35610




  • Tigerson
    #624
    O'shea a csatárokat hibáztatja
    A United védője a csatárokat hibáztatja, hogy 3 bajnoki meccsből 2 is döntetlenre végződött.


    "Szerintem a két döntetlen a Palace és a Blackburn ellen nem csak azért volt, mert a kapusok jók voltak, egyszerűen nem annyira játszottak a csatárok, pedig több lehetőség is volt mind a két meccsen."


    "A kapusok is meg kell valljam jól védtek, de például amikor a Palace 10 emberrel játszott, illett volna gólt rúgni."

    "A Blackburn-nel szembeni meccsen Friedel pompásan védett, de a két kapufán felbuzdúlva legalább egy gól kellett volna."
  • Tigerson
    #623
    Howard a Unitednél akarja befejezni
    A Manchester United jelenlegi első számú kapusa, Tim Howard a Unitedben szeretné befejezni karrierjét.
  • Tigerson
    #622
    Essien nem megy sehova
    A ghanai középpályás 99%-ig biztos, hogy a Lyon labdarúgója marad.
  • Tigerson
    #621
    Mindössze 48 gólt sikerült rúgnunk 31 bajnoki mérkőzés alatt, ami azt jelenti, hogy ez a valaha volt legrosszabb Premiersip-beli gólátlagunk. Nem úgy, mint az 1999-2000-es szezonban, amikor 97 gólig jutottunk...
  • Sheva
    #620
    A 2003/04-es szezonban a Manchester United labdarúgócsapata érte el a legnagyobb bevételt az európai klubok közül, az angol egyesület kasszájába 171,5 millió font folyt be az előző idény során. Ezzel szemben március 22-én ismertté vált, hogy 54 százalékos bevétel-visszaesést könyvelt el a csapat a január 31-én zárult pénzügyi félévben.
    A vezetőség úgy döntött, hogy a jegyárak bevételeiből próbálja pótolni a veszteséget, és tíz százalékkal megemelték a belépők árát.
    A szurkolók tiltakoznak a drága belépti díjak ellen. A drukkerek vezére Jules Spencer nemtetszését fejezte ki a BBC-nek:
    - A felnövekvő generációnak egyre nehezebb lesz megfizetnie ezeket az árakat. De nem csak nekik, nekem sem egyszerű 5-600 fontot megfizetni egy szezonbérletért.
  • Sheva
    #619
    így van nem is kell neki távozni!!!
  • Magic Boy
    #618
    Egyetértünk!
    Különben a szurkolók nagytöbsége hallani se akar SAF távozásárol!
  • Sheva
    #617
    szalé egy könnyen nem lehet egy ilyen embertől megszabadulni!
  • Sheva
    #616
    na ő már egy történelmi figura a MU-ban!!! úgy ahogy Giggs és Keane is ja meg Scholes is! :D
  • Nh Shevits
    #615
    86
  • Sheva
    #614
    hát Sir Alex már a MU-hoz tartozik... mióta is van ott??? nagyon régen azt tudom!
  • zolee12
    #613
    Lehet Sir Alex-et kéne cserélni mert nagyon le vagyunk eresztve és a végén még 3.-ok sem leszünk!
  • ffxi
    #612
    Tényleg elkiabáltam
  • Sheva
    #611
    ja bocs azt akartam írni
  • Magic Boy
    #610
    Az Arsenal 4-1-re nyert!
  • Sheva
    #609
    így van kiverjük a Newcastlet utána pedig jöhet a döntő!!!!
  • Sheva
    #608
    buzi Arsenal nem nyert... mi meg X-eétünk csak... a Chelsea is vezet szal ez nem jó nekünk!!!
  • Magic Boy
    #607
    4-1-re nyertek(Henry mesterhámast rugott).
    Ezzel megelőztek minket mivel jobb a gólkülönbségük!
  • ffxi
    #606
    Igen, és az örökellenség(Arsenal) utánunk kosladjon, nem adjuk meg. Ez minden megér. Apropó, de elkiabáltam, mit játszott az Arsenal?
  • Magic Boy
    #605
    Most nem is az a lényeg!
    Építsük fel a jövő csapatát amivel újra csinálunk egy 10 éves sorozatot az idén meg legyen meg a 2. hely és az FA Cupa!
  • ffxi
    #604
    Most már biztos, hogy semmi esélyunk a premier league nyeréséhez
  • Sheva
    #603
  • Magic Boy
    #602
    Nemfélted a MILAN-t,a ez megtörténik és a többi tervezett iazolásunk is realizálódik?
  • Sheva
    #601
    ez nem egyszerűen jó lenne!!!!!
  • Nh Shevits
    #600
    Igeeeeeeeeeeen!
    csak ne kiabáljam el!
  • DONGUBA
    #599
    Casillas is megerősítette az érdeklődést
    Iker Casillas megerősítette, hogy a United érdeklődik iránta és már csak a konkrét ajánlatot várja.

    A Real Madrid kapusa hisz benne, hogy ő lesz a United kapusa.

    Sir Alex Ferguson szeretne egy világklasszis hálóőrt hozni az Old Traffordra és Iker Casillas személyében meg is találta a válosztotját.

    Casillas mellett olyan nevek is felmerültek, mint Francesco Told, Sebastia Frey, Antti Niemi.

    Azonban Casillas az igazi favorit és a spanyol kapuvédő sem áll útjába a tárgyalásoknak

    " Már régóta érdeklődik irántam a United"

    " HA kapnék egy konkrét ajánlatot írásban akkor lehetne további dolgokról beszélni, de azt elkell mondanom, hogy a pénz nem minden az életemben...."

    " Sok kérdés van amire választ kell kapnom mielőtt elhagyom Madridot és a Unitedhez tenném át székhelyem. A United az egyetlen Premiership klub amihez igazolnék "

    " A történeleme , a tradíció és a szurkolói mind csodálatosak, így ezt is figyelembe fogom venni a döntésemnél"

    " Én már többször beszéltem a United edzőjével Sir Alexel a meccsek után és tudom, hogy nagyon szeretné ha jönnék."

    Casillas szerződése a következő szezonban lejár és a Real még nem kínált neki szerződést, így lehetséges, hogy létrejön az igazolás.
  • Sheva
    #598
  • Magic Boy
    #597
  • Sheva
    #596
    le van szavazva :P
  • Sheva
    #595
    okés :D
  • Magic Boy
    #594
    A CSAPAT-nak se!
  • Sheva
    #593
    jó ez mind igaz... de Beckham az Beckham mondjuk nekem nem hiányzik :D
  • Magic Boy
    #592
    Olyan labdákat C. Ronaldo is tud adni!
    Szabadrugástlőni ott van Rooney,Giggs és C.Ronaldo!
    Beckham viszatérésével csak újra kiszámítható lenne a csapat és megbomlana a CSAPAT egysége!
  • Sheva
    #591
    csak a Realba nem tud sok szabit lőni Figo meg R.Carlos mellett!!!
  • Sheva
    #590
    hát nem egy mai srác az beztos de még ma is tud olyan labdákat adni h csak na!!!!!!!
  • Magic Boy
    #589
    Jaj ne!
    Amikotr elment akkor lettünk CSAPAT!
    Spanyolországban ráragadt a szinészkedés!
    Már túl öreg!
  • Sheva
    #588
    nem tudok már rajta eligazodni
  • Sheva
    #587
    nem lenne rossz de én azt is olvastam már h nem hagyja ott a madridot... ma meg a nemzetibe az van h nyáron lehet h ott hagyja!!!
  • Sheva
    #586
    hát az ívelésekben én is sokat scodálkoztam olykor a szabadrúgásait felvettem videora és visszanéztem többször is... de Roni előtt le a kalappal!!!
  • DONGUBA
    #585
    lehet nyaron visszajon bekem