13532
Olasz foci szerelmeseinek
  • DePreSsZYo
    #411
    Valószínűleg Lippi lesz az új olasz kapitány

    NSO, 2004-06-23 14:32


    Olasz értesülések szerint Marcello Lippi lesz az új szövetségi kapitánya a válogatottnak, és ezt várhatóan két nap múlva jelentik be hivatalosan. A jelenlegi kapitánynak, Giovanni Trapattoninak azért kell távoznia, mivel válogatottja nem élte túl a csoportküzdelmeket az Európa-bajnokságon.

  • forzajuve
    #410
    pfff nem vagy komplett bazze! azé me' volt a Juve edzője vagy mi? egy kurva jó szakember csak a javunkra válhat...
  • Matthewpamer
    #409
    na őt ne!várhidi pétert kinevezhetik
  • forzajuve
    #408
    nem lennék most Trapp helyébe...
    remélem kirúgják a picsába, és kinevezik a helyére Lippit
  • Matthewpamer
    #407
    én még mindig nem hiszem el hogy kiestek!!!!!
    Szegény Cassano...rohadt nagy jártékos
  • Matthewpamer
    #406
    ja én is.ő tette a legtöbbet a squasraért
  • DePreSsZYo
    #405
    Köszönjük Trapp...
    Basznád+
    Cassannot nagyon sajnáltam :((
  • Csacsi
    #404
    Most nem igazán értem, csak gúnyolódsz velem, vagy tényleg így gondolod. Mert ha gúnyolódsz, akkor cáfolj meg, ha meg nem gúnyolódsz, akkor örülök, hogy van még rajtma kívűl valaki, aki tisztán lát. :)
  • forzajuve
    #403
    jajj istenem! milyen sportszerű komment...
  • Csacsi
    #402
    És akkor mi van? Nagyon szeretem az olaszokat, de nem érdemelték meg a továbbjutást. Nagyon gyengén fociztak tegnap is. Megérdemelten estek ki. Meg kellett volna verni simán a svédeket, nem pedig beállni védekezni 1:0-nál. Szóval viszlát Trapattoni. Remélem elküldik, mert ez az olasz válogatott, nem olyan mint régen.
  • Matthewpamer
    #401
    basszameg!!BUNDA VOLT!!!
  • forzajuve
    #400
    Usciamo a testa alta
  • ÁjjLe BoBBi
    #399
    hát most akkor így ennyit az olasz fociról...:\
  • BADE
    #398
    Remélem Trap repül a picsába!
  • Petyus_
    #397
    Akár ő is, mindegy, csak rúgjon kettőt.
  • forzajuve
    #396
    Corradi is egy nagy szar, behozthatnák Di Vaiot...
  • DONGUBA
    #395
    Hol is jaccik ez a cigany materazzi????
    materazzi
    materazzi
    materazzi
  • Petyus_
    #394
    De mennyire.. ő már nem egyszer bizonyította, hogy tud gólt rúgni a válogatottban. Na mindegy, hátha Corradi bever kettőt akkor még jók vagyunk.
  • forzajuve
    #393
    ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ lefosom a térdem bazzeg!!! vezetnek a bulgárok
  • DONGUBA
    #392
    Inzaghit el se vitte a fasz trapp....pedig elkelt volna
  • Petyus_
    #391
    INZAGHI hunn van?
  • forzajuve
    #390
    jaja én is bízok benne
  • DePreSsZYo
    #389
    Corradira kiváncsi leszek, ő nagyon jól fejel.
  • DONGUBA
    #388
    vieri hunn van?
  • forzajuve
    #387
    Olaszország: Buffon - Panucci, Nesta, Materazzi, Zambrotta - Fiore, Pirlo, Perrotta - Cassano, Corradi, Del Piero.

    Bulgária: Zdravkov - Borimirov, Pazin, Zagorcic, Stoyanov - Lazarov, M. Petkov, Jankovic, Hristov, M. Petrov - Berbatov.



    nincs Vieri...
  • BADE
    #386
    Ti szoktatok otthon hullámozni?:)
    CSak,mert van a Coca-Colás reklám amiben hullámoznak,na akkor én mindig nyomok egyet:D
  • DePreSsZYo
    #385
  • DONGUBA
    #384
    Ja es forza OLASZORSZAG!!!!!!!!!!!!
  • DONGUBA
    #383
    Milánó, június 22., 15.10 A védőnek nem elég a válogatott.






    Alessandro Nesta szívesen lenne Francesco Totti csapattársa. A Milan védője éppen ezért arra kéri válogatottbeli klubtársát, az AS Roma játékmesterét, hogy változtassa meg korábbi véleményét és szerződjön a piros-feketékhez.
    - Tudom, hogy Francesco nehéz helyzetben van - mondta Nesta. - Rómában nőtt fel, s még mindig a nevelőegyüttesében játszik, és nehezen tud szakítani a "Farkasokkal". Én is átéltem hasonlót, amikor a Lazióból Milánóba igazoltam. Mindenkinek az lenne a legjobb, ha Totti a Milanban folytatná pályafutását. A válogatottban remekül megértjük egymást, jó lenne, ha ez az együttműködés klubszinten is működne.
    Korábban Totti többször is kijelentette, hogy Olaszországban nem tudna az AS Román kívül más csapatban szerepelni.

  • DePreSsZYo
    #382
    Jöhetél gyakrabban is ide...:D
    Már azt hittem hogy SG-n csak 4-5-en szerresük Olaszokat :D
  • Petyus_
    #381
    Ez az srácok, hajrá Squadra Azzurra!
  • DePreSsZYo
    #380
    Azaz Forza Italia!
  • forzajuve
    #379
    Forza Italia!!!
  • forzajuve
    #378
    ez még viccnek is rossz :D
  • BADE
    #377
    Alessandro Del Piero szent meggyőződése, hogy ő az olasz csapata "szerencsemalaca".
    - Amikor Trap' lecserélt a svédek elleni meccsen, még egy nullra vezettünk - mondta mosolyogva a tegnapi sajtótájékoztatón Del Piero. - Remélem, a bolgárok ellen a józan eszére hallgat, észre veszi, hogy én vagyok a csapat kabalája, és ezúttal végig a pályán lehetek majd. Ugyanez volt a helyzet ugyanis 2002-ben, Dél-Korea ellen, akkor is nyert állásból veszítettünk a lecserélésem után.
  • Matthewpamer
    #376
    ja,de lehet hogy akik helyet kapnak a csomo eltiltott miatt,bizonyítani akarnak és jól fognak játszani
  • forzajuve
    #375
    érdekes lenne ilyen előzmények utám megnyerni az EB-t (szép álom...)
  • forzajuve
    #374
    az olaszok mindent +tettek, csakhogy a Fiorentina újra az első osztályban szerepelhessen :)
  • BADE
    #373
    Szerintem ezek már tényleg nem akarnak semmit se csinálni:(
  • forzajuve
    #372
    Gattusu meg hazament, mert lánya született és 1ébként is el van tíltva a sárgák miatt