35610




  • SONEEC
    #131
    Heinze a nagyválogatottban
    Gabirel Heinze-t meghívták az argentín válogatottba, amely Peru ellen játszik vb-selejtezőt szeptember 4-én.


    Heinze jelenleg az olimpián van, és a negyeddöntőben Olaszország ellen fog játszani.

    Ha Argentína bejut a döntőbe, a védőnek 7 napja lesz a dél-amerikai vb-selejtezőig.

    Ha Heinze a Peru elleni meccs után is a meghívottak között lesz, akkor 2004 vége előtt még Uruguay, Chile és Venezuela ellen kell játszania.

    "Fontos nekem, hogy újra elnyerem Sir Alex bizalmát. Remélem, hogy újra hisz majd bennem." - mondta Heinze.
  • Hentes Bill #130
    akkor is baromság amit írtak: 81 és 84-ben beket
    bajnokságot 80, 82, 83, 84, 86, 88 és 90-ben
    FA kupát 86, 89, 92-ben
    liga kupát 81, 82, 83, 84, 95-ben
    angol szuperkupát 80, 82, 88, 89, 90-ben

    tényleg nem nyertek semmit :D

    szal elég alma aki ezt a cikket írta
  • Hentes Bill #129
    lol tényleg :D
  • skristof
    #128
    1980 + 15 = ??????
    no comment...
    Jézusom!
  • SONEEC
    #127
    nem
  • Hentes Bill #126
    "A liverpoolnak ugyanis 1980-ig tartott a jó sorozata utána 15 évre nem nyert semmit sem"

    tényleg nem nyert semmit. csak 2001-ben FA kupát, Liga kupát, Uefa kupát, Európai szuperkupát, és angol szuperkupát. ki írta ezt a f*szságot? nb1.hu?
  • SONEEC
    #125
    Keane szerint létkérdés az idei bajnoki cím!
    A kapitány a Liverpoolhoz hasonlítja a csapatot.


    „Most hogy a Chelsea és az Arsenal is ennyire megerősödött, még inkább fontos lett számunkra a bajnokság megnyerése.”

    Keane úgy gondolja ,hogy kritikus korszakához érkezett a United, amikor fontos hogy többet nyújtson mint eddig.

    „Ha idén sem nyerünk semmit, akkor a liverpoolhoz hasonlóan nagyon hosszú időig, akár 15 évig tarthat majd a nyeretlenségi sorozatunk.”
    (A liverpoolnak ugyanis 1980-ig tartott a jó sorozata utána 15 évre nem nyert semmit sem.)

    A középpályás még szóba hozta a maradását a csapatban:
    „2007-ben fog lejárni a szerzősédesem a Unitednál, utána valószínűleg visszavonulok.”

  • SONEEC
    #124
    Forlan: Nekem állandó játékra van szükségem!
    Diego Forlan bevallotta ,hogy Fergie küldte el az Old Traffordról.


    A csatár szerint nem volt választási lehetősége a maradásra.

    „A mester közölte velem ,hogy ha Saha és Ruud is visszatér, számomra nagyon kevés hely marad majd a kezdőben ezért okosabb ha távozok.”

    Ugyanakkor Forlanért már bejelentkezett a Villareal, így Diego-nak megvolt a lehetősége az átigazolásra.

    „Én maximálisan megértem az edző döntését ezért elfogadtam a spanyol klub ajánlatát.”

    „Minden olyan gyorsan történt, de nem bántam meg az átigazolást ott sokkal több lehetőségem lesz majd gólokat lőni
  • SONEEC
    #123
    Elol nincs baj csak epuljenek fel az embereink.
  • R9
    #122
    Megkéne vennetek Ronaldot(a nagy Ronaldot),és nem lenne semmi baj elől.
  • SONEEC
    #121
    Fergie Smith-t méltatja
    Sir Alex Ferguson rendkívül elégedett volt a nyáron 7 millió fontért szerződtettet Alan Smith-szel.

    A yorkshire-i születésú játékos ismét remek formában játszott, amit egy gyönyörű góllal koronázott meg, és ezzel a United első három pontját szerezte a szezonban. Ferguson ezek után Smith-t a klub egyik legnépszerűbb csatárához hasonlította...


    Smith dícsérete
    "Nagyon jól teljesített. Minden védő számára kemény dió. A gólja egészen fantasztikus volt. Csodálatás találat volt."

    Hasonlóságok Hughes-zal
    "Sok dologban hasonlít Mark Hughes-hoz, mikor nálunk játszott: vezéregyéniség, kemény és mozgékony játékos. Mark lőtt olyan gólokat, mint amilyet most Alan szerzett. Tipikus Mark Hughes gól volt."

    Szoros végjáték
    "Úgy vélem jó teljesítményt nyújtottunk. Összeszedetten és támadóan játszottunk. Lényegében uraltuk a meccset. Szerettük volna megszerezni a harmadik gólunkat, hogy megkönnyítsük a helyzetünket. 2-0-nál, ha az ellenfél szerez egy gólt, akkor bizony a vége nagyon keménnyé válhat."

    Mozgalmas hét
    "A következő fontos hét lesz - mostantól már mind az. Ma visszatért Ronaldo és remélhetőleg az erőállapota rendben lesz. A hét közben fog kiderülni. Most az kell, hogy továbbra is ezt a teljesítményt tudjuk nyújtani. Ha ez meglesz, akkor jól fogunk szerepelni."
  • SONEEC
    #120
    United – Norwich 2-1
    Smith első tétmeccsén talált be.
    A United nehéz, de kitartó munkával végül is elverte a bajnokság újonc csapatát az Old Traffordon.

    A sok sikertelen kapuralövés után Smith passzának köszönhetően Bellion talált be a 32. percben.
    A 2. félidőben Smith ajándékozta meg a Norwich kapuját egy óriási bombával: 2-0!
    Ez volt amúgy Smith első tétmeccsbeli gólja.
    A gól utáni kényelmes játéknak Paul McVeigh vetett véget a 76. percben.
    A végére még Ronaldo is beállt, de sokat már nem tudod hozzátenni a mérkőzéshez.
    Tehát a vége 2-1 , így a United némileg felzárkózott a Premiership élmezőnyébe
  • SONEEC
    #119
    nyertunk 2-1 re a norwich ellen
  • Hentes Bill #118
    nagyon jó meccs lesz. man utd elég tartalékos lesz szvsz, sok s sérült, meg a hiányzó.
  • JackDaniels #117
    Éles meccs lesz! Jó lenne nyerni, de sajna kicsit félek attól, hogy nem fog sikerülni. Mindent bele MU.!!!!
  • Scholes18
    #116
    sajnos asszem kikapunk, ezzel a kerettel!
  • Scholes18
    #115
    SPORT1
    Vasárnap 17:00 Labdarúgás. Chelsea-Manchester United, angol bajnokság, 1. forduló (élő)
  • Scholes18
    #114
    kellett azért az a 2-1!
    a Trafford-on nyerni fogunk , tuti!!!!
  • Matthewpamer
    #113
    de,ott. :D
  • skristof
    #112
    milyan csapattal mentünk?
  • OPM
    #111
    mit csinálnak ezek a soccerstandesek?? :D
    vagy te nem ott nézed?
  • Matthewpamer
    #110
    ja,most nálam is :D
  • Rudee
    #109
    Nálam 1-2 az a 2-1. Méghozzá Alistar öngóljával.
  • OPM
    #108
    nem semmi
  • Matthewpamer
    #107
    Dinamo (Romania) 2 : 1 Manchester Utd (England
  • Rudee
    #106
    1-1, Giggs
  • OPM
    #105
    megvolt ez első mu találat
  • Rudee
    #104
    Fortune öngól
  • Matthewpamer
    #103
    góóóóóóóóóóóóóóóóóól
    Dinamo (Romania) 1 : 0 Manchester Utd (England )
  • JackDaniels #102
    Oda-vissza nyernek, oszt csókolom!
  • Hentes Bill #101
    kettős győzelem. idegenben nyernek 2 góllal, otthon meg bedarálják őket, ahgyan azete ellen is tették anno
  • OPM
    #100
    mit vártok a Bukarest ellen? megint elszórakozza a MU az odavágót, mint a zte esetében aztán otthon jó elveri a dinamót?
  • skristof
    #99
    akkor gondolom a Smith, Saha csatárduó lessz majd a favorit...
    remélem ontják majd a gólokat
  • Hentes Bill #98
    solskjaer egész évre kidőlt a sorból, szvsz többet nem látjuk man utd mezben
  • skristof
    #97
    szerintem sem kár érte. eddig is csak Sir alex kedvéért volt itt. egy emlékezetes megmozdulása nem volt számomra.
    jah, jó kis csatársor, csak az a baj, h a cserepad akkor meg sovány: Bellion, Solksjaer, Forlan(?)... és, kifújt.. ez nem túl acélos. hozzájön Ruud operációja, szal remélem átvészeljük a nyitányt...
    nekem Ronaldo is hiányozni fog, meg Heinze sem tudta magát bejátszani a Copa Amarica miatt....

    Glory United!
  • JackDaniels #96
    Na ez nem lenne rossz, remélem tesznek is róla a fiúk. Kíváncsi leszek Smith beilleszkedésére. Nagyon jó lenne egy olyan csatár trió, mint Smith, Nistelroy, Saha, még ha csak kettő is játszana meccsenként. Bár szerintem Smith támadó középpályásként is megállja a helyét. Állítólag Forlan elmegy. Szerintem nem kár érte. Sosem volt szimpatikus és gólok terén sem alkotott maradandót. Olvastam egy fórumot ahol majdnem istenítik. Csak nem tudom, mire??
  • skristof
    #95
    hát ez elment
    nem baj, idén ugyis triplázunk, szal nem kell jövőre cseriti síldet jáccanunk! :)))
  • JackDaniels #94
    Gólt kellene már rúgni, mert a végén beakad egy Arsenal találat. Pedig volt helyzet az első félidőben. Na majd a 2.-ban!!
  • skristof
    #93
    hát, elég sötét az UBB-kódhoz... ;)
  • Hentes Bill #92
    csak összejött :)