374
  • Amiga
    #374


    Pont ez volt a gondom nekem is tegnap!!! Köszi, hogy beírtad a megoldást.
  • reménytelen
    #373
    Úgy látszik, megint a saját problémáimat oldom meg, de beírom a megoldást, hátha másnak is szüksége van rá:
    CSI-Dark Motives Language Pack.exe
  • reménytelen
    #372
    Megcsináltam az első bűntényt, és a másodikban egy furcsaság fogadott:
    A kérdések, és a leírások franciák lettek! A párbeszédek és a menü nyelve továbbra is angolt, valamint a hangos dialógusok is. Elfelejtették lefordítani angolra a szövegeket, vagy mi? Miért van ez?

  • riddick01
    #371
    nekem tetszik a játék bár nem birok átmenni az első bűntényen.
  • mouse0001
    #370
    nekem simán csi dark motives van meg aki kilyátszotta az kérem küldje el e-mailban az 1. pálya végiglyátszását.előre is köszi

    e-mailom:[email protected]
  • Tehenye
    #369
    Az e-mail címem: [email protected]
  • Tehenye
    #368
    Ha valakinek kérdése van szívesen segítek, ha tudok.
  • semsei
    #367
    Jól emlékszem hogy volt egy CSI fórum is?
    oda írtam egyszer kétszer, de mivel nincs meg a játék, nem nagyon tudok hozzászólni
  • Tehenye
    #366
    Hát ez gáz, teljesen behalt ez a fórum. Hova tüntetek?
  • Linne
    #365
    Én már végigjátszottam mindkettőt már nem is nagyon emlékszem mik voltak,lehet hogy majd előveszem újra,tetszett a játék bár lehetett volna hosszabb is.
  • Tehenye
    #364
    A sima CSI 5-dik küldetésénél tartok pedig egy kukkot sem tudok angolul. És el is akadtam. A Dark Motivest egy kicsit szüneteltetem ott még csak az elsőnél vagyok. De türelmesen kinlódok vele
  • Linne
    #363
    Én be szoktam nézni.
  • Tehenye
    #362
    Hahó valaki. Már nem jár erre a fórumra senki?
  • Tehenye
    #361
    Köszi sikerült a nyelv átállítással
  • Tehenye
    #360
    de akkor az egész xp angol lesz nem?
  • Linne
    #359
    Állítsd át a területi beállításokat azt nem tudom pontosan mire de azt hiszem angolra(US)kell.
  • Tehenye
    #358
    Sziasztok megint bajban vagyok. A sima CSI játékban a betűk helyett csak kockák vannak. Mit lehet ezzel csinálni?
  • Tehenye
    #357
    Nagyon köszi a segítséget mostmár legalább tudom folytatni
  • CaviaR
    #356
    Ha van valami bizonyítékod, megfogod, és ráhúzod a srácnak jobb oldalon. (Nem jut eszembe a neve, pedig ez a kedvenc sorozatom. :D )
    Akkor általában mond valamit, ha van rajta pl. ujjlenyomat berakja a gépbe, stb.
  • Tehenye
    #355
    Sziasztok!
    Segítsetek, mert nem tudom hogy kell a beszerzett bizonyítékokat a laborban megnézni. Nem tudom hogy kell megvizsgálni. még csak az elsőnél tartok a motorosnál.Előre is köszi
  • akyyy
    #354
    ez ugye jó játék?:D
  • Vizontolany
    #353
    Sziasztok!
    Installáláskor hiányzó 0-s disc data5.cab hibaüzenettel találkozott már valaki?
  • Linne
    #352
    Szerintem mindegyik CSI király,de kár hogy csak 5 bűnügyet kell megoldani.
  • ginger
    #351
    Hmm...
    Ez a "Bonus" nem is egy plusz pálya 'csak' 9 kisfilm. Hát erről ennyit :D
  • ginger
    #350
    Hi!
    A Bonus pálya már működik?
    Thx
  • CaviaR
    #349
    Van egy fotó amit a keziról szedett ki Greg, azt rakd be a mikroszkópba. Meglátja rajta a karórát, stb...

    Nekem ez hiányzott.
  • ginger
    #348
    Én is a 3. küldetésnél vagyok, lakókocsi sehol és a fészket sem tudom levenni... :(:(:(:(:(:(
  • greenwood
    #347
    sziasztok, itt van végigjátszás angolul.
    http://www.csiguide.com/game2.asp

    A C.S.I. game_1 hol szerezhető be? és a C.S.I. miami???
  • CaviaR
    #346
    Segítsetek! Végiolvastam a topicot, de nemtom a 3. küldetésnél mit kell csinálni. Az archeologus lakókocsiját kéne megtalálnom, de nincs sehol, és eddig csak a részeg csávót tudtam behívni kihallgatni. Mi kell itt?
  • VO101 tvr
    #345
    A 3. ügyben segítsen vki!
    A Lakókocsinál elakadtam, nem találok vmit és nem ad engedélyt házkutatásra. Lakókocsikeréknyom és madártojásmaradvány megvan. Mi kellene még?
  • Andra
    #344
    És ezt a patch-et merre találom meg?

    Előre is köszi!
  • Ticsy
    #343
    Valaki segítsen! Torenten letöltöttem a progi de semmi kép sem indul valami cd-t kér de le van töltve a gépre az egész de hiába indittom. Kód, Crack nem kell hozzá. ???? van
  • RedDragon
    #342
    Nincs magyarítása a game-nek? nem is lesz??
  • joe69
    #341
    en elkezdenek angolul tanulni!
  • RedDragon
    #340
    CSI 2 magyarítás van/készülődik??
    Fontos lenne, mert így semmi értelme, hiszen nem tudok angolul :(
    Köszi!!
  • balbar
    #339
    Sziasztok!Tudna nekem valaki segíteni?Elakadtam az 5. ügynél, nem tudok házkutatást tartani a cirkuszos fickónál...A sárkányról kell valami mintát venni vagy hagyni kell a ketrecében?Az éjjeliőrt sem találtam még meg...Plz help!!!
  • RedDragon
    #338
    Hell!
    Nem volt túl nagy kedvem végigolvasni azt a pár szá üzenetet, ezért inkább megérdem:
    Magyarítása létezik a játéknak??
    Mert így nem túl élvezetes, h nem tudok angolul!! :(
    Előre is köszi!!
  • Geri T
    #337
    Sziasztok segítsetek plz!!!!Az 1-es esetben akadtam el.Összeraktam a rugót,de sehogy nem tudok rámenni nagyítóval.Azzal kell megnézni ami az inventoryban van?Mert ha ráklikkelek kétszer a rugó képére,akkor nem tudom megmozdítani sem a nagyítót.Vagy akkor hogy kell ránagyítani arra a rohadék rugóra?!SEGÍTSETEK LÉGYSZI!!!Köszi
  • CK1
    #336
    4. kép? valamit akkor kihagytam, honan szerzem meg a képeket?
  • teco
    #335
    aza bajom ,hogy nem tok továbbmenni mit kell csinálni az 1. pályán vagyok:
    így:a csajszit kihallgattam és bevllott mindent megvan a rugó is a 4. kép is kinagyítva de nem enged tovább mit kell csinálni vki segítsen könyi:)