3045
Music videok szerkesztese
  • bertino
    #883
    nem, még nem is nyultam hozzá :)
  • 7alvoo
    #882
    A DVD Architekt megy neket magyrba? Mert A Vegas-ra megtaláltam de az Architek-t re még nem.
  • vafeN
    #881
    Vki írja már le hogy hogyan lehet vegas-ba betteni a preseteket a preset managerel.
  • vafeN
    #880
    oks kösz
  • mohus
    #879
    #492-nél már írtuk
  • vafeN
    #878
    Valaki tudna adni 1 olyan oldalt ahonnan ingyen lehet szerezni vegas pluginokat?
  • mohus
    #877
    S -el lehet vágni
  • bertino
    #876
    hol, melyik ? :D
  • akyyy
    #875
    lasvegasos jó?:P
  • bertino
    #874
    engem is érdekelne...

    mellesleg valakinek nincs kedve csinálni vmi jó frankó bannert ?
    legyen már vmi...
  • akyyy
    #873
    ehez tucc adni egy reget?:(
  • lacibacsi
    #872
    Bluff Titler

    Hivatalos oldal
  • Balázs 17
    #871
    Hello
    Olyan kérdésem lenne, hogy lehet e olyat, h mint a filmekben úgy jelenik meg a szöveg mintha épp gépelnék be???
  • jhony007
    #870
  • bertino
    #869
    pontosan, ahogy mondod...
    köszi
  • jhony007
    #868
    De komolyan, ha érdekel a videóvágás téma, sokat kell olvasni és nagyon sok infóhoz jutsz ílyen módon:-) Aztán ha még mindíg nem tiszta, lehet kérdezni..

    Nem akart senki szerintem megbántani, vagy lenézni a problémádat:-)
  • painkiller25
    #867
    Én csak egy eccerű kérdést tettem fel de ha nem lehet rá válaszolni akkor mi a szart keresek itt.na mind1. Más topicokban sokkla segítőkészebb a nép!!!
  • bertino
    #866
    olvasd végig a topicot...
  • painkiller25
    #865
    Hy all!
    Azt zseretném kérdezni h videók szétszedésére alkalmas-e ez a program.Semmi extra csak mongyuk kettévágni egy videót.Ha igen akkor valaki oktathatna egy kicsit.Én már eccer felraktam de az a helyzet hogy nagyon amatőr vagyok még ilyen téren!!!Lécci help!!!
  • CUCLI
    #864
    nagyon profi. grat
  • bertino
    #863
    ujabb z0ty movie :)
    6k/s-el hamar lent lesz, aztán majd meglesem :))
    eddigiek is tetszettek
  • z0ty #862
    röyksopp - what else is there, xvid 1.1.0
  • akyyy
    #861
    ami a végén szól zene, annak a cime kéne, plusz a kodek neve, mert eléggé szaggat igy nekem:D
  • z0ty #860
    movie.
  • lacibacsi
    #859
    Srácok! Ne warezoljatok, mert előbb-utóbb bezárják a topicot, pedig Vegas-os fórumra nagy szüksége van néhány embernek. Az ilyet intézzétek el PM-ben. Kösz!
  • balcsi70
    #858
    Ok.Thx.müxik
  • ssolitude
    #857
    Töltsd ki.Mindegy miket írsz bele, az adatok nem mennek sehova.
  • balcsi70
    #856
    Ezt választottam de akkor is kéri hogy töltsem ki .hm. ilyenkor mi van?ezt azért csinálja mert elöször a másikat nyomtam?
  • ssolitude
    #855
    A program természetesen nem ingyenes.(Amit a hivatalos oldalról leszedsz, az triál-60 nap.) Ha varez verziód van(fuj!)akkor a regisztrálásnál válaszd a "from another computer" opciót. A Documents and settingsbe készít egy .html fájlt és ennyi.Persze a serial meg aktivációs kód akkor is kell.
  • balcsi70
    #854
    kérte mindkettöt.Ja meg mikor elinditom a progit,registrálni akarja mert ha nem akkor 60-napos csak.Beszurtam neki a s/n-de kell email,meg stb. + zip kode meg ilyenek.(ezt muszály)?
  • akyyy
    #853
    24 rulezz:D
  • ssolitude
    #852
    Ezt tedd fel NetFrameWork 1.1
    Ehhez nem azthiszem kell szervízpack sem.
  • balcsi70
    #851
    Sziasztok.Telepiteni akartam a 6.0-at és ilyet kér hogy elötte töltsem le a Net Framework version1.1 and Net Framework version 1.1 Service Pack 1. ot. Ez muszály? Nekem a Pack 2-es van fent.Ja és mind a 2-öt kell rárakni? Kössz a választ.
  • Gascoigne
    #850
    Thx!
  • GyaxyBoy
    #849
    megtaláltam! :) Zsíír! Köszi
  • GyaxyBoy
    #848
    Track motionba belementem de nem volt semmi megoldás!
    Te értesz hozzá? MSN vagy email címed nem adnád meg, ohgy tudnám kérdezni tölled ilyeneket?
    Ha nem, akkor írd már le pls, hogy a Cropping hol van?

    Köszi
  • ssolitude
    #847
    Nem kell plugin a több video egy képernyőn megjelenítéshez.A Vegas alapból tudja.Vagy cropping, vagy track motion.
  • ssolitude
    #846
    Van a Vegasnak egy terméke ami direkt a DVD készítést tudja.Sony Vegas + DVD
    De ha mpeg2-t készítesz, azt a DVDLabPro-val kiválóan lehet konvertálni, választható felirattal,több hangsávval, jelenetekkel, menüvel, stb.DVDLabPro
  • ssolitude
    #845
    A 6.0 igen.
  • Gascoigne
    #844
    A vegas-al is át lehet kódolni úgy a kész művet, hogy utána DVD formátumra tudjam kiírni? Mert csak mpg file-t csinál. DVD Architectel tudtam eddig megcsinálni, az készít külön AUDIO_TS és VIDEO_TS mappát, amit már asztali DVD lejátszón is le tudok játszani. Bocs, ha nem elég érthetően fogalmaztam. A másik gondom az, hogy miként lehet megoldani, hogy a kész DVD-n lehessen léptetni a jelenetek között?