8627
.
  • franco
    #4807
    látom divat lett a VIP
  • Enosh Chan
    #4806
    pukkadjatok meg
    :)
  • Enosh Chan
    #4805
    na most senki sincs itt???
  • Enosh Chan
    #4804
    most akkó még van esélyem rá?
  • Enosh Chan
    #4803
    hogy már darth nihilus kinyírásánál vok és még mindíg nem találkoztam se carth-tal vagy nem tom kivel se bastillaval
  • Enosh Chan
    #4802
    emberek van egy kis gondom
  • Enosh Chan
    #4801
    mint a kis angyal
  • Enosh Chan
    #4800
    mert nekem gforce-om van 440-es és a legnagyobbra állítottam mindent és úgy ment
  • Enosh Chan
    #4799
    oldaná meg
  • Enosh Chan
    #4798
    ez nem nagyo meg
  • Enosh Chan
    #4797
    igazábol
  • Stark
    #4796
    Akkor szojj neki hogy ez a probléma
  • Mhosah Myth
    #4795
    Nem én csesztem el már mondtam, hogy havernál van...
  • N1ggA
    #4794
    azért lehet, mert elcseszted a felbontását a játéknak. A launcher.exe-ben menj a configra és rakd lejjebb a felbontást!!!
  • Mhosah Myth
    #4793
    Valaki nem tudja, hogy mi lehet a gondja a játéknak... Egyik ismerősömnek Radeon 9600-os kártyája van és amikor elindítja a játékot akkor csak a hang megy a kép meg sehol sincs...
    Valakinek volt már ilyen problémája vagy esetleg egy valamilyen driver megoldaná a problémát?
  • Stark
    #4792
    LOL
  • Jimmyke
    #4791
    1.: Rádióban hallottam
    2.: vicclapról
    3.: Saját
  • Stark
    #4790
    Most veszem észre mijen király aláírásod van
    Honnan szetted ezeket a zokos idézeteket
  • Jimmyke
    #4789
    Mondom csak szvsz!!!! Szerintem, vágoood? :)
  • tigeroo
    #4788
    oké..
    akkor nem csekkolom mek:( ű
  • Stark
    #4787
    oda van irva h a szövegben valamikor feltünik 1-1 magyar mondant.
    Tigeroo kiprobálhatod de télleg csak annyi:D, de több mint a semmi



    mamint a letöltött cuccos mellé
  • tigeroo
    #4786
    igen..?:DD
    lol..
    #4731: "Itt 1 béta magymarítás a KotOR 2-höz!!!!
    (köszönjük a magyarítás portálnak)"
    komoly..?nema..
  • Jimmyke
    #4785
    szvsz csak a menü van lefordítva :)
  • tigeroo
    #4784
    béta magyarítás..
    menjek neki, vagy várjam meg a 100%-ot..?
  • Jimmyke
    #4783
    Jah...
  • Stark
    #4782
    Kül annak a fehérhaju csajnak a havas bolygon(nem Handmaiden) az me lessz Sith?
  • Green Ghost #4781
    félelmetes, hová fajult ez a fórum
  • Stark
    #4780
    :D




    kül a logodban az Tankcsapda-"Élni vagy égni" kép lenne?
  • Szid
    #4779
  • MagyaR
    #4778
    Thanx. Sokat fogok majd kotorászni, hogy visszaemlékezzek a kotor legjobb pillanataira .


    Hátha felrobban a buszunk, leesünk a szakadékba, elég mindenki, csak én maradok élve, de nemtok kimászni a szakadékból, és akkor jön egy griffmadár aki kiszabadít, már majdnem hazavisz, de ausztria határánál ledob és nekem az fáj.

    Aztán már 3. napja gyalogolok a mezőkőn és a pusztán át, amikor meglátok egy vaddisznót és az elkezd kergetni. Felkerget a fára én meg leköpöm, erre ő sértődötten elmegy.

    Aztán elérem Budapestet, átúszok a dunán, mert az összes híd lerobbant egy véletlenszerű bombázás miatt, aztán elérek a kerületbe, felszállok a hévre és, de kisiklik, mert túl gyorsan megy.

    Megint csak én vagyok az eggyetlen túlélő.
    Elkezdek hazagyalogolni, és felszállok egy buszra, ami pont az előttem levő eg ymegállóban robban fel. Természetesen megint csak én élem túl.


    Azmár nincs olyan messze. Elindulok haza. Arra jön egy csöves, aki meg akar verni, de én elszaladok előle.

    Egészen a sarkunkig kerget.

    Atán ott befordulok és lerázom.

    Amikor már a sarkunkra érek, jön egy autós aki megcsúszik a kanyarba és neki megy a szomszéd betonszerű kerítésének.

    A reflexeimnek hála én felugrok.

    Amikor meg már bemegyek az ajtómhoz és indulnék kotor2ni, megcsúszok és agyvérzéssel kórházba szállítanak.

    És fél év múlva, amikor kikerülök és hazamegyek, közlik velem a szüleim, hogy ellenőrök jártak nálunk, és mivel másolt ba van meg a kotor2 letörölték a gépről és pénzbírsággal megbüntettek.

    Arra az esetre, hogy, ezt elkerüljem, eszek egy kekszet!
  • Szid
    #4777
    Jó utat, meg szórakozást
  • MagyaR
    #4776
    Megyek Londonba. Sajnos egy hétig nem fogok a fórumba írni.

    Nemtom, hogy fogjátok kibírni, de legyetek erősek! Kitartás! Menni fog!
  • MagyaR
    #4775
    Lehet, hogy nálad van a baj. Nekünk nem csinál ilyet.
    Nekünk is másolt. Vagy ha esetleg neked nem, akkor töltsd le az 1.0a-s peccset. Habár nem hinném, hogy sokat segítene.

  • freelancer
    #4774
    Van egy "kis" problemam. Most tartok ott, hogy vissza kell mennem Dantooine-ra (enclave). De itt, ha at akarok menni az egyik helyszinrol a masikra vagy be akarok menni Khoonda-ba (szoval tolteskor) kidob a new game, load game... ablakhoz. Mi lehet ez, valami bug? Mit csinaljak?
  • MagyaR
    #4773
    Vááá! Ma reggel egy bogár volt a fülembe. Felébredtem rá, mert rohadtul zengett tőle a fülem. Azt nagy nehezen ki kotortam . Köcsög bogár! Elcseszte a napomat.
  • Green Ghost #4772
    tökjó igy olvasni az üzeneted :)
    irjál inkább star warsos főcimszerűen :)
  • Stark
    #4771
    [marquee direction=right]mer az 1be is a Yavinon eljácottam az összes pénzem pazaakban, de aakor csak kezdö pazaakos voltam

    de miután rájöttem hogy UA mint a 21 akkor jobban ment:D:D[marquee/]
  • Stark
    #4770
    de én csak nyomogattam fel a cuccost:D
    mer csak ha akartam akkor jáccottam ugy hogy minden apro részletre kimegyek:D



    mint pl a pazaak
  • franco
    #4769
    majd Te megmondod ha akarod
  • Stark
    #4768
    Franco ha berakom a karimat, megmondod hogy szerinted milyen taktikát folytathattam vagy ilyesmi?