35610




  • Tyler1
    #31923
    Anderson után nem volt nehéz. Remélem idén többet kezdőben nem kell látni.
  • Darthmushroom
    #31922
    És Fellaini??? akkora stabilitást hozott középre h csak pislogtam.
  • pilboy
    #31921
    valencia, evra, vidic és januzaj
    ők játszottak ma elfogadhatóan
  • Zenszkij
    #31920
    Rooney..ALLAAAAH!
  • Tyler1
    #31919
    És többet is.
  • Tyler1
    #31918
    Volt 1-2 elszórt labdája, de pontosabban passzolt, mint pl. Rooney.
  • attiGT
    #31917
    Lehet nekem csak a kismillió elpasszolt labdái maradtak meg.
  • Tyler1
    #31916
    Carrick 5? A meccs egyik legjobbja volt (megint).
  • attiGT
    #31915
    Játékosértékelés részemről:
    De Gea 6 - nem volt dolga
    Fabio 6 - tesója jobb
    Ferdinand 6 - első félidőben volt egy nagy hibája, már öregszik
    Vidic 7
    Evra 7
    Carrick 5 - passzolni elfelejtett
    Anderson 3 - pénzt kéne csinálni belőle, amíg lehet
    Valencia 7 - meh...
    Young 5
    Rooney 7.5
    Van Persie 7

    Fellaini 7.5
    Januzaj 7.5
    Chicharito 6

    Összességében támadójátékunk egy kikúrt nagy 0.
  • Atti12
    #31914
    ez a Januzaj hatalmas játékos lesz :D
  • zalrobto
    #31913
    na végre rooney 2:0
  • attiGT
    #31912
    Azt a 2 pontot amit elvettek tőlünk a chelsea ellen itt visszaadják. Ennyi.
  • Tyler1
    #31911
    Young meg egy vicc, az lett volna már piros amiket ez összeesik -.-
  • zalrobto
    #31910
    lehet valami csúnyát mondott ráá
  • Tyler1
    #31909
    Ez sem nem büntető, de piros meg aztán főleg nem, örülök, hogy ezt is a játékvezetés bassza el...természetesen a mi meccsünkön. Hurrá!
  • Darthmushroom
    #31908
    hát szerintem 11s nem volt, de a piros jogos. utolsó emberként sodorta el.
  • attiGT
    #31907
    Már azt hittem ezen a mérkőzésen is velünk basznak ki a játékvezetők de most csak be mert fújni valamit.
  • zalrobto
    #31906
    1:0 na
  • Darthmushroom
    #31905
    könyörgöm adjuk már el ezt az andersont, valami iszonyat ez az ember.. Young is amilyen jó volt mikor ide igazolt, annyira sz@r közel 1,5 éve
  • Smithie
    #31904
    Mai kezdő: De Gea; Fabio, Ferdinand, Vidic, Evra; Valencia, Carrick, Anderson, Young; Rooney, Van Persie



    Stream
  • Darthmushroom
    #31903
    Oké nem a lábával volt baj, de valami gyomor vagy milyen betegsége volt, és látszik h testileg nagyon megviselte, és pl. tavaly is visszatérése után megint beteg lett. közel 2 évet hagyott ki a pályafutása kb. közepén (2év 20meccs az semmi, és kb. mind ősszel volt utána nyárig semmi, wiki info, Én nem emlékszek ennyire se h 10-10 lett volna)
    Teszem hozzá Én nem is voltam régen Fletch hater mint sokan, Én kifejezettem kedveltem h felépítette magát az évek alatt kezdő játékossá, de ezt így közel a 30-hoz szerintem nem tudja megcsinálni megint, mivel most testileg is formába kéne hoznia magát.
    és soha nem felejtem el a Chelsea elleni fejesét amivel hosszú idő után megvertük újra őket, vagy az Everton elleni kapás lövését. :)
  • Tyler1
    #31902
    Az ő betegsége teljesen rendbe hozható, elvileg ezért nem játszott eddig, nem azért mert nem tudott. Tehát ha valóban teljesen felépül, akkor könnyen visszaterhelhetik. Én bízom benne, hogy hasznára lesz még a csapatnak.
  • Darthmushroom
    #31901
    Én már nem sok reményt fűzök ahhoz h régi formájába tudjon játszani, sajnos testileg is gyengült, meg nagyon sokat kihagyott. már kb. epizód szereplő lehet. Tisztelem mert próbálkozik, de anno Hargo is azt csinálta, és Neki se nagyon jött össze.
  • Tyler1
    #31900
    Fletcher elvileg sikeresen felgyógyult és már a csapattal edz. Remélem hozni tudja a régi formáját és akkor a kp-val nem lehet gond.
  • Smithie
    #31899
    Egy jó "skin" kellene, olyan elhanyagolt a kedvenc topicom...
  • HRC Dodi
    #31898
    Köszönöm előre is a bizalmatokat! Ugyan nem vagyok nagy szöveg gyáros, de ha úgy van, szívesen hozzászólok bármihez, viszont az SG-t a regisztrálásom óta nap mint nap nézem... ezt a topikot pedig régóta követem! Ne vesszen kárba akkor!
  • ReszegKoldus
    #31897
    Hajrá
  • Tyler1
    #31896
    Áldásom rá :)
  • Darthmushroom
    #31895
    OKÉ
  • rajkonnen92
    #31894
    lehet ő
  • Monoton
    #31893
    Csak a formalitás miatt:
    "Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide (moditopik), és pár napig várj türelemmel."

    A modimail nem működik, azért ez az eljárás menete. Ha mar tudtad akkor tárgytalan :)
  • Zenszkij
    #31892
    Felőlem jó.
  • Rash87
    #31891
    Mivel idő hiányában szenvedek HRC Dodi-nak átadnám a házigazda jogot.

    Mivel kell hozzá pár megerősítő hozzászólás,ezért muszáj megkérdeznem, hogy ez ellen van valakinek ellenvetése? Lehet-ő? :-)
  • ReszegKoldus
    #31890
    Welbeck 2 szép gólt lőtt.
  • attiGT
    #31889
    Fellainit lecserélték a 68. percben, nagyon remélem NEM sérült meg...
  • Tyler1
    #31888
    Kell ő még ide, már csak azért is, mert Zaha még nagyon nem áll készen a nagy csapatra.
  • pilboy
    #31887
    ez szép.
    akármilyen játékos is, az ilyet meg kell becsülni.
    sztem ebben már moyes keze van, vmiféle ígéret lehet, h játszani fog többet
  • Tyler1
    #31886
    Nani 5 évre aláírt. Kitartó.
  • rooney8
    #31885
    Hat nem elete kepe az biztos :D
  • Darthmushroom
    #31884
    Fellaini továbbra is rohadt szimpatikusan nyilatkozik:
    'Will we win the Premier League? I really hope so. I will do everything I can to make it happen'
    'I'll never forget sitting at home and watching the 1999 CL Final all those years ago and I made up my mind that United were my team.'
    'I was Captivated and it has been a dream ever since that I might one day pull on the Jersey and call myself a Man United player.'
    I have counted myself a Manchester United fan all these years and when the call came, I didn't have to think twice'
    'The Clock was ticking and when the form was put in front, I signed straightaway. I've never signed my name so fast in all my life'
    'I sacrificed some money , but that didn't matter. All that counted was getting the deal done and realising my dream.'