118
Ha a Sacred-et már végignyomtad...
  • Vincent97
    #118
    Hali mindenkinek!
    Nekem úgy-ahogy tetszett a játék: zene és a narrátor klasz volt benne.

    Ennyi év után valaki tudna a játékhoz magyaroasítást programozni/szerkeszteni nagyon várnám, fordítani kezdtem a szövegeket:
    lásd "Köszönjük, hogy megvetted a Kult: Heretic Kingdoms-ot! Kult: /Eretnek Királyságot!
    Telepítési útmutató: " ami nyúlfark az egészből egy txt csak.

    -Vincent97
  • Vass Gábor
    #117
    Ezt a játékot hol lehet letölteni?
    Milyen a játék?
  • Esty568
    #116
    Sziasztok!
    Lenne 1 nagy gondom a mentéseimmel. Egyszer lefagyott a játék és újra kellett indítanom a gépet. De mikor visszamentem, az összes mentés eltűnt. Megnéztem a játék mappáját, de ott mindegyik megvan.
    Tudnátok segíteni?
  • sesnei
    #115
    én má régen játszok és égész jól haladok de van egy pár quest amit nem tok meg csinálni pl.:desroy sword ha valaki tud segitene és nem tudom meg szerezni a tűzvarázsló 3.dik tüz varázslatát
  • TGWH
    #114
    hi, ha valakit érdekel, készítek hozzá egy magyarítás :D azaz mindenképpen készítek.
  • Esrohnoil
    #113
    Én nemrég kezdtem a játékot. Az tetszik benne h. a történet alakulása függ attól h. miképp döntünk. Pl. egy szökött rabszolga megkér h. a társait mentsd meg - akik egy barlangban rejtőznek - a rabszolgakereskedőktől. Odaérve megölheted a kereskedőket, de azt is mondhatod nekik h. segítesz elkapni a szökött rabszolgákat.
  • KH
    #112
    pontosan mi kellene, vagy egy angol WT-m, bár a játékkal nem játszottam :-/
  • vizmagus
    #111
    Az arena küldetésének a megoldása kéne!
  • darky
    #110
    Magyarítás?
  • izem
    #109
    Hi
    valaki elmondja,hogy lehet tovább menni a nagy városbol?
    van 4 küldim,de nem megy egyik sem.
    Már vagy 5* körül jártam,de semmi ujdonság nincs.
    Nagyon megköszönném
  • KH
    #108
    kijött az új v.1.2 patch
    a hivatalos oldalon, meg már nálunk is letölthető
  • hattila
    #107
    Halihó valaki!
    Nem tudom elindítani a játékot!
    Telepítés után amikor elindítanám és kéri a nyelvet, akkor egy pillanarta elfeketedik a képernyő, majd visszatér az asztal, látom , hogy elkezdi felzabálni a ramot és és "hibát észlel a kult.exe futásakor" és leáll.
    6 Giga szabad helyem van, semmi nem fut mellette, még a víruskereső sem.
    A hibakereső valami AUX hibát talál.

    Mi a váleményetek, hogy oldhatnám meg a problémát???
    Légyszi segítsetek, hogy én is segíthessek majd rajtatok.
  • steweee
    #106
    na most jutottam el odáig hogy kipróbáljam. vegyes vélemény. először elcsodálkoztam a grafikán, hogy milyen gyönyörű. de pár perc után zavaró hogy miniatűrök az emberek. igaz így nagyobb a belátható játéktér, de inkább lennének nagyobbak a dolgok. másodszor az irányítás nem túl jó, igaz ha ráklikkelen vhová akkor oda megy, de ha a harcnál nyomni kell a jobbegeret, akkor a mozgást is lehetett volna folyamatos balegér irányításossá tenni, és úgy a gépnek sem kellene útvonalat számolni a mozgáshoz, mert így házakban/nál akadályoknál hibázik. a bal alsó sarokban a "történéskijelző" megnő, és utána nem lehet odaklikkelni a térképen mozgáshoz. és nem lehet rajta resolutiont választani, inkább visszatenném 80*600-ba hogy nagyobbak legyenek a dolgok. egyenlőre ennyi hibát vettem észre, bár még csak az elején járok. ha van peccs vagy egyéb ötlet/észrevétel aki már többet játszott vele, írja már le, biztos sokat tud segíteni vele
  • G_ArchAngel #105
    Srácok,

    van egy kis gondom: állok a warcamp-ben és nem tudok továbbjutni - küldetés csak a fő quest és a levél eljuttatása van, a többi megvan (az utolsók: barlang kipucolása, vérfarkasok kinyírva...Ö
    A bárddal lehet v.mit kezdeni?
  • M.A.D.
    #104
    Sajnos "az ilyenfajta" játékoknál előfordul. Meg néha lassan az összes többinél.
  • izem
    #103
    Köszi.
    akkor addig pihi.
    Azért érdekes,hogy senki nem játszotta végig a játékgyártonál?
    Ill. nem tesztelte senki?
    azért ez elég nagy bug.
  • M.A.D.
    #102
    :) ...egy másik patch? Ami talán jövő héten jöhet.
  • izem
    #101
    Hi
    És akkor mi a megoldás?:-))))
    izem
  • M.A.D.
    #100
    ok! ott volt azért a :)) !

  • Tom3 #99
    Gondolom a Celeron 1000Mhz,768Mb Sd Ram,Geforce FX 5200 128Mb-on akadozva menne.(Ha menne.)
  • izem
    #98
    Szia
    Szoval nekem a patch ezeket a problémákat nem oldotta meg.Szivesen elfogadom az épitö kritikát,de valoszinü nem a lamerságom a hiba.
  • KH
    #97
    hát, sajnos ez van
    l. a végén ennek
  • Esrohnoil
    #96
    ne már...
  • izem
    #95
    Hi
    A patch-et felraktam.a conténerprobléma megoldodott.és.....?A láda továbra is elérhetetlen,
    passsz.
  • M.A.D.
    #94
    Jol teszed a hülyét! Szó se róla! :))) Patch-ről nem hallottál? Sorry.
  • kHares
    #93
    Fura. Letöltöttem, gondoltam ha rpg megnézem, de mikor elindítom elkezd futni a háttérben és semmit nem lehet vele kezdeni. Hang szól de kint maradok az asztalon. Lent a tálcán mutatja, hogy fut, de feladatkezelőben sem tudok átváltani rá.
    Valaki valahol találkozott már a problémával? A patch-et is installtam, nem segít
  • KH
    #92
    nem megy, azé nem tudom megnézni én sem :-/
  • Lord Zax
    #91
    Üdv.

    No nekem nagyon bejött a játék, Mivel nincs semmi normális Rpg már joideje, nekikezdtem. Első benyomásra gyengécske.. de ha még rászánsz egy kis idö, rájössz, hogy egy nagyon jol összerakott game..
    Aránylag türhetö graf (nekem egyáltalán nemezszámit), és ami a lényeg jo a hangulata.
    Tetszik a fejlődési mod, hogy meg lehet kapni a tárgyak képességeit.
    Bár tényleg kevés tárgy van,szerintem pont elég.
    Nekem csak egy bajom van vele.: eldobtam egy börszütyőt, és nem fagyott ki, hanem utánna akárhányszor elmentem a játékot, és ujra betöltöm mindig kiüriti a benne levöket.
    Namost nekem benne volt egy quest item, és elveszett, igy megakadtam, és persze végig quicksaveltem. szal elég idegelö tud lenni.
    De a játékkal ezen a bugon kivül semmi baj nincs
  • izem
    #90
    Hi
    Tud valaki valamit a "Trick Jasper..." küldiröl valamit?
    A Lost canyonban lévö ládárol esetleg?(amit nem érek el sehogy)
  • Esrohnoil
    #89
    1,2 a minimum, 2 az ajánlott. :)
    Szal megy win 98 alatt?
  • malefic
    #88
    Akkor ctrl-Alt-Cipőtalp...
  • Tom3 #87
    2 ghz kell neki?
  • Esrohnoil
    #86
    Hmm.. win 98 alatt megy?
    Ha izometrikus a game, minek neki 2 Ghz-es proci?
  • M.A.D.
    #85
    Na, már jönnek a patch-csek. Végre. Addig el nem kezdem!
  • cikasz
    #84
    eddig rendben is volnánk :)
    van a játékban térkép?? vagy megint valami furfangos módszerrel kell előkotorni? :D
  • cikasz
    #83
    na de ezt kellett volna először mondani :)
    Mivel nem tudok angolul igy az a lehetőség kiesett...
    köszi...
  • Mr. Perfect
    #82
    Ha már ennyi energiát feccöltél egy ilyen kép elkészítésébe akkor egy kicsit gondolkodhatnál is! A megoldás egyébként egyszerű: menj vissza a legeslegelső képernyőre, ahhoz a varázslóhoz akivel legelőször beszéltél, és beszélj vele újra. Utána már beléphetsz az álomvilágba, és az ikon is ott lesz a helyén....
  • cikasz
    #81
  • izem
    #80
    Hi
    a patch megold néhány dolgot.
    a Quest-röl hol találok infokat???
  • malefic
    #79
    Alul a balszélén az utolsó ikon is az álomvilágba visz.