374
  • fanatifo
    #1
    megjött a game 3cd
  • ricsi1
    #2
    milyen game?
  • fanatifo
    #3
    nyomozós
  • fanatifo
    #4
    ha jóltudom
  • K.András
    #5
    Elsö része nagyon jo volt,majd ezt is végignyomom valamikor,csak szerintem ez is kib*szott rövid lesz...
  • grebber
    #6
    CSI 2 Dark Motives ez a teljes cime!!!
  • K.András
    #7
    Jol tudod.
  • fanatifo
    #8
    majd ma lehozom megnézem az elsőrésze is megvan
  • grebber
    #9
    ez olyan hogy egérrel kell baszkurálni??
  • Takigabi
    #10
    ubisoftos ugyhogy szar nem lehet
  • Takigabi
    #11
    az utóbbi idők UBISOFT termékeit figyelembe véve
    Beyond Good ANd EVil
    Prince OF Persia
    Splinter Cell
    Far Cry
    azt mondom érdemes megnézni :)
  • LezLee
    #12
    Hmmm, ha nyomozós kaland, akkor nem lehet rossz. Point n click?
    Valaki nyomjon már be pár képeket róla, hogy fogalmam legyen róla, érdemes-e leszedni.
  • fanatifo
    #13
    jó game az első rész megvan és az bejön point click bűncselekményt kell felkutatni nekem bejön de angotudás kell hozzá
  • LezLee
    #14
    Hát a kalandokhoz általában kell az angoltudás :))))
  • bogyoka
    #15
    Hűű, dejó!! Végre, csak nyomogatják a jobbnál jobb játékokat, ennek megint megörültem, mivel lejátszottam az első részét, és baromian tetszett, nagyon frankó, imádom az Ubisoft-ot.
  • Sephi
    #16
    Ennek a jateknak az elso resze azert volt gaz mert ha egy dolgot elbasztal kezdheted elorol :(

    Ergo en ezt a reszt nem is akarom latni.
  • Pupcika
    #17
    képeket rakjon fel vki akinek már lennt van.
    UBIsoft miatt kíváncsivaok a point&clickes gámájukra is...
  • Pupcika
    #18
    léccci léccci lécccci
  • fanatifo
    #19
    még bazze nemjött ftp-re sem de ahogy fönnlesz lehozom holnap küldök képet
  • Pupcika
    #20
    hdcn láttam
  • arty
    #21
    en a sorozatot nezem csak, az jooo :)

    (viasat3 - csutortokonken 2100 utan)
  • fanatifo
    #22
    nah megjött ftp-re már ön le délután sreenshot
  • robotnyk
    #23
  • robotnyk
    #24


    nem rossz.
  • LezLee
    #25
    Hmmm, guszta képek. Valszeg kiprószálom én is ezt a gamet :)
  • M.A.D.
    #26
    olyan, Mindnight Nowhere érzésem van. :)))
  • LezLee
    #27
    Hát szerintem azon kívül, hogy a grafika hasonlít a MN-ére, szerintem köze sincs hozzá. Meg a név (Ubisoft) kötelez :))
    Az MN elég halovány volt, úgyhogy naon remélem, hogy nem lesz több hasonlóság.

    Aki próbálta már a gamet, az írjon már róla véleményt. Engem furdal a kíváncsiság :)
  • M.A.D.
    #28
    Én most kezdem letölteni. Amúgy, anno az első része is érdekelt volna, de valahogy kimaradt. Most nem fog. :)
    Ennyi game-t, ami most jön ki. Syberia 2. remélem még várat magára, mert már nem lesz helyem. :)


  • JustIce
    #29
    ja en mar zuzom egy ideje:)
  • JustIce
    #30
    amugy volt egy hasonlo game, nem emlekszem a nevere, de azt toroltem kapasbol:) az is ilyen detektivesdi volt. ez sem tunik tul izgalmasnak.. en legalabbis nem szeretem az ilyen gamet. de majd meglatjuk. ja meg nem art ha jol tud vki angolul a jatekhoz:)
  • LezLee
    #31
    Kicsit bővebben? Milyenek a feladványok, mennyi van benne, mennyi szereplő van, akivel tudsz beszélgetni, milyen a hangulata, milyen a sztori, milyenek az átvezető animok?
  • bogyoka
    #32
    Nekem azért tetszett ez a game, mert ez olyan játék, hogy Te vagy a nyomozó, és neked kell felgöngyölíteni az esetet. Megkapunk pld. egy gyilkossági ügyet, kimegyünk helyszinelni, ott fontos tárgyi bizonyitékokat össze kell szedni, pld. minden apró részletet észre kell venni, hajszálat felvenni, DNS vizsgálatra küldeni,kideriteni hogy kitől származik, keréknyomok vizsgálata a földben, különböző technikai eszközök vannak, ami nagyon frankó, és persze vannak gyanusitottak, mindenkihez el kell menni beszélni velük, és megtalálni a gyilkost, akit beviszel az örsre, ott kihallgatás, és rá kell bizonyitani, hogy ő tette. Átvezető animok mindig vannak, mikor sikerül egy bizonyitékot találni, mutatja, hogy hogy történhetett a gyilkosság. Egyszóval nekem ez a nyomozósdis játék is nagyon tetszik. Biztos kifelejtettem valamit, majd a többiek még füznek hozzá.
  • JustIce
    #33
    na ide is. mar tudom melyik game volt, amirol irtam hogy hasonlo, s egybol toroltem. na az ennek az elso resze volt:) azert volt ilyen ismeros:) arra emlekszem hogy ott is valami kocsinal kezdodott a nyomozas. meguntam. de ez jobbnak tunik. csak eltuntek egy ido utan a feliratok. a bizonyitek meg eszkozok meg ilyenek. a vegen a kilepes is, utana meg az osszes.
  • bogyoka
    #34
    Igen az első az egy zsarugyilkosság volt, mert tudniillik, több gyilkossági eset volt benne, mert mikor megvolt a gyilkosunk, jött a másik eset.
    Én nálam semmi baj nem volt a gaméval, simán játszottam végig, nem voltak ilyen gondok vele.
  • najó
    #35
    jah kiraly volt az elso is!
    mar most megakadtam az elso ügynél,már a csajt betudtam hivni egy kis dumcsira,de nem jutottam elöre
    amúgy már kétszer kifagyott,most épp a szöveg tünt el,lehethogy ez volt a baj:)
  • najó
    #36
    nem jövök rá mi nincs meg:(ha valaki megcsinálta az első esetet,irja már le mit csinált a végén
  • robotnyk
    #37
    tegnap jó volt a két rész, egyből kedvet kaptam a játékhoz :)
  • ACE
    #38
    Nálam egy baja van, bár nem jáccottam vele sokat, hogy nem indul fullscreen-ben. 1024-ben használom a Windózt, és 800x600-as ablakot rak be. Erre ismer valaki gyógymódot? Egyáltalán másnál előfordul?
  • najó
    #39
    ez nem fordult elö,de ugy félorankent elmegya szövegrész,feneérti
    már kettő megvan,jol megvannak bonyolitva,de eddig mindig master lettem:)
  • JustIce
    #40
    ja nalam is eltunedeznek a szovegek neha. illetve egyszer fordult elo eddig.