3045
Music videok szerkesztese
  • Gomber
    #1805
    Amugy köszi a válaszokat... de már megoldottam ugy hogy az összes videó velicityét levittem 99% ra és ugy átveszi aviba... de azért ezt is kirpbóálom :)
  • Gomber
    #1804
    sziasztok
    lenne 1 olyan kérdésem hogy a sony vegasban a negatív, szépia, skicc meg a többi ilyen efekt hol lapul meg? vagy azt lekell tölteni nem?
  • bertino
    #1803
    először propertiesben beállítod 1280*1024 így.
    aztán rendernél így.
  • Cat 02 #1802
    Mentésnél mit kell választani h 1280*1024-be is tudja menteni ? Mert nekem csak 720p van ami ugye nem annyi.
  • maxrebo
    #1801
    Hali!Egy párszor már kérdeztem de nem kaptam választ de nem adom fel.Szóval ,valaki tudja hogy lehet szétvágott videót , képet vagy subclippet ujra egyesíteni?Valamint kivágott subclippet renderelés nélkűl visszafelé lejátszani ?Előre is köszi
  • Gomber
    #1800
    Én 768×480 Call of Duty 2 Fragmovie 9 perces moviet 1 óráig konverálta, nem tömörítettem és 4 gigás lett ^^ (no, persze a régi géppel)
    amugy gecire idegesít hogy nem tudom átvenni a projectem aviba mert csak a szövegeket mutatja ki, meg a zene halható... már mindent próbáltam... fáljformátumot is, szettem le codec packot, meg minden! :SSS
  • Misi az ezredes
    #1799
    600x800-as felbontásban max 1,2 gb-os volt a 7 perces vidim. Ilyeneket nem youtube-ra kell feltölteni mert ha olyan zenét tettél fel ami nem tetszik valakinek egyből kijelenti h az nem a tied. Pl az én teljesen saját közömbös vidómról is azt mondta egy csóka h nem az én tulajdonomban van a zene közben nagyon is. Mert haver DJ-zte nekem... Persze youtube-t nem érdekelte.

    Ezért szerezz 10-20 gb tárhelyet egy servergépen és oda tedd fel. :) ja meg vegyél domainnevet :D ...SZERINTEM...
  • PJack
    #1798
    köszönöm.
  • bertino
    #1797
    2 menetben.
    hangot meg mp3-ba.
  • PJack
    #1796
    akkor hogyan tömörítsem?
  • bertino
    #1795
    persze, hogy annyi lesz, ha tömörítetlenül mented le
  • PJack
    #1794
    tudom de épp eza gondom hogy hogyha 480*280asban mentem le akkor is majd' 3 giga lesz belőle.
  • Cat 02 #1793
    Most nincs előttem, de mikor mented akkor nézegesd mik vannak, kiírja h milyen a felbontásuk.
  • PJack
    #1792
    lol :D
    de milyen felbontásban?
  • Cat 02 #1791
    Nem tom, valamit válassz ki :D Nekem a ~2 perces cuccom 600 megás lett.
  • PJack
    #1790
    tömörítve kéne konvertálnom? :o
  • Cat 02 #1789
    Tömörítetlen, gondolom amiatt.
  • PJack
    #1788
    youtube.com topikban írtam ezt le de nem válaszoltak, úgyhogy bekopizom ide, hátha ti tudjátok.


    egy 720x480as videót vágtam, ehhez kellet a vegas, utána uncompressed aviba mentettem, de mér van az hogy 1 órig konvertálja? 5 perces a videó.. és ilyen 2,5 giga lesz belőle. lehet ehhez nemértek eléggé, elég nagy noob vagyok, tudom, de abban biztos vagyok hogy nem ekkorának kéne lennie..

    és hozzátenném hogy nem hd minőségben szeretném feltenni, mivel kissé lassú a feltöltésem.
  • JetiRulez
    #1787
    Hali. Kerestem már égen-földön, de sehol se találok effekteket a Vegas 8 Pro-hoz. Tudnátok linket adni? Amt találtam, csak egy halott torrent. Kösz.
  • bertino
    #1786
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1080584636&no=1757

    zöld hátteres effekteket én még nem variáltam vegassal.
  • cargame
    #1785
    Hello!
    Ilyent lehet csinalni a Vegassal?? Hattar maskor van felveve es az emberkek is kulon?? Ezt maskolassal kell csinalni?
  • Gomber
    #1784
    lenne 1 olyan kérdésem hogy hogyan lehet elhomájosítani a videó széleit?
  • Gomber
    #1783
    glow efektől tökre laggol a muvi :S
  • bertino
    #1782
    nincsmit.
  • cargame
    #1781
    Nagyon nagyon koszonom a leirast kuldok en is egy lada sört :)
  • cargame
    #1780
    Ez az a fórum.
  • PunkZoli
    #1779
    linket!!! :D
  • bertino
    #1778
    !
    :D
  • cargame
    #1777
    Ezaz vegre ralaltem egy jo Sony Vegasos forumra :D Es raadasul magyar is.
  • Cat 02 #1776
    Én 1 hete ismerkedtem meg ezzel és igazából alap szinten (ennyire :D) nem nehéz használni. Max az zavaró h ha valaminek megváltoztatom a hosszát akkor át kell pakolni az összes többi videódarabot :)
  • Gomber
    #1775
    kijelelölöd az öszeset és beuhzod
  • LacUnderground
    #1774
    hy all!
    azt szeretném megkérdezni, hogy vegas-ban hogy lehet azt mgecsinálni, hogy
    az idötengelyre pakolok vagy 50 db képet és azokat beidöziteni? mondjuk hogy 1 mp legyen a képek között, mert igy egyenként elég zsibbasztó behuzigálni :S 50-nél még elmegy de mondjuk 300-nál már nem fog :D aztán gondoltam biztos van valami csoportos egyszere való idözétés csak nem jöttem még rá :S előre is köszöntem
  • Gomber
    #1773
    már megtaláltam és használtam is őket régebben de én azt hittem vannak mást effektek is amik máshowa vannak dugva!!! és ps elmár szerkeztettem már képet is!
  • PunkZoli
    #1772
    nem láttam, nem ócsárolom, de ha az effekteket nem találod, engedd meg, hogy kezdőnek nevezzelek!

    lesz meg egy sz, bassza a szemem, két sz el bassza, igen!

    Az meg, ha photoshoppal sem találkoztál még, és a maszkolással nem vagy tisztában, az abszolút a hozzálláson múlik változni fog e.
  • Gomber
    #1771
    nem vagyok kezdő, csak eddig még nem nagyon használtam effekteket! De azok holvannak???? milyen menübe???
    Nemlessz szar öszedobott munka -.-' az 1 perces intron csak 4 órát dolgoztam... szval ne ócsárold kérlek!
  • PunkZoli
    #1770
    pedig ezek igen alap dolgok :)
    az effektek FX néven vannak, emlékeim szerint, egyszerüen megnézed az előnézetüket, ha tetszik valami, ráhúzod a videóra... de szerintem www.infprod.com, vagy http://www.videocopilot.net/ en nézz meg minden videót, azok igazán kezdőknek készültek...

    photoshopnál meg maskolós videókat keress

    ha meg nem vagy erre képes, akkor szerintem ne is erőltesd, ugyanis szart, összedobott munkát nem érdemes csinálni, akkor inkább semmilyet!
  • Gomber
    #1769
    #1 Fúúú :D Na most az a baj hogy fingom sincs hol vannak az efektek, és ezért kérdéeztem :D ha tudnám akkor már rég megkerestem volna! :D
    #2 ???? :S
    #3 értem köszi, megpróbálom csak az a baj nemtudom h kell átlátszó maszkot csinálni ps el me nem naon értek hozzá :SSS
  • PunkZoli
    #1768
    vegasban nézd át az effekteket és biztos, hogy lesz hasonló, bár én régen használtam már, de a glow-ra emlékszek, szerintem az lesz...
    a 3adik kérdésedre meg simán csak photoshopban csinálsz egy képet aminek maskos az "átlátszó" része és pan croppal ráilleszted vegasban

    de egyszerübb, ha már a maskos kép megegyezik ugye a vegasos videód felbontásával, és akkor nem kell szarakodni az igazítással
  • Gomber
    #1767
    sziasztok!
    lenne pár kérdésem....
    1# Hogyan lehet megcsinálni ugy a videót hogy ilyen fényes legyen? Ugy szeretném hogy ilyen szép fényes legyen, de ne ugy mint itt ebben a videóban hanem aranysárga legyen... VIDEÓ
    2# A másik hogy hogyan lehet eltünteni 1 szövegrészt a videóbol?
    3# Hogyan lehet ilyen fület rakni a videóra? Csak én a jobb alsó sarokba akarom tenni! És nem ilyen nagyot.... VIDEÓ

    Előre is köszi! Ha majd lesz kérdés, akkor ugyis írok! :)
  • bertino
    #1766
    #1725 első részének ablaka, csak bal oldalt alul nem mask, hanem position.
    úgy forgatod, ahogy akarod.