35610




  • Darthmushroom
    #35209
    szerintem nem szabad feladni az EL-t, főleg h olyan sorsolás van ahol az esélyesek száma gyakorlatilag megfeleződik.
  • pilboy
    #35208
    a következő 3 bajnokit nagyon fontos lenne hozni... valószínűleg zárkóznánk a dobogóhoz
    (esetleg fel is lehetne adni az el-t, persze csak a pool kiejtése után)
  • bakkerman
    #35207
    Gál úrral mi lett? :D
  • Darthmushroom
    #35206
    Rashford mit művel!!
  • Darthmushroom
    #35204
    LvG csak nyert eddig ellenük
  • Jim Morrison
    #35203
    Megvolt a sorsolás:
    Liverpool (angol)–Manchester United (angol)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nso meg menjen má a'... Azt irta borzalmasan nehez feladat var a MU ra, aztan a liverpoolt kapta, akinellen aki ellen azert nyertek mar...
  • Paranoia
    #35202
    nagy debütálós meccse lett
    ménem ment ez elsőre így...?! rossz mutyiland ellen

  • Jim Morrison
    #35201
    Sima 5-1...
  • Jim Morrison
    #35200
    Nemtom, mikor megláttam (pont gólnál kapcsoltam vissza) azt hittem ellen felvett egy piros pólót
  • Paranoia
    #35199
    kijeza marcus rashford ?!
  • Jim Morrison
    #35198
    66'
    2-1 (3-3)
  • Jim Morrison
    #35197
    Mindjárt 1. Felido vege.
    Mu 1 - 1 mid (2-3)
  • Tyler1
    #35196
    Mou aláírt, de szezonvégén veszi át a csapatot...hírek szerint.
  • Lópikula
    #35195
    Manchesteri szurkolóként 5.75ös oddsra tettem hazai csapatra 2e ft-al. Vicc amit művelünk.
  • Darthmushroom
    #35194
    még jó, hogy nem néztem.
  • Jim Morrison
    #35193
    "A Manchester United vezetett, de végül 2–1-re kikapott a dán Midtjyllandtól a labdarúgó Európa-liga csütörtöki játéknapján."
  • TomStorm
    #35192
    Nem biztos,hogy a "legjobb". Kérdésed,hogy jobb e mint MUO.Lehet más lesz.Én tippre azt mondom egyik se lesz
  • Darthmushroom
    #35191
    am lehet Ferginek van igaza és Mauricio Pochettino lenne a legjobb megoldás, már két csapatnál is bizonyította h tud csapatott építeni még úgy is, hogy nem kell sok pénz. szereti a fiatalokat, és a fiatalos lendületes focit szereti amit kedvel a közönség is, de emellett kiemelkedően szoktak a csapatai védekezni. azt biztos szerintem is, hogy hosszabb megoldás lehetne a portugáltól (persze ha nem bukik meg)
  • Jim Morrison
    #35190
    lehet akkor inkább ő kéne
  • Paranoia
    #35189
    Murinho rohadt ellenszenves egy ember,de nagyon ráférne már,h leordibálja a fejüket.Vagy dobálja meg őket cipővel.. csak kapják már össze magukat,mert ez siralmas...
    Én valami ilyesmit várok tőle.
  • Jim Morrison
    #35188
    Hogy legyen nyoma:
    2-1 lett..
  • Lópikula
    #35187
    csak az nem veri meg a fiúkat, aki nem akarja
  • Lópikula
    #35186
    egy újabb komoly DIADAL....LOL
  • ffxi
    #35185
    De ami aggasztóbb, hogy többet támadnak mint mi :(
  • Jim Morrison
    #35184
    Halkan megjegyzem:
    Sun 1-0 mun
    Jelenleg 39.perc

    Szerk : 1-1 39. Percben :D
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.02.13. 14:23:56
  • Lópikula
    #35183
    Csak jönne MÁR!!!!!!!!!
  • Tyler1
    #35182
    Szerintem várjuk meg a szezon végét, és hozzuk el Dárdait
  • neevous
    #35181
    Mondjuk Mata repulne es erte kar volna.
  • Darthmushroom
    #35180
    nem 10-20 éve gondoltam, de azért az a 2-3 évente váltás szerintem kicsit erős.
  • 6unn3r
    #35179
    Csak az a baj, hogy a mai világban egy olyan edzőt találni, aki hajlandó lenne hosszú távon egy csapat padján ülni és akit a klub is hajlandó hosszú távon megtartani....gyakorlatilag M:I.....gyanítom, hogy a Wenger-érával ezeknek az edzőknek a típusa is ki fog halni. Bár, elnézve Simeone meg az Atleti kapcsolatát, talán ő is befuthatna szép hosszú pályafutást szeretett klubjánál. Mondjuk ezt gondoltam anno Kloppra is, hogy sose jön el Dortmundból. Erre tessék, kurvának állt.
  • Darthmushroom
    #35178
    atmoszférával pont most nincs baj :D otthon és idegenbe is úgy kitesznek magukért a szurkolók, hogy idejét nem tudom mikor volt hasonló a klubnál. tény, h klub is tett a hazaiért az "éneklő szektor" bevezetésével.

    az elejéhez: eléggé benne van a levegőbe, hogy érkezik. igazából én nem tudom, hogy örülnék e neki vagy nem. lehet helyre rakná a klubot, viszont Ő sem az a megoldás amit igazán szeretnének szerintem a szurkolok, mivel Mou nem tud sokáig egy helyen megragadni. 2-3 év után meg újra edző keresni megint nem megoldás (még ha Giggs ott is lehetne mint potenciális utód)
  • 6unn3r
    #35177
    Egyre több portál ír "done deal"-ként a "M(o)U" házasságról, aminek bejelentése csak idő kérdése.
    Nem vagyok Mou fan, mert egy beképzelt, arrogáns, tiszteletet nélkülöző fasz, de azt hiszem ennek az évek óta kurváskodó MU-nak (már elnézést) egy ilyen edző kell. Tény, hogy ért a romboláshoz, de nem szabad elfelejteni, hogy milyen Barca uralmat tört meg anno a Madriddal, rekordbajnok lett velük. Két év alatt úgy tette fel megint a Chelsea-t Anglia trónjára, hogy tavaly egy percig nem volt kérdéses a PL címük. A korábbi eredményeiről nem is beszélve. És ha valamikor is égett benne a bizonyítási vágy, hogy ismét térdre rogyassza a brit birodalmat, akkor az most ég benne a legjobban, azok után, ahogyan a hőn szeretett Chelseajénél kibasztak vele. Én, mint Ágyús, baromira várom, hogy ismét feltüzelje az Old Traffordot, hogy a Vörös Ördögök nevükhöz méltó atmoszférában játszhassanak.
  • Jim Morrison
    #35176
    Ja ez mondjuk igaz.
  • Lópikula
    #35175
    megbuktatták
  • ReszegKoldus
    #35174
    Elszórakozik 1-2 szezont, még talán nyer is valamit, aztán megy tovább, mint mindenhonnan :D
  • Jim Morrison
    #35173
    én optimistább vagyok mint van gaallal. Persze most a chelseavel ahogy véget ért... egy kicsit előbb jobban örültem volna neki, de majd meglátjuk.
  • Smithie
    #35172
    Pfúúúúú baszki, semmi jóra nem számítok ha jön...
  • ReszegKoldus
    #35171
    Már Karácsony előtt is pletykálták ezt, de áhh :(
  • Jim Morrison
    #35170
    Mourinho!?!?!!!
  • pilboy
    #35169
    érdekes fergivel szinte mindig a legnehezebbeket sorsoltak az fa kupában. most meg a sokkal egyszerűbbel sem nagyon sikerül vagy csak nyögvenyelősen továbblépegetni