53
Filmek amiket látnunk kell!
  • gulyasandras
    #53
    Bohóc a falon

    16:40, vasárnap (nov. 18.), Duna
  • gulyasandras
    #52
    Gyula vitéz télen-nyáron

    20:05, Hétfő (szeptember 12.), m1


  • berczely
    #51
    Hacsi - A leghűségesebb barát

    Amikor Parker professzor egy napon a munkából hazafelé egy gazdátlan kutyakölyköt talál a pályaudvaron, még nem sejti, hogy egy rendkívüli barátság veszi kezdetét. Bár felesége csak vonakodva fogadja be a kis japán akita kutyát, Parker szívét rögtön meghódítja Hacsi. A vidám kutyus hamarosan minden reggel elkíséri a professzort a pályaudvarra, majd minden este elé megy. Egy nap azonban Hacsi hiába várja gazdája visszatértét.

    Hát nálam 10/10!Ilyen filmet nem láttam még komolyan... utolsó fél órában nem bírtam ki könnynek nélkül!Nagyon szép, megható IGAZ történet egy kutyáról és a gazdájáról!
  • WiZZaRD
    #50
    thx!
  • REALista
    #49
    Próbáld meg itt!!!
  • WiZZaRD
    #48
    Bocsi, hogy ide, de nem talaltam mas passzolo topikot...
    Ha esetleg valaki tudna, hol lehetne megvasarolni nehany regi filmet, (pl warlock, menekules new yorkbol, nagy zur kis kinaban, osszeomlas, stb.) elarulhatna, mert ezek regi kedvenceim, de sajna sehol nem tudom oket beszerezni:(.
    Elore is koszonom a segitseget.
  • SASboy
    #47
    A gépész . Kegyetlen jóra sikeredett.
  • Iori
    #46
    inkább thriller
  • Dougie
    #45
    A Fűrész című horrort is érdemes minimum egyszer megnézni (2004-es film), sok újszerű ötlet vann benne.
    Egy megháborodott szadista sorozatgyilkosról szól, aki döntésre kényszeríti áldozatait...
    Szerintem kimondottan jó film.
  • mrzed001
    #44
    (T)Raumschiff Surprise überbrutál :))
    persze egypár poén németül jobban kijött, mint magyarul, de azért naaaagyon jó
    Kb mintha az Episode 1 és a Star Trek Generations (vizuális és történeti!) világát kevernénk
  • CSOCSO
    #43
    nyah most nezegetem a bemutatokat..
    War of the Worlds - hat ez valami uberul tetszik... remelem ezekutan nem jon a szokasos csalodas...
    Crash - hat nemtom. erdekes lehet..de a bemutatoban levo zene nagyon tetszett
    Harry Potter Goblet of Fire - remelem ez zsir lesz.. a bemutatoja coolos!
    Fantastick Four - eleg latvanyos de soxor nemigazan jonnek be ezek a megfilmesitesek... de remelem fasza lesz
    Madagascar - arinak tunik kivancsi leszek hogy lesz-e olyan jo mint mondjuk az ice age
    Pink Panther - ez jo lesz tuti:) Jean Reno nevet meg se emlitik a filmben csak a bemutato neven van a sok nev kozott feltuntetve.. tiszta loller
    Herbie - egy ket hulyesegtol eltekintve egesz ari.. ennel csak a benne szereplo csaj tetszik jobban:)
    Unleashed - rulez de nagyon:)
    The Island - a bemutato zsir volt
    Undead - mar megint valami zombi szarsag:(((
    Chronicles of narnia - hubazz:)) Walt Disney bekemenyit:) zsir lesz remelem
  • Gandibá
    #42
    Azért kultusz :D
  • Marko001
    #41
    Hát nem tom. Én megnéztem ma este. A történet egész jó lenne, csak ahogy előadják.... Meg a zenétől is kiakadtam néha. Engem a Hullajó-ra emlékeztet kicsit ez a film. (főleg a vérfürdős részek) Bár, lehet hogy csak azért nem tetszett annyira, mert valami komolyabbra készültem. Inkább horror/vígjáték szerintem, azért érdemes megnézni.
  • flashX
    #40
    Donnie Darko
  • Gandibá
    #39
    Aki nem látta sűrgősen nézze meg az Undead című ausztrál kultuszfilmet! ZÁMBI FISS !!!
  • Vlala #38
    Fast and Furious 3 tervbe véve!
    Dominic Torrento Japánba látogat... kb. ennyit tudok róla, meg azt, hogy megint össze<piszkolom a nadrágomat> az autóktól... Rövid cikk a Tuning&Stereoban.
  • Panzermeyer
    #37
    Jajj de értelmesen leírtam... Na szóval, úgy rémlik, hogy németben mintha két hónapja már adták volna a mozik. Vagy még az előtt.
  • Panzermeyer
    #36
    Németben már úgy két hónapja vetítették volna, talán.
    Azt mondják, hogy ez a sci-fi filmek paródiája.
    Annyit biztosan tudok, hogy a régi Star Trek vonal biztosan benne van, főleg arról szól.
  • CSOCSO
    #35
    nem lattam de remelem hamar megjelenik a neten:)
    mikori?
  • Panzermeyer
    #34
    A (T)Raumschiff Surprise c. filmet látta már vki? Ugyanaz a csapat csinálta, a Bully Parade, mint a Manitu bocskorát. Állítólag nem lett annyira jó, de azért én kíváncsi lennék rá, mert a Manitu bocskora tetszett.
  • Laalee
    #33
    erre van megfelelő forumrész. probálkozz ott
  • Dutch Flander
    #31
    Visszatérve az eredeti témára:

    Ajánlom mindenki figyelmébe: Irreversible
    Gyengébb idegzetűek és fiatalkorúak inkább ne nézzék meg, persze a tiltásból eredően csak a nézettség lesz nagyobb, na mindegy...
    Nagyon dúrva egy film, kár hogy az ötletet már eljátszották a Memento-ban. Hasonlatosan a Passióhoz, ezt is egyszer látnia kell az embernek. Főleg azért, mert a mai számítógépes világ képes totálisan eltorzítani a valóságot, pl. az erőszakkal. Ezt filmet mikor megnéztem, a szívem szó-szerint egyes jeleneteknél majd kiesett a helyéből. A szánalom, az undor, a kegyetlenség teljesen elmosódtak mint érzések bennem. A realitása pedig kicsit elgondolkodtatott, hiszen képivilága hátborzongató. És ilyenek előfordulhatnak a mai világban is...

    Aki teheti, egyszer nézze meg...
  • Dutch Flander
    #30
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    NEM, TOTÁLISAN KOMOLYAN MONDTAM AZTAT A 11-EST!
  • Dutch Flander
    #29
    Szörnyen szégyenlem magam... Miért is?
  • Dutch Flander
    #28
    Ez most vicc, vagy komolyan is gondolod?
  • wizy
    #27
    miért, poén volt?:-)
  • Darko Ferkó
    #26
    Látom senki nem vágta le, hogy poén volt.

    [REMÉNYKEDIK: UGYE?]
  • Bandee1987
    #25
    A Bud Spenceres, Terence Hilles filmek java.
  • Gandibá
    #24
    Én az első Keresztapát láttam. Jó film volt nagyon, de egyenlőre elég volt 1x, de mindenképpen ajánlott mindenkinek.
  • shaba23 #23
    Én még nem láttam a keresztapát és a scareface-t
  • DePreSsZYo
    #22
    Ja amugy Bronxi Mese kötelező :)
  • DePreSsZYo
    #21
    Nekem ez van : The.Lord.Of.The.Rings.The.Return.Of.The.King.DVDRiP.SVCD.HUNDUB-eMB
    4cd :P
    De legalább jó minőség és hang.
  • Sephi
    #20
    Runaway jury hol jo film? Az egy kbszot idopocsekolas.
  • Sephi
    #19
    Te jo eg ember... nem szegyeled magad?
  • cseri001
    #18
    Jó az izlésed :))
    Az nekem is nagyon tetszik, már vagy hússzor megnéztem. :)
  • O0D:
    #17
    kellj fel komam ne aludjal
    nekem lampast adott az ur pesten
  • Borcsa
    #16
    [email protected]
  • Garfield
    #15

    Javasolt filmek (hogy "aktuálisak"-e, azt mindenki eldönti maga):

    Life of David Gale (kissé duuurva...)
    Runaway Jury
    25th Hour
    Scary Movie 3 (nem az a tipikus "kakapisifingunk" típusú ordenáré humor)
  • Bucser
    #14
    Ugye azért úgy ültél be a passióra, hogy ismered az alapsztorit??? tudod kit feszitenek keresztre és tudod, hogy mi történt vele a későbbiek folyamán.... Ha nem akkor megintcsak...


    Sírni van kedvem, hogy Hova halad a Magyar civilizáció....
  • Dutch Flander
    #13
    Ezek szerint te sem érted a végét?