35610




  • Nh Shevits
    #584
    Ott a pont!...
    De azért hiányzik a feeling, hogy valakit felrúgnak 16-25 méterre a kaputól és dörzsölöm a tenyerem...
    Továbbá nem volt elhanyagolható hogy az ívelései mesterien pontosak voltak, egyszerűen élvezet volt nézni a 25-30 méteres íveléseit!
    Persze én is jobban élvezem Ronaldo játékát, nagyon hatott rám a srác!! És nagyon alakította a futballstílusomat is, azóta máshogy focizom, sokkal "közönségszórakozatóbban" továbbá jópár hasznos dologra megtanított... Csodagyerek no!
  • Sheva
    #583
    Roni nem gyengén technikásabb!!!!
  • DONGUBA
    #582
    Ronaldo Beckham sikerességére vágyik
    Cristiano Ronaldo reménykedik, hogy eléri azt ami David Beckham egykoron elért a Unitedben.Mivel Ronaldo pont Beckham helyére érkezett a 2003/2004es szezonban és ráadásul Becks mezét kapta meg, így elkerülhetetlen, hogy összehasonlítsák őket.

    Ronaldo már a válogatottban is megmutatta, hogy mit tud hiszem a hazai rendezésü európa-bajnokságon csodás játékkal a torna válogatottjába is bekerült és egy ezüstéremmel lett gazdagabb.

    Ronaldo büszek sikereire, de szeretne mégtöbb dolgot véghez vinni.
    " Én nem akarok senkit utánozni, nem akarom, hogy összehasonlítsanak bárkivel is. Én nem fogok soha, úgy szabadrúgást lőni mint Beckham és soha nem fogok úgy játszani, mint Figo a labdával. De ha magamat adom, akkor még sokra vihetem és reménykedek, hogy olyan sikerek leszek mint ők ketten."

    " Régebben többször eszembe jutott, hogy a Unitedben Becks, míg a válogatottban Figo szerepét játszom és ezért kell bizonyítanom. Azonban már rájöttem, hogy az a legjobb ha magamat adom. Mind kettem világklasszisok és én is megpróbálok azzá válni."

    " Mi nem számítottunk arra, hogy ilyen korán kiesünk a Bl-ből azonban nem csüggedünk és most már az FA kupára és a bajnokságra koncentrálunk. Ezenekívül nekem nagyon fontos, hogy a válogatottnak is jól menjen ezért minden megfogok tenni, hogy kijussunk a Németországi VB-re."


  • DONGUBA
    #581
    Rio: Nem megyek a Chelseahez
    Rio ha a jövőben kapna ajánlatot a Chelseatől nemet mondana.

    Felvetődött, hogy esetleg az Angol világklasszis védő nyáron a Chelsehez igazolna.Mivel a "kékek" jelenlegi igazgatója Peter Kenyon volt az aki 3 évvel ezelőtt a Unitedhoz szerződtette, ezért most is jó eséllyel pályázik a védő megszerzésére.

    Ferdinand Londoni visszatérése kecsegtető ajánlatot rejtene számára.

    De a Red Issue által készített interjúban elmondta a 26 éves bekk, hogy egyáltalán nem érez vágyat arra, hogy a Stamford Bridge-re tegye át székhelyét.

    " Sok találgatás volt a Reallal és a Chelseavel kapcsolatban azonban ajánlat nem érkezett tőlök. De ha lett is volna rögtön elutasítottam volna."

    " Én addig nem akarok más csapat mezében játszani, amíg nem nyertem valamit a Uniteddel."

    " Én élvezem a futball-t. Élvezem az életem.Én nem gondolkozok azon, hogy bárhova is mennék amióta elhagytam London-t."

    " Gyerekként mindig is arról álmodoztam, hogy külföldön játszak."

    A United menedzsre Sir Alex felismerte, hogy Rio alkalmas Roy Keane után a csapatkapitányi poszt betöltésére.

    Ferdinan szeretné ha tovább bővülne eddig se szegény gyüjteménye.

    Első szezonjában bajnok lett majd a rákövetkező évben pedig FA kupa győztes.

    " A bajnokság megnyerése messze a legnagyobb dolog a karrieremben"

    " Gyerekként sok mindenről álmodozik az ember, de az a legjobb élmény ha be is teljesül."

    Ferdinand szeretné megnyerni idén is az FA kupát. Mivel 8 hónapig eltiltották, így a tavalyi döntőn nem vehetett részt.

  • Sheva
    #580
    hehe ez így van... idejönne önzőzni???
  • DONGUBA
    #579

  • ffxi
    #578
    Van némi igazság
  • Magic Boy
    #577
    Nincs mit!
  • Sheva
    #576
    köcce
  • Magic Boy
    #575
    Figo inkább maradjon a seggén vagy menjen ahova akar,de ide ne jöjjön!
    Mi a jövő csapatát építjük amibe egy matuzsálem messze nem fér be!
  • ffxi
    #574
    Szép volt! Csupa örömhírek, csak megvalósulnak-e?
  • Magic Boy
    #573
    Senkinek nem tetszik ,hogy Cardiffban tartják az elődöntőket A volt United főnök Wilf McGuinness csatlakozott azokhoz az Old Traffordi szurkolókhoz akik nemtetszésüket fejezik ki amiatt ,hogy az F.A. kupa elődöntőit a Cardiffi Millenium stadionban rendezik meg.
    Az IMUSA azzal vádolja a futball szövetséget , hogy csak a pénz csinálás miatt tették át Cardiffba az elődöntőt ahol a United a Newcastlellel játszik majd.
    Szerintuk a Leeds-i Elland Road sokkal használhatóbb stadion lenne a meccshez amit Április 16 , 17-én bonyolítanak le.
    McGuinness elmondta véleményét az üggyel kapcsolatban " Én már várom hogy láthassam a két elődöntőt , de nem értem hogy az F.A. miért döntött úgy hogy a két elődöntőt Cardiffban rendezi meg."
    " Ez nem fair dolog a szurkolókkal. Én úgy gondolom a szövetség minnél több pénzt akar kihúzni a szurkolókból . Én nem értem ez miért jó "
    Mark Longden , az IMUSA szóvivője szerint a United szurkolói bojkottálni fogják a Newcastle elleni meccset.
    Ő elmondta BBC GMR-nek :" A szurkolókkal soha nem beszélik meg nekik mi lenne a jó , pedig mi vagyunk azok akik pénzt rakunk a futballba."
    "Mindenki azt mondja elég ebből az egészből "
    " Én még nem találkoztam egy United szurkolóval se aki boldog lett volna hogy Cardiffba kell mennie."
    " Én minden United hívőt felszólítok hogy bojkottáljuk a meccset . Ez egy elég hülye hely egy elődöntőhöz. "
    " A Newcastle szurkolóknak is jobb hely lenne Leeds mivel 40 km-re van tőlük."
    " Leeds ideális hely lenne mindenkinek . Mind a Unitednek mind a 'Castle-nak . Mi igazi focit akarunk igazi légkörrel és egy jó meccset ."

    forrás
  • Nh Shevits
    #572
    Ezeket a híreket olvasva nagyon bizakodó lettem. Casillas mindenképp kellene!!! Rio pedig maradjon itt pályafutása végéig! A gól pedig: ezek korábban neki mindig pár centivel mentek mellé, most végre bement!!
  • DONGUBA
    #571
    gyááááááááááááááááááááááá szep volt
  • Magic Boy
    #570
    C.Ronaldo Fulham elleni gólja!
  • Sheva
    #569
    na végre C. Roni is betalált! :D
  • DONGUBA
    #568
    Rio elégedett a jelenlegi életével
    Rio Ferdinand odaadásával elégedett Sir Alex. A világklasszis védő 30millió fontért érkezett az Old Traffordra még a Leeds United csapatából

    Rio elmondta hogy elégedett a jelenlegi életével az Unitednél.Ferdinand a pletykák szerint erősen gondolkozott, hogy visszatérjen Leedsbe. Azonban egy mostani nyilatkozatával szerteoszlatta ezeket:" Én boldog vagyok ott ahol élek. Élvezem az életem és boldog vagyok a klubbomnál. Én látok semmi okot arra hogy elmenjek máshova focizni."

  • DONGUBA
    #567
    Figo a nyáron távozik Madridból
    A volt Fifa év játékosa Luis Figo ezen a nyáron elhagyja Madridot.

    A lehetséges úticélok között több csapat is szóbakerült. Lehet, hogy a Portugál fővárosba Liszabonba tér vissza a Sportinghoz vagy pedig Manchester Unitedhez.

    Figo 2000-ben szerződött Madridba a Barcelonától. Azonban most Figonak mennie kell, hiszen ez az év a Real második trófea nélküli éve.
    A Manchester United vezetőedzője Sir Alex Ferguson megerősítette, hogy igényt tartana a Portugál zseni játékára. És még ezt az állítást az is tetézi, hogy Figo kijelentette ha elhagyja Madridot a Premier Leagueban szeretene játszani. Így megnyílt az út Manchesterbe azonban koránt sem biztos, hogy Figo a nyár végén a United szerelésében fog pályára lépni.
  • DONGUBA
    #566
    A United által kiszemelt Casillasnak kétségei vannak a Realnál betöltött helyével kapcsolatban
    Újabb kételyek merültek fel a Real Madrid kapusának Iker Casillasnak sorsával kapcsolatban. A találgatások azért merültek fel, mert a klub csak kétszer próbálta meghosszabítani szerződését.

    A DíarioSport szerint Casillas elgondolkozott a jövöjén miután a Real elnöke Florentino Pérez új kapust keres helyette, mégpedig nem mást mint a Juve Gigi Buffonját.

    Casillas jelenlegi szerződése 2006-ban jár le és az ügynöke Gines Carvajal csak kétszer kapott meghívót az elmúlt 12 hónapban, hogy Casillas szerződéséről tárgyaljanak.

    Köztudott, hogy Perez nem szeretné, hogy Casillas is a magasan keresőkhöz tartozna.És éppen ezért Ronaldo és Zidane fizetéséhez képtest csak a fele fizetést ajánlotta Casillasnak a Szerződést hosszabításban.

    A Manchester United edzője Sir Alex Ferguson nagyon odafigyel Casillasra. Ő már sok információt kapott Casillasról a volt Real edzőtől , a jelenlegi segédedzőtől Carlos Quieroztól.

    A januári hírekben megjelent , hogy a United kész megduplázni Casillas fizetését ha az Old Traffordra kerül.

  • DONGUBA
    #565
    Giggs hosszabított!
    Ryan Giggs a Vörös Ördögök világklasszis szélsője nyáron lejáró szerződését hosszabította meg 3 évre és így valószínűvé vált, hogy Giggs nem hagyja el az Old Traffordot míg be nem fejezi a pályafutását.
  • DONGUBA
    #564
    Manchester United 1 - 0 Fulham
    A United Cristiano Ronaldo remek találatával győzött az Old Traffordon.


    Manchester United: T Howard, W Brown, R Ferdinand, M Silvestre, G Heinze, C Ronaldo, P Scholes (90 P Neville) , R Keane, Q Fortune, R van Nistelrooy (77 A Smith) , W Rooney (83 J O'Shea).
    Cserék:(nem használt) R Carroll, G Neville.

    Fulham: E Van der Sar, L Rosenior, Z Knight, A Goma, C Bocanegra, C Jensen (89 T Radzinski) , S Malbranque, L Clark, P Diop (64 S Legwinski) , L Boa Morte, A Cole.
    Cserék:(nem használt) M Volz, M Crossley, C John.

    Gól: C Ronaldo 21

    Sárga lap: P Diop 51, A. Goma 90.

    Piros lap: -

    Játékvezető: A D'Urso

    Nézőszám: 67.959

    Győzni tudott a két rivális is. A Chelsea 4-1-es győzelmet aratott a Crystal Palace-al szemben, míg az Arsenal idegenben verte meg a Blackburn csapatát egy góllal.

    Ezek után a táblázat eleje így néz ki:
    (helyezés-csapat-lejátszott mérkőzések-pontok)

    1. Chelsea 30 77
    2. Man United 30 66
    3. Arsenal 30 64
    4. Everton 29 51
    5. Liverpool 29 44
  • ZsilKEANE
    #563
    Nem tudja valaki,hogy hol tudnám letölteni a Manchester United:The Premiership Years cimű videót ??? fontos lenne
    köszönöm
  • Nh Shevits
    #562
    Murinnyónak odatett egy lapáttal...
    Hoztuk a Fulham elleni meccset, de csak egyhelyben totyogunk, mert a Cselszki és a Gunners is hozta a meccsét...
  • Magic Boy
    #561
    Megvan Ferguson utódja
    Manchester, március 19., 13.35 Carlos Queiroz ülhet a Manchester kispadjára.
    A 63 esztendős Sir Alex Fergusonnak, a Manchester United menedzserének még nincs szándékában visszavonulni, de úgy tűnik, azért gondol utódjára.
    - Bízom benne, hogy segítőm Carlos Queiroz lesz az utódom - nyilatkozta angol lapoknak a híres szakember -, aki remek edző, és óriási tapasztalattal rendelkezik. Nagyon sok portugál foglalkozik a futballal, de állítom, hogy ő a legjobb a hazájából jövő szakemberek közül.
  • ffxi
    #560
    De jobbak mint az a Barthezz!! De lásd Silvestre, ezek a franciák szeretik a kapu előtt kodni. Nem értem őket, pedig sok a tétmecs és nem kis tétre megy
  • Sheva
    #559
    hát... mostanában egyikse remekel!!!
  • ffxi
    #558
    Sztem Tim jobb kapus!
  • Sheva
    #557
    hát bizonyítani kell Carrolnak ha nem akar kispados lenni...
  • DONGUBA
    #556
    Az észak-ír kapus hosszú ideig számított az elsőszámú hálóőrnek, de emlékezetes bakija miatt a Milan meccs után kikerült a United kapujából.

    Carroll Seedorf lövését Hernan Crespo elé ütötte, és azzal a góllal a Milan nagy lépést tett a továbbjutás felé. Azonban a 27 éves kapus elszánt, s mindenképpen vissza akarja szerezni helyét.

    "A Milan elleni két eredmény mindannyiunk számára nagy csalódás volt" -mondta Carroll. "Vissza kellett nyernünk az önbizalmunkat, s a Southampton legyőzésével ez sikerült is a múlt héten."

    "Jelenleg Tim állhat a kapunkban, de mindent megteszek azért, hogy ez ne így legyen, s remélem sikerülni is fog" -mondta Carroll a MUTV-nek.

    "29 meccset játszottam eddig ebben a szezonban, a legtöbbet az itt töltött négy évem alatt."

    "A Premiershipben 9, az FA Kupában pedig még 2 mérkőzés maradt hátra. Remélhetőleg ezeken a meccseken kapok majd lehetőséget a bizonyításra."
  • Tigerson
    #555
    ez nem kérdéses
  • Sheva
    #554
    Jenas nem lenne rossz a MU-ba!
  • Magic Boy
    #553
    Egy baj van csak a hírrek és az az,hogy a SUN írta!
  • Sheva
    #552
    és ki is fognak kapni! :D
  • DONGUBA
    #551
    En tudom mivel naprakesz vagyok.
  • Tigerson
    #550
    hétvégén Arsenal-Blackburn meccs lesz, hol esély van arra, hogy az ágyúsok leszakadnak az üldözésben egy kicsit 4 pontra nőhet az előny, ha mi nyerünk, ők meg kikapnak
  • Tigerson
    #549
    Jenas-ról van szó
  • Tigerson
    #548
    Jenas-ról van szó
  • Tigerson
    #547
    bocs, lemaradt a név
  • Sheva
    #546
    jaja Giggs is egy csillag a MU-nál...
  • ffxi
    #545
    Nem értem! Ha Keane eddig maradhat, akkor Giggs miért is ne?