27304
  • precision
    #20317
    engem a kedvencek ikon randomszerű cserélődése zavar

    nem lehet megoldani vagy nincs rá időtök vagy nálatok nem jön elő a gond vagy nem is érdekel titeket? :)
  • precision
    #20316
    a sok "alregJóska" meg csinálja magának az ingyen VIP -et mi? :)
  • SzirmosSzisza
    #20315
    Legtöbb +osnak / arányaiban legjobbnak, minden hónap végén egy 1 hónap ingyen VIP ?
  • [HUN]FaTaL
    #20314
    Ez engem is érdekelne. :)
  • kifli
    #20313
    St robaj vagy valaki tud valamit mondani arról hogy mobilos forum kedvencek mikor lesz elérhető? Illetve találtam hibát is!

    Van amelyik kategoriában kis boxokba teszi a topikok címeit és van ahol nem. Csak simán a címek egymásalatt vannak.
  • Ironman2
    #20312
    Nem lehet valahogy megoldani hogy a téma karbantartásánál nagyobb méretben nyíljon meg az ablak? Így jobban át lehet látni az egészet,és könyebb szerkeszteni is.Tudom hogy át lehet méretezni a sarokban lévő csúszkával,de ha alapból nagyra nyílna,akkor jó lenne
  • N o N a m e
    #20311
    lol, a twitterest mégis elfogadta.. :)
    köszi!
  • Dzsini
    #20310
    ha jól emlékszem kicsit túl szigorúra lett állítva, nem szereti a nem www-vel kezdődő címeket...
  • N o N a m e
    #20309
    Az adatlapomon ez miért lesz "Hibás url!"?
  • kifli
    #20308
    Nemtudom megnyugtat-e de most megnéztem 4.0.2-es androiddal és azzal is jò a gépelés (normál és mobilos megjelenítésnél is)
  • Büdös Bohóc
    #20307
    Ja de az a poén, hogy most is néztem és más oldalakon ez nincs. Ha a JS-t kikapcsolom, akkor már el nem tudom képzelni mi a gond ezzel.
  • kifli
    #20306
    androidon emlékeim szerinte nekem is borzalmas lassú volt a gépelés. WP7-el nincs ilyen gond.
  • Büdös Bohóc
    #20305
    de lehet akkor leállok St-ék noszogatásával és körülnézek a saját portámon akkor.
  • Büdös Bohóc
    #20304
    ki van kapcsolva minden

    fatal: akármelyik browser mostmár, sehol semmi gond, az sg-s input mezők meg ... beírom a szöveget és annyira lassú. De a háttérben meg bent v an a szöveg talán, mert volt, hogy nyomtam a mehet gombra és elküldte.
  • [HUN]FaTaL
    #20303
    Nálam nincs gond android alatt. Használj Opera Mobilet. :)
  • Desiderata #20302
    körE-mail mehetne Karácsonyi Üdvözlettel!

    látható lenne vele hány döglött email van a rendszerben és amúgy is szimpatikus dolog lenne
  • Lyukasbogrács
    #20301
    helyesírás ellenőrző (spell check), szövegkiegészítő (auto correct) van benne?
  • Büdös Bohóc
    #20300
    upsz, de staff akart lenni :DDD

    tudom, hogy nem vagy belsős, de te is sokat tettél hozzá a dologhoz + nem teljesen neked ment a hozzászólás, remélem majd elolvassa Robaj és St is.
  • Dzsini
    #20299
    Ahogy többször is elmondtam már: nem vagyok az SG programozója (soha nem is voltam, nem láttam a szerveroldalt), így nem tudok ilyen kérdésekre válaszolni, hogy ez vagy az miért nem úgy működik, ahogy ide Robaj vagy St leírta, én ezt tudom elismételni azoknak, akik nem tudnak / nem akarnak visszaolvasni.

    Azt írták a hozzászólásoknál 5, embereknél 50 értékelés után esik az egyéni beállítások alá az elrejtés. Az imputmezős dolgot pedig emlékszem, hogy sokszor írtad, sajnos mivel Robajék nem reagáltak nyilvánosan így én sem tudok okosabbat mondani.
    (A stuff nem staff szeretett volna lenni - munkatársak?)
  • Büdös Bohóc
    #20298
    Akkor két dolgot mondj meg:
    1. lentebb DanielT-nek van egy -50-es hsz-e: nincs eltüntetve mégsem -> bug?
    2. egy halom olyan emberrel találkozok sg-n, aki az általam beállított határ alatt van bőven és mégsem tűnteti el -> bug?

    utóbbit már harmadjára írom le legalább, jó lenne kijavítani :)

    Kérdés: a topik inputmezőnek utána néztetek már, hogy miért olyan lassú android alatt? Furcsa, kikapcsoltam a js-t és akkor is baromi lassan gépeli be a szöveget oda (szó szerint perceket kellene várnom, hogy a bepötyögött mondatom megjelenjen teljes valójában itt). Már nem tudom mi a gond vele.

    És Boldog Karácsonyt a stuffnak és minden olvasónak!
  • Büdös Bohóc
    #20297
    Ja, szerintem is nagyobbra kéne állítani a határt :DDDD
  • Dzsini
    #20296
    A plugin független fejlesztés, használata nem kötelező, nem lehet elvárás (ezért van átfedés a funkciókban is).
  • edios
    #20295
    Sziasztok!

    Először is meg szeretném köszönni, hogy foglalkoztok a fórummal, mindig jó látni, ha van fejlődés.
    A chrome-os plugint szinte megjelenéstől fogva használom, sokkal kényelmesebb lett tőle az sg-zés.

    Remélem nem veszitek rossz néven, ha fűzök egy megjegyzést a felhasználó pontozási rendszerhez:
    Nagyon szuper, hogy van visszajelzés, hogy mennyire volt hasznos egy üzenet, illetve jó dolog látni, hogy mennyire megbízható ember hozzászólásait olvasom. Viszont szerintem -50-nél a felhasználó teljes eltüntetése egy picit túlzás, legalábbis alapértelmezésként. Én ennek az abszolútértékét magasabbra állítanám, vagy inkább ehelyett csak a konkrét üzeneteket rejteném el, amit lepontoztak.
    Hiszen nyilván az lenne a cél, hogy a hülyeségeket rejtsük el, ne pedig az összes üzenetet, amik között van néhány negatív, de ugyanakkor lehet köztük hasznos is. Teljes, felhasználó alapú elrejtésre pedig a plugin biztosít lehetőséget, ez abszolút korrekt.
  • Dzsini
    #20294
    Van mindkettő: komment szintjén 5 értékelés után, felhasználó szintjén 50 értékelés után.
  • aabyssx
    #20293
    Én azt javasolnám, hogy komment szinten legyen az eltűntetés, ne felhasználó szinten.
  • gergely1991
    #20292
    Mi pedig köszönjük erre a lehetőséget.:)
    Én már nem igazán foglalkozok vele, előtte még kicsit tartottam attól hogy a újonc fórumtagok majd a statisztika alapján fognak megítélni aztán az alapján fogják elfogadni a tanácsaimat segítségkéréssel kapcsolatban.
    De :
    1.Nem igazán vannak "újoncok"(a többség úgyis tisztábban van a helyzettel).
    2.Ha igen nem igazán foglalkoznak az adatlappal inkább "fórumoznak".
  • DanielT
    #20291
    Mindenkinek szeretnem megkoszonni aki most is tolta ram a minuszokat! Kellemes karacsonyt nektek!
  • Büdös Bohóc
    #20290
    be lehetne fejezni? :D
  • Dzsini
    #20289
    Nem szignifikáns - a 33. legnegatívabb pontozással rendelkező az első, aki fent van a legtöbb negatívat kiosztott listán is, 42. helyen, emellett viszont a legtöbb pozitívat kiosztott listán is 51, tehát sok pontot oszt ki, ilyet is, olyat is.
    Utána a 36. van a negatív 77. helyén, a 48. a negatív 28. helyén, a 70. van a pozitív lista 85. helyén, a 80. a pozitív lista 70. helyén.

    A mások által pozitívan értékeltek listáján a 6. a pluszos (kiosztó) listán 83., a 24. a 12., a 37. az 57. a 42. az 52., a 49. a pozitív 5. és a negatív 45. helyen, az 59. a 78., a 72. a 2., és érdekességképp a 76. negatív adott pontok listáján a 33.

    Az talán jobban látszik, hogy jónéhányan vannak, akik mind pozitív, mind negatív pontból sokat osztottak-osztanak ki, és a kiosztók első 20 helyén 3-3 olyan van, akik a másik top 100-ban nincsenek benne (ezek egyike pl. én vagyok, csak a pluszos listán vagyok jelen).
  • kifli
    #20288
    nem kell itt földhözverni magad, valószínűleg a stílusod miatt kaptad a negatív pontokat, nem a véleményed miatt. Tehát nem azért, mert ahogy írtad példában, te a pirosat szereted ezét lepontoztak akik nem a pirosat szeretik. Hanem azért amilyen stílusban irkálsz.

    Én pl szerintem viszonylag sokhelyre, sokat irogatok, kedvtől függően, milyen stílusban. Az adatlapomon, ha megnézed, kb semleges az érékelésem. (kicsivel van több plusz mint minusz, elenyésző)

    Tehát a hibát nálad keresd, ne a fórumban.

    Meg panaszkodsz, hogy te 0day sg user vagy, és mégis ilyen az értékelésed.
    Lehet meglepő, de a regisztráció időpontjától nem függ az egész, lehet már régóta nem bírnak, de csak most tudtak pontozni is.
  • DanielT
    #20287
    Hú, de megnézném, hogy vajon a legtöbb negatívot kiosztók és a legtöbb negatívot kapók között milyen átfedések vannak...
  • Dzsini
    #20286
    A moderátorok nem látják, hogy ki kit pontoz - ugyanúgy csak akkor, ha már összegyűlik az 5 értékelés. Arról van toplista, hogy kik a lejobb/legrosszabb aránnyal rendelkezők, valamint hogy kik osztották ki a legtöbb pozitív/negatív értékelést.
  • ManoNegra
    #20285
    És ők is lepontoztak Téged? Vagy összességében a pontozottak között láttad őket? Ha itt pontoznak, akkor csak bepillantanak ide.
  • DanielT
    #20284
    Akkor mi volt a cél? A görcsös Facebook majmoláson kívül? (Jajj, miket beszélek...)

    A hibás és kötekedő kommentemért meg te is told a mínuszt kérlek, szeretnék releváns hasznossági értéket a nevem mögött tudni.
  • Dzsini
    #20283
    A kiosztott pontok pozitív és negatív listáján is nagyjából ugyanannyian vannak számomra ismerős és teljesen ismeretlen nevek. Néhánynak pár hete utánakeresgéltem, a számomra ismeretlenek főleg hírekhez kapcsolódó hozzászólásokat írnak, valószínűleg ott is pontoznak, a fórumra gyakorlatilag nem teszik be a lábukat - ők a beállításokat könnyen lehet, hogy (szinte) soha nem is látták.
  • DanielT
    #20282
    Feltétlen nyomj be akkor egy negatívot szerintem, mert az a kommentem nem volt hasznos neked. Meg erre is, hiszen ez sem.

    Persze lehet, hogy másnak az volt az előző 10 hozzászólásom a "pendejpödrés" topikban, de ott is el leszek rejtve ha még itt sokáig haszontalankodom. Máraki szerint ugye.

    A rendszer meg nyilvánvalóan nem rossz, hiszen rengetek fórumban találkozom ezzel a megvalósítással... most példát nem tudnék mondani, de még csak 94' óta netezek, majd biztos találok, ha egyre jobban kiismerem magam. Meg ott van Facebookon is a dislike gomb, nem véletlenül... Oh WAIT!
  • ManoNegra
    #20281
    Akit érdekel, az követi ezt a topikot is, akit nem az meg - valószínüleg - nem szavaz.
  • Dzsini
    #20280
    Nem hiszem, hogy az volt a cél, hogy minél több ember kerüljön letiltásra, tehát hibás (és feleslegesen kötekedő) a kérdésed.
  • Calver
    #20279
    leírok valamit teljesen semleges stílusban, mire te kapásból kötekedéssel válaszolsz.
    igen, biztos a rendszer a szar...
  • DanielT
    #20278
    "ha jól számoltam 11 (tehát tizenegy) az, akinek emiatt elrejtésre kerül az összes hozzászólása. A 340 ezer regisztrációból (még ha csak egy apró töredék aktív, akkor is) ez szerintem bőven elenyésző."

    Megérte akkor a rendszer? 11 emberért? Odaállnál ezzel a százalékos eredménnyel egy prezentációt megtartani, hogy beszámolj a projekt sikeréről?