1741
  • Tojesz
    #381
    Nekem is nagyon bejön ez a sorozat, most az első évad 10. részét néztem meg épp
    Az első 3 megvan, a többi meg jön lefelé a gépre
  • Bucser
    #380
    Először nekem is furcsa volt... De mikor Tony őrjöng.... hát az szinkronnal nem adható át:)
  • Fenrir
    #379
    Én most belehallgattam a hivatalos oldalukon pár filmbe a részekből és rohadtul nem jöttek be az eredeti hangok. Tony-nak a rendes hangja olyan mintha ki lenne herélve és Junior hangja is nagyon furcsa, szerintem a szinkronokat itt nagy eltalálták, Tony-nak ez jobban áll...
  • Bucser
    #378
    Én angolul néztem végig mind az 5 szériát és marhára nem hiányzott a magyar szinkron... Jó lett a magyar szinkron nem azt mondom, de az angol akkor is jobb:D
  • Fenrir
    #377
    Nekem megvan a teljes negyedik évad szinkronosan, ugyanolyan minőségben és formátumban mint az első 3...
  • Bucser
    #376
    Soppranos Paródia
  • Met
    #375
    Mivel itthon nem jelent meg a 4-5. évadd ezért magyar felirat nélkül lehet letölteni.
    Valaki rárakhatná a külföldi dvd-re a magyar hangot:)
  • atomanty
    #374
    épp azabaj hogy felirat sincs
  • Örm
    #373
    Hello!
    Nekem megvan az 1.-3. évad dvd-n. Nem tudja valaki, hogy a 4. évadot honnan lehetne megszerezni nem baj ha csak felírat van rajta?
  • Fenrir
    #372
    Nagyon jó ez a sorozat, megvan az első 3 évad és most jön le a negyedik is kiváló minőségben
  • W Loman
    #371
    Szia! Nekem megvan a maffiózók 1.-5. évad szinkronnal az első négy évad divx-ben
    az ötödik dvd-n összesen 8db lemez. Ha tudtok cserealapot kínálni, szívesen cserélek.
    Sorozatok, magyar filmek régi nagy mozik is érdekelnek.Más ritkaságaim is vannak.
    Akit érdekel a csere írjon!
  • Danton
    #370
    jásé
  • Danton
    #369
    elírtam véletlen:D

    nanembay

    de a zene valami eszméletlen, nem tudja vki, mi a címe az intro muzsikájának???
  • atomanty
    #368
    http://www.sopranostv.co.uk így próbáld :D intro nekem is teccik
  • gnom
    #367
    nalam az oldal nem jon be (dns nevfeloldas nincs)
  • Danton
    #366
    csácsá, van itt egy jó kis sopranos oldal: www.soporanostv.co.uk
    Nem tudja valaki, hogy mi a címe az oldal introjaban hallaható zenének???

    Előre is THX


  • Silvio
    #365
    Mér nem jó a bitcomet?
  • maanyy
    #364
    Melyik warez-oldalon van meg mind az 5 évad ??
  • gnom
    #363
    ingyen meg ott a torrent. ott is megvan minden... en sem reklamozok :D
  • Brankley
    #362
    van varez oldalon, mind az 5 évad magyarul, de hát fizetős...Én meg nem reklámozok
  • gnom
    #361
    weben nincs, manapsag mar csak torrenten lehet talalni. vagy ha fizetsz erte, akkor sms-es helyeken az otodik evad megvan. de fizetni a warezert :(
  • maanyy
    #360
    Hello..
    Tudom, hogy már rengetegszer kérdezték, és vissza is olvasgattam...
    De az lenne a kérdésem, hogy honnan lehetne beszerezni minél több évadot/részt (szinkronizáltan) ?? DC-n kúúrva keveset találtam, de az is vagy csak egy pár rész, vagy nagyon lassan jön, vagy nincs szabad slot stb..
    Tehát egy oldal lenne a legjobb, vagy ahonnan hamar meg tudnék szerezni minél több részt !!! :(:(
  • atomanty
    #359
    volt a 8mmben is :D bár a szinkronhang nem hinném hogy passzolt volna a hangjához
    de jó volt szakállasan :D
  • Bucser
    #358
    Nem tudom jó a sorozat de én Gandolfini-t tartom akkora színésznek, hogy ne csak maffiózót tudjon játszani...
  • Brankley
    #357
    persze, hogy nem
    Remélem Gandolfini ezután, ha tnyleg vége lesz a Maffiózóknak, kap valami ilyesmi sosorzatban szerepet!
  • Mészy
    #356
    Ebben biztos vagyok. Eddig sem aprózták el a dolgokat
  • Brankley
    #355
    Reméljük a 6.-ra is rátesz egy lapáttal
  • Mészy
    #354
    Lezárják Tony Soprano maffiás aktáit
  • Roll
    #353
    A torrent oldalakról csak torrent fájlt szedsz le (pár kilobájt), és magát a letölteni kívánt fájlt azt a userektől akik épp seedelik vagy leechelik.
  • Miki02
    #352
    köszi a tippet,kipróbálom!
  • Silvio
    #351
    Van egy Bitcomet nevezetű program, mellyel jácci könnyedséggel tölthetsz le bármit, köztük maffiózókat is. Hasonló a DC-hez, csak itt nem felhasználókról töltesz, hanem holnapokról, így nem kell slotokra várni. Nekem bejött. Csak az a baj, hogy biztos nem magyar feliratosak.javascript:forumhelp()
    [makrók] Azokat már DC-ről is le lehet.
  • Miki02
    #350
    Rohattul kéne a maffiózók epizódai dvd-be.Az a baj hog eredetibe iszonyat drága.Ha valaki tudja honnan lehet letölteni az jo lenne ha megosztaná velem is :)
  • Silvio
    #349
    juhu! a coolon szombattól leadják az 5. évadot újra - aki lemaradt volna az rtl klubosról
  • Met
    #348
    Az első 3 évad van meg nekem feliratosan, a tékás szerint idén ősszel jön a 4. évadd. Még nem találkoztam vele.
  • Brankley
    #347
    Na, ha meglesz, megmondom, de ez engem is érdekel...
  • gnom
    #346
    5. evad milyen minoseg?
  • Brankley
    #345
    Nekem meglesz ezen a héten 3.-5. évadig szinkronosan
  • gnom
    #344
    a negyedik evad nem jelent meg itthon semmilyen formatumban.

  • Bucser
    #343
    Azt hiszem az első 4 évadot kiadták DVD-n Mo-n is de nem szinkronosak.
  • Bammy
    #342
    Nem tudja valaki hogy a 4. évadot kiadták e DVD-n magyarországon? igazából rátaláltam neten de csak szinkronosan és van 2 bátyám és maffiózók buzik vagyunk szal együtt simán megvennénk! thx a segítséget!