3045
Music videok szerkesztese
  • Garrett27
    #203
    most hirtelen nem tudom pontosan, de ugyanúgy, ahogy a MovieMaker (1 vagy 2)-ben, a Vegas-ban is ment a real-time képmegjelenítés a firewiren keresztul.

    Az Architect O.K., ami a Vegas korlátait illeti, rogton rátaláltam egyre, de lehet, ezt nagyon kevesen használják, ezért nincs benne, no meg talán más progit kéne használni. Nos, a Vegas ismeri az úgyn. "FrameFX"-et vagy hogyis hívják - nem vagyok biztos benne - amiben lehet 3d-ben játszani az adott videoanyaggal (hátrább kuldeni a képet, mikozben az alap egy másik helyszínt mutat be) - de nem ismer olyan trukkot, hogy az adott képnek 3d-t lehetne "adni", pl. az ures "négyzetbol" téglatestet alakítani (és az oldalakat feltolteni más képekkel, vagy textúrákkal), vagy ilyesmi. nem is tudom, milyen progiban lehetne ilyesmit csinálni....
  • Ambro
    #202
    Ezeket már kipróbáltátok? Nekem tetszik a 6-os Vegas, csak a trial példánynál nem tudtam elérni, hogy a firewire kártyát realtime használja a szerkesztővonalról. Ezért a ADVC100-asomon nem kapok TV-képet. Nem akarom feltörni, mert az én gépemen minden jogtiszta. Ezért kérdezem, nektek kimegy-e a kép a full verzióban?

    Az Architekt pedig hibátlanul működik trialban is. Nagyon tetszik. Egyenlőre nem találom a felső korlátjait...
  • _Vegeta_
    #201
    Minek?
  • PxE
    #200
    Van magyarosítás a vegas 5.0 hoz?
  • Garrett27
    #199
    hi! probald meg ezt:
    .nvs
    legalábbis a Winampot ajánlják...
  • cooper65
    #198
    Üdv.Mindenkinek. Segitséget kérek. mivel tudok lejátszani egy .nvs kitzerjesztésü filmet
  • _Vegeta_
    #197
    Codecpackokat tenyleg nemszabad hasznalni. :)
    FFdshow, xvid, esetleg divx6, oggds hasonlok ilyesmire van szukseg. :)
  • z0ty #196
    1 codec pack is összezavarhatja a codeceket... de 2 egyszerre, az maga a pokol :D
    nagy hiba volt felrakni, 2 codecpack, de már 2codec is általában kiüti egymást, összegabalyodik, stb... (nem értek hozzá... :D) a lényeg, hogy így szépen nem fog szinte semmit sem felismerni a géped.
    szerintem próbálkozz uninstallal (de előtte kérdezz meg mást is!!! :), bár ha nálam elcsesződik 1 codec, általában könyörtelenül formatálok :D
  • _Vegeta_
    #195
    A frapshez ez kell:

    codinstl2.exe - 1,8mb
  • PxE
    #194
    a Virtualdub is aszt irja hogy nincse fen kodek hol lehet jo kodeketr le szedni?
  • PxE
    #193
    Eszt nem vágom
    még nem tudtam tömöríteni se!
  • _Vegeta_
    #192
    hoh még 6osom sincs. :DD

    pxe: Tomoritetlen anyaggal probalkozz. Virtualdubal szepen meg lehet csinalni ezt.
  • PxE
    #191
    Hi cs videot akarok csinálni fel vetem demot!frapsel átvetem aviba és amikor meg akarom nyitni eszt irja PSplayer: unknown files forma (FPS1),win media nem jo a codeck,movie makwer szintén a divix player is a codeketr szidja pedig van fön nimo meg ace codec pach is!PLs help mi lehet a hiba?
  • ROEL
    #190
    Megjelent a Sony Vegas 6 c változatához a magyar felhasználói felület!
    A Vegas 6 Hungarian UI - ról bővebb információ itt található:

    http://www.vegas.roel-filmproduktion.de
  • prezi
    #189
    vegeta küld már el privátban az msn-címed, most kezdem el a projectem vegas-sal :P

  • pircho
    #188
    Vegas 5-nél, vagy inkább 6-nál sikerült bárkinek hálózatban rederelnie? Nekem folyton valami serial numberre visszavezethető hibát ír ki! Pedig jó a crack!
    Hogy kell hálózatban rederelni? Thx!
  • Garrett27
    #187
    a video hosszától függ, a DV PAL mindig a legtovább tart, mert nagyon jó minőség, de vannak tőle rosszabbak, a Tools--Render To New Track-menüben tudod beállítani, milyen minőségű legyen....ne várj túl gyors konvertálást, mindegyik eléggé időigényes...nagyon sok függ a pctől is
  • vg
    #186
    Sima serial számmal semmire sem mesz...
  • NIGGAZ
    #185
    Csá mindenkinek nem tom, hogy kell beállítani a konvertálást úgy, hogy hamar meglegyen, mérete kicsi legyen és a minősége is jó legyen..
    Szóval kérlek írjátok le , hogy kell beállítani azt sok hülyeséget!!!
    Előre is köszi!!!!!!!!!!!!
  • Mr_no_NaMe
    #184
    Itt 1 serial: J6-84GZCK-CTC5TD-D6KFFD
  • Boneman15
    #183
    HI! ujra én vagyok! Ez a probléma megoldodott, de egymásik továbbra fennáll. egy kódot kér mikor elindítom, és nem tudok vele mit csinálni. Most mit tehetek? Esetleg tudjátok hol szerezhetk ilyen kódot, vagy tudnátok küldeni, please???
  • Boneman15
    #182
    Hi! és ezt a progit honnan lehetne letölteni??? please valaki küldjön már egy oldal cimet! elöre is köszi!!
  • z0ty #181
    jobbklikk a trackra, insert velocity envelope
  • Mr_no_NaMe
    #180
    Sziasztok!
    Ma kezdtem el használni a Sony Vegast de már 1 jó ideje szenvedek mert nem találom az eggyik cuccot.
    Hol találom azt a sávot ahol gyorsíthatom lassíthatom és oda vissza tekerhetem a muvit,hogy az majd a kész videoban is meglátszódjon?Tom láma kérdés de szánjatok meg pls:)
  • prezi
    #179
    várjatok, még gyakorlatban csak pár óra mulva kerülök oda, hogy felvegyem a fényerőt :O
  • z0ty #178
    brightness&contrast
  • _Vegeta_
    #177
    Jáú. :)
  • Gladiator
    #176
    Ezt meg se hallottam:)
  • _Vegeta_
    #175
    Akko mar inkabb after effects. :)

    Mennyire utalom a premiert. :)
  • Gladiator
    #174
    olyat keress az effekteknél, hogy brightness, exposure, vagy gamma. pontosan nem tom, mert én premiere user vagyok.
  • prezi
    #173
    hát feltalálom magam de pl a nyers videok fényerejét hol lehet feljebb venni ? túl sötét :|
  • _Vegeta_
    #172
    Nemhiszem h segitsegre szorulsz, de ha gondolod segitek. :)
  • Gladiator
    #171
    a kontrasztot húzd fel, de ne nagyon, mert szemcsés lesz a kép, és máris filmesebb hatású lesz. de vannak külön pluginek is.
  • prezi
    #170
    nekem viszont lesz egy kis vegas-os projectem, szóval segíthetnél :)
  • _Vegeta_
    #169
    Nem ertem a kerdest. Talan mas tud segiteni. :)
  • AdryA
    #168
    Sziasztok!
    Melyik effekt teszi normál filmhatásúvá a videóanyagot? Úgy értem, hogy azt a TV-film jellegét elveszítse...
    Segítségeteket előre is köszi!
  • csasziii
    #167
    ja, ezek a problemak a vegas 5-nel adodtak :)
  • csasziii
    #166
    uzsidoboz: 3dsmax ;) De asszem az Adobe after effect-el is lehet ilyent csinalni. Vegasban nem vagom hogyan kell.
    Nekem az a bajom, hogy nem tudom allitani az mpeg 2 parametereit, amikor renderelni akarok, de pl a quicktimot igen. Meg amugy nekem ugy tunik, hogy eleg sok formatum hianyzik, ill. soknak nem lehet allitani a parametereit, vagy nem mindet. cinepakot pl nem talalom. lehet, hogy a tores szar?
  • uzsidoboz
    #165
    Tudnátok ajánlani vmi másik progit? igazából egy saját logót akarock csinálni, olyat mint a 20th century foxnak csak más néven!
  • uzsidoboz
    #164
    üdv!

    én is a vegas nagy használója vagyok és most kaptam meg a 6-t!
    ehhez lenne kérdésem!
    ugyebár itt már lehet egy tetszőleges címet 3d-ben mozgatni..
    Nekem az a problámám, eddig még nem sikerült rájönnöm, hogy lehet a betűknek vastagságot adni?
    lehetséges ez?

    köszi