77
egybe vagy külön kell írni?
  • madcows
    #77
    jah, a videot elfelejtettem:
    http://www.youtube.com/watch?v=PSK5TEMT9nc

    kicsit szar a minoseg a youtube miatt, meg nehol akadozik a kep, mivel sajnos kb 6 oraig csinaltam es a program vmiert igy mentette el...
  • madcows
    #76
    hat nekem az a jovobeli tervem, h a szinhaz es filmmuveszetin bejussak filmrendezo szakra (jelenleg ideiglenesen nincs, remelem majd lesz, amikorra kell), es mivel rengeteg elkepzelesem van, igy vannak sajat filmotleteim, majd kidolgozom oket, nem tudtok olyan forgatokonyviro software-t, aminek van honositasa? mivel ugy lenyegesen gyorsabban menne az iras, amugy van egy horror es egy sorozatotletem... de persze egy heist alapotletem is van, idaig csak meg egy zenes videot hoztam ossze a francia Haute Tension c. filmbol () de tervezgetek par filmbol meg hasonlo zenes videot kesziteni, meg tervezek majd egy terminator salvation fan made trailert is
  • tenorio
    #75
    Hellósztok. Elkezdtem egy forgatókönyvet írni. Még csak az eleje van meg, de jó lenne ha megnéznétek és esetleg értékelnétek.

    http://bagolyirtas.mindenkilapja.hu/
  • gabor96
    #74
    MSN: [email protected]
  • gabor96
    #73
    Először csak az emailre küld el, hogy szeretnél írni egy sorozatot.
    Utána majd megbeszélünk mindent és egy darab forgatókönyvet kéne írni a sorozat első részét! Azt megnézem és ha jó a forgatókönyv akkor még meg beszélünk egy-két dolgot és mehet az írás amit megfilmesítünk.
  • gabor96
    #72
    Sziasztok!

    Amatőr filmes csoportommal szeretnénk egy filmet vagy sorozatot forgatni csak egy forgatókönyv kellene a sorozathoz meg több.

    Ha szeretnél írni vagy van forgatókönyved(sorozat is lehet) és szívesen elküldenéd akkor nagyon megköszönném meg a csoportom is!

    A sorozatnak egy darab része 35-40 perces lenne. Kb. 2 vagy 3 évadosra szeretnénk. Ha lehet akkor akció vagy fantasy legyen.
    EMAIL: [email protected]
    vagy ezen is lehet küldeni és tájékoztatni:
    [email protected]

    Előre is köszönöm!!!
    Üdv: gabor96
  • JasonXXX
    #71
    Sziasztok!

    El tudná küldeni nekem valaki a V, mint vendetta c. film forgatókönyvét a [email protected] címre? Az is elég ha linket küld. Inkább angolul, de magyarul is tökéletes lenne.
    Kösz
    Azért kérem e-mailben, mert elfelejtem hogy milyen topikban kértelek meg titeket.
    Kösz
  • mienkavilag
    #70
    Sziasztok

    Amatőr rendező, forgatni szeretne!
    Ha van egy forgatókönyved, vagy akár egy jó sztorid ami megvalósításra vár, ne habozz keress meg az alábbi e-mail címen:
    [email protected]

  • SzekelyG
    #69

    Üdv Mindenkinek!

    Látom mostanában nem gyakran írtok, de remélem most majd újra beindul itt az élet.

    Mindenki a sült galambra vár?
    Ne mások ötletét várjátok, főleg ne ingyen!!!!

    Agyaljatok magatoktól egy regényt/forgatókönyvet, nem nehéz!!
    Én most az I. Magyar Fantasy filmen dolgozom, melynek csak a regényváltozata készül jelenleg.

    Írjatok!!

    Üdv: SzekelyG
  • mienkavilag
    #68
    Sziasztok!

    Forgatókönyvírók klubja az iwiw-en.
    Gyertek, tartozzatok közénk!
  • TirX
    #67
    Én is forgatókönyvet - vagy akár csak egy ötletet - keresek, a legújabb filmünkhöz. Majdnem bármilyen műfaj érdekel (kivéve misztikus, vallásos, háborús, múltban játszódós akármik), csak megvalósítható legyen.
    msn: [email protected]

    Csak egy kis info: http://www.phalmapictures.atw.hu
    Legutóbbi filmünket országszerte kb. 4 ezer ember látta... :D
  • Jrex
    #66
    nekem is van pár fílmötletem,de nem biztos h, annyira sikert arató.
  • goregasm
    #65
    akad, adj elérhetőséget..msn a legkézenfekvőbb
  • TeggLAsh
    #64
    hello.
    ha vkinek van egy baromijó, várhatóan sikert arató forgatókönyve (5-30 perc hossz) és kisköltségvetésből is megoldható, az kereseen meg :)
  • Hunnenkoenig
    #63
    Az animet hagyd meg a japanoknak. Ök jobban ertenek hozza en meg ugyis utalom, mint a szart. :-)
  • Gladiator
    #62
    van már hozzá forgatókönyved?
  • CSOCSO
    #61
    az a baj hogy egy... egy normalis kaliberu anime filmhez is kurvasok mani es ember kell.. arrol nem beszelve hogy szerintem orulnenk ha egy 95-96 os kornyeki anime-t meg tudunk utni grafikailag.. amivel nincs baj.. es meg egesz jol nez ki mostansag is....

    de az hogy anime szulessen itthon.. az szep alom marad:(((( pedig szerintem kurva nagy sikere lenne.. mert megrajzolni siman meglehet azt is hogy felrobban a parlament vagy akarmi.. szal eskuszom faszabb filmet lehetne cisnalni mint ami valaha is szuletett (mondjuk sok akcio sci fi meg nem szuletett itthon:)
  • Gladiator
    #60
    mondjuk kicsit érdekes, hogy csak 700 évvel később jön a bosszú, de király lesz. lesz benne fénykard is, ha végre vki elmagyarázza a lényegét.
  • Gladiator
    #59
    hát, amit haverom írt, egész jó, csak az a baj, hogy az én filmemen akarja kiélni sexuális perverzióját. minden második percben dugnak, vagy meztelen csajok rohangálnak. viszont az alaptörténet egséz jó. egy új vallásról szól, ami kb. 700 éve jelent meg, aztán követőit elégették, meg minden, de mivel ez a vallás lényegében a lélekvándorlásról szól, ezért a vallás követői új testbe erültek, aztán jön a revans.
  • Gladiator
    #58
    van itt egy csomó grafikus, beszélj velük, hátha érdekli őket.

    Na, nekem haverom elkezdett forgatókönyvet írni, már van vagy 10 oldal. lesz benne sex, meg autósüldözés:-D
  • CSOCSO
    #57
    nah pont nem erunk vele semmit.. de inkabb en valami magyar mesefilmet szeretnek latni ( anime szintut... nem dizni felet) amugy arra gondoltam hogy a jovobeli magyarorszagon jatszodhatna... minden megrajzolni (parlament, citadella stb) elegge futurisztikusan de felismerhetoen.. es valami akcios, szerlmes vegere kicsit szomorkas de megrazo gigantikusan jo anime feleseget kene csinalni.. eskuszom az egyik almom ami nem fog valora vallni:(
  • Gladiator
    #56
    basszus. már vagyunk vagy 100an a filmre, de még mindig nincs forgatókönyv! vki mondjon már legalább egy témát, aztán megírom én. én csak elindulni nem tudok.
  • Augustus Gigo
    #55
    :D
  • Hunnenkoenig
    #54
    Amugy mostanaban kötekedhetnekem van, mert mar reg volt szexben reszem, na.

    Amugy peldaul az alcim kerdese szerint van ra igeny!

    (egybe kell irni)
  • Hunnenkoenig
    #53
    Valakinek ezt a szerepet is valalnia kell...
    Egyebkent azt hiszem IMYke 2000-el osztozunk rajta :-)
  • O0D:
    #52
    tolókocsit és járókeretet honnan tudnék legálisan szerzni egy filmhez?
  • Augustus Gigo
    #51
    nem kell mindenhol kötekedned, vagy neked ez a szereped az sg-n? te vayg itt a nevelő vagy mi? a helyi nyelvészegylet aktivistája?:D
  • Hunnenkoenig
    #50
    De bele kell kötni, mert ha senki nem köt bele, mindig hülye maradsz.
    Amugy a net nem oldoz fel a helyesiras szabalyai alol.
    Igenis tessek odafigyelni.
    Eleg baj az, hogy az ekezeteket nem irjuk ki :-)
  • Augustus Gigo
    #49
    jó csak nem kell ilyesmikbe belekötni
  • Hunnenkoenig
    #48
    Naja, nem ismerem a biografiajat...lehet....einstein is hülye volt az altalanosban...

    Mindegy.

    Tarantinonak mar van sajat ghost writer-e :-)
    Te azt meg nem teheted meg. Bar a word helyesirasellenörzöje neked is csak egy gombnyomas :-)
  • Augustus Gigo
    #47
    abból, hogy nyolc általánost épp hogy elvégezte, elég lump tanuló volt stb...
  • Hunnenkoenig
    #46
    Es ezt miböl gondolod?
  • Augustus Gigo
    #45
    hejesírásról annyit,hgoy sztem tarantino sem a legjobb hejesíró emberke:D
  • Chaos Mad
    #44
    hehe.. a mi filmünkhöz nem kellett forgatokönyv!! wáháááá.. :)
  • Hunnenkoenig
    #43
    Ja es ilyen helyesirassal....

    "milyenket" ?????
  • Hunnenkoenig
    #42
    Hat nem akarok okoskodni, de ezek a probalkozasok eleg gyenguszok :-)

    Latszik, hogy közötök nincs a forgatokönyvirashoz...

    Ajanlanam, hogy menjetek el mondjuk erre az oldalra es tanulmanyozzatok az ott levö könyveket, melyek nagy hollywoodi filmek eredetijei. Aztan, ha kb kepben vagytok, hogyan kell egy könyvnek kineznie, akkor alljatok neki egy irasanak :-)
  • Augustus Gigo
    #41
    az előző filmünk három előzetese:
    trailer 1
    trailer2
    trailer3
  • Augustus Gigo
    #40
    vhol biztos lesz autós jelenet
  • Augustus Gigo
    #39
    ja vmi ilyesmi jót tenne
  • Hellhammer
    #38
    Akkor legyen az, hogy mikor Bárná kimondja azt, hogy "Beat it!" megjelenik Piszkavas Árpád és elkezdi verni a tömeget a piszkavassal. Nyomában John, Jack és Bill akik ekkora már a nyomára akadtak (Bill vezet). Erre Árpád megrémül és elkezd menekülni. Innentől jöhet egy jó kis autós üldözés.

    :)