3339
www.athens2004.com
  • G_ArchAngel #205
    ajajajaj...
  • G_ArchAngel #204
    sok egyéni hibája volt, egyszerűen pontatlan voltak a befejései...
    sajnos:(
  • Ramza
    #203
    Arra gondolok, hogy tökugyanúgy vívtak mindketten, és ahogy az lenni szokott, ismét a magyar vívó vesztett.
  • G_ArchAngel #202
    mi van?
    a francia csoki baba jobban vívott - ha erre gondolsz -
    elkell fogadni, jobban örültem volna a magyar sikernek, de nem rajtunk múlik...

    Hajrá Timi!
  • Ramza
    #201
    A rohadt büdös kurva isten bassza meg!
  • Ramza
    #200
    Csak emlékeztetőnek, hogy mit várunk ma este:

  • Ramza
    #199
    Az a legnagyobb gond, ha az ilyen pszichopatákat komolyabb helyzetben, jobb ellenfél ellen fogja ki a csapat :(
    Na mindegy, lényeg, hogy nyertünk.
  • ricsi1
    #198
    hogy az ilyen bírokat mér nem tiltják el
  • MrSpock
    #197
    Bettini
  • gercse
    #196
    boccs hogy most nem idevág de ki nyerte tegnap az országuti kerékpárt?és az időfutam mikor lesz?
  • Ramza
    #195
    Mincza Ildikó a legjobb 8 között :)
  • Geeryy
    #194
    Cathy Freeman Powa! meg a magyarok is na
  • Breki33
    #193
    Sajnos Risztov Éva nem tudta felszívni magát a 400 méteres gyorsúszásra, előfutamában 4:12.08-cal az 5., összességében pedig a 9. időt úszta. A döntőbe csak nyolcan juthattak...
  • Grenzjager
    #192
    http://www.athens2004.com/en/TennisWomen/results?rsc=TEW002512&frag=TEW002000_C75

    teniszeseknek, ha nyernek kik a kövik
  • MIMACSKA
    #191
    3.legjobb idővel középdöntő!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ramza
    #190
    Sajnos a sok futam miatt itt lesz elődöntő is, pedig jó lenne, ha már csak a döntőben kellene úsznia.
  • Grenzjager
    #189
    Balzsay, szegény tegnap az ökölvivó meccsén úgy megszenvedett a tunéziai ellenfelével hogy ha a meccs után lett volna a mérlegelés, akkor egy súly csoporttal lejhebb kellett volna indulnia
  • MIMACSKA
    #188
    hajrá Cseh Laci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Grenzjager
    #187
    új magyar csúccsal Cseh Laci a döntőben
  • MIMACSKA
    #186
    ügyes!!!
  • Ramza
    #185
    hoppá, egy magyar csúcs!
  • Grenzjager
    #184
    csak kinek van a legnagyobb esélye?
  • Ramza
    #183
  • Ramza
    #182
    Pázee, Ungvári milyet hajított!!!
  • MIMACSKA
    #181
    Ungvári Miklos ipon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :DDD
  • MIMACSKA
    #180
    kitől várod?
    Vívók?? [Ő IS REMÉNYKEDIK]
  • Grenzjager
    #179
    remélem ma meg lesz az első arany
  • MIMACSKA
    #178
    Rokon!
    [PÜSZKE]
  • Ramza
    #177
    barátnő vagy rokon? :)
  • MIMACSKA
    #176
    Igen a Kyrussal!! :DDDDDDDDDDDDDDD
    dejólennnedeólenne
    [DEBÜSZKELENNE]
    Azért nem könnyű a helyzetük a második kiemelt párossal...
  • Ramza
    #175
    Nincs sajnos.
    Mosjuk Mandula azért nyerhetne, ő éremért jött ide (bár inkább párosban lesz arra több esély)
  • Ramza
    #174
    :)
    Oké, figyelmetlen voltam.
  • MIMACSKA
    #173
    Nézem a tenisz.
    Háááát nincs könnyű dolguk a csajoknak.
  • MIMACSKA
    #172
    Cseh Laci fantasztikus uszó de szerintem törött láb ide vagy oda, egy olyan sportoló ellen aki minimum 7 aranyért jött Athénba, nincs semmi esélye!
  • Breki33
    #171
    köszi, de ezt nem én mondom
  • Ramza
    #170
    Így van, jól mondod.
    Mondjuk Cseh nem hiszem, hogy a további számaiban javítana, neki messze ez volt a legjobb száma.
    Ugyanakkor Risztov Évi szerintem hoz legalább egy érmet.
  • Breki33
    #169
    Cseh Laci teljesítménye egyedülálló, ő az első úszó a világon, aki törött lábbal is érmet nyert az olimpián. Tudtuk, sejtettük, hogy nem marad következmények nélkül az a bizonyos balszerencsés lépés, és most szembesülhettünk vele. Sajnos a mellúszása nem sikerült jól, ez pedig éppen elég volt ahhoz, hogy veszélybe kerüljön az ezüstérme. Megtörtént, ugyanakkor kár sokáig boszszankodni rajta, inkább örüljünk annak, hogy szinte a kórházból jövet is képes volt egy olimpiai bronzéremre. Risztov Évi esete más, annyiban azonban közös Lacikájéval, hogy a mellúszáson ment el az érem. Őt is nagyon sajnálom, hiszen rengeteget dolgozott azért, hogy dobogóra állhasson. Mindkét versenyző esetre azt mondom: nem szabad sokáig nyalogatni a sebeket, hiszen mindketten több számban indulnak. Meg kell próbálni javítani.

    Kiss László (az úszóválogatott szövetségi kapitánya)
  • Breki33
    #168
    Én fociban az Olaszoknak szurkolok de ez tényleg undorító volt



    Zsoltinak gratula ő mindent megtett
  • MrSpock
    #167
    Az olasz nagyot alakított,azért ezt megengedni,hogy így kénye kedve szerint állitgassa meg a játékot,meg mondogatni a birónak,tudtam,hogy 1 tussal fog nyerni,mert ennek így kell lennie.Ha nyer 15:10-re ok,de így a sorsdöntő tus nemlehet a mienk,mert ..sokminden a mi már nem sport.
    Gratula Cseh laci érméhez is,amúgy esélye sem lett volna egészségesen sem.Csak a fanatikusak reménykedtek,de csodák nemigen vannak.
    Évi meg,kicsit sajnáltam,hogynemkerült dobogóra.
    De azért nemrossz kezdet,talán megint az a szindróma lesz,hogy scak legyenmeg már az első arany....Ma ittvolt,de elvették.
  • MIMACSKA
    #166
    Ismered a mondást: Háromszor veri kenden Ludas Matyi vissza......
    És még tippem is van!
    :DD