8627
.
  • franco
    #5087
    nem is a kristályok a komolyak hanem pl a pontite vagy az adegan lens
  • Calver
    #5086
    beledobsz sigil/phond/nemtommilyen de +1d8 dmg/saját kristályt+ráraksz mindenféle update-et akkor kegyetlen magas sebzéseket lehet elérni, nekem ha jól emlékszem kiszámolva 60 volt az átlag sebzés végére...
  • franco
    #5085
    sztem nar shaddaa-t
  • Lacee
    #5084
    szerintem is dantooine, és korribant érdemes a végére hagyni.
  • franco
    #5083
    hát én dantooinnal kezdtem volna. sztem menj oda minnél hamarabb.


    SPOILER
    a barlangban találsz egy különleges fénykardkristályt, amit érdemes minél hamarabb megszerezni, mivel kreia képes fejlesztgetni időnként
  • Docci
    #5082
    Érdemes!
  • Docci
    #5081
    Áááá super.
    Onderon voltam most.
    Hova érdemes utána menni?
  • franco
    #5080
    nos, csinálni nem tudsz már, de kész fénykardot sokat fogsz találni.
    egyébként a flnykard baromi erős ha a megfelelő cuccokkal ápgrédeled
  • franco
    #5079
    ha az elsőt végigvitted akkor kötelező...
  • Timbo
    #5078
    HI! Érdemes letölteni ? jobb mint az első? Már rég leakartam tölteni csak kedv nem volt kivárni:(
  • Docci
    #5077
    Ja
    Egyébként a vártnál gyengébb a fénykard.(Remélem lehet több db-ot csinálni a többi társnak)
  • Docci
    #5076
    Már megvan a fénykard:
    Volt piros és zöld kristályom is hozzá.
    Egyébként rögtön a Telos utáni első bolygón megvan hozzá minden.(Orderon bolygó)
    Gondolom ,akkor több fénykardot is lehet majd készíteni.(Keria-nak is kéne 1 :) )
    Ha van már a dupla pengés kardom,abból lehet csinálni két db-ot?
    Egyébként nagyon jo kis játék,de néha annyira bugos,hogy csak na.(patch fent van)
  • Calver
    #5075
    pont hogy nem, dark side powa! force stormal pillanatok alatt teli szobákat takarítassz ki, és globálba kegyetlen gyorsan lehet DS erőkkel irtani. viszont ha dark side, akkor consular az abszolut nyerő!
  • Polllen
    #5074
    A sztori vége azért annyira nem különbözik...:S Az óda vezető út viszont nagyon különbözhet...

    A fénykardról annyit, hogy mind1 hová mész, Telos után első bolygón ugy is megszerzed...

    Dark side meg nem rosszabb...használd az erőt és még gördülékenyebb is lesz, mint a fény gyermekeként...:P
  • Lord Beszari
    #5073
    Én már végig vittem , de gyvalami zavar.Állítólag négy befejezés lehetséges , de nekem az egyik jött csak össze.Mellesleg most elkezdtem újra , és teljesen dark sideos akarok lenni.de szerintem azok gyengébbek a rendeseknél.
  • franco
    #5072
    azért nem írtam be neki, mert rég rossz ha valaki egyből szalad a forumra hogy mi lesz később...amikor én toltam fel ki se léptem az 1. lightsaberig
  • Calver
    #5071
    SPOILER
    első darabot megkapod Teloson, másodikat majd Visas feltünésekor, harmadikat pedig legegyszerűbb ha Dantooine-on szerzed meg a Jedi Enclave romjainál egy pofától (egyszerűbb kinyírni mint nemtommennyiért megvenni tőle).
  • Docci
    #5070
    Ok

    Értem,akkor még van mit tenni érte....
  • franco
    #5069
    sztem arra gondol h pl van neki valamilyen lens vagy emitter amit tud a workbenchen csinálni
    de a fénykardépítéshez nem az kell. küldikért járnak a darabok
  • Dead
    #5068
    Össze kell gyűjteni mind a hármat, és akkor oda mész Bao-Dur hoz, és ő megcsinálja.
  • franco
    #5067
    mindig felhúz ha ezt a kérdést olvasom...

    nyomd a gammát, fogsz kapni nyugodj meg
  • Docci
    #5066
    Igazad volt most már megy.
    Az lenne még a kérdésem,hogy hogyan szerzek/csinálok még fénykardot?!
    Create-ben egy csomo kis vacak van.
    ' eleme a 3 ból megvan,de mégis azt,mondja a Keriia,hogy már tudnék én is csinálni.
    Most akkor ezt nem értem....
  • Docci
    #5065
    OK
    Hallgatok rád.
  • Calver
    #5064
    ez a [cheat node] szöveg amit mondtam, csak hirtelen nem jutott eszembe. Bao-Durnak ott kéne lennie ahol a többi csapattársnak is, egy force cageben, a droidnak a hajó felé vezető uton egy másik force cageben, valamint amikor bejöttél eleve rögtön Atrishoz kellett volna hogy a vezessenek a Handmaidenek, ami biztos vagyok benne hogy nem történt meg. felőlem szenvedj nyugodtan tovább, de elhiheted hogy egyszerűbb lenne visszatölteni...
  • Docci
    #5063
    Lehet,hogy bug,de a bao-t és droidot még nem szabadíttam ki.
    egyébként Keria-val nem is tudok beszélni Atoon -nal tudok,de annál ilyen jelenik meg [Cheat Node]
    szál szeritem a gyereket meg a droidot kell kiszabadítanui csak nem tom hogy.
    Ha meg nem megy ,amjd visszatöltöm.
  • Calver
    #5062
    hidd el az, ilyen velem is volt, nem tudsz továbbmenni ha nem töltessz vissza. na most beszélj Atton-al/Kreira-val, vmelyiküknél lesz egy sor amiből egyértelműen kiderül h bebugzottál...
  • Docci
    #5061
    Még nem tuti ,hogy bug.(elválik)
  • Docci
    #5060
    Őket,hogyan kell kiszabadítani,mert még nem tettem meg?(bao-durt,droid)
    Lehet ezért nem tudok elmenni.
  • Calver
    #5059
    bug, tölts vissza még mentést a hidden base-ről (vagymi, ahonnan eljössz a shuttlelel) és müködni fog rendesen
  • franco
    #5058
    ha kiszabadítottad őket a cellából /bao-durtés a droidot is/ akkor kreiát és attont kell berakni a party selectionbe, majd a hajóhoz menni.
    ha nem sikerül akkor bug. tölts vissza egy régebbi állást
  • Docci
    #5057
    Tehát az a baj,hogy a Keria és atton nem tudom a hajohoz vinni.
    Mit kell ott csinálni,hogy elhagyhassam a bolygót?
    HELP!
  • Docci
    #5056
    szisztok

    Lenne gy kis problámám,a mit nem tudok megoldani.
    A Telos-on vagyok a titkos akadémián.(fehér ruhás csajok)
    Beszéltem mindekivel,mindent átnéztem,nincs ott mársemmi.A hajomat visszakaptam.
    DE a hajohoz érve az írja,hogy a többieknek is jönniükk kell Keria,Atton.
    DEDEDE azok csak ott állnak a bejártanál és nem tudom őket megmozdítani.
    Így a játék enny is volt vagy mi? bug?
  • Dead
    #5055
    Hol tart a magyarítás
    Megéri már-e leszedni
  • Szid
    #5054
    Mennyiért? KInek? MIkor?
  • Dead
    #5053
    jajdejó
  • syabica
    #5052
    az eredeti KOTOR 2 elkelt, ne is nyaggassatok miatta
  • Dead
    #5051
    HGa már nagyon nem megy verd szét a Terminált, ami a légzsilipet nyitja, mert így is kinyílik
  • franco
    #5050
    nem turboliftnél hanem emergency hatchnél sry
  • franco
    #5049
    beszélj hk-val. ha elég a persuade skilled akkor rá tudod venni a párbeszédben hogy elmondja a kódot és fel is veszed közben.
    ha nem elég a persuade kódod akkor 3 különböző terminalról kell összszedni a cuccost.
    1 van az airlocknál,1 az administrator level turboliftnél 1re nememléxem
  • HUmanHunter
    #5048
    hi all!
    ma szereztem meg a játékot
    ott járok hogy fel kell venni azt a hangot amit a droid utánoz
    de nemtom elővenni a hgangfelvevőt
    hogy kell elővenni?
    mikor rákattinotk azt írja hogy nem használható a tárgy
    thx