27324
  • j0nNyKa
    #26714
    hat fura, mas tapasztal ilyet?
  • Danecay
    #26713
    Megnéztem a Firefox beállításait is és engedélyezve vannak a cookie-k a beállításokban, de, hogy biztos legyen a dolog, töröltem az összeset majd az oldal ismételt betöltődése utá felugró cookie engedélyező párbeszédablakon ismételten engedélyeztem azokat de ugyanazt a hibaüzenetet kapom videó helyett.
  • Danecay
    #26712
    Szerintem ennek semmi köze a telefonhoz és bár 2 éve, hogy vettem a mai napig egy korrekt ki telefon és nincs is baj semmilyen más oldallal videó lejátszási szempontból csak az SG-vel, szóval nézzük objektíven a dolgot.
  • j0nNyKa
    #26711
    hat oszinte leszek veled: szerintem attol a telefontol csodat ne varj
    viszont a firefoxos linkbol arra kovetkeztetek hogy nem fogadtad el a sutik hasznalatat, vagy a bongeszo beallitasaiban vannak kikapcsolva a sutik - ezt erdemes valahogy visszacsinalnod, attol lehet megjavul
  • Danecay
    #26710
    Firefox-al a videóra kattintva azt az üzenetet kapom, hogy A kapcsolódás sikertelen és, hogy a Firefox nem képes kapcsolatot létesíteni a(z) www.youtube-nocookie.com helyen lévő kiszolgálóval.
    Opera Mini-vel végre megjelenik a videóanyag de borzasztó idegesítő módon ugrál a fórum le-fel, elugrik a videótól, nem lehet kitenni teljes képernyősre, elfordítva a telefont teljesen leáll a videó és nem is akart elindulni az oldal frissítéséig szóval nem tudom, de így számomra használhatatlan. Régebben nálam is működött a lejátszás bármelyik böngészővel, nem tudom mi történt :( A normál nézetet is egyedül az Opera mini hajlandó betölteni, a másik 3 böngésző nem és így már sikerült elindítani végre egy videót.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2018.07.23. 19:30:28
  • Zephyr Retiring
    #26709
    Nagy Opera is hasonlót produkál mobil nézeten Android alatt.
    Viszont mint korábban is említettem már: az /opera - sg - számítógépes webhely be - normál mód / kombóval kifogástalanul műxik minden funkció beleértve a privi üzi kezelést is. Ami mobil nézet alatt nincs.

    Érdemes átváltani a fenti kombóra, mert meglepő módon sokkal gyorsabban be is töltődik minden fórum oldal bárhová is váltok..
  • j0nNyKa
    #26708
    chrome a gyari? ha nem, probald ki
    ha nem jo, opera (mini), firefox
  • Danecay
    #26707
    LeEco Le2, MIUI9 oprendszerrel, gyári böngésző és UC browser.
  • j0nNyKa
    #26706
    masik bongeszo igy hirtelen
    milyen eszkoz, oprendszer, bongeszo?
  • Danecay
    #26705
    Nálam mobil nézetben nem működnek a videók csak egy nagy fehérség jelenik meg a videó helyett, a böngésző pedig túl makacs ahhoz, hogy normál nézetre lehessen váltani. Van valamilyen megoldás?
  • benőmenő
    #26704
    Köszönjük!
    A mobil változatnak ismét sikerült egy igen régi hibájával szembesülnöm, mégpedig, hogy a saját hozzászólásomat is új olvasatlan üzenetként jelzi (piros számmal) a kedvencek között.
    Továbbá zavaró, hogy ezeket az olvasatlan üzenet számlálókat egyáltalán nem lehet nullázni a mobil oldalon "ugrás az utolsó olvasatlan üzenetre" gomb híján.
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2018.07.21. 07:15:05
  • Szabi #26703
  • j0nNyKa
    #26702
    youtube beagyazasrol infok a jovore nezve:
    perpill ha megnyitsz egy topicot, amiben vannak beagyazott youtube videok (pl humiari), nem toltunk be beagyazott youtube videokat egyaltalan, csak boritokepeket egy sajat play gombbal, amire ha ranyomsz, akkor tolti be a rendszer a videot csak
    ez azert van, mert ha betoltenem az osszes videot, pl a humiari hasznalhatatlanul lassu lenne, amin a lazy loading sem segitene
    igy viszont a boritokepeket mar tudom lazy loadolni, igy viszonylag gyors tud maradni a topic betoltese

    hatranya, hogy igy plusz egy kattintas a video lejatszas, ami vegulis oke
    masik hatrany, hogy igy nem sok info van az adott videorol elso ranezesre, ezen megprobalok a napokban javitani, hogy legalabb a video cime latszodjon
  • j0nNyKa
    #26701
    bar leirtam hogy nem fix meretuek a reklamok, leirom megegyszert mert szeretem leirni, megnyugtat

    nem.
    fix.
    meretuek.
    a.
    reklamok.
  • Dzsini
    #26700
    A Mediacenternek már nincs köze az SG-hez évek óta (egyébként Kecskemét), hirdetni pedig az Impresszumban megadott emailen keresztül lehet.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2018.07.15. 05:53:45
  • overseer-7
    #26699
    Sziasztok..
    Szeretnék hirdetni az sg.hu-n és szeretnék céges dedikált szervert bérelni a médiacenternél..

    Azt szeretném megtudni, hogy a médiacenternek hol vannak szervertermei?

    Előre is köszönöm a segítséget.
  • biomage
    #26698
    Nem tudom volt e már ez a javaslat, de azért beírom.

    Nálam a következő van, betölti az oldalt, szépen gyorsan, amire a topikhoz ér a kurzos, leugrik egy kicsit alább, aztán újabb fél mp után még egyet ugrik még lejjebb, szóval 2x csinálja, a második ugrásra töltődik be a reklám :D

    Értem én, nem akartok egy láthatatlan div rakni fix mérettel, ami alapból betöltődik a html letöltésekor hogy ne legyen ott egy hatalmat üresség a tetején.
    Reklám Block teszt ajánlanák, ha valaki blokkolja a reklámot az kapjon egy üzenetett pirossal hogy az oldal a reklámokból tartja fen magát :)
    Így ki fixálható egy div.

    Ja és nem fogom blokkolom a reklámot!
    De azért idegesít a két ugrás.
    Utoljára szerkesztette: biomage, 2018.07.12. 21:51:04
  • Dzsini
    #26697
    Azt lehetne-e, hogy a fórumban működő youtube megjelenítő ugyanolyan legyen, mint a csetpluginos?
    (ott látszik a videó címe, lehet kurzorgombokkal tekerni / hangerőt állítani, a fórumosban nem)
    vs.

  • Papa01 #26696
    Huh, köszi, az előbb, amikor kerestem nem vettem észre.. :)) Igen, erre gondoltam! :)
  • j0nNyKa
    #26695
    ott van az ugrás a topicra gomb, pont ezt csinálja
  • Papa01 #26694
    Sziasztok!

    Arra van lehetőség, hogy ha egy keresés találati halmazából rákattintok egy HSZ sorszámára, akkor ne csak az adott hsz jelenjen meg egy üres oldalon hanem pl:
    - Ez a hsz legyen legfelül, és alatta a soron következő hsz-ek
    - Elérhetőek legyenek az alsó lapozók
    - Elérhető legyen a felső lapozó lenyílómenü

    Ez szerintem azért lenne jó,mert sokszor tapasztaltam, hogy fontosak lehetnek a keresett HSZ "környékén" lévő HSZ-ek is, jó lenne, ha itt is lehetne lapozgatni.

    Köszi! :)
  • j0nNyKa
    #26693
    hányszor írtad le értelmesen az illetékesnek hogy mi a bajod vele, és milyen fejlesztési lehetőségeket látsz?
  • aaasdd
    #26692
    "mondjuk az asztali nézet az asztali gépre van, mobil nézet mobilra, az épp segíthet"

    az SG mobil nézete semmire nem való. használhatatlan....
  • lac coo
    #26691
  • j0nNyKa
    #26690
    akkor nincs ötletem sorry
    az a baj hogy változhat a mérete a reklámnak, amit (már leírtam vagy 30x egyébként) a reklámcég kontrollál, nem én
    innentől fix méretet nem tudok neki adni, gyorsítani én biztos nem tudom, ha lassú, az vagy az ő saruk, vagy a felhasználóé

    mondjuk az asztali nézet az asztali gépre van, mobil nézet mobilra, az épp segíthet
  • lac coo
    #26689
    Wifirol is ilyen, nem az a gond szvsz...
  • j0nNyKa
    #26688
    neted mennyire gyors?
  • lac coo
    #26687
    S8. Nincs oka, szeretem, megszoktam , mindig is igy hasznaltam...
  • j0nNyKa
    #26686
    samsung galaxy mi? és mi az oka az asztali nézetnek?
  • lac coo
    #26685
    Android, Chrome, Samsung galaxy..
    Amig be nem tolti teljesen sehova nem mozdul, visszaugral arra az allapotra ahogy megnyitottam....se gorgetes, se nagyitas se semmi .
    Asztal nezet.....
  • j0nNyKa
    #26684
    eszköz, oprendszer, böngésző, stb-t elmondhatnád
  • lac coo
    #26683
    Azzal tudok valamit kezdeni, hogy amig betolti a reklamokat felul, ami eleg sok ido neha mert tokol mit dobjon fel nekem, hogy addig is betoltse az oldalt, ne ugorjon folyton vissza, rohadt idegesito, meg belenagyitani se tudok....
  • j0nNyKa
    #26682
    oh es tenyleg, ranezek valamikor koszi
  • SzirmosSzisza
    #26681
    Szerkesztettem üzenetet, úgyis megy? JS konzolban nem dob hibát, csak ennyit

    > Resource interpreted as Document but transferred with MIME type image/jpeg: "https://i.ytimg.com/vi/rtDe0VQhqBA/hqdefault.jpg".
    > Navigated to https://i.ytimg.com/vi/rtDe0VQhqBA/hqdefault.jpg
  • j0nNyKa
    #26680
    gondolom valami js errorod van, nalam jo
  • SzirmosSzisza
    #26679
    Ha válasz xy üzenetére szöveg által betöltött hozzászólásban próbálok YouTube-ot indítani akkor megnyitja a videó kisképét. (pl)

    szerk.: ha pont a közepén levő nyílra kattintok akkor jó, ha bárhova máshová a videón akkor nem
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2018.06.28. 17:41:11
  • Jim Morrison
    #26678
    Szívesen :)
    // Ma-holnap jön ki új változat, még több régi funkció újraíva, topikba majd írok ha élesben is kint van :)
  • Panzeradler #26677
    Köszi Jim a firefoxos frissítést, újra működik a plugin
  • Jim Morrison
    #26676
  • j0nNyKa
    #26675
    javitva koszonom