13532
Olasz foci szerelmeseinek
  • BADE
    #371
    Vieri állítólag megsérült,remélem az öreg Di Vaio-t rakja be helyette.
  • BADE
    #370
    Palermo+Fiorentina király lesz!
  • forzajuve
    #369
    Az idei bajnokság 20 indulója:
    Milan,
    Roma,
    Juventus,
    Inter,
    Parma,
    Lazio,
    Udinese,
    Sampdoria,
    Chievo,
    Lecce,
    Brescia,
    Bologna,
    Siena,
    Reggina,
    Palermo,
    Cagliari,
    Livorno,
    Messina,
    Atalanta,
    Fiorentina
  • Matthewpamer
    #368
    Idén augusztusban is megrendezik az 1997 óta minden évben megtartott Birra Moretti Trofeo-t. A három 45 perces mérkőzésből álló tornán, hagyományosan az Inter a Juventus és egy harmadik meghívott csapat szokott részt venni. Ebben az évben a ½B½ ligából feljutott újonc, a Palermo együttese lesz a két nagy múltú klub ellenfele.
  • forzajuve
    #367
    már feladtam, úgyhogy késő
  • Matthewpamer
    #366
    tipmixen játszd úgy hogy nem jutunk tovább,mert akkor mindenképp nyersz.ha nem tipmixen akkor legalább olaszok tovább mennek,ha nem mennke a tovább akor keserű vígasz
  • DePreSsZYo
    #365
    jah :)
    Best smájli :D
  • forzajuve
    #364
    remélem a svédek elpicsázzák a dánokat, mi meg a bulgárokat (ezt jáccottam tippmixen is) és akkor az azzurrik szépen továbbjutnak
  • BADE
    #363
    Ha a 3 csapatnak azonos pontja van, akkor a három csapat meccsei számítanak.
    Tehát:
    Olasz-Dán 0-0
    Olasz-Svéd 1-1
    Svéd-Dán 2-2 (vagy mégtöbb gólos döntetlen)
    akkor:
    Olasz 1 rúgott 1 kapott
    Dán: 2 rúgott 2 kapott
    Svéd: 3 rúgott 3 kapott

    Itt a több rúgott gól dönt, tehát Olaszország kiesik.
    Ha a Svéd-Dán 1-1, akkor a Dánokkal minden egyezik, és az dönt ki veri meg jobban Bulgáriát.
  • Csacsi
    #362
    Utánaszámolt már ennek a 2-2 nek valaki? Én akárhogy számolom, mégha 2:2 is lesz a svéd dán meccs, akkor is továbbjuthatnak az olaszok. Akárhogy nézem. Ha kell be is tudom bizonyítani. Hcsak nincs vmi hülye szabály amiről nem tudok.
  • forzajuve
    #361
    meg talán drukkolnak a két skandináv gárda 2-2-jének, legalább lehetne habzó szájjal szidni őket
  • BADE
    #360
    Szerintem ezek már nyaralni szeretnének...
  • forzajuve
    #359
    jujjjj! éljen az optimizmus
  • BADE
    #358
    Az olasz szövetség állítólag lefoglalta szerdára a hazautazó gépet.
  • DePreSsZYo
    #357
    Trappattoni imádkozhat...
  • forzajuve
    #356
    A svéd kapitány: Nem játsszunk az olaszok kiejtésére

    Lars Lagerbäck, a svéd válogatott egyik szövetségi kapitánya
    határozottan kijelentette: nyerni akarnak a dánok ellen, és nem foglalkoznak az olaszok esetleges kiejtésével. "A mi mentalitásunkba nem fér bele, hogy előre megegyezzünk az eredményben a dánokkal" - állította. 2-2-es döntetlen esetén az olaszok semmiképpen sem juthatnak tovább csoportjukból.


    Lars Lagerbäck, a svéd válogatott egyik szövetségi kapitánya szerint nem zárul
    2-2-es döntetlennel a Svédország-Dánia mérkőzés a portugáliai labdarúgó Európa-bajnokság C-csoportjának harmadik fordulójában.


    asszem mégsem jáccom meg a 2-2-őt tippmixen
  • forzajuve
    #355
    lövésem sincs, talán az olimpiai válogatott miatt, h legyen idejük pihenni vagy mitomén
  • Matthewpamer
    #354
    mi köze hozzá?
  • forzajuve
    #353
    :D ja az olimpia miatt
  • Matthewpamer
    #352
    kurva jó hogy szeptember közepén kezdik a bajnokságot...
  • Matthewpamer
    #351
    Ötmillió Mancini vételára
  • Matthewpamer
    #350
    <b><font size="5"Ötmillió Mancini vételára</font></b>

    "Készek vagyunk eladni Emersont a Juventusnak, de a mi feltételeinkkel:
    az ára tizennyolcmillió euró, egy centtel sem kevesebb. Egyetlen esetben
    vagyunk hajlandóak engedni ebből az árból, ha tizenhárom millió eurót kapunk és Blasi játékjogát."

    Franco Baldini, a Roma sportigazgatója keményen fogalmazott a brazil középpályással kapcsolatban, de Luciano Moggi, a Juve főmenedzsere sem puháskodott: "Tudomásul vesszük a Roma álláspontját, ám az biztos, hogy a Juventus nem ad át játékost más klubnak." (Fabio Capello, a Juventus új mestere szerint Blasit nem kellene eladni senkinek.)
    Szintén átigazolási hír, hogy a Milan egyre közelebb van két Lazio-játékos, Bernardo Corradi és Angelo Peruzzi megszerzéséhez, bár a kapus szívesebben igazolna az újonc Palermóhoz. A Palermónak valóban szüksége van egy új portásra, de a rózsaszín-feketék Christian Abbiatit szeretnék leigazolni a Milantól. Apropó, Lazio: a klub közölte, csak akkor engedi el Roberto Mancinit az Interhez, ha a kék-feketék ötmillió eurót fizetnek a 2008-ig szerződés alatt álló trénerért.
    Az olasz szövetség és a profiliga hivatalosan is eldöntötte, hogy nem augusztus végén, hanem szeptember közepén rajtol az A-ligás bajnokság; hogy ezentúl egy találkozót vasárnap 13 órakor kezdenek (a többi időpont nem változik); továbbá hogy augusztus végén a Milan–Lazio Szuperkupa-meccset Tripoliban játsszák.
    Fabrizio Corsi, a kiesett Empoli elnöke közölte, hogy ügyvédei – és az általuk felkért specializált jogászok – figyelemmel kísérik a totóbotrány fejleményeit, mert úgy gondolják, hogy van esélyük jogi úton bent maradni a legjobbak között. Végül egy hír a B-ligáról: szombat este 20.30-kor kezdődik Velencében a Venezia–Bari osztályozó a másodosztályban maradásért. Az első találkozón a Bari 1–0-ra győzött

  • DePreSsZYo
    #349
    Végül egy személyes megjegyzés: az olaszok ezzel a kampánynyal azt érték el, hogy még véletlenül se szülessen számukra kedvezőtlen eredmény, azaz pillanatnyilag két döntetlennel biztos továbbjutónak tekinthetők…
    Info: Nemzetisport.
  • Matthewpamer
    #348
    Vieri Lashes Out At Press
    6/20/2004 5:25:00 PM
    Inter striker Christian Vieri has hit out at reports of an argument between himself and goalkeeper Gigi Buffon.
    "This is the last time that I will speak with you," he said.

    "You simply invent stories and massacre us from morning until night. I can look at myself in the mirror when I wake up but you lot can’t as your conscience isn’t clear.

    "You can judge my performances on the pitch because quite frankly I don’t care about your opinions.

    "You have a right to do that but you can’t offend a person. I will not accept this. No one can evaluate me as a man because I am more of a man than all of you put together.

    "We can’t go on like this. We’ve always shown you respect but you haven’t returned that."

    Buffon also hit out at the report which appeared in the Messaggero newspaper: "I would like to know how these stories appear. Perhaps there is a project in place to try to destabilise the squad."
  • forzajuve
    #347
    ehhhh
  • Matthewpamer
    #346
    ezért kell toldot berakni,az megfogta vola,mert sokkal magasabb mint buffon :D
  • DePreSsZYo
    #345
    Ez nem feltétlenül befolyásoja a meccset.
    Ezek a játékosok vannak olya profik, h ezt a pályán eltudják felejteni :P
  • forzajuve
    #344
    hopsz! tényleg! köszi
  • robotnyk
    #343
    335ös végén ott van
  • forzajuve
    #342
    kiváncsi vagyok,h mi lehet abban a cikkben...

  • robotnyk
    #341
    igen, én is ezt mondtam. egyszerűen bármit megírhatnak, senki nem vonja őket felelősségre, ha hazudnak.
  • Matthewpamer
    #340
    én szeretem,és teljesen igaza van,az ujságírokból már tele van a faszuk az összes játékosnak.ő legalább megmondta
  • DONGUBA
    #339
    nem gyenge ez a vihari
  • robotnyk
    #338
    én nem szeretem Vierit egyátalán, de ezért RESPECT!
  • forzajuve
    #337
    szép bazzeg...
    asszem ez előrevetíti a bulgárok elleni meccset, és a továbbjutási esélyeinket is
  • Matthewpamer
    #336


  • Matthewpamer
    #335
    A lehető legnagyobb nyugalomban készülődtek az újságírók a lisszaboni Casa Azzuriban tartandó sajtótájékoztatóra - az olasz szövetség egy hatalmas pavilont húzott fel az Eb idejére, hogy a talján sajtó munkatársai nyugodtan dolgozhassanak -, és a beharangozott 5 játékos (Vieri, Buffon, Nesta, Materazzi, Fiore) is időben megérkeztek
    A legtöbben - így honlapunk munkatársa is - a "Vieri-szobában" foglaltak helyet, nem is sejtve, hogy micsoda botránynak lehet szemtanúja.
    A sajtótájékoztatót a szövetség sajtófőnöke nyitotta meg, majd átadta a szót Christian Vierinek.
    - Most még itt vagyok - kezdte sokat sejtetően monológját Vieri -, de ne aggódjatok, ez nem fog sokáig tartani. Mi minden nap megpróbálunk a rendelkezésetekre állni, segítjük a munkátokat, itt zabáltok a mi pénzünkön, erre ilyen szemeteket kell olvasnunk (itt a csatár felmutatta az Il Messaggero egyik cikkéről készült fénymásolatot). Elegem van ezekből a dolgokból, rólam bármit lehet írni, ami a futballal kapcsolatos, hogy jó voltam, hogy rossz voltam, de azt nem tűröm, hogy emberi mivoltomban sértegessenek. Most beszéltem veletek utoljára a torna ideje alatt, mert ezek a kitalációk engem egyáltalán nem érdekelnek. Ha kihagyok egy gólhelyzetet, azt írjátok meg nyugodtan, ha béna voltam, azt is, de mégegyszer mondom: az embert nem bánthatjátok. Soha nem érdekelt igazából a véleményetek, eddig is megvoltam magamban, és jobb ember vagyok, mint ti mind együttvéve. Reggeltől estig mást sem tesztek, csak gyilkoltok minket, ráadásul ilyen kitalált históriákkal. Húsz napot kell együtt töltenünk itt, és azt hiszem, mi respektáltuk a ti munkátokat, ti pedig... Én nyugodtan nézek bele a tükörbe reggelente, de ti nem, mert a lelketek mélyén tudjátok, hogy nincs igazatok. Elég volt...
    Vieri ezekkel a szavakkal felállt, és elindult kifelé.
    Néhány próbálták megkérdezni, hogy miért nem csak az Il Messaggerót bünteti, de Vieri már erre sem válaszolt, és dühösen elhagyta a termet.
    És hogy miről írt az Il Messaggero?
    Nos, a lap szerint a svédek elleni meccs után - az öltöző felé tartva - éles szóváltásba keveredett egymással Buffon és Vieri. A szópárbaj során állítólag egymás édesanyját is sűrűn felemlegették, Vieri egyébként azt kérte számon a kapuson, hogy miért nem fogta meg Ibrahimovic emelését, mire a Buffon visszakérdezett:
    - Te miért nem rúgsz néha egy-egy gólt?
    A sajtótájékoztatón egyébként résztvett Sandro Mazzola, az olasz futball nagy öregje is, aki értetlenül csóválta a fejét:
    - Nem értem, mit kell ennek akkora feneket keríteni? - kérdezte, majd így folytatta: - Ugyan melyik az az utolsó percben elveszített győzelem, amelyik után nincs egy kis "kanálcsörgés"?

  • DePreSsZYo
    #334
    eh :D
  • Matthewpamer
    #333
    lol :P
  • forzajuve
    #332
    wow