445
  • Slipknot14
    #365
    Jajjj msot nézem hogy nekem valami gubanc volt a forumba:P 2004-es volt az utolsó hozzászólás ezzel az idézettel, de mér? Pedig: az elejére gombra kattoltam előtte, nah min1:)
  • Slipknot14
    #364
    ,,A Játék fejlesztése a vége felé jár''


    Hmhm, ez 2004-ben lett írva:D Azóta semmi hír?:(:(
  • JaSoN HuNTeR #363
    Nem a wow volt...L2 is elöbb volt meg a Everguest.
  • Torzonborz
    #362
    wowos sémák...hmm nem a wow volt az első mmo. inkább meridian59, ultima online de méginkább everquest fektette le az alapokat. a wow csak a sokadik tucat mmo (mégha olyannyira népszerű is .)
  • Alwares
    #361
    Amiket láttam az oldalon, igéretesnek tünik csak hát mikorra lesz kész? És ha nincsen meg a megfelelő kiadói támogatás lehet kidobni az egészet. Minden esetre van benne minden ami hiányzik a jó MMORPG-kből...
    pl.:Diplomácia, területek-háborúk, épitkezés, a kiegyenlitő tulajdonságok mintha a káosz szerepjátékból lenneének, törvények (Wáow!), ostromok (Csak az Age of Conanban lesz még ilyen), a sok sok dolog ami mind benne lesz, szóval érződik rajtuk hogy magyarok csinálják hisz sok olyan elemmel találkoztam benne amiket a magyar szerepjtékokból merithettek. Szóval nagyon jónak igérkezik csak készüljön el és sikerüljön jól megcsinálni a fejlesztőknek. Az hogy nem lessz akkora jelentősége a harcnak az valami hihetetlen jó dolog mert már rohadtul unom a wow-os sémákra alapuló játékmeneteket... Mert ha olyan lesz mint amilyennek képzelem nekem nem kell jobb MMO.
    Jah és a vidokban felcsendülö zenék is meseszépek voltak...
  • Slipknot14
    #360
    hello, hát látom már 2004-ben elkezdődtek a fejelsztések és még mindíg készül?:/ Nah mind1, én már várom a játékot:)
  • Fenrir
    #359
    Ez csak tőlük függ.
  • JaSoN HuNTeR #358
    És faxa game lesz???Grat a magyar készitöknek!
  • Fenrir
    #357
    #2
  • JaSoN HuNTeR #356
    Sziasztok,ez milyen játék lesz miröl fogg szolni???
  • Fenrir
    #355
    Nájsz

  • Zenty
    #354
    Hát nem 1 -2 év lesz ha nincs támogató vagy kiadója nem?
  • Police88
    #353
    ha találnak jó támogatót... mindenesetre hajrá :)
  • edios
    #352
    Ezek tényleg jól hangzanak, de ez amolyan hiszem ha látom szindróma
  • Police88
    #351
    jó dolgokat ígérnek és télleg a WoW is szinte "csak ma is belogolj levágni pár szörnyet, hogy kiessen az aktuális über item, amit mindenki visel."-ról szól
  • Police88
    #350
    ilyen grafikával megelégednék :)
  • vaaa
    #349
    Jó lenne már tesztelni :)
  • Fenrir
    #348
    1-2 év.

    Jó munkához idő kell. Ha már hamarab jelenik meg mint a Stalker akkor már jó :D
  • vaaa
    #347
    mikorra várható belőle eredmény?
  • Fenrir
    #346
    kiraktak egy új videót
  • Torzonborz
    #345
    de szarok benne a fegyverek
  • totya24
    #344
    wow... végigolvastam az egész topicot. néztem a honlapot.. tetszik!!:)
    ha kész lesz, tuti jó lesz. csak így tovább és sok sikert...
  • Zenty
    #343
    Most nézem ,hogy 10 embör a fejlesztési létszám? Nem vagyok nagy game fejlesztő ,de ez nem kevés egy picit ilyen komoly stilushoz(mmorpg)?
    Nem csak az ,hogy alap gamet meg kell csinálni és ezért sok év még elkészül sajna :(,de ha kikerül a game akkor patchelés ,hogy lesz megoldva?
    Mert ilyen gameknel folyamatos patcheles kell minimum havonta egyszer ujdonságok stb!
    Szal nincs könnyü dolguk... :(

    Egyébként nekem teccik az egész,meg hozzálás is!

    Egy ötlet: Mivel, ilyen lovagos világ lesz ,joh hogy nem hagyatok kih a pvp!( legalábis ne olyan arenas legyen..)
    Normálisan ha meg lesz oldva az király( ne gyakás ezerel ilyesmi ne)! Esetleg kis filing: var ostrom, mas terület elfoglalása, lovas támadás stb nem lenne rossz :D!
  • Fenrir
    #342
    ki mondta hogy ingyenes lesz?
  • kaboom
    #341
    eezzzz kurvajo lesz ha kész lesz és ingyenes lesz :)
  • QuippeR
    #340
    nah, most olvasom az update-et, eddig tetszik a dolog.

    a kaszt nélküli világ egyenesen vonz, tetszik, hogy a titulust el lehet veszíteni vagy mást kapni a cselekedetektől függően.
    ha tényleg csináltok voice chatet (óriási adatforgalmat generálna a szervernek), akkor tényleg kéne egy voice changer is bele, hiszen ha én elf hölggyel játszom, akkor nem biztos hogy egy dörmögő férfihang nagy szerepjátszási lehetőséget hagyna. bár komédiásnak biztos elmehetnék. (a hangváltoztatást mindenképp a küldő kliensnél csináljátok, ott van fölös procidő, de így mégis csak egy hangot kell átalakítani. a szerver ugye nem tud ilyennel foglalkozni, a fogadó fél meg elég jól beállna, ha tizenöt játékos hangját kéne eltorzítania majdnem realtime...)

    na mindegy nem okoskodom tovább, hajrá, és majd dobjatok meg egy béta accounttal, ha eljuttok odáig. (alpha is jöhet :P)
  • Torzonborz
    #339
    nemmm :P
  • greedohun
    #338
    Sziasztok! nem lehetne az otleteket a 3dmagicbox.hu oldarara irni? csak azert mondom mert egyszerubb lenne egy forumot nezni :)
  • Fenrir
    #337
    így is lehet spammelni :)

    btw Hunnen, ha kellenek leírások vagy vmiről kidolgozások (nem grafikai csak szöveges) abban tudok segíteni :)

    ezzel is hátha tudom gyorsítani a fejlesztést
  • Torzonborz
    #336
    bfg9000 hehe
  • QuippeR
    #335
    nos ez az, amikor meg sem nézed, hogy hova írsz...
  • gergő992
    #334
    milyen játékot?
  • Fenrir
    #333
    te honnan töltötted le a játékot?
  • gergő992
    #332
  • gergő992
    #331
    ja
  • QuippeR
    #330
    voltak?
  • gergő992
    #329
    valaki meg tudja mondani hogy milyen fegyverek voltak a renszánszban
  • Fenrir
    #328
    wooo, van ilyen topic és még nincs a kedvenceim között? bazze :)
  • Hunnenkoenig
    #327
    valtozo 6-10 között. Sokan segitenek.
  • DarkHorSe
    #326
    Hunnenkoenig, hany tagu a fejleszto csapat?