15
  • Csatti
    #15
    Kivétel nélkül minden nyamvadt űrkutatásos és adományozós hírforumba beszól egy ilyen barom. Csak épp azt nem látom, hogy változna meg a világ az előnyére ha etetnénk az éhezőket (még több lene, tovább szaporodna a probléma míg aztrán totálisan kész volna a föld, aztán ugyanúgy éhen halnának az emberek csak épp sokkal többen)
  • FtranX
    #10
    Ha annyi pénzem lene, mint PA-nek. Én inkább a fizikai és nanotechnológiai kutatásokra adtam volna.
  • szurmakotium
    #7
    Nyilvan nektek is a rákkutatás lenne az égetőbb ha valakitek vagy ne adj isten ti magatok is megbetegednétek ...

    Lefogadom hogy jól leszarnátok az egész seti programot mikor bejelentenék a túlélési esélyeteket !!!


    A kötözködöknek:
    Azt írtam: "rákkutatás, vagy egyéb globális problémák", nem az hogy "globális problémák pl. rákkutatás ..."
  • AnarchoiD
    #3
    szart egetobb a rakkutatas ... alienek egetobbek, rakkutatasrol meg annyit, amit a gyogyszeriparbol ... tudjuk hogy a legnagyobb business a koolaj utan a gyogyszer a vilagon, asszed torik magukat annyira az ellenszerert ? :)
  • Keroo
    #2
    Ki mondta neked, hogy rákkutatásra nem adott? Azért, mert az SG nem hozza le a hírt lehet hogy nekik is adományozott, de hiányos információkból ne vonjál le hibás következtetést...
  • szurmakotium
    #1
    Ez tényleg nagyon nemes dolog.

    De miért nem lehetett volna ekkora összeget egy kicsit égetőbb dologra szánni ?
    pl. rákkutatás, vagy egyéb globális problémák ...

    Minek kancsintgatunk messzebbre ... amíg itt a földön saját "piti" dolgaink sincsennek rendbe ...