3045
Music videok szerkesztese
  • bertino
    #1203
    van fény/contrast effekt
  • starweb88
    #1202
    hali

    pls segitsetek nekem :) hogyan tudom állitani maga a videonak a fényerejét mert a végső cucc elég sötét lesz :/
  • Cujo01
    #1201
    enemy-territory
    frankó :)
  • ronihun
    #1200
    Énis a kutyát néztem...melyik ez a játék?
  • Cujo01
    #1199
    jaja.. lehet, hogy az előző részét régebben már belinkeltem, de azt össze sem lehet hasonlitani ezekkel :))

    Balumann: neked is csak azt tudom mondani, hogy az avi-t, amit a gép csinál konvertáld át valami vegas által használható formátumra..
    csomó féle konvertáló progi van, de a legtöbbhöz elég 1 virtualdub
  • Hernan Cortez
    #1198
    Ezek szerint akkor senki sem tud segíteni? egyébként Baluman, nekem sem teszi be az avit se a vegas 3, se a vegas 6, se a vegas 7, sztem is vmi kodekes gondd lehet, vagy pedig Plug-In...de azt nem tudok szerezni ha vkinek megvan ez ---> Sony MainConcept MPEG-1,2 Professional Plug-In 1.0! Legyn szíves mondja meg honnan léehet letölteni vagy küldje át!
    Előre is THX!
  • bertino
    #1197
    nemtudom, fényképezőből sose próbáltam személy szerint :)
  • Balumann
    #1196
    Más gépek videóival is előfordul ilyesmi? :D
  • bertino
    #1195
    nem szereti a canon powershot fajtákat se ezek szerint :)
  • Balumann
    #1194
    Hello mindenkinek! Lenne egy problémám videószerkesztéssel kapcsolatban. A saját videóimat, amiket a fényképezőmmel csináltam, nem tudom berakni videóként, csak hangként jeleníti meg. Az Ulead Video Studio, és a Vegas (7-es verzió) is ugyan azt csinálja, Windows Movie Maker-be is megnéztem, ott rendesen beveszi.
    A fényképezőm AVI formátumu fájlokat csinál (Canon Powershot, bár ez nemhiszem hogy fontos). Próbáltam más AVI fájlokat - pl. játék felvételt meg trailert berakni a sávra, azok rendesen megjelentek videósávban, tehát hozzátudtam adni oda.
    Lehetséges, hogy valamilyen kodek megoldaná a problémát?
  • Hernan Cortez
    #1193
    Hali! Segítsen vki! Nagyon fontos lenne..a vegas 6-hoz ez aplug-in ---> Sony MainConcept MPEG-1,2 Professional Plug-In 1.0, de sehol nem tudom megszerezni, letölteni, enélkül meg nem ment ugye mpeg-be és nem nyit meg mpeg-t! Nagyon megköszönném a segítséget!
    Üdv.
  • bertino
    #1192
    a kutyát néztem, de én ennek az első részét mintha már láttam volna
    véletlen nem volt ide a videók játékokból topicba belinkelve ? :)
  • starweb88
    #1191
    és ott kb mennyire állitsam vagy melyiket válasszam ki? :S
  • Cujo01
    #1190
    renderelésnél a méretét állitsd be!


    és akkor pár saját meló: (enemy-territory muvik :))

    Az első komolyabb project

    megrendelésre 1 barátomnak

    szerintem a legjobban sikerült

    trailerek:

    frankó trailer (ez nem nagy :))

    másik jó trailer

    volt még pár, de gondolom úgysem szedi le senki :)
    a trailereket megéri, mert nem nagyok... bár minőségre nem a legjobb :S
    1 trailer olyan 1 hét, 1 teljes múvi 3-6 hónap meló, szóval óvatosan a kritikával :)
  • starweb88
    #1189
    sziasztok lenne egy kérdésem sony vegasban hol tudom a videot szélesvásznúba rakni már kész az egész cucc csak azt nem találom :/ (6.0c)
  • bertino
    #1188
    1.6 mániákusoknak

    überdurva effektekkel összeszedett cs movie
    ritkán lehet látni ilyet :)
  • bertino
    #1187
    sikerült is megoldani, nem is olyan bonyolult, csak rá kellett vezetnie a dologra
  • bertino
    #1186
    kösz, lesem
  • vafeN
    #1185
    hallod, meny fel a www.moviemakers.nu -ra regisztrálj rá és ott a tutorialsok között keresd meg a sony vegas video-t és ott van egy olyan hogy slowmotion sound
  • Cujo01
    #1184
    nincs mit :)
    a hangot otthon meglesem, de nem rémlik :S
    mintha csak képet lehetne
  • bertino
    #1183
    ámbár azt tudja-e vki, hog hangot képpel szinkronban vagy külön lehet-e lassítani a programban ?
    mert sztem nem... vagy csak nagyon béna módon kerestem
  • bertino
    #1182
    ezazazazzz tudtam, hogy vmi ilyesmit kell alkotni!
    köszi, gőzöd sincs mennyit segítettél ezzel a mondattal!! :DDDD
  • Cujo01
    #1181
    azaz,
    cookie cutter :)

    de ha szépet akarsz, akkor kiválasztasz 1 szint, átlátszóvá teszed és csak ott fog látszódni a másik jelenet.
  • ronihun
    #1180
    Mostmár rájöttem mindkettöre.De azért kösz.
  • bertino
    #1179
    cookie cutter-re gondolsz ?
    mert ha másra, az engem is érdekelne :)
  • Cujo01
    #1178
    naruto meg susuke fejénél:
    2 videosáv, a felsőbe rakod, amit meg akarsz jeleniteni kis részben
    ugyanúgy itt is pan/crop, és beállitod a méretét... (elejére meg a végére fade in/out és tökéletes)

    de van valami effect, csak nem jut eszembe a neve, ami a képből vág ki részleteket és akkor abban a figurában látszik a másik video.
  • Cujo01
    #1177
    az a youtube-os nem nehéz, csak időigényes..
    elöször is kell legalább 3 videosáv (ha 3 jelenet van a képen egyszerre)
    aztán fogod, jobb klikk, pan/crop és ott tudod egy az egyben olyanra állitani a méretét, mint a videoban... menet közben változtatni alul tudod a key-ekkel. (mintha a semmiből nyilna ki a kép)
    azon kivül, ha jól láttam, még border volt rajta (sima border effect) és néha 1-1 glow (képváltásnál -- transistion effect, sima képen -- video effect)
  • ronihun
    #1176
    Erre a dologra már rájöttem "#1174" de az #1173-asra még nem...nem akarlak titeket sürgetni csak kéne mert fontos lenne...
  • bertino
    #1175
    megnéztem... na ehhez egészen tuti, hogy már PS is bennevolt a dologban :)
    ahhoz én meg nem értek :(
  • ronihun
    #1174
    Js éd még azis lenne egy kérdésem hogy hogy lehet a videóra vágni egy másik videó egyik részét pl.:verekedik naruto és sasuke és odavágom ssuke fejét az egyik részébe?vagy ilyet nem lehet?Jaé s az előzőhöz azt hogy arra gondolok ami fekete fehér...
  • ronihun
    #1173
    Sziasztok!
    Szeretném ha segítenétek!Hogy lehet olyat hogy....nemtudom elmondani mert ezt látni kell ennek
    a videónak az első 7mp-jében azt az efffektet hogy leeht megcsinálni?
  • vafeN
    #1172
    itt van egy video is hogy ha ez többet segít:)
  • bertino
    #1171
    mivel csak egy képet látok a dologbol, nem videot, ez jutott eszembe
  • vafeN
    #1170
    De azért kösz
  • vafeN
    #1169
    Ezt tom hogy így is meg lehet, de most ha legmeszebb van a csávó és van vagy egy 18 perces jelenet akkor nem fogom kivágni mindenhol a hátteret:P. Ezt nem ugy csinálta, hogy rá tete háttér nélkül a manuszt:PP
  • bertino
    #1168
    háttérben a felvett pályademo fut
    ezt az elöl levő vmit meg, ami színes üres háttérrel ráteszed, alkalmazod rajta az effektet, belövöd az átlátszóságot a sáv bal szélén levő zöld ikonnál és voálá

    pályademo fekete fehér effektel legyen lentebbi videosávon, manusz (vagymiez?!) meg felette levő sávon

    kész
  • vafeN
    #1167
    Aki tudja, hogy ilyet hogyan lehet csinálni vegasba az írjale léci, nagyon fontos lenne:)
  • bertino
    #1166
    én ahhoz nem értek :(
  • cr3ativ3
    #1165
    erre tudok valamit mondani?
  • Jeff Gordon
    #1164
    köszi szépen,sikerült megoldani.thx