33513








Eurobarca | Hivatalos honlap

El Classicó OFF/FLAME/Vita Topik


  • dienesoft
    #25233
    Esküszöm, nem értem, hogy miért nem lehet elfogadni értelmesen a vereséget. Teljesen mindegy, hogy szereted-e a Milant, Intert, Chelseat, vagy a Nyékládháza FC futballjátékát. Kikaptunk? Ki sajnos, elég rondán is játszottunk. Volt egy kezezős gól, meg egy érvényes. Ha elől jobban koncentrálunk és mondjunk megpróbálunk gólt rúgni, még 2-1 is lehetett volna, ami baráti lenne. De nem így lett, mert helyette megint csak elkezdtünk passzolgatni körbe 4-5 percen keresztül míg bele nem fásulunk. Így jártunk. A Milan húzott egy merészet és bejött sajnos, nekünk meg össze kell kapnunk magunkat a visszavágón. Ha ugyanezt a taktikát követjük, akkor kikapunk. Ezt most megmondom.
    Szóval nem kell a trollkodás, meg a "szegénybarcelona mérnemkapott 2 büntetőt", meg a "milanbuszfoci" duma sem hiányzik. Ez van, ez történt.
  • Christian88
    #25232
    Mascherano Puyol helyére jött, mert vérzett...
  • Sippie
    #25231
    Tényleg kell ide ez a sok idióta?
    bakkerman, láss hozzá a törléshez, senki sem kiváncsi itt a nagyonmegmondó emberekre, meg a "húdemindenki 3 éves divatbarcás" szövegekre.
  • DeerHunter01
    #25230
    Elnézést kérek az egész futballvilág nevében, hogy a mélyen tisztelt véletlenül sem divatcsapat, csodálatos Barcelonat legyőzte egy másik csapat. Hisz mindnyájan tudjuk - lelkünk mélyén - , hogy hatalmas bírói segítséget kapott a Milan. Ez azért felháborító, mert a Barcelona az utóbbi évek folyamán soha nem jutott előnyhöz bírói hibával, ne adj Isten segítséggel. Amikor anno Nesta "miatt" kapott a tizenegyest a katalán együttes, az teljesen jogos volt, nem volt senki felháborodva, de bezzeg a mai meccs...
    Gyalázat, hogy ilyen megtörténhet a futballban. Ennek következménye a rengeteg 12-14 éves fanatikus Barcelona "szurkolók" - akik Messi előtt is nagy elszántsággal követték a csapatot - folyamatosan vergődnek. :)))))
  • tobias88
    #25229
    Az első meccsen megkockáztatták hogy kézilabdázzanak és bejött, semmin sem lepődnék meg. Ez esetben El Sharawi nem játszana mert minek...
  • REALista
    #25228
    nem hiszem hogy megkockáztatnák hogy 12 emberrel álljanak ki.Könnyen belelehetne kötni az UEFA-nal...:)
  • tobias88
    #25227
    Amúgy komolyan, lehet jobbat tenne a közérzetemnek ha minden évben megkapnánk a Bayern-t vagy a Manchester-t és játékkal kiesnénk az első fordulóban, mert akkor nem kéne ilyen szemetet látnom is ilyen szutyok csapatokat mint a Milan, Chelsea, Inter... Nem nyernénk BL-t de nem gondolnám azt hogy soha de soha többet nem fogok meccset nézni.

    Milan összeállítása a visszavágóra, csak figyeljétek meg:

    Abbiati
    Abate-Mexes-Zapata-Bonera-Vilá-Constant
    Muntari-Nocerino-Montolivo
    Boateng
    El Sharawi
  • DasIsFuck
    #25226
    gondoltam most párt fogok itt a barca mellett mert láttam,jöttek trollkodni emberkék, de így ahogy olvasgattam pár kommentet elment tőle a kedvem...
  • Grove4
    #25225
    Jó, ok látom értelmes vagy.
  • DasIsFuck
    #25224
    nem is értem miért nem adta fel akkor már a Milan előre a meccset
    sőt oda lehetne adni előre a Barcának a bl trófeát is ennyi erővel.

  • tobias88
    #25223
    úgy hogy 4 ember volt rajta mivel 10 ember volt a 16ostól 25 méterre + a kapus
  • virslyee
    #25222
    személyeskéd!
    forum szabályokat olvastad?
  • Jakuza001
    #25221
    Akkor ki jott ide te vagy a jo kurva anyad ? :D
  • Effe88
    #25220
    ez nem a granada vagy a getafe:Ö
    nem láttam a meccset de a 4-es aranylasztis, hogy hogy nem lőtt most minimum 3 gólt?:)
  • Jakuza001
    #25219
    Igy van es onnantol jatszhatta a megjobban beallok es csak kizarolag kontrara jatszom antifootballt.
    Ennyit szamit ilyenkor, hogy ki szerzi meg a vezetest. Emlekszunk nem egy hasonlo merkozesre. Mindenesetre ez a harmadik szabalytalan gol a San Siroban nagyon rovid idon belul, amit kaptunk.
  • DasIsFuck
    #25218
    ja chelseat se hagyjuk ki:D

    amúgy innen elég nehéz lesz a továbbjutás, ha lesz...
  • Grove4
    #25217
    Én most tényleg nem trollkodni jöttem, csak felbasz ez a szemellenzős stílus. Most ti komolyan azt várjátok, hogy a Milan kinyíljon? Kicsit vicc az, hogy ha nem megy a gólszerzés, egyből jön az "antifoci" duma.
  • Sippie
    #25216
    azért nem mind1, hogy 0-0, vagy 2-0...
  • tobias88
    #25215
    "Soha többé ilyen meccset." - Pedig lesz, minimum még 1, a visszavágó. Remélem az elején jogtalanul kiállít egy Milanost, nem érdekel hogy jogtalan, legalább vissza adja a szerencse azt amit itt kapott a Milan. Ha egy csapatnak semmi de tényleg semmi esélye és normális játékosai sincsenek akkor ezt csinálják. Könnyen lehet mondani hogy találjon ki rá valamit a Barca de kb 2-3 csapatnak van olyan büdös pofája hogy ilyent csináljon, hogy nincs rá lehetőségük hogy kitaláljanak.
  • DasIsFuck
    #25214
    hát ne nézd a barca meccseit mikor olasz csapattal kerül összeXD
  • tobias88
    #25213
    Hát igen, az ilyen meccsek miatt gondolkodom el hogy én miért nézek futball meccseket és miért nem keresek új sportágat. Ez a Milan egy szutyok volt ma, szebb szót nem tudok rá mondani. Ahogy tavaly a Chelsea úgy játszottak, a bíró elintézte nekik az 1-0át, erről ennyit.

    A visszavágón ugyan ez lesz, talán nem 5 középső védővel fognak játszani hanem 7el...
  • Jakuza001
    #25212
    Te majd leszopod mindenki helyett. Ugyis szeretsz szopni.
  • Sippie
    #25211
    csattogtasd már ki a virslidet, aztán menjél alukálni
  • Jakuza001
    #25210
    Amugy orulok neki, hogy Valdes elmegy.
    A szabalytalan gol ellenere az ove is volt az elso, mert mindig csak ivelgeti ki lagyan hulye modjara a felpalya jobb oldalara a labdat.
    Edzo nelkul meg nem lehet. Most oszinten, Sanchez ?
    Mi a tokomet akarnak attol meg mindig ? Mascherano amikor golt kene lonunk ?
    Oke ertem en hogy Puyol feje verzett, na de akkor is ez egy vicc.
  • lord nihilus
    #25209
  • lord nihilus
    #25208
    nyilván ha az internek anno bejött nekik mérne' :D
    IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581196_497361653656088_1685304993_n.png[/IMG]
  • dienesoft
    #25207
    Ugyan már...abszolút nem a bírón múlott. Ezt bizony a mai Barcás antifoci sikere hozta össze. Soha többé ilyen meccset. Nem is tudom, mi lesz a visszavágón, eléggé csalódott vagyok.
  • virslyee
    #25206
    eszedbe se jut h jobb volt a Milan?
  • virslyee
    #25205
    szopd le jobban s akkor nektek fúj
  • Jakuza001
    #25204
    Fasszopo biro elintezte a meccset.
  • virslyee
    #25203
    nyád
  • Coco
    #25202
    abszolút megérdemlik. bíró ide vagy oda, nem volt 1 kapuralövése a barcának könyörgöm. más kérdés hogy majd egy gala vagy schalke kitömi őket ha úgy alakul :)
  • virslyee
    #25201
    Biró biró
  • [HUN]FaTaL
    #25200
    Persze közrejátszik a fasz bíró is, de arról nem sokmindent lehet írni.
  • [HUN]FaTaL
    #25199
    Chelsea féle buszparkolás lesz a második meccsen és tuti, hogy fogunk ott gólt kapni, három góllal meg azért nem verünk meg senkit a BL-ben.

    Az igazi probléma, hogy Messin kívül senki nem tud gólt lőni, az összes csatárt el kéne zavarni a redvás picsába.

    És nem értek egyet a többiekkel, jól játszik a Milan. Felmérték mire alkalmas a keret, választottak egy taktikát, bejött, ennyi.
  • Mor3llo
    #25198
    nyugi, a Milan ma kb 120%-on van, titeket meg rég nem láttalak ennyire enerváltan játszani
    van még egy visszavágó, tutira nincs ez lefutva
  • DasIsFuck
    #25197
    lol mi van itt:D
  • Sippie
    #25196
    te meg minden héten faterod szerszámát, oszt?
  • [HUN]FaTaL
    #25195
    Idén eddig is kurva szarul játszottunk a BL-ben, de azt azért nem gondoltam volna, hogy kizúgunk a 16 között.
  • [HUN]FaTaL
    #25194
    "rossz, ha nem a Barcának fújnak, mi?
    bár úgyis kaptok majd valami tizenegyest, tuti :DDDD"

    Ez még véletlenül sem trollkodás mi?:)