3339
www.athens2004.com
  • Ramza
    #165
    Igen, a románnál már tényleg csak a olaszok rosszabbak :)
    (na jó, nem húzom tovább az olasz rajongókat, én soha nem fogom megszeretni őket, a többiek meg úgysem meggyőzhetők :)
    Azért örülnék, ha eggyel fényesebben csillogna az az érem, ahogy érdemeltük, és akkor nem kellene itt tombolnom.
  • MIMACSKA
    #164
  • ricsi1
    #163
    annka z olasz fasznaküzenném,h
  • Grenzjager
    #162
    tudtok jó olimpiai tipp játékokról?http://vizilabdatipp.uw.hu/
  • Grenzjager
    #161
    "A nézők már nem voltak ilyen nyugodtak, a hangosbemondó kétszer is figyelmeztette a szrukolókat a szünetben, hogy maradjanak csendben."

    s mindez az olimpiai vívó csarnokban
    há nem sámli
  • MIMACSKA
    #160
    Amúgy és a románra mérgesebb vagyok. Azok a parasztok kitalálták maguknak, hogy az olaszok az ő testvérük, csak mer a Rómában meg a románban hasonló betűk vannak, és lucskosra nyalják a seggüket!!!
    Minket meg rühelnek. :/
  • Ramza
    #159
    Nem vagyok Schmidt rajongó, de a NOB ex-alelnöke talán egy picivel jobban tudja nálad, hogy mit lehet óvni és mit nem.

    Nyilván első dühömben nekem is ez jutott az eszembe, de nyilván az egyszerű szurkolóknál jobban tudják a szakvezetők, hogy mit lehet és minek nincs értelme.
  • Ramza
    #158
    Nyilván túlzó az általánosítás, csak az a gond, hogy annyi hasonló eset volt már.
  • Ramore
    #157
    Köszönd a lúzer magyar "sportdiplomáciának"! Ahány győzelmet elvettek tőlünk a korábbiakban is, a MOB vezetője meg csak vigyorgott és annyit mondott: ilyen a sport. Ahelyett, hogy megóvnák az ilyen eseteket.
  • MIMACSKA
    #156
    Az első résszel hundert procent egyetértek, a második rész kissé durva......szerintem!!
    Amióta az eszemet tudom a magyar sportolókat szerettem.
    Szerintem nem lehet általánosítani. Ez egy címeres fasz volt az tény!!!

    SZÉP VOLT ZSOLTI!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ramza
    #155
    Egy barátom este ezt az sms-t küldte nekem: (mivel szerintem 100%-ig tökéletes, így megosztom)

    "Ez egy visszataszító féreg volt, és gyalázatos húzás a sorstól, hogy egy ilyen fasz nyerte az olimpiát. Zsolti viszont ragyogóan viselkedett."

    És még valami, bár abból flame lehet, de sebaj :)
    Kb. 14 éves korom óta, mióta a divatozásból kinőttem, mélységesen rühellem az olasz sportolókat. Kevés dolgot tartok szánalmasabbnak, mint amikor magyar emberek a nyálukat csurgatják a zsíros hajú, lófejű színészekre - természetesen tisztelet a kevés kivételnek, akik pl. tényleg tudnak focizni...
    Este bebizonyosodott, hogy mi az olasz "sport".
    Színészkedés, a bíró befolyásolása, az ellenfél megzavarása, a nehéz pillanatokban a mérkőzés leállítása bármi áron. Innen Magyarországról üzenem a kis buziszájúnak, meg a román mérkőzésvezető barátjának, hogy be lehet tövig nyelni a faszomat.

    Köszönöm, csak ennyit akartam mondani.
  • Hentes Bill #154
    lol, akkor én is jól hallottam :D
  • CarajoEsp
    #153
    Csisztu :
    "Ez egy különleges sprotoló ,hiszen nem a szülőföldjén látta meg a napvilágot."
    Kérem a Damon Hill mellé betenni:D
  • _Vegeta_
    #152
    Hat ki bakker, teljesen le vagyok suljtva...
  • Breki33
    #151
    #127
  • Davidus
    #150
    A Portugál Olimpiai foci válogatott kikapott Iraktól? LOÁÁÁÁL!
  • MIMACSKA
    #149
    Zsebkendőket bekészítettem. :D
  • MIMACSKA
    #148
    nemsoká meglátjuk....
  • Punker
    #147
    szerintem nem
  • Punker
    #146
    hát biztos nem az hogy összeharácsoljon a szervező egy rakás pénzt, na jó annyit igen ami fedezi a kivitelezést
  • Breki33
    #145
    Emlékezz mi az Olimpia eredeti eszméje.
    Amúgy színt vissz ebbe ami most van.
  • Bandee1987
    #144
    No, kiváncsi vagyok a megnyitó ünnepségre...Képesek -e olyat csinálni a görögök (vagy túlszárnyalni azt), mint amilyen volt az ausztrálok produkciója.
  • Hentes Bill #143
    Eric, az angolna :DDDDDDDD
  • Punker
    #142
    manusszal nincs is baj, inkább azokkal akik engednek indulni olyanokat az olimpián akik épp hogy le tudják úszni a távot.....
  • Breki33
    #141
    én becsölöm ő,t Eddie-t és a többieket
  • Punkerwork
    #140
    azt nyilatkozta sokat fejlődött :)
  • BADE
    #139
    Pedig most tuti belefulladt volna:D
  • Punkerwork
    #138
    valami papírjához nem volt fénykép :)
  • BADE
    #137
    Pedig ebben reménykedtem:(
  • Punkerwork
    #136
    lehet nem indul Eric az Angolna (tudjátok aki 2000-ben majdnem megfulladt) :(((((
  • Breki33
    #135
    Na énmeg Atom Antival járok egy strandra P
  • G_ArchAngel #134
    a vívó sc. is egy nagy család volt:)))
  • MIMACSKA
    #133
    dejezacsalád!!! :)
  • G_ArchAngel #132
    hát, nekem már nem lesz ismerősöm ott, utoljára az ex-edzőm volt, Szalay Gyöngyi...
  • MIMACSKA
    #131
    Én majd jól bőgök amikor látom a Kyrust felvonulni. :D
  • G_ArchAngel #130
    én rákészültem a megnyítóra: 2 tálca sör, igaz 8-an nézzük, lehet kevés lesz:)))
  • Breki33
    #129
  • Breki33
    #128
    Olaszok is csak döntetlent csikartak ki sajna
    Bár Appiah gólja nagyon szép volt
  • PREMIERE1
    #127
    Irak-Portugália 4-2 (Athén, Foci selejtezők! :)
  • MIMACSKA
    #126
    :CC
    Nem jó hírek. :(