515
Sztárbox
  • KeKKSZike
    #515
    Én nagyon kíváncsi vagyok Frenki és Leo bunyójára! Remélem, hogy Frenki szétszedi Leót! A többi párt (bunyót) azért NEM értem, mert közöttük nem tudom, hogy milyen ellentét/konfliktus van/volt! Olvastam azt is, hogy Győzikét - Balázs Palival akarták a ringbe!! :) Érdekes lett volna!
  • Bandee1987
    #514
    "a Fresh együttes Andija és Niki Belucci"

    na, azt megnézem...
  • DBoy
    #513
    lol majka, ha dopeman elékerült volna ottmarad a földön csakhát mindig elugrált...
  • winnie
    #512
    miért ne legyen? hadd legyen 3-4-5 is. nem kell nézni.
  • DBoy
    #511
    Újból megverekedhetnek a sztárok a ringben. A tavalyi nagy siker után az RTL Klub idén is megrendezi a Sztárboxot. Április végén a kötelek közé lép Leo és Frenki, a Fresh együttes Andija és Niki Belucci. Fekete Pákó ellenfele valószínûleg Csipa lesz, illetve szemben áll majd egymással Ganxsta Zolee és Rékasi Károly.
  • Bandee1987
    #510
    remélem soha
  • PLackó
    #509
    mikor lesz a 2.?
  • Darkboy
    #508
    szárpox!
  • Bandee1987
    #507
    Na, azt megnézném szívesen(sőt, ki is mennék élőben nézni) :DDD
  • Punker
    #506
    a Bush vs. Saddam meccs jogait már megvették?
  • wizy
    #505
    pedig régebben nem volt ilyen, akkor még rendesebb volt..... én pl neki szurkoltam, meg a VV-ben is még régen, az volt az első csalódás a VV-ben.... hogy nem ő nyerte meg, de jo ez igy.... na igen:-)
    hogy néz most ki azzal a szőke vagy milyen szinu szakállal?? mint egy félresikerült pankrátor:-))
  • Gandibá
    #504
    Majka meg akkora paraszt hogy hihetetlen..
  • Aspyrin
    #503
    "Tombolsz, mint egy cunami, azaz forgószél?"
    Hát igen :-)
  • Gandibá
    #502
    :D:D:D:D
  • Gandibá
    #501
    Ja, amazonbox :D
  • Dave77
    #500
    http://index.hu/kultur/media/dulakodas/
  • fifi
    #499
    TV2 is akar vmi ilyen faszságot nem?
  • BADE
    #498
    Videótok nincs a meccsekről?
  • a.carkey
    #497
    Milyen poén lett volna már:

    - Majka vagy Dopeman? Majka vagy Dopeman? Majka vagy Dopeman? Majka vagy Dopeman? Majka vagy Dopeman képmása alatt van több szavazat? És igen! Majka győzött. Kolsy Péter barátom is megjósolta, hogy Majka fog győzni. Jók a tippjeid Péter!
    - Köszönöm! Magam sem gondoltam volna, hogy ennyire eltalálom ...
  • a.carkey
    #496
    adag...
  • a.carkey
    #495
    Hogyhogy nem SMS-ek döntötték el, hogy ki nyerjen? Milyen csatorna már ez? Az egyszeri SMS-ezőtől megvonják a napi adaját, amit szemétre kell szavaznia? Hát ezért keresek én olajszőkítésből ennyit, hogy ne tudjam kedvenc "sztárjaimra" elverni?
  • [Walaki]D`Lair
    #494
    belső info...;)
  • [Walaki]D`Lair
    #493
    Kokó műsora
  • Mike
    #492
    szar RTL szar műsora
  • [Walaki]D`Lair
    #491
    A VIP meg 50 és 100 ezer forint volt...
  • fifi
    #490
    Hát az "egyhangú pontozásról" annyit hogy a meccs után elég sokáig vaciláltak ott a bírók hogy mi legyen!
  • shaba23 #489
    Majka meg teltkarcsú :)
  • Cat #488
    Velvet:

    Dopeman: 'Majka gyáva nyúl maradt'
    Mr. Nyócker szerint a bíró nem volt fair

    "Leszarom, hogy mások mit gondolnak, és mindenki bekaphatja" - búcsúzott Majka a közönségtől és a nézőktől a Sztárbox gála főmérkőzésének beharangozott meccs után. A küzdelmet egyhangú pontozással az ózdi hős nyerte meg, ami Dopeman szerint nem véletlen: a bíró nem volt fair, az RTL Klub pedig mindent megtett, hogy megóvja hamburgerét.

    A hónapok óta egymásnak üzengető két rapper küzdelmére rengetegen voltak kíváncsiak, hiszen a kibékíthetetlen Mr. Nyócker és az ózdi hős azt ígérte, a ringben végre rendezik nézeteltéréseiket. A legtöbbek arra tippeltek, hogy a meccs végén a bíró majd Dopeman kezét emeli a magasba - hisz a józsefvárosi rapper hosszú ideje bokszol, Majka meg Koko dorgálása ellenére sem vett részt az összecsapás előtti edzéseken - de nem így történt. Az ózdi "mindenkikapjabe" hős pontozásos győzelmet aratott, Pityinger László pedig sietősen távozott a helyszínről - állítólag nem azért, mert nem bírta elviselni a kudarcot, a továbbiakban egyszerűen nem volt kíváncsi Majka papára. Meg egyébként is, Dopeman szerint nem az ózdi gyerek nyert, hanem ő.

    Pityinger szerint a bíró nem volt fair

    "Amikor egy kicsit jobban megütöttem, a bíró megállította a meccset" - méltatlankodott Pityinger László, akit egy alkalommal meg is intettek, és akitől pontot is levontak, miután tovább püfölte a földre került Majkát. "Szerintem nem volt fair a bíráskodás, az RTL Klub védte Majkát. Nincs ezzel semmi baj, végül is, ha a Dopeman-tévében ment volna a meccs, akkor Dopeman került volna előnyösebb helyzetbe" - folytatta a rapper. "Az eredményt nem vitatom, a bírók, meg az RTL Klub így döntött, és ezt elfogadom. Bokszolhattam volna jobban is, de én nem arra készültem, hogy egy futóbolonddal fogok megmérkőzni. Ha a kezem közé kerül, semmi sem marad belőle, de állandóan csak menekült. Szerintem én győztem, mert én tényleg bokszoltam és sportszerű voltam" - nyilatkozta a Velvetnek Dopeman, aki úgy véli: olyan "nemférfival" küzdött szombat este, akiben még annyi férfihormon sem volt, mint Kozsóban.

    Úrnak születni kell,

    a paraszt meg terem, mint a gomba - mondta a népi bölcsességekben is igen jártas Dopeman, amikor Majka búcsúszavaival kapcsolatban kérdeztük. "Én csak röhögök ezen az emberen, ezen a gyáva nyúlon, aki ugyanolyan senki ember, mint volt. Ez is őt jellemzi, bár nekem nem okozott meglepetést, mert tudom, milyen" - tette hozzá a józsefvárosi rapper, aki továbbra sem érti, hogy a csatorna miért őt állította be nyolcadik kerületi suttyónak, mikor Majka az, aki nem tud viselkedni. És ami szerinte nem mindegy: "Rá csak az RTL Klub mondja, hogy sztár, az emberek meg ezt megeszik, mint a hamburgert a McDonald's-ban".

    A business, az business

    Pityinger László egyébként - mivel Majka hajlandó volt ellene kiállni - egyes értesülések szerint kétmillió forintot engedett el az ózdi hős négymillió forintos tartozásából, amit a lemezszerződés felbontása miatt kell kifizetni Majkának. Dopeman kérdésünkre nem erősítette meg a hírt, csak annyit árult el, hogy valóban elengedett egy kisebb összeget, bővebb információval azonban nem akart szolgálni. "A dolog anyagi része szerintem nem tartozik a sajtóra" - mondta Dopeman.
  • PREMIERE1
    #487
    Anettkát meg sem ismertem a második képen. :)
  • Hellhammer
    #486
    Szánalmas volt az egész...
  • Tikal #485
    őt nem láttam.... de pityinger hájas ez tény :)
  • fifi
    #484
    http://index.hu/kultur/media/dulakodas/
  • Adam5
    #483
    azon gondolkodtam hogy dopeman azzal ünezgetet hogy valami ilyesmi "Majka nem szeretlek és nagyon meg is foglak verni"
    vagy valami ilyesmi tehát betartotta igaz nem győzött de megverte Majkát :)
  • shaba23 #482
  • shaba23 #481
    A majka- dopeman meccsben az volt a gáz, hogy nemtudtam kinek szurkolni, mert mindkét delikvenst utálom mint a sz@rt...
    Igazából azt akartam, hogy majka veszítsen és dopeman ne nyerjen :)
  • shaba23 #480
    Te buta...Ózdon acélgyár van :)
    Egyébként meg villanyszerelő :)
  • zaki
    #479
    dopeman lomha, dagadt? hát ha ő az, akkor mi Kozsó? :D
  • zaki
    #478
    azért a Segal-Szabolcs meccs nem volt semmi
  • Voltan
    #477
    Totálisan igazad van!!!
  • Darkboy
    #476
    nálam 100!!!