3045
Music videok szerkesztese
  • bertino
    #763
    ez alapból 50 megásat ad, azt írja és vmi pontokkal lehet majd növelni...
  • akyyy
    #762
    ha honklaéot akarsz, akkor v1.hu

    ha tárhelyet, hogy feltöltesz vmit hog mások le tudjkákszedni, akkor javaslom sendspace-com-ot, videóra meg azt ahovaén is feltettem , jó kis oldal:)
  • mohus
    #761
    tvn.hu

    100 megáig bármit

    pl nézd meg így elég a honlap...február óta ilyen

    bat2.tvn.hu

    TVN rulez!!!!
  • bertino
    #760
    na, valakinél nincs kb 90 mb-nyi tárhely ? :)
    mondhatnátok egy tárhelyet, ahonnan nem törlik 2 napon belül, amit feltöltök :(
  • mohus
    #759
    wow elcsenték a zenémet:))))

    Battlefiled 2 Mashtuur trailer:)

    ez már plágium?:)
  • akyyy
    #758
    megvan
  • Sland
    #757
    Nagyon köszi!
  • akyyy
    #756
    háhá, müxik nem hiszme el, imádlak:D:D

    most már gőzerővel készülhet az új filmecske, már csak zenét kéen szerezni, találmta egyjót de ez eléggé rövid volt, igy lett belőle egy trailer:D

    Kurityán 2 trailer
  • ssolitude
    #755
    Panasonic kamerád van?VFW codec
  • akyyy
    #754
    virtualdub ezt írja ki mit tévő legyek?
  • ssolitude
    #753
    A regisztrálás nem elég.Attól még nem fogja engedni az mpeg-eket.Hacsak nem adtad meg a serialokat rendesen.
  • petkom
    #752
    léci jelöljétek ki:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem letöltött vegasom van és regisztálni kell, hogy használhassag benne mpeg1et és mpeg2t...ugye nemlessz abbol "gond" ha regisztrálok
  • ssolitude
    #751
    törölt hozzászólás
  • ssolitude
    #750
    Vegas
  • ssolitude
    #749
  • ssolitude
    #748
    A Track Motion gombbal a kis videot lemozgatod a sarokba, vagy ahova akarod.Ezután az Event FX alatt választod a Border menüt,és annak a tracknek,ami a kis képen futsz, adsz egy keretet,blur-al,a méretét kiválasztod,így a széleket összemossa.
  • akyyy
    #747
    ha megvan a megoldás jöhet ide is:)
  • Sland
    #746
    Olyat hogy kell csinálni, hogy megy a videó, aztán megáll, de a hang megy tovább, előjön egy nyíl, rámutat valamire, pl egy autóra és oda a nyíl főle ki van írva valami, pl az, hogy BMW. Ilyet hogy lehetne csinálni? Itt szenvedek vele egy ideje de nemtok rájönni.
  • akyyy
    #745

    nah a képnek a széleit kéne vhogy eltüntetni hogy beleolvadjon a háttérbe a 3 csávókába és a foyosóba..
  • bertino
    #744
    ááááááááá le van irva, visszább valahol, tudom, mert én is így kérdeztem a topicban :D
  • akyyy
    #743
    és azt hogy kell, hogy van így a videó, van egy fő, ami folyamatosan megy, és a sarokba egy mási, ami csak kis ideig lenne, halványan, hogy átlátszó legyen, de a széle sajnos látszik elég erősen, és azt szeretném hogy a szélei totál olvadjanak bele a háttérbe, de ne az egész videó, hanem csak a szélei!!!

    bertino, te meg adhatnál nekem privibe egy msn cimet
  • jhony007
    #742
    Szevasztok, nem tudtok a dvd architect-hez a magyarosított felülethez serialt? stb.. Tudom a Vegas 6 hoz volt és tök jó, igazán nem nekem kellene de apám nem beszél semmilyen nyelven :-)

    Köszi előre is
  • lacibacsi
    #741
    Klip vége egérrel megfog -> Control+húzd ameddig akarod (lehet)
  • bertino
    #740
    hát ilyesmi belassítással oldható meg sztem
    egyértelmű, hogy azt teszi bele sajnos, ez ilyen
  • akyyy
    #739
    hogy lehet azt megcsinálni, hogy van egy fél órás videjó :D

    abból kb a 25 és 26 perc között van egy nagoynjó rész, azt szeretném a"filmem" elejére tenni. csak hát igy eléggé rövid lenne, azt szeretném ha ez ajelenet kb 2 percig tartana. kivágtammeg minden, oké, de mikor széthuzom hogy 2 percig tartson, nem az adot jelenet lesz jó belassítva, hanem ami utána kötkezik , azt teszi bele:S:S:S
  • TreDoR
    #738
    Na m1, virtual dubbal mégegyszer rendereltem amit sony vegas kiköpött és igy már müxik normálisan. 3 progi kell 1 feladat levégzéséhez, mikor elvileg 1 is bőven elég lenne. Ez már kezd nevetségessé válni...
  • TreDoR
    #737
    És tudnál mondani egy oldalt ahonnan le lehet tölteni hozzá lame.dll-t?
  • z0ty #736
    szerintem az audio codec miatt, próbálj lame mp3-at
  • TreDoR
    #735
    Nektek még sosem csinálta? Ha wmv-be renderelek nekem se csak ha aviba.
  • bertino
    #734
    ezt akkor passzolom, sry
  • TreDoR
    #733
    Kipróbáltam, minden lejátszó ezt csinálja, bsplayer, windows media player... A vlc még szép, hogy nem csinálja mert third-party lejátszó. Ez így nagyon rossz, hogy csúszik pls valaki segítsen!
  • bertino
    #732
    winamp-al videót lejátszani ?
    ajánlom bsplayer

    ha nem a lejátszóval van a gond, akkor nemtudom
    monnyuk szinte tuti, hogyha más lejátszóval nincs baj
  • TreDoR
    #731
    Hi! Megint én . Az mitől van, hogyha renderelek sonyval xvidbe v. divxbe, és utána lejátszom winamp-al, megállitom valahol a videót, után arréb viszem az idő csuszkát és ott elindítom, akkor eltolodik a kép és a hang legalább 4-5 mp vel? Viszont vlc player simán viszi. Valahogy össze kéne kapcsolni a videó és audió sávot? De hogyan? Előre is thx!
  • petkom
    #730
    jok ezek az effektek

    Énis ilyenkere gondoltam a filmünknél de én annyira nemértem ezt a vegast:(
  • bertino
    #729
  • vezeték
    #728
    egykét hiba van benne, de hát első munkám gyümölcse ( afféle Teszt munka de azok mindig ilyenné sikerülnek:D)
  • bertino
    #727
    ez leírhatatlanul lenyűgöző oO
  • vezeték
    #726
    Kurityán! :D
  • bertino
    #725
    linket
    én is fogom ugyis minnyá linkelni az enyimet :))
  • vezeték
    #724
    megnézitek a videómat?:D