35598

• SONEEC
    United – Norwich 2-1
    Smith első tétmeccsén talált be.
    A United nehéz, de kitartó munkával végül is elverte a bajnokság újonc csapatát az Old Traffordon.

A sok sikertelen kapuralövés után Smith passzának köszönhetően Bellion talált be a 32. percben.
    A 2. félidőben Smith ajándékozta meg a Norwich kapuját egy óriási bombával: 2-0!
    Ez volt amúgy Smith első tétmeccsbeli gólja.
    A gól utáni kényelmes játéknak Paul McVeigh vetett véget a 76. percben.
    A végére még Ronaldo is beállt, de sokat már nem tudod hozzátenni a mérkőzéshez.
    Tehát a vége 2-1 , így a United némileg felzárkózott a Premiership élmezőnyébe
  • SONEEC
    nyertunk 2-1 re a norwich ellen
  • Hentes Bill #118
    nagyon jó meccs lesz. man utd elég tartalékos lesz szvsz, sok s sérült, meg a hiányzó.
  • JackDaniels #117
    Éles meccs lesz! Jó lenne nyerni, de sajna kicsit félek attól, hogy nem fog sikerülni. Mindent bele MU.!!!!
  • Scholes18
    sajnos asszem kikapunk, ezzel a kerettel!
  • Scholes18
    SPORT1
    Vasárnap 17:00 Labdarúgás. Chelsea-Manchester United, angol bajnokság, 1. forduló (élő)
  • Scholes18
    kellett azért az a 2-1!
    a Trafford-on nyerni fogunk , tuti!!!!
  • Matthewpamer
    de,ott. :D
  • skristof
    milyan csapattal mentünk?
  • OPM
    mit csinálnak ezek a soccerstandesek?? :D
    vagy te nem ott nézed?
  • Matthewpamer
    ja,most nálam is :D
  • Rudee
    Nálam 1-2 az a 2-1. Méghozzá Alistar öngóljával.
  • OPM
    nem semmi
  • Matthewpamer
    Dinamo (Romania) 2 : 1 Manchester Utd (England
  • Rudee
    1-1, Giggs
  • OPM
    megvolt ez első mu találat
  • Rudee
    Fortune öngól
  • Matthewpamer
    góóóóóóóóóóóóóóóóóól
    Dinamo (Romania) 1 : 0 Manchester Utd (England )
  • JackDaniels #102
    Oda-vissza nyernek, oszt csókolom!
  • Hentes Bill #101
    kettős győzelem. idegenben nyernek 2 góllal, otthon meg bedarálják őket, ahgyan azete ellen is tették anno
  • OPM
    mit vártok a Bukarest ellen? megint elszórakozza a MU az odavágót, mint a zte esetében aztán otthon jó elveri a dinamót?
  • skristof
    akkor gondolom a Smith, Saha csatárduó lessz majd a favorit...
    remélem ontják majd a gólokat
  • Hentes Bill #98
    solskjaer egész évre kidőlt a sorból, szvsz többet nem látjuk man utd mezben
  • skristof
    szerintem sem kár érte. eddig is csak Sir alex kedvéért volt itt. egy emlékezetes megmozdulása nem volt számomra.
    jah, jó kis csatársor, csak az a baj, h a cserepad akkor meg sovány: Bellion, Solksjaer, Forlan(?)... és, kifújt.. ez nem túl acélos. hozzájön Ruud operációja, szal remélem átvészeljük a nyitányt...
    nekem Ronaldo is hiányozni fog, meg Heinze sem tudta magát bejátszani a Copa Amarica miatt....

Glory United!
  • JackDaniels #96
    Na ez nem lenne rossz, remélem tesznek is róla a fiúk. Kíváncsi leszek Smith beilleszkedésére. Nagyon jó lenne egy olyan csatár trió, mint Smith, Nistelroy, Saha, még ha csak kettő is játszana meccsenként. Bár szerintem Smith támadó középpályásként is megállja a helyét. Állítólag Forlan elmegy. Szerintem nem kár érte. Sosem volt szimpatikus és gólok terén sem alkotott maradandót. Olvastam egy fórumot ahol majdnem istenítik. Csak nem tudom, mire??
  • skristof
    hát ez elment
    nem baj, idén ugyis triplázunk, szal nem kell jövőre cseriti síldet jáccanunk! :)))
  • JackDaniels #94
    Gólt kellene már rúgni, mert a végén beakad egy Arsenal találat. Pedig volt helyzet az első félidőben. Na majd a 2.-ban!!
  • skristof
    hát, elég sötét az UBB-kódhoz... ;)
  • Hentes Bill #92
    csak összejött :)
  • LeedsRWhite
    COME ON LEEDS UNITED!
  • LeedsRWhite
    white[/szin=]COME ON LEEDS
  • LeedsRWhite
    white[/szin=]COME ON LEEDS
  • skristof
    nah, akkor van okunk megvenni Rooney-t ;)
  • JackDaniels #87
    Hagy pihenjen, épüljön fel rendesen. Nem mondom, hogy nem fog hiányozni, de lesznek ennél jóval fontosabb meccsek is, amikor is nagyon kellenek majd a góljai.
  • DONGUBA
    · Van Nistelrooyt operálni kell
    2004. augusztus 06. 08:45:35
    A Manchester United együttese egy hónapig nélkülözni kénytelen Ruud van Nistelrooy szolgálatait, ugyanis a holland ász kés alá fekszik sérvével. A csatár csupán 45 percet játszott csapatában amióta visszatért az EURO 2004-ről, jövő héten pedig sor kerül a beavatkozásra.

Van Nistelrooy ki fogja hagyni csapata BL selejtezőit a Dinamo Bukarest ellen, a Community Shield (Szuperkupa) mérkőzést az Arsenal ellen, és a Csehország elleni VB selejtezőt is.

• DONGUBA
    16 éves ifjú tehetség a Unitedben
    Újabb olyan játékost igazolt a Manchester United, aki hosszú távon hozhat hasznot a csapatnak.
    50,000 Fontért vette meg a Hearts csapatától a United a mindössze 16 éves David Gray-t. Az ifjú tehetség 12 éves kora óta igazolt játékosa volt a skót egyletnek, ám most elcsábította manchesteri gárda.
    "12 éves kora óta velünk volt David, keményen dolgoztunk azon, hogy minél jobban fejlődhessen, de az a szomorú tény számunkra, hogy ő a United játékosa akart lenni. Természetesen szomorú vagyok, hogy elvesztettünk egy nagy tehetséget, de nem állhatunk David boldogulásának útjába." - mondta Craig Levein, a Hearts első embere.

• JackDaniels #84
    Kean ha összeszedi magát, nagyon hasznos tudna lenni.Solksajaer pedig jó futballista, csakhát az a fránya sérülése. Szerintem vele még lehetne alapvetően számolni. Az elsőben akkor is lenyomjuk a Cheszkit!!!! Faxom az orosz oligarchába!! Mocskos ruszki maffiózó.
  • skristof
    Rooney-nak örülnék, forlán és solksjaer nem kell
    középre meg az öregedő Keane helyére vki...
    igaz, Miller talán oda lett véve
    butt nem fog hiányozni
  • Scholes18
    Szerintem olyan nagyon nem is kéne már vennünk senkit! Talán valami sztár csatárt, bár mondjuk lehet az se kéne már...
  • Scholes18
    persze hogy nem!