445
  • Angelus1991ster
    #445
    2007-2008-ban rendszeressen követtem a fejlesztést.
  • DarkHorSe
    #444
    Mivel most lett hivatalosan vege es nem 6 evvel ezelott
  • Barnabyka
    #443
    6 év után ezt biztos nagyon fontos volt ide beírnod... ;)
  • DarkHorSe
    #442
    We have officially discontinued the development of
    "Renaissance - Chronicles of Chronia".

    zarhato
  • Hunnenkoenig
    #441
    havidijas
    Fejlesztes most kicsit szünetel
    nezd a hivatalos honlapot, ha pontos infokat akarsz :-P
  • Munszu
    #440
    sziasztok, nem tudom hogy nézitek-e még a topikot^^
    hogy halad a játék fejlesztése,és havi díjjas vagy ingyenes lessz?:)
  • Hunnenkoenig
    #439
    A Renaissance fejlesztői kisorsolnak egy jegyet a GDF Hungary-ra, amely május 17-én Budapesten kerül megrendezésre. A nyertes a fejlesztőkkel együtt vehet részt az eseményen, jóllehet csak látogatóként, s nem a kulisszák mögött.

    A részvételhez nem kell mást tenni, mint május 15-ig egy emailben megírni, hogy miért épp Te akarsz a nyertes lenni. A legjobb, legviccesebb, legkreatívabb vagy más "legebb" email-t a fejlesztők választják ki. A mail lehet HTML alapú és tartalmazhat képeket, videókat vagy bármi mást, ami szerinted elősegíti, hogy te nyerj.

    A nyertest az mmogames.hu-n fogjuk kihírdetni. Emaileket a [email protected] címre várjuk. Az email témájának a GDF-Hungary-t adjátok meg!
  • TQ cheater
    #438
    Ez igaz, de az optimisták is maradhatnak a realitás talaján ;)
    Különben is, az aláírásom: légy pozitív! Ez nem jelenti azt, hogy én az vagyok xD
  • Curze
    #437
    Nem érzem az összhangot az aláírásod, és a hozzászólásod között...
  • TQ cheater
    #436
    Nincs demó, és ha így folytatják, 5 év mulva is csak alfa lesz...
  • Curze
    #435
    Értem. Hol van? :D
  • Torzonborz
    #434
    hehe Fenrir csak mókázott. nincs demó :P
  • Kurt97
    #433
    a demót nem találom.. hol van?
  • Monoton
    #432
  • Fenrir
    #431
    Jó a demója, próbáltad már?
  • GCsab
    #430
    AAA!
    Nagyon jó kis játéknak ígérkezik :D
    Mikor jön ki?
    Vagy már kijött?
  • Kurt97
    #429
    Most mi a fasz van ezzel?
  • TQ cheater
    #428
    vagy az nem ugyanaz a játék
  • TQ cheater
    #427
    már láttam:)remélem nem lesz bukta belőle...ja,és amúgy van topik belőle,már 2002-ben megnyitották,volt 9 komment,oszt vége.Most beírtam egy új kommentet,remélem lesznek érdeklődők,és újra feléled a Darkfall topik.A topik címe:DarkFall(milyen meglepő:D).
  • Torzonborz
    #426
    ja és egy kis kedvcsináló videó.:) bár ez már nagyon off. inkább kéne csinálni neki topikot ha még nincs.
  • Torzonborz
    #425
    aha én firkáltam oda is :) DnL-ben nagy lehetőség volt de bazira elszúrták. sajnos eléggé bugosra sikeredett arról nem is beszélve , hogy tartalom nem nagyon volt benne csak pvp. de már nem játszok vele. a megjelenéskor egy kis ideig elvoltam vele de nem tudott lekötni mint ahogy szinte senkit sem. kár érte :(
  • TQ cheater
    #424
    Torzonborz..te ugyanaz a Torzonborz vagy aki a Dark%Light fórumán is írt?Akkor azzal is játszasz?Azt állitólag szuperre akarták megcsinálni,de nem volt pénz,és nem lett egy nagy játék...te mit gondolsz erröl?
  • TQ cheater
    #423
    látom az aláírásodon:AgeofConan
    Az a játék elvileg nagy riválisa a Darkfallnak....de szerintem darkfall jobb mert az 100% skill based az age of conan nem....
  • TQ cheater
    #422
    Nektek mondom vazz ez egy fórum
  • TQ cheater
    #421
    OK:)
    Modjuk náluk már hamarosan béta lesz,arra valszeg jelentkezni fogok.
  • Torzonborz
    #420
    igen ezt már nézegettem csak az a baj hogy ezt is kis csapat csinálja és nagyon lassan haladnak. :( az elképzelések jók csak nem tudom mikor jön már ki. én is tutira ki fogom próbálni . szóval majd ott találkozunk ;)
  • Fenrir
    #419
    Jól elbeszélgetsz magaddal.
  • TQ cheater
    #418
    Ja,és azt is tudom(hogy ne nézzetek hülyének),hogy a reneszánszban az a pláne,hogy magyar,de ameddig nem jön ki,addig lehet hogy Darkfall-ozni fogok.Utána tuti átállok,mivel magyar(és remélem jó lesz).
  • TQ cheater
    #417
    Ha félreértenétek,nem azt mondtam hogy ellopták az ötletet,de kb. ugyanaz az alapja a két játéknak.Én tuti lecsekkolom ezt,jónak nézki.
  • TQ cheater
    #416
    Sziasztok!
    Tudtátok,hogy amit a magyar fejlesztők akarnak,vagy valami hasonlót egy görögországi cég már csinál,és már béta van?A játék neve Darkfall
    Nézzétek meg!Hasonló elképzelése van mint a reneszánsz-nak,nagy világgal,skill-based rendszerrel,és mindent a játékosok irányítanak.Havidíjas lesz,de jövő évig még biztos nem jön ki.
  • Torzonborz
    #415
    ok no problémó :)
  • TQ cheater
    #414
    hmm....hát nem tudom.A lényeg az hogy nem akartam ellenséges lenni,ez a "LOL má'bocs de..." tényleg ugy hangzott szoval bocsi.
  • Torzonborz
    #413
    aha. hát én nem sok házat láttam ami ennél szebb lenne. mmo-ban persze.
  • TQ cheater
    #412
    Hidd el sztem is jó ötletek vannak,én is egy ilyen játékot csinálnék:)
    DE ettől függetlenül ez a modell nem a világ legszebbje.Örüljünk hogy haladnak,de ne ájuljunk el.
  • Torzonborz
    #411
    nos igen még csak a fejlesztés kezdeti stádiumában vannak. az viszont bíztató hogy már több invesztorral is tárgyaltak. ez pedig csak jót jelent mert nem akarnak leragadni mint garázsprojeckt.
  • Indigo
    #410
    Tényleg jól hangzik, hogy "nem egy tucat mmo", meg "egyedi", csak kár, hogy alig tudunk róla valamit...
  • Torzonborz
    #409
    mert a srácoknak nagyon jó elképzeléseik vannak s nem egy tucat mmo-t szeretnének csinálni hanem vmi egyedit. ráadásul magyar fejlesztés.
  • Indigo
    #408
    Merthogy?
  • Torzonborz
    #407
    ja és ha itt kicsit harapok akkor bocs de az a "project" nagyon a szívügyem.
  • Torzonborz
    #406
    sorry a 404-es is a 401-re akart menni. a nyálcsorgadtás meg nem szó szerint értendő . tudod átvitt értelmezés meg egyebek...
    a modell meg jól néz ki s erre értettem hogy ha vkinek nem tetszik akkor csináljon jobba. kicsit unom már hogy az embereknek ezerrel megy a fikázás de felmutatni nem tudnak semmit sem.