8627
.
  • KH
    #242
    nem tudom, ezek az effektek nem bénák egy kicsit?
  • Johnyy
    #241
    THX (Tenkjú fordömjúzik ööööö kösz a képeket :D)
  • Johnyy
    #240
    Nemntom de nekem a 2.0 ban a Cuccok fognak sok más mellet is a legjobban bejönni,, nemtom de egy ilyen játékál, meg amúgy minden rpg-nél én nagyon rányomok a kinézetre, lehet hogy csúnya egy ruci de tápos én akkor is a jól kinéző béna rucit venném ,fel. Ahh A Régi Ebon Hawk
  • Bandew
    #239
    (Hardwired)

    Az IGN házatáján összehoztak egy rövidke cikket a KOTOR 2: The Sith Lords-ban bevethető új erő-támadásokról,a melyeket héálisten néhány új képpel is illusztráltak, lássuk (Thx Freak):



    Force Fury: A gyűlölettől megittasodott Sith mészárolni kezd és támadóereje minden egyes kill után erősődik. (Dark)



    Force Crush: Az ellenfelet a levegőbe emeli és összetöri a csontjait...humánus. (Dark)



    Battle Meditation: Erős pszichikai támadás, ami demoralizáló hatású az ellenfélre és eldöntheti egy csata kimenetelét. Annak idején Bastilla elég jól nyomta. (Általános)



    Force Scream: Harci sikoly, ami gyengíti és megzavarja az ellent. (Dark) [Bandew: csak tudnám mi ebben a dark...]



    Force Sight: Fényt derül arra, hogy az erőalkalmazó melyik oldal felé kacsingat. (Általános)

  • KH
    #238
    ne szívass már, a linkre feljön az IGN videó oldala
    szemmel láthatóan egy tennapi keltezésű videóval
    kiválasztod, hogy mit szeretnél
    ráklikkelsz, feljön egy kis ablak, mintha le akarná játszani a videót, de alatta a szöveg, "Left click to download" ha ráklikkelsz, akkor feljön egy képernyő, amin jobb egér gombbal kell klikkelni, nekem ennek ez volt a címe:
    http://media.gameboy.ign.com/download.html?mu=http%3A%2F%2Fs.streamingmovies.ign.com%2Fxbox%2Farticle%2F547%2F547349%2Fkotorii_fiveforcepowers_wmvlow.wmv
  • Johnyy
    #237
    OKé de alink sem hozzay be, csak valmi mitoménmit akar elküldeni a címemre,.,, cry,,, na majd cak fenn lecc valahol... rendesen
  • KH
    #236
    bocsánat, címet most nem tudok, de ha rámész az rpgvault.hu-ra, akkor ott a hírben a link (IGN RPGVault-on van az is)
  • Johnyy
    #235
    Hole?
  • KH
    #234
    jah, és van új videó is, amely épp ezeket mutatja be
  • KH
    #233
    a már interjuhékból ismert erőtrükkök már külön cikkben az IGN RPGVault jóvoltából
    Kapcsford
  • Johnyy
    #232
    Azt hallottam hogy a KOTOR2 teljes szabadságot ad úgy mint a gothic bejárhatóság ügyileg, és lecnek olyan küldik azaz nem küldik hanem ilyen rejlyek amit nem úgy kapsz hogy feladják hanem te nyomozod ki és készíted el, és ezek egyáltalán nem fognak kapcsolódni a törihez
  • lwb
    #231
    heh. ez jó. honnan van?

    (a hír viszont rossz, már csak 1 rpg jöhet ki idén: a bloodlines, de ahogy a hl2-t elnézem, az se százas hogy idén kint lesz)
  • bigapó
    #230
    Sziasztok!

    Úgy látom megint lesz dolguk a fordítóknak. A második még nehezebb lesz gondolom és persze hosszabb is (fordítás szempontjából). Sok sikert hozzá srácok, így előre is!
  • KH
    #229
    vagy ez :-)
    *****
    Guy in command of deathstar "In a way, pincess leia, you have chosen the target, for the test of this battlestation. The target is your home console of the XBox"

    Princess Leia "No, Xbox is peaceful, we have no weapons, you can't possibly..."

    Guy in command of deathstar "If you want another target, a military target, then name the console."

    Princess Leia "The Gamecube. There are on the Gamecube."

    Guy in command of deathstar " Good, continue with the operation, you may fire when ready."

    Princess Leia "WHAT!?"

    Guy in command of deathstar "Your far too trusting. The Gamecube is far to remote to make an effective demonstration, oh but don't worry, we will deal with your Gamecube friends soon enough."

    Princess Leia "No"

    Me "YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!!!!!!!!!!"

    BOOM Goodbye Xbox.

    Oh what a nice fantasy, soon to be reality. MUWAHHAHAHAHAHA
  • KH
    #228
    hehe, ez jó:
    ***
    Darth Malak: "The wait for KOTOR2: TSL on PC is taking too long. Destroy the entire X-Box platform."

    Saul: "Destroy the platform? But there are millions of X-Box gamers. We'd be slaughtering countless clueless players."

    Darth Malak: "Your predecessor once made the mistake of questioning my orders."

    Saul: "Yes Lord Malak....but it will take several hours to prepare the fleet."

    Darth Malak: "Then I suggest you begin immediately!"

    *hours later*

    Saul: "The X-Box is defenseless against our assault. The fanboys have offered no resistance."

    Darth Malak: "Resume the bombardment commander. Wipe this pathetic gaming platform from the face of the industry."
  • KH
    #227
    BAZZ, megint később lesz meg a PCs verzió! :-/
    A Hivatalols Oldalra tették ki az infót
    Röviden
  • KH
    #226
    bocsesz, a trailer a régi, csak melóhelyről nem tudtam megnézni :-(
  • Johnyy
    #225
    Mindíg is a sith eket komálltam és most a a kotor 2 igazi sit tökéletesség plussz a májusi shit győrelem meg csak hab a tortán
  • KH
    #224
    új anyagok, trailer, meg képek
    itt a mi hírünk, mert lusta vagyok visszakeresni a linkeket
  • Johnyy
    #223
    AZ jobban is hangzik.... ;)
  • Bandew
    #222
    Ezek szerint az tényleg Telos.
  • KH
    #221
    kinn van már az új imbolygó a hivatalos oldalon is, ott is Telos
    meg a képeket (screen, concept) is kitették
  • KH
    #220
    egy kis nasi
  • Lyan Kyj
    #219
    :D
  • Johnyy
    #218
    JA Darkabb lesz mint az 1, mondjuk én abba végig háromszor voltam dark! De végre kiélhetjük a sötét oldal igazi erejéttt;)
  • RaveAir
    #217
    Vissza fordítani!
    Irgum-burgum! :)
  • rezsofiz
    #216
    kirajsag
  • Kandurex
    #215
    Szép.
  • Lyan Kyj
    #214
    Most Akarom!!!! Tuti ezerszer darkosabb lesz!! Nyami-nyami! Remélem azért nem lőnek le minden poént megjelenésig:)
  • RaveAir
    #213
    Azt már csak titkon remélhetjük, hogy hasonló lesz a dialógus és a szövegfile-ok szerkezete. De akkor sem tiltakoznék nagyon, ha adnának hozzá külön szerkesztőprogit, hogy könnyebben meg tudjuk oldani ennek a résznek a fordítását.
  • switch
    #212
    Hejj... új videó is van

    Link
  • lwb
    #211
    -1 "is" és "az"

    (nemtok írni )
  • lwb
    #210
    erre hál' Istennek minden esély is meg van. az Feargie-ék az Obsidiannál rendszerint alapos munkát végeznek ... meg az elvárások is nagyok.
    a grafikai megvalósítás viszont valszeg marad az első rész szintjén. ez nekem nem akkora baj, de emiatt majd pár teszter biztos lejjebb húzza... mind1, csak tartanánk már ott. :)
  • Kandurex
    #209
    Kotor 2...remélem nagyon jó és legalább 5x olyan hosszú lez, mint az előd :) és természetesen a pörba kell aláznia az első részt...ja, hogy nagyok az igényeim...hát'istenem :)
  • Bandew
    #208
    Nem baj legalább pörgünk. :-D
  • Hmuda
    #207
    Majd kiderül. Kicsit off vagyunk nem? :D
  • Hmuda
    #206
    Tudom. Csak hozzáfűztem még a modolásról alkotott véleményem. :-)
    Csak egy olyan ház mod kéne ami semi más extrát nem ad a gaméhoz csak egy nagy bemutatótermet, hangulatos szobákat ad a játékhoz és semmiféle extra fegyvert, vagy bármilyen tárgyat. Az nekem már megfelelne (sajna a house strongholdok elég harmatgyengék).
  • Bandew
    #205
    AMúgy legalább 3x olyan részletes és interaktív lesz, mint a sima Morrowind.
  • Bandew
    #204
    Arról beszélek. :-D
  • Hmuda
    #203
    Á én nem szeretem modolni a MW-et. Valahogy egyik se felel meg az én maximalizmusomnak. Valahogy mindegyikben van valami hiba ami az egészet elrontaná. Talán majd a MEMod.