25
  • horbykeee
    #25
    van egy ilyen map a cs-be :D de_tpoint
  • horbykeee
    #24
    Voda-powa
  • Piscator
    #23
    Engem az lepett meg, hogy a MATÁVnak része van a Westelben.
    Akkor ez minden kritikai alapot megmagyaráz.
  • djmarkee
    #21
    A Vodafone közel nincs olyan régóta MO.-n, mint a Westel...de egyre inkább terjeszkednek...ennek ellenére a Voda egy világhíres cég...és szerintem jobb is, meg olcsóbb is...Majd meglátjuk 2-3 év múlva...
  • TeszteloPontHu
    #20
    Nekik biztosan olcsóbb lesz a reklám: átvehetik a külföldi imázs-filmeket, mint a Vodafone.
  • Manoi
    #18
    Na elhangzott itt már minden...
    Én messziről ugatom a témát, mert soha nem voltam a westelen kívül! 5-6 éve ott kezdtem és a mai napig nem fordult meg a fejemben, hogy váltsak...
    Csak 01 példa: Mennyi a türelmi idő havi számla esetében a szolgáltatóknál? Erről ennyit...
    T-mobil:
    Ki nem sz@rja le, hogy hogyan hívják? Tőlem akár lehetne Rószi Néni telefonközpontja is...
    A T-mobil külföldön egy elég megbízható hálózat engem még soha nem hagyott cserben és minden ment (eMail, GPRS, Wap).

    Úgyhogy mindenki szídhatja a Westel vagy T-mobil, de ne felejtsük el, hogy a Voda térereje után az ember vadászik és a PGSM pedig azonnal kikapcsol, ha nem fizetsz...

    Na erről ennyit
  • Mr_Rob
    #17
    Személy szerint engem nem zavar a névváltás, közel 5 éve vagyok Westeles és teljesen elégedett vagyok vele! Hogyha ezentúl T-Mobile lesz, akkor T-Mobile-os leszek, ennyi.
    És Sliders (inkább Slider): Ha a mobiltársaságokat kellene "szemétség" alapján összehasonlítani, akkor azt hiszem nem a westelt kellene a "legszemetebbnek" kinevezni. Van itt nálunk egy birt cég, ami több ismerősömnek is okozott fejfájást, anyázást. Nem beszélve az állandó átveréses akciójukról! Most nem csak a 6Ft-os szemétségekre gondolok, hanem bejelentik, hogy előfizuval ilyen, meg olyan olcsó a telefon, aztán amikor odamész, hogy vennél egyet, mint egy bűnözőt úgy vizsgálnak át, aztán jobbik esetben közlik, hogy persze, lehet előfizetésed, csak ugyan tegyél már le 80ezret az asztalra, mert nem bízunk benned!
  • [HUN]Stanlee
    #14
    hehehe... vegre mo-ra is begyuruznek ezek a nevek. szerintem jobb lett volna, ha maradnak nemetben, nem hozzak ideezt a nevet, mert senki sem fogja kedvelni.az egy kulon dolog, hogy kinnt ez megy, mert mar be van jaratva, nalunk ez nem fog menni, mert mar a westelhez hozzaszoktunk. Na mindegy, nekem kinti tapasztalataim szerint jo ceg a t-mobile.-)

    udv
  • Sliders
    #13
    Silver ideges vagy? A Westel nekem már betett egyszer kétszer, joggal szidom, és kérlek ne hülyézz le, mert nincsen jogod arra hogy lehülyézz. Tudod szánalams vagy hogy vaktában itélsz embereket. Mégis ki vagy hogy ezt megteheted.
    De ha itt tartunk a te neved sem valami fényes. AMúgy a T -Mobile nekem nem jön be mint név azzal a rózsszines T-vel. És csak véleményt nyilvánítottam. Bocsika hogy mertem szolni. Ja és a T-mobilet nem szidtam csak a neve nem tesztett. De másik os tudják hogy a westel egy szemét cég, nem mintha a többi jobb lenne, de Westelnél azért jobb, nem olyan bunkok. Na páá kispajtás
  • Pheel
    #12
    És ezentúl akkor az lesz a szlogen, hogy az én mobilomban témobil szív dobog? LOL
  • GAAMMEER
    #11
    Igazad van a Sliders nagyon jól cseng.A T-Mobilet meg csak szidd a westellel együtt.HÜLYE!!!
  • Munch
    #8
    Asszem hogy 1-2 év és megéri T-mobilra váltanom vodafonrol.... :)
  • artschi
    #6
    Náluk mikor lesz 2 forint egy dal? :))
  • DecenS
    #4
    Mondjuk inkább témobilnak... az megdicsőült P-mobil együttesünk emlékére :D
  • shim
    #3
    kíváncsi vagyok mikor fogja vki először azt mondani, hogy "tímóbájlos" vagyok, "westeles" helyett. szép kis nyelvtörő :P
  • Cat #2
    ez a dolguk hogy ezt mondják, ezért fizetik őket
  • Sliders
    #1
    Szerintem ez a T-mobile név nagyon szarul cseng. Miért nem segg - bobile ez már találóbb. Szerintem egy átlag magyart nem fog érdekelni, hogy Németországban milyen szolgáltatsáok vannak és hogy azt ő is megkaphatja. Másik hogy ezek a marketing szövegek hogy olcsobb lesz, persze ez parasztvakítás, olcsobb soha sem szokott lenni semmmi sem. De kedvezményes se nagyon. Hiszem ha látom.