35599

• Magic Boy
    Van rolla jobb is a gépemen csak nemtudom hova feltölteni!
  • Nh Shevits
    szerintem is szar a videó. nagyon.
  • skristof
    fuck you Lpool

etc...
    nagyon jooo :)
    de a video nem tetszik, sztem sokkal jobbat is össze lehetett volna rakni róla, no de mind1
  • Nh Shevits
    "(...)fuck Barcelona and fuck Real Madrid ... fuck Bayern Munich and AC Milan fuck Deportivo (...)" "fuck Arsene Wenger and Arsenal too"
  • skristof
    áááá istenkirály
    nagyon nagy

[fuck bayern münich, fuck real madrid, fuck kevin keegan ]
  • Nh Shevits
    Thx Magic Boy a Ronaldós videót!!! Nagyon teccik a szám alatta!
    Itt a szám
  • Nh Shevits
    A Chievo-nak nem volt könnyű és most sem az. Del Neri alól kivették a csapatát... mint tudjuk "Chievo" Verona város egyik "kerülete", így lakossága meg sem haladja az 5000 főt, így az anyagi körülményeik, hogy finoman fogalmazzunk: elég szarok. Nagyon jó csapat volt, még anno mikor feljutottunk de évről évre széthúzták a klubot és eligazoltak a jobb játékosok, több fizetésért (nem volt nehéz túllicitálni a chievo-s fizetéseket), meg aztán Del Neri is jobb edző volt annál hogy itt leragadjon... Amit még mindig csodálok és tisztelek, az az hogy évről évre (egészen idáig) úgy tudták pótolni az elvesztett tehetségeket, hogy viszonylag névtelen focistákat állítottak csatasorba, akik megállták a helyüket és sosem süllyedtek középcsapat alá (vagyis kiesőjelölt helyzetbe). Volt mindig utánpótlás! Úgytűnik eddig tudták ezt tartani, mostmár kezdenek kifogyni, meg a sztáredző is elment. Ettől független ha kiesnek én úgyanúgy drukkolok majd nekik. A legnagyobb baj hogy (kis túlzással) a játékoskeret évente drasztikus átalakuláson megy át, és ha tavaly el tudtál mondani 22 embert a Chievo-ból az nem jelenti azt hogy most el tudsz mondani akár 8-at is... Értitek... Ez jó kis hozzászólás lett, kicsit fejtegettem. Egy tapsot megér.
  • Sheva
    ja miért fikáznám a 2. kedvenc csapatom szurkolóit. szeretem a Mu-t is...

Ja és a Chievo is jó volt míg Del Neri ott nem hagyta!
  • skristof
    :)
    ne is törődj velük, voltak vannak lesznek...
    de legalább nem fikáznak
  • Nh Shevits
    egyébként nagyon teccik a szituáció. több Milan-rajongó látogatja a fórumot mint Manchester-elkötelezett. Lassan már én érzem magam kisebbségben. Ráadásult pont a Milan... Portósok figyelem, a tavalyi évre való tekintettel lehet jönni ebbe a fórumba, mindenkit szívesen várunk.
  • skristof
  • Nh Shevits
    ugyanez a véleményem. egyébként pedig ha valamelyik klubnak igazán elkötelezettje vagy, akkor nem drukkolsz mellette még 2-3 nagy klubnak. én sem vagyok a MU mellett, Juvés, Barcás, Bayern-es, Lyonos, meg faxtudja mi... egyedül a Chievo az a klub amelyiknek nagyon szurkolok és sokmindent tudok róluk, de azért nem vagyok olyan elvetemült fan-juk mint a MU-nak.
  • skristof
    hű, a közelmúlt első értelmes tette blatter úrtól
  • DONGUBA
    Blater is Glazer-ellenes
    2005. március 01. 17:30:59
    --------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

Váratlan szövetségest kaptak a Manchester United drukkerei a Malcolm Glazer ellen folyó harcban. A szurkolók ellenzik ugyanis, hogy az amerikai üzletember jelentős tulajdonrészt vásároljon az együttesben, emiatt pedig már több tiltakozó megmozdulást is szerveztek, legutóbb szerdán az AC Milan elleni BL mérkőzést megelőzően, mintegy ötezren vonultak fel táblákkal, hogy hangot adjanak ellenérzéseiknek.

A FIFA elnöke, Sepp Blatter is támogató levelet küldött az akció szervezőinek, és egyetértéséről biztosította őket.

"A FIFA-nak nincs befolyása a történtekre, de a futball nem valamiféle befektetés" - olvasható az elnök által leírt gondolatok között. "A kluboknak a városról és a szurkolókról kellene szólniuk."

• Sheva
    pffffffffffffffffff
  • skristof
    divatfan....
  • Sheva
    sajna bajban vagyok mert a Milan és a Mu a kedvencem... de ha nem baj akkor remélem a Milan jut tovább a BL-ben mert ők az első számú kedvenceim!!! De a MU-ból a 2 legjobb C.Ronaldo és Rooney!!!
  • R9
    ??????
    te 27 éves vagy
    kb. 12-nek látszol
  • DONGUBA
    lol gyerek...pámerral egy szinten vagy
  • Magic Boy
    NotForSale video

C.Ronaldo

A 2 videoért ForRedGlory-t illeti a köszönet!
  • Magic Boy
    No comment!
  • NIKE VC IV
    a jó kurva anyátokat ti fasz szopó gecipúder buzik
    hajrá real madrid
    hajrá reál madrid
  • Nh Shevits
    Ámen fiam. Érted is elmondok egy imát!
  • Magic Boy
    Ígylegyen!
  • Nh Shevits
    Köszönöm ezt a szeretetet amivel az új tagokat fogadjátok!
    Amúgy Milant pedig megb***uk, ebben biztos vagyok!! Nem eshetünk ki már most!
  • JackDaniels #389
    Akkor nem fog.:DDDDDDDDDDDD
  • DONGUBA
    Fog ha kesz lesz az uj logom
  • Magic Boy
    Üdv a klubb-ban!
  • skristof

amugy üdv a klubban :)
  • Nh Shevits
    Aha mostmár értem. Akkor villogjon a Mu címere! Ne a Milan-é.
  • DONGUBA
    Mit nem ertesz????
    3 csapat a nagy kedvencem MANCHESTER UTD___ FC BARCELONA ____ AC MILAN.... SZOLJ HA NEM ERTED!!!!!
  • Nh Shevits
    Csak így gyorsba átnézve a topikot ezt a GUBA gyereket nem értem még Milanos címerrel villogva.
  • Nh Shevits
    Elnézést kérek hogy eddig nem csatlakoztam a topichoz, de ezen hiányosságomat most pótolni fogom. Rólam röviden annyit kib***ott nagy Manchester United fan vagyok és ennek a rajongásnak a kezdete 1998 év elejére datálódik. Egy ki kép csak úgy mutatóba a falamról:

A Portsmouth elleni meccsről annyit hogy Rooney második gólja hihetetlenül okos volt, szerintem 10 csatárból 9 elsőszándékból eltekerte volna a hosszúba (amit lehet, hogy a kapus számítva rá kifogta volna), ő pont ezzel etette be a kapust és higgadtan lőtt a rövidbe. Nagyon örültem neki, hogy a Milan meccs után újra jól játszott.
    Én pedig Howard-párti vagyok, nemcsak azért mert Caroll-t élből utálom hanem azért mert Tim-nek nagyonjó reflexei vannak, csak olyan mint Barthez: szeret néha hülyeségeket csinálni, amivel el tud ba**ni egy meccset és pontokat. Egyébként szerintem kivételesen jó reflexei vannak... láttam róla pár videót még mielőtt a MU-ba jött miket védett. Caroll helyett tényleg jöhetne már Király! 100x megbízhatóbb mint Roy és most nem hazabeszélek. Ez így van! ÉS sokkal nagyon egyéniség is. Roy nagyon szürke kis ember. Na csöcs!
  • JackDaniels #381
    Caroll vagy Howard? Egyhülyeség. Kellene egy értelmes kapus a csapatba. Ezen fog elmenni a BL-is, attól tartok. Ilyen úttörő gólt, mint a Milan ellen, nem szabad kapni egy ilyen csapatnak.
  • DONGUBA
    Manchester United 2 - 1 Portsmouth
    Nehéz mérkőzésen egy jól összerakott Portsmouth ellen tudott nyerni a United.

Manchesternek nem éppen kedvelt csapata a Portsmouth. Mielőtt megkezdődött volna a United veretlen sorozata a bajnokságban ,éppen a vendég csapattól kapott ki. (2-0)
    Ennek ellenére magabiztosan kezdett a hazai csapat, Gary Neville beadása után Rooney lőtt egyből a kapuba 1-0! A percek multával azonban a kényelmes játékba fogott a United. Ennek meg is lett az eredménye.
    A második játékrészben egy eladott labda után a kissé elaludt MU védelmet ONeill egy távoli góllal ébresztette fel. 1-1! Ezután természeteses már teljesen támadó felállásban játszott a csapat. Ruud van Nistelrooy nem jutott gólhelyzethez. Nem úgy, mint megint a fiatal Wayne Rooney aki miután becsapta a kapust nem volt gond begurítani mellette a labdát. 2-1! A Manchester United kapuját egyébként most Tim Howard védte. Nem csak Carollt, Ferdinandot valamint Keane-t is pihentette Ferguson a Milan elleni mérkőzés után.

Manchester United 2 - 1 Portsmouth

Manchester United: Howard, Gary Neville (Smith 45), Brown, Silvestre, Heinze, Ronaldo, O'Shea, Scholes (Giggs 65), Phil Neville, Rooney, van Nistelrooy (Fortune 85).
    Cserék: (nem használt) Saha, Ricardo.

Portsmouth: Chalkias, Griffin, Stefanovic, De Zeeuw, Taylor, Stone, Skopelitis, O'Neil (Kamara 84), Hughes (Mezague 54), Yakubu, LuaLua.
    Cserék: (nem használt) Hislop, Primus, Fuller.

Gól: Rooney 8, 81., O'Neil 47.

Játékezető: M Halsey.

Nézőszám: 67,989 .
    Scholes18

• Nadi
    Király Gabi is beszopna 2 potyát és már szar lenne. Amúgy Carroll tényleg egy fos
  • skristof
    caroll a világ szégyene.. és ezt nem csak ezen meccs alapján mondom!
    helye nincs a keretben sem!
    Király Gabi powa'!!! :)
  • Athletic  Bilbo
    :)
  • Nyers
    az
  • Nadi
    Ezt megszoptuk
    Man.Utd.-Milan 0-1
    Gól: Crespo(78.)