33513








Eurobarca | Hivatalos honlap

El Classicó OFF/FLAME/Vita Topik


  • Renata100
    #33513
    "Szenzáció, mégsem meglepő: Gerard Piqué visszavonul"
  • Sippie
    #33512
    Semmi keresni valónk a BL-ben, ilyen fostos intert nem bírunk megverni, egy igazi csapat megint adna nekünk egy 8ast. Jobb is megyünk az ELbe
  • Koothrappali
    #33511
  • Sippie
    #33510
    Hát gyerekek, ez a szezon is kuka. Bartomeu meg amit tudott még elbaszott az utolsó pillanatig. A játékosok meg úgy látszik már edzőt akarnak buktatni, vagy az elmaradó bónusz miatt tuntikeznek franctudja, de asszem ki is köttetem a spílert
  • Sippie
    #33509
    Kurvagyenge, kurvagyenge...
  • Sippie
    #33508
    Csodálkozom, hogy hogyan... Ahogy az alaves ellen játszottak, az alapján a bajnokság top 5 se lesz még.
  • IXEMGabeo
    #33507
    Juvet elverte a csapat:) mondjuk a korona kihatassal van most minden csapat lasd Lazio a Brugge ellen tele voltak serulttel
  • Sippie
    #33506
    Lemondott Bartomeu
    "úgy tudja, Bartomeu lemondásában az is közrejátszott, hogy nem szeretne több kárt okozni az egyesületnek."
    azért utolsó pillanatában még adott 4 éves szerződést Piquének...
    Utoljára szerkesztette: Sippie, 2020.10.27. 20:35:53
  • DjWinamp
    #33505
    Én meg itt várom, hogy kezdődjön, erre már régen be is fejeződött a meccs. :(
  • Sippie
    #33504
    erre időt is kár volt pazarolni
  • grebber
    #33503
    Spíler2 TV-nek van valami live-ja ahol neten is lehet nézni az adást?
    Vagy tud valaki valami streamet az esti meccshez?
  • Sippie
    #33502
    Na még a fradinak is lehet esélye :D
  • IXEMGabeo
    #33501
    minden szep es viragzo kapcsolat egyszer megromolhat
  • Nyiri
    #33500
    Olvasva a híreket szégyen a Barcara nézve és szégyen Messire is nézve hogy idáig fajult a helyzet. 20 évet ilyen viselkedéssel elrontani :( Szomorú. A vezetőség az egy dolog. A klub előrébb való minden játékosnál. Akkor persze tudott mosolyogni mikor az aláírási pénzeket meg az évente megújuló szerződéseket aláírogatta. Most meg egy szót sem szól csak az ügyvédjével üzenget :D
  • Sippie
    #33499
    "Ahhoz, hogy ingyen akar lépni"
    ez valóban gáz, de melyik baromállat írta bele a szerződésébe, hogy ha időben közli akármelyik évben ingyen leléphet?! ennél nagyobb marhaságot még nem hallottam.
  • Nyiri
    #33498
    Bár a vezetőség rémes, de a 8-2ben Ő is benne volt nyakig. Ahhoz, hogy ingyen akar lépni és egy faxon közölte csak gratulálni tudok. Így kell szembeköpni a szurkolókat. Szép gesztus.
    Utoljára szerkesztette: Nyiri, 2020.08.28. 17:01:03
  • Sippie
    #33497
    Soros? baszki tudtam, hogy ez is az ő hibája!
    Laporta már üzent
    hát lehet hogy elnökbuktatásra készül Messi.
  • IXEMGabeo
    #33496
    nem csodalnam...komoly gondok vannak a vezetosegben a 8-2 enyhen megalazo volt

    Volt mar minden csapat valsagban, ugy tunik most a Barca a soros
  • Sippie
    #33495
    "Messi bejelentette távozási szándékát"
  • Sippie
    #33494
    "„Setién elküldése az első, nagyobb volumenű döntés az első csapatot érintő jelentős átszervezés során” – olvasható."
    hahaha, mintha ő tehetne a 3 éve tartó 0 teljesítményről.

    "Az alakulat nem sokkal később azt is bejelentette, hogy a következő elnökválasztást jövő márciusban tartják meg."
    na ennyi, újabb 1 elfecsérelt év. Így még Messi is menni fog.
  • Sippie
    #33493
    hát igen, kb a kapus kivételével mindenki :D
  • Nyiri
    #33491
    Jó pár játékos is húzhatna a francba.
  • Sippie
    #33490
    Jó hogy nem néztem a második félidőt... Ez szégyen... Itt fejeknek kell hullania, és nem csak edzői poszton
  • Sippie
    #33489
    Remekül játszunk, mindenki éles nagyon. Mikor lesznek az elnök választások? Remélem visszatér Laporta aztán lehet új csapatot építeni nem 30 evesekbol. Talán bele fog telni pár évbe mire lesz újra értékelhető csapat.
  • Sippie
    #33488

    Barcelona: megszakadtak a tárgyalások Messivel – sajtóhír


    Szerintem bartomeuoouuou elhúzhatna már a halál véreres fa....ba.
  • Sippie
    #33487
    a tartalommal nem vagyok megelégedve... 23 évest adunk, 30 évest veszünk... gáz szerintem.
    Közben meg a bajnokság is elúszik.
  • tobias88
    #33486
    A lényeg az volt hogy a Juve belement, hogy július 1 előtt fizetnek Arthurért és igy a pénzügyi éve rendbe lesz a Barcának. Pjanic meg majd júliusban lesz kifizetve. Ezért nem sima cseréről van szó + pár millióról. Trükközgetés, ahogy szokták
  • Sippie
    #33485
    23 éves Arthur , 30 éves Pjanic csere... mi a f.sz folyik már ennél a klubnál? öregfiúk válogatott a cél? fantasztikus az átigazolási politikánk...
  • IXEMGabeo
    #33484
    Ez a fasz tette igazan korruptta a csapatot sajnos
  • [HUN]FaTaL
    #33483
    :( RIP
  • IXEMGabeo
    #33482
    Guardiola édesanyja meghalt a koronavirusban. RIP
  • Sippie
    #33481
    az Arsenal és a Chelsea vetekszik Umtitiért
    Lemaradtam valamiről? Vettünk belső védőt?
  • Sippie
    #33480
    az is benne van, hogy hozhatnák ide akár Kloppot is, ha úgy igazolnak ahogy az elmúlt években tették...
    Dembelé nem lenne rossz, de amióta idejött kb 10 meccsen volt egészséges? Coutinhot nem is értem, valag pénzt adtak érte, legalább Setien próbálhatna kezdeni vele valamit... Grizman egy vicc, meg az érte adott pénz is. De Jongtól is többet vártam, inkább a hátrapassz mestere sajnos. És eközben hír "Nemzetközi lapértesülések szerint az FC Barcelona a nyári átigazolási időszakban 70 millió euró mellett két játékosa, Nélson Semedo és Arturo Vidal játékjogát is felkínálja az Internazionalénak Lautaro Martínezért cserébe."...
    Semedot, aki az első félidőben a csapat legjobb játékosa volt kb... vicc. Bartomeu húzhatna már a francba.
  • IXEMGabeo
    #33479
    es akkor Guardiolat szidjak h segge ala tettek mindent:)) kerem szepen nem mindenki tud jo csapatot faragni a Barcabol sem...meg kell lenni az osszhangnak..mondjuk teny es valo elnezve ezt a keretet meg kell mondjam az utobbi 15 ev leggyengebb Barcaja...de komolyan mondom...Messi, Suarez, Alba, Piquet, Vidal, Busquets (bar o egyre gyengebb) kioregszenek itt nagy bajok lesznek...egyedul Ter Stegen pontja stabil, Griezmann eddig nem volt meggyozo nem emlekszem emlekezetes megmozdulasara iden...
  • Sippie
    #33478
  • Sippie
    #33477
    Nézem de minek... Busi eladott labdainak száma végtelen...5meterre nem tudnak passzolni normálisan, ez a második félidő egy szégyen.
  • IXEMGabeo
    #33476
    1-0 ezt sztem viszi a Madrid jobbak is ma, bar mindket csapat nem igazan nyujtja a legjobbjat
  • IXEMGabeo
    #33475
    Grizmann mit hagyott ki:) nezi valaki a Classicot?
  • Sippie
    #33474
    Viszont Vidal mekkora egy gyökér... eddig sírt, hogy játszani akar, most lehetett volna fix helye a kezdőben, erre kiállíttatja magát :D Mondjuk a bíró is érdekes volt, hogy a napolis odamegy kekeckedni aztán duplasárga...
  • IXEMGabeo
    #33473
    1-1 lett a Napoli ellen, Real most szarabb helyzetben van a 2 idegenben bekapott goljuk miatt:)