8627
.
  • KH
    #322
    hát volt az a hatórás játék alapján készült...
    de egyébként még ne várj, majd a jövő héten, most még a WoW körül forog a világ
  • Lyan Kyj
    #321
    Nem tud vki sajtókritikát a játékról?
  • ScaN
    #320
    De, igaz, az meg valoban tel



    Ennek ellenre is szopas


  • Kandurex
    #319
    Az nem tél?

  • ScaN
    #318
    Sajnos nem JavaScript:put('szomoru2')
    JavaScript:put('szomoru2')



    "LucasArts this afternoon issued word that Star Wars Knights Of The Old Republic II: The Sith Lords has gone gold for the Xbox. In development at Obsidian Entertainment and now on track for a December 6th, 2004, release, the game's set five years after the events of Star Wars Knights Of The Old Republic, focusing on the Sith's hunting the Jedi to the edge of extinction. As with the previous game, Star Wars Knights Of The Old Republic II: The Sith Lords lets players play on either the dark or light side, including all-new force powers, weapons, locations and characters. The PC version of Star Wars Knights Of The Old Republic II: The Sith Lords is still on track for release during February 2005."


  • Johnyy
    #317
    mi?? télen jön ki pcre nem,?
  • ScaN
    #316
    PCn meg majd csak februarban. pedig ez karacsonyi gamma.
    ezt a szopast..

  • KH
    #315
    Aranyon a kicsike!
  • Johnyy
    #314
    mics?
  • Lyan Kyj
    #313
    Én nem láttam, csak pcm van, de nemsokáig, ugyanis ha az új ep3as játék nem jön ki pcre, én biz isten veszek egy xboxot!:)
  • haxoror
    #312
    Biztos nem olyan faszán mint a dögös kristály cuccos és egyébb jóságok amiket az űrálomáson lehet összeszedni :P
    És modban PC-re is van visszamászkálós :P
  • Johnyy
    #311
    és hogy néz ki a lerombolt dantoin????????
  • KH
    #310
    hát, az már biztos, hogy az Obsidian nem készít nekik semmi Live Xbox kontent mijazistent...
  • Lyan Kyj
    #309
    Igen, tényleg csak pcn van urállomás, viszont xboxon, ha felmented a csávó a Manaanon, akkor egy notepadot ad, amivel elmehetsz a lerombolt Dantooinra!!!!!! Úgyhogy, sztem mi szívtuk
  • haxoror
    #308
    Hahahaaa
    A KOTOR1-ben is a Xboxosok szívták meg mert az űrálomás csak a PC-s verzióban van
  • Lyan Kyj
    #307
    Emberek, én már AKAROM azt a játékot!!!!!!!
    Remélem az Xboxosok nem kapnak plusz bónuszokat.
  • KH
    #306
    itt egy új (játék alapján készült) IGN preview fordítás
  • KH
    #305
    mié' baj az, legalább használod őket...
    el tudom képzelni, milyen hatásos oktató szöveget kell majd nyomni... There is no ignorance, there is... arghh, Get the lightsabers, boys! Kill them all!
  • Bandew
    #304
    "nem lesz szintkorlát"


    "társak is Jedivé válhatnak"
  • KH
    #303
    jah, és érdemes elnézni a Gamespotra az új képek miatt...
  • KH
    #302
    van egy új interjuéh a Gamespy-on, némi új infóval (pl. nem lesz szintkorlát, a társak is Jedivé válhatnak...)
    itt a fordítás
  • KH
    #301
    teljesen igaz, decemberben jön Xboxra, február 6-án meg PCre
  • Sephi
    #300
    Jo tudom... igaz az a dolog hogy nem neztem utana... de igaz a hir miszerint Pc-re es a jatek csak Februarba fog kijonni mig X-re hamarosan ?
  • KH
    #299
    a Hivatalos Oldal alapján egy szabad fordítású "Krónika"
  • Bandew
    #298
    Hát én nem tom. Nekem pl a BG2 minden idők egyik legjobb játéka, pedig nem igazán látványos. Hozzá képest a KOTOR látványorgia.
    Azért nehéz egy körökre osztott játéknál, megfelelően animálni egy harcjelenetet, hogy élethűnek hasson.
  • HoTDoG
    #297
    Jajj...Jajj...Mi az hogy nem az én játékom? Azért mert szerepjáték lehet benne 1 kis látványosság nem? Egyébként végigvittem az első részét.
    A jedi Academy... Az túlzás h látványos fénykardozás. Inkább csak esztelen.
    Nem lenne sokkal szebb, ha 1 jó történet mellé látványos harci jeleneteket kapnánk?
    Na...
  • Bandew
    #296
    Hát akkor ez nem a te játékod, hiszen ez egy szerepjáték. A lényeg a sztoriban van. De ha szereted a látványos fénykard csatákat, akkor ajánlom a Jedt Academy-t.
  • HoTDoG
    #295
    Már elolvastam. Az oké h lesznek új animációk, formációk, de attól félek, h nem lesz valami látványos.
  • Bandew
    #294
    CSak el kellene olvasnod amit KH belinkelt.
    Amúgy szvsz az 1-ben is igen látványos volt egy csata, talán csak nem annyira változatos.
  • HoTDoG
    #293
    meglesznecsinálva=meglesznek csinálva
    h= ha
  • HoTDoG
    #292
    Azt már lehet tudni, h a vívás-animációk jobban meglesznecsinálva mint az 1-ben?
    Csak mert elég gáz volt ahogy harcoltak... Nem is értek egymáshoz, csak kiírta h mennyit sebződött.
    Nagyon feldobná a játékot, h látványosan meg lenne csinálva.
  • switch
    #291
    köszönjük
  • KH
    #290
    van egy tök jó interjuhé a fénykardokról
    már le van fordítva, itt
    egyébként az IGN.com-on jelent meg
  • rezsofiz
    #289


    Zsírul néz ki.. Hivatalos oldalon fellelhető
  • Johnyy
    #288
    Nekem eddig Ez a kari tetszik a legjobban!!!!!!!!!!
  • Johnyy
    #287
  • KH
    #286
    frissítettem a karakter szekciótKarakter szekciót
    sajnos hétvégén nem vagyok, úgyhogy többre nem volt időm :-/
  • KH
    #285
    beindult az új Hivatalos Oldal!!!
  • Johnyy
    #284
    A csizmávan már benne leszz CSoki borítással :DDDDD
  • Etelkozi Vata
    #283
    Srácok, most mikor is jön ki ez a progi?
    Mikuláskor játszhatunk már vele?