35610




  • Magic Boy
    #544
    "Manchester United is more than football"
  • DONGUBA
    #543
    eS AKI NEM TUDJA KIROL BESZELSZ????? JENASROL
  • Tigerson
    #542
    Újabb igazolási pletyka!
    Álítólag a MU is harcba száll a tehetséges játékosért. A hírek szerint Alex 10 millió fontot adna a Newcastlenek a középályásért!
  • Tigerson
    #541
    Sabrosa pótolhatja Giggs-t
    Simao Sabrosát "hírbe hozták" a Manchester Uniteddel, mint Ryan Giggs lehetséges utódját. A 25 éves szélsõ neve elõször a szigetországban merült fel, ám késõbb maga a játékos cáfolta az Angliába érkezésének hírét.
    Sabrosa a Recordnak nyilatkozva elmondta, hogy igazából nem akar távozni a Benficából, hiszen remekül érzi magát, és még 5 évig érvényes a szerzõdése. Más kérdés azonban, hogy Ryan Giggs helyett - elõbb vagy utóbb - valóban megfelelõ utódot kell találnia Sir Alex Fergusonnak.
  • Tigerson
    #540
    Sir Alex elégedett a negyeddöntõbeli teljesítménnyel
    „Elképzelhetetlen volt, hogy ne nyerjünk. Mindenképpen nyernünk kellett, az, hogy ilyen arányban, az hab volt a tortán.
    Nagy elvárásaink voltak az európai kupaporondon, és a kiesés nagy csalódás számunkra, de túltettük magunkat ezen, és bejutottunk a FA kupa elõdöntõjébe. Ez mindig lázban tartja a klubot, és mesélhetnék a szurkolói visszajelzésekrõl, hogy mennyire fontos ez a sorozat nekik. Úgy vélem, ami Milánóban történt, egy hosszú, sikeres európai szereplés kezdete lehet. Már nem vagyunk olyan messze, és hiszem, hogy ezek a játékosok a jövõben elérik ezt a sikert.”
  • Magic Boy
    #539
    Augusztusra felépülhet Solskjaer
    Manchester, március 17., 18.10 Már nem érez fájdalmat a 32 éves csatár.
    A Machester United futballistája, Ole Gunnar Solskjaer bizakodó a visszatérését illetően: reméli augusztusra a kihagyott szezon után újra felépül térdsérüléséből és játszhat.
    A harminckét éves játékos - aki még 2003 szeptemberében dőlt ki a sorból - nemrég kocogott először és tudja, hogy muszáj túltennie magát a sérülésen.
    - Könnyed futáskor nem érzek fájdalmat a térdemben, de hogy újra tökéletes legyen a lábam, tudom, hogy meg kell küzdenem érte. - mondta a roppant hosszú kényszerpihenőn lévő játékos.
    Solskjaeron Svédországban hajtottak végre egy műtétet: sejteket vettek ki a jobb térdéből, amiket három hetes laboratóriumi munkálatok után visszahelyeztek a porcba.
    - Ugrálni még nem ugrálok, és egyelőre a sprintelés sem megy, de a következő lépés száz méter futás lesz. Ez a sérülés lassan gyógyul, ezért türelmesnek kell lennem - tette hozzá az ötvenkilencszeres válogatott norvég kiválóság.
    (MTI)
  • Magic Boy
    #538
    Manchester United: Ferguson néha kételkedik, de marad
    NSO, 2005-03-17 15:24
    Sir Alex Ferguson, a Manchester United labdarúgócsapatának vezetőedzője (képünkön) elismerte: néha felteszi magának a kérdést, valóban van-e még elegendő energiája ahhoz, hogy ellássa a szakvezetői feladatokat az angol élvonalban jelenleg a második helyen álló együttesnél, de határozott szándéka, hogy továbbra is kitart.
    A 63 esztendős szakember újabb egy évre szóló szerződése júniusban lépne hatályba, ezért értelemszerűen felvetődött a kérdés: folytatja-e még?
    "Néha megkérdezem: van még energiám? Aztán oldalra pillantok, és nyolcvanéves üzletembereket látok. Ezért azt mondom: maradni akarok - mondta Sir Alex. - Nagy csapatot építünk, néhány játékosunk a világ legnagyobb tehetségei közé tartozik."

    Real Madrid: Beckham nem biztos benne, hogy marad
    NSO, 2005-03-17 16:36
    Annak ellenére, hogy Florentino Perez elnök megvédte a játékosait a bírálatokkal szemben, és kijelentette, senki nem eladó, David Beckham, a Real Madrid középpályása nem biztos abban, hogy a következő idényben is a királyi gárda játékosa marad. Az angol játékos nemrégiben még azt mondta, a Realtól szeretne "nyugdíjba" menni.
    "Már mondtam, hogy nagyon jól érzem magam Madridban, maradni akarok, de az ember a futballban soha nem tudhat biztosat - nyilatkozta Beckham. - Arról hallani, hogy a szezon végén eladják a játékosokat, de megbirkózunk a problémával. Erős a vágy bennünk, hogy bizonyítsunk a kétkedőknek."
    Beckham cáfolta, hogy a Real Madrid játékosai a 11 pontos hátrány ellenére lélekben már feladták a küzdelmet a Barcelona ellen a bajnoki címért.
    "Annyi előnyöm van, hogy én tagja voltam annak a Manchester Unitednek, amelyik annak idején szintén tizenegy pontos hátrányból nyerte meg a bajnokságot a Newcastle rovására - folytatta Becks. - Mérkőzéseket kell nyernünk, és még nincs vége, mert ez még mindig a világ egyik legjobb csapata. Noha két éve nem nyertünk semmit, de még nem mondtuk ki az utolsó szót. Hinnünk kell magunkban, és hitet kell adnunk az embereknek, hogy bízzanak bennünk."
  • Sheva
    #537
    jaja it nevelkedett itt tanult mindent szal...
  • Magic Boy
    #536
    Bántani szerintem se fogjuk(ő mégiscsak a mi kutyánk kölyke akárhol is játszik)!
  • Sheva
    #535
    hehe... hát??? :PPP békén persze!
  • Magic Boy
    #534
    Manchester: Essien pótolhatja Keane-t
    NSO, 2005-03-17 11:11
    Roy Keane, a Manchester United játékosa a napokban bejelentette, hogy 2006 nyarán, amikor lejár a szerződésé a klubjánál, felhagy a labdarúgással.
    Az angol egyesület azóta buzgón keresi, hogy ki tudja majd pótolni a csapatkapitányt, és lehet, hogy meg is találták a megoldást. A kiszemeltjük Michael Essien (képünkön), a Lyon együttesének 22 éves ghánai védekező középpályása, akire több nagy klub is felfigyelt.
    Essien 2002 nyarán a Bastiától igazolt Lyonba.
  • ffxi
    #533
    De Butt-ot békén hagyjuk?
  • Sheva
    #532
    de a MU is jó formában van lesz... Dyert le kell rúgni oszt nem lesz ki labdákkal tömje Shearert meg Kluivertet!!!
  • ffxi
    #531
    Attól félek én is!
  • Tigerson
    #530
    Hello!

    Akinek van a mostani összes Manchester játékosról egy kis kép és hozzá egy leírás, az küldje nekem el mailbe: [email protected] vagy szúrja be ide!
  • Sheva
    #529
    de nem tom miért mert szerintem a newcastle jobb formában van mint az Arsenal!!!
  • Magic Boy
    #528
    Nekem is van 1 ilyen érzésem!
  • Sheva
    #527
    úgy is lesz mondjuk szerintem a Newcastel elleni meccs nehezebb lesz mint a döntő!!!
  • ffxi
    #526
    Legyen úgy!!!
  • Sheva
    #525
    nem kell félni...szerintem megnyerjük és irány a döntő!!!
  • ffxi
    #524
    Ez most hivatalos? Tényleg jobb lett volna Rovers találka
  • Nh Shevits
    #523
    háááááát... a Rovers jobb lett volna.
  • Sheva
    #522
    na ok
  • Magic Boy
    #521
    Arsenal - Blackburn Rovers
    Manchester United - Newcastle United
  • Sheva
    #520
    az nem rossz a Newcastlet megverné a MU és utána már csak a döntő lenne!!!
  • csabóca27
    #519
    MU-Newcastle lesz és Blackburn-Arsenal!sztem
  • Sheva
    #518
    MU-nak ezt meg kell nyerni...a legesélyesebb akkor is a MU
  • ffxi
    #517
    Értesísd időbe!
  • Magic Boy
    #516
    FA Cupa:
    1 Newcastle United
    2 Manchester United
    3 Arsenal
    4 Blackburn Rovers

    Várjuk a sorsolást!
  • Sheva
    #515
    jaja smith jó és kell...
  • Magic Boy
    #514
    FA Kupa: A tegnapi meccs után...
    Az FA Kupa címvédői mindig az elsőszámú ellenségei voltak a déli gárdáknak, azonban ez sem akadályozta meg a United-et az elődöntőbe jutásban - sima 4:0-ás győzelmet arattak tegnap a Southampton otthonában.
    A csapat hétközben esett ki a BL-ből, de ennek nyoma sem volt a manchesteriek játékán.
    "Hihetetlen, hogy kedden nem tudtunk nyerni, de túl tettük magunkat rajta, s egy másik sorozat elődöntőjébe sikerült bejutnunk" -mondta Ferguson.
    "A Milan ellen egy téglafalat kellett volna áttörnünk. Nem sikerült, de gyorsan továbbléptünk és remélem ez a kudarc most egy jó sorozatot indított el."
    "Azt gondolom az ami Milánóban történt, egy hosszú sikeres úton indított el bennünket."
    "Nem voltunk messze a továbbjutástól most sem, de határozottam azt gondolom, hogy ez előtt a csapat előtt sikeres jövő áll."
    "Már csak egy mérkőzésre vagyunk az FA Kupa döntőjétől, s meg is találjuk az oda vezető utat."
    "Én imádom az FA Kupát és ma este az is bebizonyosodott, hogy a szurkolóinknak is nagyon sokat jelent."

    forrás
  • Magic Boy
    #513
    Smith nagyonjüó játékos!
    Ne feledd,hogy hány győzelmet és pontot köszönhetünk már neki!
  • ffxi
    #512
    Smith-t nem soroltam volna fel, szerintem ő nem olyan jó, fialtal, tapasztalatlan, újjonc. De jó, hogy sok a támadó tartalékunk!
  • Sheva
    #511
    jó nistelrooy nincs formában ott van Rooney Ronaldo meg Giggs is aki csatár is tud lenni..ja meg oitt Saha vagy Smith!!!
  • Magic Boy
    #510
    Na ja,de mi se vagyunk a legjobb-ak!
    Fletcher sérült,Nistelrooy nincs formában!
  • Sheva
    #509
    a vedélmük meg egyenlő a nullával beleértve a kapust is!!!
  • Sheva
    #508
    az Arsenalt most simán verné a MU hiszen Henry is sérült náluk Reyes meg Bergkam nem vmi jó most!!!
  • Magic Boy
    #507
    De legalább a döntőig eljutunk!
    Míg,ha az elődöntőben kapunk ki akkor a döntőbe se jutunk be!
    Amúgy szerintem megverjük az Arsenal-t!
  • ffxi
    #506
    Nem, mert, ha ott kikapunk, akkor szégyen
  • Magic Boy
    #505
    Inkább a döntőben találkozzunk velük,mint most!