úgy bennem van:)))

    Hozzávetőlegesen ismerem csak a sztorit. Szóval a Jóker, vagyis Jack Napier, megöli a Kis Bruce szüleit, a szeme láttára, végülis ez adja a kezdő lökést a bűnüldözés felé. Majd ha jól tudom közvetlenül a temetés után amikor hazamennek beleesik egy gödörbe a Wayne-kúria területén, (Alfréd húzza ki onnan) Ami valójában egy denevérbarlang, a bat-ek jól rá is ilyesztenek szegény kis Brucy-ra. Ez elég mély nyomot hagy benne, és ez adja neki az alapötletet majd később, a szerkóra és a névre, hiszen ez neki is ilyesztő volt, akkor a bűnözők is félnek majd tőle. Micsoda lángész

    NEM SPOILER VÉGE

    A többi már homályos, de azt is bemutatja majd a film, hogyan tanul harcművészetet a távolkeleten meg ilyenek. No meg aztán nemcsak erről fog szólni, nem feledkezzünk meg róla, hogy itt is szembe kell néznie barátunknak 2 ellenfelével. Szóval a háttéranyag sztem a legkevesebb, talán az első fél óra lesz. Vicces, de az előzetesek alapján, ha Liam Neeson lesz a mestere, akkor birtokába kerül az ERŐNEK is ugye, de ő a sötét lovag, szóval akkor most ez nem tiszta, hogy akkor most melyik oldalon is áll?

    Egyébként is igaziból távolkeleti a mestere, nem tudom mit akarnak Neesonnal. A Batman srác nagyon okés az Equilibrium-ból. Kiváncsi leszek mennyire tudott visszaszedni magára a Machinist után:)) Amúgy meg egyik favoritom Vegita szerepére is, de azt a filmet úgyse csinálják meg soha, meg akkor sem vele, pedig halál olyan feje van:)
  • flashX
    #74
    Oh, yeah

    http://www.filmtotaal.nl/images/wallpapers/full/batman/bb_1024.jpg
  • flashX
    #73
    azért az a legjobb poén, hogy én nemtom az előzményeket, hogy hogy lesz bruceból batman.. elméletileg ez arról fog szólni, ugye?
  • flashX
    #72
    ez azért nem az igazi :(

    http://supermanfanart.com/superman/teamups/batmobile.jpg
  • flashX
    #71
    voáv, ez fincsa
    [berak háttérnek]
  • flashX
    #70
    Csak seholse találtam róla még 1024es képet :(
  • flashX
    #69
    :)
    [neki izs]
  • grebber
    #68
    Nagyon király kis kocsi ez.
    Mennék ilyennel a discoba és kiszálnék belöle szakad koszos cuccba egyik kezembe hagyma másikba meg szalonna :D
  • _Vegeta_
    #67
    Volt ilyenem mécccsbokszba. :D
  • flashX
    #66

    ű
  • flashX
    #65
    Beparkolhatna garázsba:
  • flashX
    #64
    Beszteszt:

  • Iori
    #63
    és mi lesz a MR. and MRS.Smithből? :D Kovács és Kovácsné? :DDD

    tényleg off vége
  • Sadun Tryst
    #62
    azt még én is megtudom érteni, mert a charmed egyedül csak azt jelenti, h elragadó, bűbájos. Így meg, h Bűbájosok elég hülyén hangzott volna :D
    na de szvsz OFF vége...
  • Iori
    #61
    na és a Charmedból hogy jött a Bűbájos boszorkák? :DD
  • Sadun Tryst
    #60
    ha prodákálnának mellé valami magyarázó szöveget, nem lenne baj a normális címmel sem szerintem :)
    és igen, a Batman címe még mindig száksz... :)
  • winnie
    #59
    és kiírják a képernyőre, h Seven Days angolul a sorozat címe, erre benyögik magyarul, h Az Időkapu...

    szerintem az lenne a nagy hiba, ha nem ezt a címet adnák. a címadás nem a szó szerinti fordításról szól, nyilván.

    senki nem tudná, hogy a "7 days" milyen sorozat és rendje-módja szerint meg is bukna. az időkapu cím, viszont elmondja egy szóban, hogy miről szól. időkapu is van benne - az, hogy ez mindig 7 napra viszi az ürgét vissza, az irreleváns.

    ettől még a batman magyar címe gagyi:)

  • Sadun Tryst
    #58
    hát nekem ma ott pattant el az agyam mikor rtl-en látok 1 reklámot,
    és kiírják a képernyőre, h Seven Days angolul a sorozat címe, erre benyögik magyarul, h Az Időkapu...
  • Dynamic
    #57
    begins - kezdődik
    Az más kérdés, hogy MOST adhattak volna valami más címet.Amikor meg le lehetne fordítani szó szerint akkor kitalálnak valami idiótaságot.
  • Iori
    #56
    hát még 4-1 oda :D
  • Waterhorse
    #55
    Most igazat szólsz, de miért is van ez?

    Közelítsők meg onnan, hogy az F4 tagjai ill. és Fátum doktorral ellentétben Batman mire is képes. Ő csak egy halandó ember, nincs neki szuperképessége. Mit vársz tőle látványilag? Legfeljebb egyik háztetőről a másikra ugrik, de nem fog kamionokat dobálni, nem válik láthatatlanná, nem képes erőteret képezni, és még villámok sem cikáznak a kezéből:))
  • grebber
    #54
    Batman Begins CAM-POT
  • Tatyla
    #53
    ez olyan mint amikor a paraszt kikiabál a konyhába az asszonynak, hogy gyere mert KEZDÖDIK a fókusz...
  • Iori
    #52
    szvsz s F4 látványvilágban simán veri a Batmant (a trailerek alapján)
  • Davidus
    #51
    LOL!
  • STREEX
    #50
    Mostmár 8.6-on.Egyébként ajánlom nézz bele a user commentekbe.
  • winnie
    #49
    tennap. mivel az első napokon rajongók nézik, ezért el is várható a 8.5.
  • STREEX
    #48
    Ma mutatták be amerikában.Az imdb-n 8.5-ön áll a mutató!.
  • Iori
    #47
    Cristian Bale kiugró filmje lesz!
  • Csaba
    #46
    Ja. Tökéletesen igazad van. Hogy lehet egy fordítás ilyen igénytelen? Annak, hogy Batman: Kezdődik, semmi értelme sincs.
  • Gorvik #45
    Az SW előtt bemutattak belőle pár másodpercet.
    Egy biztos, látványból nem lesz hiány (Halivudi szokás szerint).
  • RelakSfromhome
    #44
    Cím? SW3-ban obi-wan kb ezt mondja: "You're like my brother" (olyan vagy, mintha a testvérem lennél) Mi a felirat? "A testvérem vagy" Hááát... Az ASVA elmehet a búsba. Ha letöltöm a filmet, és valami hevenyészett fordítást, az is van ilyen jó...
  • Bucser
    #43
    :D MAgyar címfordítás rulez:D
  • RelakSfromhome
    #42
    Na, mit jelent a BATMAN: Begins? Szerintem BATMAN: Kezdetek. Erre milyen feliratot látok a reklámban? BATMAN: Kezdődik.
  • Tatyla
    #41
    A legdarkosabb legnyomasztóbb rész lesz!