2757
  • winnie
    #122
    pár hete kezdték ismételni az első évadot
  • Kövesdi A
    #123
    pontosan most vetiteték a 5 rész ugy hogy már 5 hete hogy megy de kár hogy az első édadnál kezdik nem pediga 4-töl ahonan elvileg kezdeniük kéne mivel már az első 3 évadot már leadták !
  • winnie
    #124
    a negyedik még elég friss, nyilván oka van, hogy még nem adják. addig is jó ez plusz nézők szerzésére, szerintem.
  • Kövesdi A
    #125
    hát van aban valami amit modasz ! csak már 3mad-szora meg nézzni ugyan azt a részt unalmas ! de valakinek aki még nem láta és érdekli őt anak biztos nagyon király....

    de ha pl ugy csinálták volna mint a 3 -madik évadal hogy hétköznap 15,35-körül adták vona anak jobban örültem volna mint hogy 1hét /1 rész !
  • Brutus13
    #126
    Kövesdi!
    Teljesen egyet értek veled! Tökre ideges voltam hogy már megint elöről kezdik...főleg harmadszorra.
    és télleg jó lenne ha hétköznap menne de hát nem lehet mer a sok idióta brazil f*szság megy meg most egy újat is képernyőre tűznek valami lizás szart...
    És mit látok a jövő heti újságban? A Monkot is elölőr kezdik el...ilyen nincs pedig az is már egy ideje ment mikor abbahagyták de nem voltak képesek onnan folytatni...ja és a Monk dupla bevezető részét egybe adják le és ezért nem lesz Smallville...de mért pont a Smallville-re rakták be? Miért nem az b*zi walker baromságra? A tököm kivan már ezzel...
    na tömören ennyit akartam mondani :)
  • mrzed001
    #127
    5x12: eddigi legművészibb rész
    Spoiler:

    Nos, egy kicsit még a rész hatása alatt vagyok. Egyszerűen szomorúra, komolyra, és művészire sikeredett (a pozitív értelemben)
    Nem akciódús, nem szupercselekedetekkel telenyomott, ami igazán komollyá teszi, az a milettvolnaha bemutatása.
    Az utolsó képek, mintha egy japán művészfilmből kerültek volna bele.
    A széria eddigi legjobb része volt
  • Kövesdi A
    #128
    de pl most adják a night ridert ha az lemegy akkor valoszinü hogy adják makd hétköznap a smalvillet %!

  • Flamer
    #129
    izgalmas.. én most nézem az 5.évadot.. ahogy épp yönnek kifele..
  • Lesli16
    #130
    hello!

    nem tudjátok, hogy honnan lehet letölteni a smallville részeket magyar szinkronnal, és lehetőleg ingyen?
    Előre is köszi.
  • Flamer
    #131
    nem hiszem hogy van ijen.. max a 2. szezonig..
  • Lesli16
    #132
    és azt nem tudod, hogy honnan lehet letölteni?
  • Flamer
    #133
    dc-ről
  • Lesli16
    #134
    kösszi
  • Crazy Mate
    #135
    Honnan szedjek dc-t?Nem vok. láma.
  • Flamer
    #136
    dc++
  • Crazy Mate
    #137
  • ikegami
    #138
    miért kezdik állandóan az elejéről a tv2-n. már valahol 4-5. évadot játszák mi meg itt az 1.kel szenvedünk.
  • Flamer
    #139
    mer rohattak..
  • ikegami
    #140
    ja. meg csövesek. nincs pénz. vagy mégis?
  • Flamer
    #141
    :D szerintem van ott pénz.. csak rohattak :DD
  • vg
    #142
    Az a baj, hogy a jogilag a TV2-nél van a vetítési lehetőség, csak éppen nem akarnak "közepszerü" sorozatért annyit fizetni amennyit a készítő kért. Ebben viszont az a baj, hogy amig nem vetítették le a TV-ben a 4edik évadod, addig DVD-n sem lehet forgalmazni. Szopacs. :(
  • Flamer
    #143
    mér? a 3. évad már kijött dvd-n? :DD
    amugyénmár az 5. évadot is láttam :DD
  • vg
    #144
    Természestesen, harmadik évad már közel egy éve megjelent! Ime!
  • KG21
    #145
    én is szedem torrentel mindig a legújabb részeket. Újabban már tök természetes, hogy átröpködi a földet, de viszont semmi jelentőséget nem tulajdonított ennek az új képességének, szerintem ezt kissé elhanyagolták a sorozatkészítők.
  • ikegami
    #146
    ez van.
  • Flamer
    #147
    valaki az előbb aztirta cska akkor yöhet ki dvdn hamár tvbe leadták.. vagyishogy addig nem adják ki dvd amig tvbe nemvolt.. de én még a 3. évadot nem láttam tvbe :DD
  • vg
    #148
    Pedig volt, több mint egy éve! A TV2-ön ment minden nap délután 16 óra felé... Nem kellene mindenkit tudatlannak nézni, amikor te vagy az! Ha nem hiszed hívd fel a TV2-öt, és kérdezd meg, vagy nézd meg a smallville.hu oldalt!
  • Flamer
    #149
    eh.. tudlannak néztem bárkit is?:|lál..
    amugy akkor ojan rég volt az hogy nem is emléxem rá.. én a 3. szezont is ugy néztem akkor amikor adták ki őket.. szóval fogalamam se volt hogy ment már tvbe..
    most a lelkedbe gázoltam az előbbi hozzászólásokkal?:|
  • Lacika 79
    #150
    1 dolgora válaszoljon valaki, aki nagyon vágja a témát.
    lesz valaha valami Clark és Lana között, vagy csak kóstolgatják egymást 100 szezonon keresztül? :)
  • vg
    #151
    Te kérdezted!

    Igen, lesz valami! Össze fognak jönni, Lana fogja elvenni Clark szüzességét(nem vicc, legalábbis ebben a "superman" verzióban)! Természetesen lesz majd valami(az 5-ik végad közepe felé) amitől nagyon össze fognak "veszni"!

    Olvasgasd smallville.hu fórumát!
  • Flamer
    #152
    ő. 1x dugnak. amugy semmi. mikor cissztatér clark ereje azután nem mer dugni lanaval mivel azthiszi szupergyorsan megdugná :DDD
    na.. hát az egyik dolog a sex amin összevesznek és szétmennek örökre :D
  • vg
    #153
    Azt azért tegyük hozzá, hogy akkor dugnak mikor Clark elveszíti az erejét, és tulajdonképpen "rendes" ember, nincs superereje. Mikor visszakapja az erejét, akkor mondja mindig Lana-nak mikor közeledik a csajszi, hogy "nem akarok ártani neked".
  • Flamer
    #154
    ige ugyvan. de ha aztirom visszajön az ereje miután már 1x dugtak akkor gondolhattya más hogy előtte meg nem volt.. szoval ezt nem tudom most mért montad..
    amugymeg.. mért bántaná? senkise majréázik ezen csak ő.. Clark hüje.. ennyi.
    1. elmondhatta volna neki
    2. dughatott volna vele.. dugás közbe az ember nem merev, nem feszes, nem arra gondol hogy szupergyorsan átélje, nem éget, nem repül stb.. lassan csinálja az ember.. dehát clark.. :|
  • Lacika 79
    #155
    köszi a válaszokat :)
  • mrzed001
    #156
    [spoiler]
    1) nem mondhatta el neki, mert a csajszi Lex-el is barátságban volt, Lex pedig mint az láttuk is (Jonathan Kent halálakor) elég jó emberismerő, azaz azonnal rájön, azaz rögtön rászáll a csajszira. Míg Clark meg tudja védeni magát Lex-el szemben, addig Lana nem.
    2) dugás közben agy elég rendesen lekapcsol (lehet bekapcsolna a benne lévő Kal-el, mint a vörös kriptonitra), pedig neki éppen az ami irányítja az erejét, tehát bármi megtörténhet + lehet, hogy szupergyorsan fut, emel, meg lő is a srác az meg kicsit kellemetlen lenne a csajszinak.
  • Flamer
    #157
    szerintem nem.. :D megbizhatott volna benne szerintem. de mind1. ne ezen vesszünk össze :DDD
    a dugás meg hát.. ne mtudom.. szerintem vigyázott volna Lanara mint a szeme fényére :D
  • seriesfanatic
    #158
    Mikor jön már a 6. évad?????
  • Flamer
    #159
    nyáriszünet után :D
  • danikarate
    #160
    Nektek elindul a Smallville.hu?
  • Flamer
    #161
    ya