200
Az új film a kedvenc bőregerünkkel
  • Sp0ngeb0b
    #200
    Hali
    Van egy rész ahol épp belső utazásra indul batman, s ott megszólal egy "bonggg" annak a hangját le lehet szedni valahonnan?
  • Andrews2007
    #199
    Vagy erős Joke kampány vagy igaz :((( Midnenhol ez van. :( RIP RIP RIP.
    Azta a Qva a miért kellet ezt? :(((((((((( RI RIP RIP

    Meghalt Heath Ledger drogtúladagolásban.

    http://www.1010wins.com/Heath-Ledger-Found-Dead-in-NYC/1521969
  • kamuneo
    #198
    Heath Ledger lesz az uj joker mit szoltok hozzá?
  • Prof William
    #197
    Nagyon jó! Addig is csúcs amiíg fel nem veszi a cuccát, de aztán mégjobban...

    Tetszett, hogy bemutatták a képzést. Nem semmi kélpzés kell ahoz hoyg avalki batmanszintű dolgokat tudjon csinálni. Itt végre megtudtam mi ez a képzés. És Batman jelmez alapötlete is jó ahoyg az elején elhangzott.... Asszem a taníja mondta. Nem szószerint. Az igazi ninja az ellenfél félemére épít. Többé kell válnod a szemükben mint egyszerű ember...
  • Dying Soul
    #196
    Bizony :)
  • Tatyla
    #195
    megnéztem,és az utobbi idökben látott legjobb film...
  • Iori
    #194
    a végére eléggé kifulladt :)
  • osho
    #193
    Edward Norton-t !
  • Dying Soul
    #192
    Vmi iszonyat beteg színész kell erre a szerepre :D
  • Waterhorse
    #191
    Michael Keaton is megpályázta Joker szerepét! Hát én örülnék neki ha ő is kapná. De még kiegyeznék Johnny Deppel vagy Edward Nortonnal is, kár, hogy ők nincsenek az esélyes listán.
  • osho
    #190
    Még nem, de rákeresek.Kösz.
  • Dying Soul
    #189
    Red Eye-t láttad tőle? Vmi hihetetlenül jó színész.
  • osho
    #188
    Cillian Murphy valóban jó .Az oszkár nem kell az elismeréséhez , mi tudjuk hogy jó.És azt is hogy azt a díjjat az izraelita vallásúak (semmi bajom velük) szűk hálivúdi csoportja ítéli meg a fogyasztóknak.
  • Dying Soul
    #187
    Na jó, de Cillian is a legjobbak közt van.
  • Solid Snake GH
    #186
    Szerintem Bale volt a legjobb. Oscart neki! :)

    Megjegyzés: Cillian Murphy is kiváló választás volt Madárijesztőként, legközelebb a Prince of Persia filmváltozatának főszerepében lenne jó látni (totálisan hasonlít a Hercegre, haj-szem-hang tekintetében).
  • Dying Soul
    #185
    Na igen, de mégiscsak Cillian Murphy volt a legjobb.
  • osho
    #184
    Hi!Megnéztem és ... q*rvajó!Sokkal jobb mint amit eddig "hálivúd" kitudott hozni a sztoriból.Pedig Nevek itt is vannak !Örömmel fedeztem fel pl. az öreg Gerit-(rodzserhauert is(,Fremant, "májkülkén"-akiröl ügye egy német zenekar slágert is csinált....nemtudom kik.....Összességében és eggyéltalán mindenkinek csak ajánlani tudom.
    És hát ami embeivé teszi a főhőst a film, a félelem.Nekem is, neked is van,betmennek is van.Mint szerelem is, mint ami nem maradhat ki ebből a sztoriból.Én nagyon várom a fojtatást !

    Nézzétek meg ( mégegyszer )
  • vg
    #183
    Én nem szeretném ha Nicholson lenne újra a Joker! Nevetséges lenne újra őt látni ebben a szerepben. A legjobb Mark Hamill lenne (Szinte minden Batman képregény rajongó őt szeretné. Aki nem tudja miért, az nem is igazi rajongó...), de Johnny Depp is igen jó megoldás lenne!
  • Csaba
    #182
    Kíváncsi lennék Johnny Depp-re, mint Joker. Szerintem ő megfelelő lenne rá.
  • Csaba
    #181
    1 biztos, az a mondat nagyon ott van. Azóta is mondogatom néha.:-)
  • Bucser
    #180
    Nem mert az nem tartozik az eredeti Batman univerzumhoz. Azt Burton papa találta ki.
  • Solid Snake GH
    #179
    Én se.
    Kíváncsi vagyok, hogy a "Táncoltál-e az Ördöggel sápadt holdfénynél?" jelképmondatot vajon beteteszik-e. :D
  • Dying Soul
    #178
    Nála nem tudnék jobb színészt erre a szerepre.
  • Solid Snake GH
    #177
    Állítólag maga Nicholson mondta, hogy örülne annak, ha még egyszer eljátszhatná kedvenc karakterét, Jokert.

    Részletek ITT.
  • Waterhorse
    #176
    Akkor legközelebb Joker
    Kivácsi vagyok ki fogja eljátszani, és arra hogy Nicholson után hogyan.
  • Dying Soul
    #175
    Fantasztikus film, Madárijesztő volt mindig is a kedvenc, szép meglepetés volt őt látni a filmvásznon. A VOX szerint még 2 rész jön..
  • STREEX
    #174
    Végre megjelent ez is:

    Batman.Begins.DVDRip.XviD-DoNE
  • Helomas
    #173
    Ide figy
    Amit Tim Burton csinál az nem igazi Batman story alapján van az eredetiben nem Joker öli meg hanem Chill szóval ne a Burtunos filmet vedd alapul......Gordonnal a képregényben is haverok...,és ez egy külön sorozat lesz azaz meg lesz csinálva 2-3 is
  • RelakSfromhome
    #172
    Itt meg a fejét akarják :D:D
  • Bucser
    #171
    Akkor lássuk a sok levonásra a magyarázatot...:)

    Alfredet elbaszták ez tény:)

    Viszont a képtregényben soha nem mondták, hogy joker ölte volna meg Bruce Wayne szüleit.... Sőt a híres mondat is Tim Burtontől származik...
    Másrészt Tim BUrton eléggé egyedire alkotta meg a világot.. de ez a film nem Tim Burton-höz kötődik, hanem a képregényhez. ÉS a képregényben előforduló eseményeket hozza. Sokan vannak a mostani generációból akik előbb látták a Burton filmeket és csak utánna kezdtk el Batman utan érdeklődni és a Burton filmek nyomán igen keméynen néhol újra kellett szerkeszteni az univerzumot ahogy ezt már előttem is mondták. ÉS avlóban eredetileg nem batman ajánlkozik fel a rendőrségnek hanem a rendőrség kéri Batman segítségét:)
  • RelakSfromhome
    #170
    Batman: Kezdődik! (lőjetek le, de szerintem a begins-en itt kivételesen kezdetek-et kellene érteni)

    most néztem meg a moziban, még friss az élmény, de egyik szemem sír, a másik nevet. Miért? Íme:
    SPOILEREK!!!
    A Batman: Begins, mint önálló film:
    9/10
    Megvan a jó (BW), megvan a gonosz (Madárihesztő, a kínai nevű), összecsapnak, győz a jó, mi kell még?
    De miért a levonás?
    Alfred miatt. Mikor Bruce 6-8 éves, akkor Alfred minimum 60-nak néz ki. Kb 2 év múlva egy évvel sem tűnik idősebbnek

    A Batman: Begins, mint a sorozat része:
    4/10
    Íme, a Batman 5., vagy inkább 0. része. Így kezdődött. De mireföl ez a rengeteg levonás? Íme:
    Alfred, lásd fent.
    Mikor a kiccsávó (Bruce) szüleit lelőtték, már vártam a mondatot: "Mondd csak, kölyök! Táncoltál már valaha ördöggel, sápadt holdfénynél?", azaz hogy Jack "Joker" Napier és társa megölik Wayne-éket. Nade hol a társ, és ki a franc ez a Chill?!?!? Ráadásul még meg is ölik O_O
    Ezután ott van Gordon felügyelő. Nem úgy emlékszem, hogy az első részben még "haverok" lennének...
    Aztán a design. Ha a végén nem utaltak volna ennyire nyíltan Joker-re, akkor semmi gond nem lett volna. Viszont túl nagy az ugrás a ruha, a kocsi, meg ilyesmik között e között, és az első rész között, pedig alig telik el egy kis idő.
    Nameg mi a franc, hogy gordont beülteti a verdába, aztán hadd mendjen vele rombolni?! A BATMAN-ben a verda távirányítással szétkapta az ACP-et, itt meg nem tudja?
    És végül a reflektor: kétszer is megkapja a Gotham-i rendőrség?! Pontosabban itt saját maguk csinálják, a Batman-ban meg a bőregértől kapják? Na nemáááá...

    Jó film lett volna, de a régiekben látott előzményektől való ekkora elszakadás miatt gyakorlatilag egy külön sorozat részének kéne tekinteni. Kár érte.

    Rajongóknak ettől függetlenül kötelező
  • Helomas
    #169
    sean penn elég jó lenne a szerepre sztem
  • Bucser
    #168
    osztom a véleményed:) A vígjátékaiért nem mindig vagyok oda de a komoly filmjei igen jók...
  • Morpheus
    #167
    Hát azért nem mondanám a legszarabb színésznek. Csak vígjátékokat láttál tőle? Szerintem azok se rosszak, de azért nem ártana megnézned egy-két komolyabb hangvételű filmjét is. Pl: Ember a holdon, Egy makulátlan elme örök ragyogása, Truman show...

  • Csaba
    #166
    Ne má! Csak Jim Carrey ne játssza Jokert! Bárkit, csak őt nem. A legszarabb színész, akit valaha láttam... Az összes filmjében rohadt idegesítő alakokat játszott. Tudom, hogy Joker pszichopata, de ez ne abban merüljön már ki, hogy idétlen grimaszokat vág Jim Carrey. Akkor ezerszer inkább a "százéves" Jack Nicholson játssza. Neki jól állt Joker, míg Jim Carrey egy ripacs...
    De az biztos, hogy a legtutkósabb Johnny Depp lenne Joker szerepére.
  • Helomas
    #165
    azomban Sean Penn Paul Bettany neve is felmerült
  • Helomas
    #164
    Van egy j hírem bár legalább is nekem az.....Felmerül Jim Carrey neve is Joker szerepére és Jim állítólag azt nyilatkozta ,hogy szívesen válalná a szerepet,annak ellenére is hogy az előző batman sorozatba már el van könyvelve
    The Riddler néven.....
  • Bucser
    #163
    én is megnézném már... Ha már sikerült neonreklámot eltüntetni a filmből már elégedett vagyok...
  • zaki
    #162
    gondolom nem azt nézik a készítők, hogy mo-on hogy fogadták a filmet :o

    melyik a legnormálisabb minőségű verzió, ami fent van a neten?
  • winnie
    #161
    persze. a siker garantált. bár itthon csúfosan megbukott, usa-ban arat.