13532
Olasz foci szerelmeseinek
  • Matthewpamer
    #211
    ja,tottinak simán az INTERbe a helye :)
  • forzajuve
    #210
    pifffff! én is szeretnék sokmindent :P
  • Matthewpamer
    #209
    A Milan védője, Alessandro Nesta egy interjúban kifejtette, szeretné, ha a San Siroban Francesco Totti lenne a csapattársa. Hozzátette, ő nem biztos abban, vágya teljesülni is fog az Eb után.

    "Nem tudom, hogy Francesco mit fog tenni az Eb után. Biztosan nem könnyű elhagyni azt a várost, azt a klubot, ahol focistaként felnőtt" - mondta a védő. "Ugyanakkor én személy szerint örülök, hogy eljöttem a Lazio csapatától, mivel úgy érzem, akkor jó döntést hoztam. Mindenestre szeretném, ha Francesco is csatlakozna a Milanhoz, és egy csapatban játszhatnánk jövőre."
  • forzajuve
    #208
    hmmmm... magabiztos :)
    sztem 1-2
  • Matthewpamer
    #207
    0:3
  • forzajuve
    #206
    na tippek Dán - Olasz meccsre?
  • Matthewpamer
    #205
    dánok középhátvédje a világ legjobb játékosa lesz:
    HELVEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • forzajuve
    #204
    navégre! :)
  • Matthewpamer
    #203
    Ma lesz a Dán-OLASZ!!!
  • Matthewpamer
    #202
    legalább győzelemig
  • forzajuve
    #201
    Christian Vieri: Már a múlté a védekezés

    Az olasz labdarúgó-válogatott támadója úgy véli, sokan rosszul ítélik meg a csapat játékát, hiszen a 2002-es világbajnokság óta a squadra azzura is támadó felfogásban játszik. Az Inter játékosa továbbá elmondta: a két csatárral és két támadó középpályással felálló olasz válogatott minden mérkőzésen a győzelemre fog játszani a portugáliai Európa-bajnokságon, ahol legalább a döntőig szeretne menetelni.
  • DePreSsZYo
    #200
    Na igen :D
    Portugália 0:2 Görögország 2. Félidőben :)
    De szerintem mindenki tudja :P
  • tigeroo
    #199
    Jeeee, Forza Milan, és hajrá olaszok, remélem, nem csalódunk bennetek
  • Matthewpamer
    #198
    király :D
  • DePreSsZYo
    #197
    17:45 Telesport - Labdarúgó EB
    Dánia - Olaszország
    Labdarúgó-mérkőzés
    Közvetítés Guimaresből (Portugália)
  • DePreSsZYo
    #196
    Hétfőn 18:45 asszem.
    De a hétfő biztos :)
  • Matthewpamer
    #195
    mikor lesz az első olasz meccs?remélem nem keden..mert nem leszek itthon!
  • Matthewpamer
    #194
    bff
  • DONGUBA
    #193
    jojjon a milanba es megint verhetetlenek leszunk evekig
  • Matthewpamer
    #192
    ja,simán inter :D
    inkább bármelyik külföldi mint az interen kívül bármelyik más olasz klub.gondolom te is így vagy csak juvésan. nem?
  • forzajuve
    #191
    ac mialnhoz????? na még csak az kéne...
  • Matthewpamer
    #190
    Francesco Totti (képünkön) pontosított. Az olasz szupersztár az Európa-bajnokság sajtótájékoztatóján még a "sohase mondd, hogy soha" válasszal reagált arra a felvetésre, hogy elhagyja-e a Romát és az AC Milanhoz igazol. Délután azonban megmagyarázta nyilatkozatát: "Ezt nem a Romára, hanem az általában az olasz labdarúgás jelenlegi helyzetére értettem. Nagyon szívesen maradok Rómában, a Románál."
  • Matthewpamer
    #189
    KEZDŐDJÖN MÁR AZ EB!!!!!!!!!!!!!!
  • forzajuve
    #188
    Totti ultimátuma
    2004. június 10. csütörtök 17:27


    Francesco Totti egy ultimátumot juttatott el a Roma vezetőségéhez, amelyben arról ír, csak abban az esetben marad a fővárosi klubnál, ha öt játékost - köztük Gilardinot - leszerződtetnek a nyáron. Időközben Camacho, a Real madrid új trénere arról beszélt, véleménye szerint Totti maradni fog Rómában.



    Totti így nyilatkozott: "Beszéltem a klubbal, mondtam nekik, ki az az öt, vagy hat játékos, akiket a csapatban szeretnék látni. Amennyiben ők nem jönnek Rómába, nem lehetünk versenyképesek jövőre, és attól tartok, akkor nem tarthatom meg az ígéretemet, és elhagyom a csapatot."



    Amikor a játékost arról kérdezték, leszerződik-e a Milan csapatához, csak annyit válaszolt: "Sohase mond, hogy soha..." Camacho közben így nyilatkozott a Real Madriddal is kapcsolatba hozott sztárról: "Totti biztosan marad a Romában. Egyébként sem tudnám hol játszatni őt. Kit adjak el? zidane-t? Figot? Raúlt? Beckhamet? A Realnál a 7-es mez már többszörösen foglalt."

    (sportforum.hu)


    próbálom elképzelni Sensi orcáját, mit szólt a kis Totti kívánságlistájához. :D

  • forzajuve
    #187
    Olaszország: Cassano bojkottja
    2004. június 10. csütörtök 18:04


    Antonio Cassano, az olasz futball egyik legnagyobb tehetsége nem jelent meg az Európa-bajnokság hivatalos és rendszeres napi sajtótájékoztatóján. Francesco Totti, Simone Perrotta, és Francesco Toldo mellett ugyanis ő is "be volt osztva", ám helyette a csapatkapitány, Fabio Cannavaro jelent meg. Az Olasz Labdarúgó-szövetség így reagált az incidensre: "Minden lehetséges módon megpróbáltuk meggyőzni. Tegnap úgy tűnt, rábírta magát a részvételre, de mára megváltoztatta a döntését, és nem tudtunk mit tenni". Francesco Totti, aki Cassano csapattársa a Romában, sokat sejtetően csak ennyit mondott: "Megvolt rá az oka".
  • Matthewpamer
    #186
    szerintem az eb után elég sok igazolás lesz,csomó noname játékos is nagy név lesz ha pl. kiscsapat bekerül a negyeddöntőbe vagy tovább.
  • DONGUBA
    #185
    · Fiorének több választása is van
    2004. június 10. 15:30:11
    Stefano Fiore elképzelhető, hogy az FC Barcelonában folytatja pályafutását. A Lazio középpályása elmondása szerint szeretne a rómaiaknál maradni, de egyelőre még nem egyezett meg velük, és a Juve, az Inter és a Milan mellett a katalánok is benne vannak a kalapban, mint jövőbeli csapatai.

    Fiore jelenleg az EURO 2004-re készül és elmondása szerint csak a kontinenstorna után fog dönteni sorsáról.




  • DONGUBA
    #184
    Mexes-vel megállapodott a Roma
    2004. június 10. 14:30:32
    Az AS Roma csapata megegyezett az Auxerre védőjének Philippe Mexes-nek a megszerzése ügyében. Ügynökének tájékoztatása szerint a fővárosiak négy esztendőre szóló megállapodást kötöttek a francia válogatott hátvéddel, akit végül Jacques Santini kihagyott az EB-re készülő gall nemzeti tizenegy keretéből. Körülbelül tízmillió euró körüli összeget fizet majd vevő a kiszemelt játékjogáért cserében.
  • Matthewpamer
    #183
    :P
  • DePreSsZYo
    #182
    Nem az esze miatt szeretjük.
  • Matthewpamer
    #181
    :)
  • Breki33
    #180
    Ja egy story

    Tottihoz egy újságiró:
    Hogy alkalmazza azt az elvet, hogy Carpe Diem

    Totti: Elnézést nem beszélek angolul
  • Matthewpamer
    #179
    szerintem gattuso nem fog már játszani az eb-n :D
  • Breki33
    #178
    170
  • forzajuve
    #177
    na! Gattuso se fog sokat játszani az idei EB-n

    Gattuso mondta:

    "Nem értem, hogy egy olyan edző, mint Trapattoni, aki évtizedek óta a futballban él, azt mondja, hogy nem lehet a válogatottat pályára küldeni a Milan hadrendjével. Szerintem lehet, hiszen Totti ugyan nem olyan gyors mint Kaká, de sokkal technikásabb a brazilnál. Számomra az is abszurd, hogy Pirlo nem tagja a kezdőnek: szerintem a posztján a világ egyik legjobbja."


  • forzajuve
    #176
    hajajj! lehetett nagy "vaffankulózás" Cassano nem kezdő
  • Breki33
    #175
    grrrrrrrrrr

    mondjuk Spanyol-Peru mecsről leeshetett volna
  • Garcia
    #174
    ez már egy régebbi hír, kb. 2-3 hónapos...
  • Breki33
    #173
    akkor miez a most kipróbálom story?
  • Garcia
    #172
    szerintem nem váltják le, majd legközelebb 2 évmúlva...