3045
Music videok szerkesztese
  • Gladiator
    #83
    HTX
  • _Vegeta_
    #82
    A video nekem nemjon be, lehet lekestem mar rola. :(

    Gladiator: Amivel tetszik, ajanlatos virtual dubot hasznalni, kodeknek meg xvidet. (Nemely balga emberke divxet hasznal, de sztem felesleges miko az xvid jobb)
  • Gladiator
    #81
    haverom csinált képekből ilyen bemutatót, átmenetekkel, meg ilyenekkel. 4 perc hosszú, de 1 giga. mivel lehetne ezt normálisan betömöríteni?
  • Z
    #80
    Itt van egy nemrég elkészült effekt videom.

    Azt mondták rá, hogy zsír. Bátorkodom közzétenni. :D
  • _Vegeta_
    #79
    Ja a prodigy az jo valasztas. :]
  • Z
    #78
    MOHAA fun movie, sniper supershots. Cheateroszlató. Látványos.

    Prodigy zenével.
  • Z
    #77
    lol
  • _Vegeta_
    #76
    Elegge leterhelt vagyok savszelugyileg, mien videocska ez azonkivul h bullettime?
  • _Vegeta_
    #75
    En videomat most kodoltam be xvidbe mer a forrascucc mar 20giggat foglalt azt az kicsit sok ugye.
  • _Vegeta_
    #74
    imél esemes privát faszomtudjami sokkal gyorsabb. :)
  • Z
    #73
    OK! ATW.HU-n tudsz regelni 500 megás tárhelyet.

    ITT EGY NAGYON ZSÍR VIDEO!
  • Ben C
    #72
    igazából miután bepötyögtem a kárdést , fél percre rá észrevettem hogy ugy volt csak lusta voltam visszaírni
  • Ben C
    #71
    túl rövid lett és túl nagy , közben volt egy win reinstall , elfeszett a .veg file.
    de a 90megás 2,5 perces cuccost lehet feltoszom vhova
  • Z
    #70
    Honnan tudhatta volna, hogy egyből megírtam neked a megoldást priviben? :DDD

    Amúgy igazán feltolhatnád valahova, hogy mi is megnézhessük...
  • Gladiator
    #69
    megtaláltam
  • Gladiator
    #68
    nem júzerekdni akarok, de a vegasban hol vannak az átmenetek?
  • Ben C
    #67
    reakcióidő rulz , már rég kész a videóm.
    azér kösz.
  • _Vegeta_
    #66
    Kilehet nagyitani ecceruen odakatt a savba ahol van a hang, video aztan a gorgovel gorditessz. Ennyi az egesz.
  • Ben C
    #65
    Hali!
    moist próbálgatok alkotni egy CoD fragmuvit vegasban , az elejét kitaláltam , jó lenne , megvalósítani is megtudnám , de egy apró zavaró hiba miatt nem megy:
    szóval , beszúrtam a 2 mp hosszúságú AVI fájlt , ami annyiból áll hogy belenézek a scope-ba , a monitor másik szélén meglátok egy fejet , odárontom , és bang . meg akarnám kicsit nyujtani a lövés előtti pillanatot , ugy hogy ott lehuzom a velocityt , de nem látom a zöld csíkot , olyan rövid a "kép".
    Screenshot itt...
    szóval ez a kis "képecske" annyira keskeny , hogy a progi nem jeleníti meg a öold sebesség-csíkot...
    Hogy lehetne megnagyobbítani a sávot ?
    előre is köszönöm.
  • Laciiiiiii
    #64
    hali! tudtok FILMVÁGO progit?? olyan kéne amivel 1 filmböl 2 lesz vagy ilyesmi amivel lehet filmet vágni nah...:)
  • GGabika
    #63
    üdv emberek!


    valaki tudja, hogy a vegas4-el hogy lehet pl szöveget, vagy animációt csinálni a film elejére?
  • Z
    #62
    Na akkor ide írok inkább, mert ez jobban bejáratott topik (60 post-tal, hehehe)

    Sony Vegas 5 újítások a 4-hez képest:

    5.1 audio plug-in támogatás,
    film stílusú 5.1 hangzás emuláció,
    sávok 3D-s mozgatása,
    burkológörbe és szabályzók automatizálása, RT felvétele,
    egyéni áttűnési burkológörbe,
    külső vezérlés támogatása,
    kliprészletek importálása,
    RT audio/video megfordított lejátszás,
    effektek mappákba rendezhetők,
    flash SWF importálási lehetőség,
    HÁLÓZATI RENDERELÉS,
    stb.

    mindjárt keresek részletes leírást...

    Amúgy PC magazin 2004 szeptemberi szám.
  • szaki
    #61
    ha igazán vágással akarsz foglalkozni, akkor miért nem használsz videovág prg-ot. Kezdetben a Ulead Mediastudio is megteszi, ahol pozícionálhatóak a dolgok, vagy a profibb adobe premier. Ha tudnál segíteni egy vegas 5.0 letöltésében azt megköszönném, mert a Mafia helyről nem tudom leszedni sehogyse
  • Gladiator
    #60
    swishmax
  • _Vegeta_
    #59
    A krekk is beszerezheto nem tul nehezen :)
  • Rain1
    #58
    Mert a 4-eshez van crackem :)
  • _Vegeta_
    #57
    Talan suprnovan megtalalod.. de ménem az 5os kell ? :D
  • Rain1
    #56
    Hi! Honnan tudnám letölteni a Vegas Video 4 verzióját? Már kerestem a DC-n, de sehol nincs szabad slot:(
  • RaptorZ
    #55
    Sziasztok!
    Nemrég kezdtem el használni a Sony Vegas 5.0-t, és volna néhány kérdésem, hogy lehet-e, és ha igen, akkor hogy:
    - egy képet ráfeszíteni egy gömbre
    - adva van két felvétel, az egyiken egy tv látszik, bizonyos szögből. A másik felvételt pedig rá szeretném tenni a tv képernyőjére. Forgatással ez elég mazerás. Megoldható-e, hogy a másik felvétel négy sarkát egyenként, külön mozgassam
    - lassításnál/gyorsításnál a hang is változzon
    Nagyon fontos lenne!
    Aki tud segíteni, annak előre is köszönöm!
  • OPM
    #54
    és miben más/jobb(?) mint a 4-es verzió?
  • _Vegeta_
    #53
    Nehéz dolog is a scrollozás... :-)
    LOL, jogos! :D
  • PT
    #52
    Nehéz dolog is a scrollozás... :-)

    Amúgy közben működik az 5.0.
  • császárság
    #51
    sziasztok

    mondjatok nekem légyszives egy filmvágo progit!
  • PT
    #50
    A VideoFX között, CHROMA KEYER fedőnév alatt találod a keresett funkciót!

    Nekem meg még azóta se működik az 5.0, pedig már kaptam egy tippet, de mégsem...

    /me :-(
  • Vernoon
    #49
    Hogyan lehet Bluebox vagy Greebox-ot hasznalni (vagy ehhez hasonlo eljarast) hasznalni a Vagaszban. Vagy ha nem lehe, akkor mivel lehet (Premiere?)
  • PT
    #48
    Nemrég beszereztem az 5.0-át, de elakadtam annál a résznél, amikor kéri azt az MPEG1-2 regisztrációt... (PANTHEON verzió) Hiába duplaklikkelem azt a .reg file-t, nem használ. Valaki világosítson fel, hogy mennyire hülye vagyok ezügyben (és utána a megoldást is írja le :-D). Köszi.
  • zero_cool51
    #47
    Kérdés.
    Szeretnék olyat csinálni, mint a kreditek a filmek végén, ahogy a nevek "folynak" a képernyőn. Mivel lehet megcsinálni?
  • Vernoon
    #46
    Ugy ertem a Sound Forge 6.0-hoz talatam eddig. Ez registry bejegyzest, aminek mas a strukturaja, mint a vegas-e. Amugy reinstallal megoldhato a dolog, csak minden 20. utan (1,5 CD album) kisse maceras.
  • SuperCow
    #45
    így van. és kössz a kulcsot.
  • Impi
    #44
    Én úgy hallottam, hogy a Sony felvásárolta a Sonic Foundry
    céget. Így feltehető azonos programot takar a két név.