13532
Olasz foci szerelmeseinek
  • Csacsi
    #251
    Pontosan ezt írtam én is. Semmi játék nem volt, csak íveltük előre a labdát. Így nem sok esélyünk van :((
  • BADE
    #250
    Az a probléma,hogy túlságosan is Vierire játszunk,aki valljuk meg az elmúlt években semmilyen szinten nem mutatott semmit!Nem is tudom mit keres a válogatottban,na de mind1!
    Felíveljük a lasztit neki,de ő nem tudja levenni,akkor miért erőltetjük??A másik meg,hogy Totti és Alex nem fér meg együtt.Tegnap mindenki nagyon gyengén játszott!
  • Csacsi
    #249
    Gratulálok....Örülök, hogy sikerült minősítened magad egy ovodás szintjével. Menjél inkább akkor matchboxokat tologatni, ne pedig nekem megmagyarázni a foci lényegét. Köszi.
  • Matthewpamer
    #248
    most már tudod
  • Csacsi
    #247
    Bocsi, de ez mi akar lenni? Mert milyen jogon sértegetsz engem? Én nem sértegettelek, csak elmondtam a véleményemet...és alátámasztottam. Rád nem mondtam egy rossz szót se. De nem tudtam, hogy ovodában vagyok.
  • DePreSsZYo
    #246

  • Matthewpamer
    #245
    __
    / \
    | _|
    | |
    __| |__
    / |_ | \__
    __| | | | |
    / / _ _ _ |_ |
    | |
    \ Fuck Off ! |
    \ /
    \__________/
  • forzajuve
    #244
    magához képest játszott gyengén
  • Matthewpamer
    #243
    jól szarul csinálja nedved.vagy is csinákta az aranylabda után
  • Csacsi
    #242
    Meg Del Pierot nem venném ide, mert a 4-4-2 ben, Ő inkább csatárt játszik, nem irányítót. Már a juventusban sem játszik iránytót. Azt a Nedved csinálja.
  • Csacsi
    #241
    És mind a három egy kalap kaki volt.
  • Matthewpamer
    #240
    3 irányítóval játszanak,camoransei totti del piero
  • Csacsi
    #239
    Semmit nem szervezett totti. Volt egy szbadrugása, meg egy beadása. Egyszer nem vállalta fel egy az egybeni játékot. Soha nem kérte szinte a labdát, nagyon gyorsan megszabadítottták tőle, ha nála volt. De mondom, ez nem csak tottira igaz, hanem az egsész csapatra. Nem volt irányító ember, és ez Totti kellett volna, hog ylegyen, de ő sem csinált semmit.
  • Csacsi
    #238
    Az egész csapt gyenge volt. Egy iránytóbnak az lett volna a feladata, hogy kéri a labdát, és szervezi a játékot. Na most a támadások 90%-ban annyi volt, hogy felíveltük, majdcsak lesz vmi. Hát ez nem foci. Én is olaszoknak drukkolok, de el kell imserni, tegnap nagyon gyenge volt a játékuk.
  • Matthewpamer
    #237
    épp ez az,ő jól játszott,melyik meccset is nézted te?az intert meg ne szidjad
  • DePreSsZYo
    #236
    Totti nem volt egyáltalán gyenge...
  • Csacsi
    #235
    Miért is? Ki vagy Te itt? Ne akard már megmondani, hogy hol lehetek? El kell ismerni, hogy tegnap nagyon gyengén játszott Ő is, meg az egész csapat. Megérdemelték volna, hogy kikapjanak.
  • Matthewpamer
    #234
    bff,na húzzá..
  • Csacsi
    #233
    A tegnapi teljesítménye után valóban a az Interben a helye, ott még így is kiemelkedne :DD
  • forzajuve
    #232
    a legxarabb az egészben, h a dánok sokkal közelebb álltak a győzelemhez, csomó nagy helyzetekük volt, csak a szerencsének meg pár védői közbelépésnek köszönhető, h legalább az egyik közülök nem landolt az Azzurrik hálójában
  • Matthewpamer
    #231
    :( ez a játék elég szar,nem is az eb címért hanem még a csoportból kijutásért is gyenge játék
  • Glpetyus
    #230
  • DePreSsZYo
    #229
    Nem hiszem el :((((
  • forzajuve
    #228
    basszus 0-0
  • Matthewpamer
    #227
    tottinak milyen király haja van :D
  • forzajuve
    #226
    +r
  • forzajuve
    #225
    Trappnak megmondták a frankót, talán azért nem kezdők
  • forzajuve
    #224
    Foza Italia!!!!!!!!
  • DONGUBA
    #223
    Azert nevetseges hogy gattuso meg pirlo nem fer be....ellenben perrottaval szemben.
  • DePreSsZYo
    #222
    Meccs előtt egy ForZa Italia!!!!!!!!
  • DePreSsZYo
    #221
    Még 11 perc :)
  • Matthewpamer
    #220
    majd diego összefogja.ugyis copa american ő játszik adrianoval.és ha jól megy nekik...(akkor mind2jüket megveszi a chelsea)
  • Breki33
    #219
    Intert utoljára valami Matthäus tudta összefogni
    de ő most nálunk van
  • Matthewpamer
    #218
    hahaha
  • forzajuve
    #217


    hihi
  • Matthewpamer
    #216
    azért,hogy összefogja a csapatot
  • Breki33
    #215
    Minek menne oda?
    szellemi szint növelőnek?
  • DePreSsZYo
    #214
    Olaszország 2:0 Dánia
  • forzajuve
    #213
  • DePreSsZYo
    #212
    Sajnálom, hogy a roma a kövezketző szezonban nem tud majd produkálni a sztárok elmenetele miatt :(
    Pedig ebben az idényben ők játszottak a legszebben :)