1741
  • Brankley
    #341
    Menj fel külföldi hubokra, meglesz mindenkinek!
  • hunzsivány
    #340
    Szesz!

    valaki nem osztaná meg a dc-n a sorozatot?
    nem bírom senkitől leszedni.
    [email protected] írjon kérem
  • Silvio
    #339
    hú, nem tudja valaki megmondani, mi volt a tegnapi maffiózók végén játszott zene címe? Úgy tűnt a volt egyszer egy vadnyugatot dolgozták fel.
  • exReactor
    #338
    ok bocs nem tudom h sikerült ennyire benézni
    de engem csak a jószándék vezérelt.
    Asszem még túl korá volt;)
  • atomanty
    #337
    általában összefüggéstelen értelmetlen szövegeket szoktam irni de ezt még így visszaolvasva sem tudom nagyon félreérteni
  • atomanty
    #336
    he bátyja ez 1 link,ahonnan le lehet tölteni;)
  • exReactor
    #335
    atomanty

    Talán dc-n próbáld letölteni;

    ,de ha nagyon kell küldj egy PM-et és meglátom mit tehetek
  • atomanty
    #334
    woke up this morn
    vááá imádom ezta zenét,ha vkinek még nem lenne meg mp3ban
  • gnom
    #333
    termeszetesen mar irtam neki, nem valaszolt. uzentem neki a forumban is, nem valaszolt. hagyom a feneben.
    viszont ugy nez ki hogy az otodik evadot elkezdjuk "fusiban" tehat max ide irok egy linket, a feliratok.hu pedig bekaphatja :)
    akinek van jo minosegu szinkronja a 7.resztol, lehetoleg mp3ban az keressen meg. koszonom!
  • atomanty
    #332
    ""olyat is fordíthat bárki, amit más is fordít" Abszolút, csak én azt olvastam itt valahol, hogy azért (is) jelezzük fordítási szándékunkat, nehogy más feleslegesen dolgozzon. Vagyis fordítHAT, csak esetleg nem fog, nehogy feleslegesen dolgozzon. :(

    Qvik,
    no igen, éppen erre gondoltam. Szóval aki hónapokat bajlódik vele, az valószínűleg nem tud az adott idegen nyelven, esetleg semmi ideje sincs; tehát jobban teszi, ha hagyja másra a dolgot. (Hacsak nem a Gyűrűk Ura vs. Neo & Trinity-t vállalta el. :)
    Másrészt szerintem nem feltétlenül baj az, ha egy fordításnak van alternatívája. A felhasználó majd eldönti, neki melyik fekszik jobban. Régebben én is jártam így és döntöttem valahogyan. Így mondhatjuk, hogy semmilyen munka nem felesleges.
    Harmadrészt én sem úgy gondoltam, hogy az utolsó századmásodpercben szóljon a fordító, azt írtam: "a cél előtt nem sokkal (1-2 hét)". De persze ez csak egy szerény javaslat volt. Mivel szerintem körülbelül 2 hétnek elegendőnek kellene lennie.
    Annak viszont örülök, hogy a régi felirat-bejelentéseket leveszitek. Remélem, az egy hónap már kezd réginek számítani... :)"

    ezt most olvastam a forumon,de nem teljesen értem hogy 13részt hogy vállal be valaki csak úgy?az legalább 6-7 rendes mozifilm ideje nem?talán ha irsz annak aki lefoglalta,feloszhatnátok egymást között ezt a 26részt
  • atomanty
    #331
    télleg a múlt hetit láttam,nem lett volna nehéz kikövetkeztetnem
  • gnom
    #330
    szerintem a 8as. bar csak belepillantottam...
    hbo link
  • atomanty
    #329
    most szombaton amugy hányadik volt,mert elfelejtettem felvenni,és rohadt ideges vagyok
  • atomanty
    #328
    A 4. szezon epizódcímei:

    1. Ezek a fránya adósságok (For All Debts Public and Private)
    2. A titkosügynök (No Show)
    3. Kolombusz tojása (Christopher)
    4. Súlyprobléma (The Weight)
    5. A versenyló (Pie-O-My)
    6. Fenejó üzlet (Everybody Hurts)
    7. A nagy fogás (Watching Too Much Television)
    8. Felebarátod nőjét el ne szeresd (Mergers and Acquisitions)
    9. Gyújtogatás (Whoever Did This)
    10. Elvonási tünetek (The Strong, Silent Type)
    11. Egy tisztességes üzlet (Calling All Cars)
    12. Mi bántja a lelkedet? (Eloise)
    13. Tengerparti vityilló (Whitecaps)

    a többit számold ki magad :P talán a 7. és a 8. rész lehet,de matek sosem volt az erősségem:D
  • Silvio
    #327
    Valaki megtudná mondani a 46. és a 47. rész (4. évadból) magyar címét?
  • Brankley
    #326
    jahh, bocs, nem teszik fel
  • atomanty
    #325
    a 6.ik évad letölthető már?vagy vetítik már usában biztos.hol járnak már benne?
  • Rafaelo
    #324
    pedig sokan szeretik a sporanost kéne má 5x felirat
  • gnom
    #323
    negyedik evad szintugy foglalva van... irjatok a feliratok.hu forumaba, hogy csinaljanak ez ellen vmit az adminok. hatha meggondoljak magukat, hogy nem jo ez igy, ha valaki lefoglalja maganak, aztan meg baszik ra...
  • atomanty
    #322
    voltam a teszkóba és mit látok maffiózók az igaz család :D 990ft nah mondom megvegyem ne vegyem,hát most néztem meg,nem is tudtam hogy gangszterfilmekből is csinálnak "z" kategóriás filmeket,még az elején reménykedtem,mert hasonlított a sopranos zenéjére,meg a kamera utazott philadelphiában,de aztán ááá nem tom hogy lehet kiadni ilyen szennyet,bár Sal Mazzota nem volt olyan rossz,de ő csak epizódszereplőnek jó semmi másnak.Ezt most be is bizonyította
    Vettem mégegyet is A kiskirály ez valami orosz remélem jobb lesz
  • atomanty
    #321
    a 4. évadot is csinálja már valaki?
    esetleg elkezdhetnéd a 6.-at :D ha az már letölthető valahonnan
  • gnom
    #320
    szerintem ennek fussal neki meg egyszer... :)
  • Brankley
    #319
    igen, megcsinálod, de hiába, mert teszik teszik fel...
  • atomanty
    #318
    nemá ezt meg hogy lehet?már legalább 1 éve nin senki a 4. évadra
    sok ember üldözne a sírig ha netán azt csinálnád :D vagy már az is foglalt?
  • gnom
    #317
    az a baj. hogy vmi csavo lefoglalta maganak. en megcsinaltam az otodik evad elso ket reszet, de leszedtek, mert hogy o majd csinalja....
    ennyit errol...
  • Brankley
    #316
    jaja, énis azt láttam utoljára...
  • atomanty
    #315
    senkinek nincs kedve felitatot készíteni csak úgy önszorgalomból?mert amit én utoljára találtam aza 4.szezon1.része volt :(
  • Rafaelo
    #314
    miko lessz má 5x felirat kérem szépen
    [méltatlankodik]
  • hunzsivány
    #313
    Szasztok!

    Ha valakinek megvan a sorozat vagy DVD-n vagy a tv-ből, az írjon.
    [email protected]
  • FrezeR
    #312
    arra még várni kell egy jó darabig :(
  • Narancs
    #311
    Bazz, vége van az RTL-en? Szerdán már az elnök emberei ment...
    Mikor jön a kövi évad vajon?
  • FrezeR
    #310
    Viasat 3
  • Silvio
    #309
    és mi az a via?
  • FrezeR
    #308
    hehe, tényleg hasonlit :)
  • spyderco
    #307
    Az egyik megasztár válógaton tűnt fel a hasonlóság Tony Soprano
    Jó volt a befejező rész, kíváncsi leszek a folytatásra.
  • ematee
    #306
    Tudomásom szerint a vián nem megy, csak az rtlklubon ment, és az ötödiknek lett most vége.
  • Narancs
    #305
    Most hányadik évad megy a Vián? ötödik?
  • ematee
    #304
    Legfrissebb hírek: a 6. sorozat 12 részből áll majd a szokásos 13 helyett, és miután lement, 8 bónusz epizóddal (amit lehet 7. évadnak tekinteni de az HBO nem nevezi így) lezárul a történet.
  • AnuluWork #303
    Nem adták le pl. a NASAról készült minisorozatot sem. Pedig az is mekkora királyság volt!
  • AnuluWork #302
    Mert idióták. Olyanokat adnak le, ami szerintük jó. Holott ...

    Csodálom, hogy anno leadták az Elit alakulatot.

    Kiváncsi vagyok, hogy a "Rome" sorozatot leadják-e, vagy azt is az RTL fogja nyomni?