8627
.
  • Hmuda
    #443
    Ez gondolom Sephinek ment. :-)
  • Johnyy
    #442
    Mesélj egy picit, lécci
  • Drizzthsz
    #441
    Sok az új mozdulat?
  • Hmuda
    #440
    Én tuti nem fogok emiatt boxot venni, megvárom a rendes PC-s változatot. Igazából nem érdekel a grafikai meg miegymás megoldások, csak történetileg hozza az előző rész szintjét.

    (ezt csak végigjátszás után lehet megállapítani, szóval ne ítélj elhamarkodottan)
  • Sephi
    #439
    Jaja epp ez a poen benne de nem lovok le semmit csak ennyit irtam kedvecsinalonak...

    Aze' zavar hogy csak en jaccom :(
    Konzolosokba nem ir senki semmit...
  • Hmuda
    #438
    Akkor hajrá, anélkül nem jedi a jedi. :D
  • Sephi
    #437
    Hopp azt meg nem tudom meg nincs lezer kardom :D
  • Sephi
    #436
    Tyetyetye petyetye blablabla.
  • Hmuda
    #435
    És még mindig csak egyetlen fajta kardmarkolat van vagy végre eleht többféle is?
  • Sephi
    #433
    Nos amiutan a masinam lassan fel eve ott porosodott (mwert egyszeruen nem tudott mas X-es jatek lekotni) most vegre elo kaptam.

    A jatek -

    Ugyanaz mint az elso csak :

    -Uj izgalmas story
    -Uj mozdulatok a harc kozben
    -Uj cuccok (nem annyira sok)
    -Uj lehetosegek a fegyver/targy upgrade-nel

    Igaz bar meg csak az elso bolygon vagyok de eddig mast nem erzekeltem. En mindig is nagy KOTOR rajongo voltam es ez a resz is odaragaszt a kepernyo ele.
  • Sephi
    #432
    Na szal tegnap 3 orat jacottam.

    A jatek pompas! Tok ugyanaz de megis sok sok uj dolog van benne :D

    Igaz egyenlore nagyon az elejen vagyok mert nehez volt megszokni a X-pad iranyitasat de lassan rajottem hogy miva.

    Na tepek en jaccani es majd irom hogy milyen :D
  • haxoror
    #431
    Pedig pont azok a nehezek :)
    Könnyebb életed lesz az arénában ha nem keveredsz közelharcba hanem gránát aztán körbefutkározás és blaster még akkor is ha amúgy meele karakter lennél, te itt még túl kicsi vagy ilyen kaliberű ellenfelekhez :)
  • Lyan Kyj
    #430
    Az Anizotrópia, meg az antialiasing az Advanced Options(Fejlett Beállítások, ha magyarul játszod), próbáld ott. Hm...akkor passzolok.
  • steweee
    #429
    nem hiszem hogy rosszul generált lenne a karim, mert a tarisra való megérkezés után rögtön az arénát találtam meg, és mindenkin elsőre végigmentem, két kardot használok, viszont az öreg megizzasztott, így hát egyenlőre még nem próbáltam az őrült csáposfejűt meg a vassisakos örökös bajnokot.1.3-as peccs van fennt és sp1-es xp, vagyis azzal nem lehet gond, viszont az anizotropic filteringet és az antialiasingot nem lehet állítani csak a textúra részletességet három szinten.
  • Hmuda
    #428
    A plazmagránátok elég erősek ahhaz, hogy pár darabtól kifeküdjön, de az alap gránátok tényleg gyengék hozzá.
  • Lyan Kyj
    #427
    Nekem csak 20-30 gránáttal, meg pár tucat med-packkel jött össze.
  • Hmuda
    #426
    Én még harcossal se csináltam ilyet, a bázison találtam 8 darab plazma gránátot, de általában 4-5 darab is elég volt rá. :-)
  • KH
    #425
    hehe, én a kis scoundrelemmel így csináltam, de azért azzal még így is vicces volt (mert hülye fejjel a végén odamentem "elintézni" a kardommal... asszem volt, amikor csak kettőt csapott :D)
  • Hmuda
    #424
    Bendak baromi könnyű ellenfél, csak el kell kerülni a három gránátot és megdobálni a sajátjaiddal oszt pillanatok alatt megfexik.
  • Lyan Kyj
    #423
    Hm...Első kérdésedre a válasz:
    Az állóképességet az Életed jelzi, minél nagyobb, itt annál szívósabb vagy. Szal nem csak az ellenfelek sebeznek kevesebbet rajtad, hanem több életed is van. Gondolom így egyértelmű, hogy minél nagyobb, annál tovább bírod a harcot. Bendak Starkillert nagyon durva legyőzni, nekem is csak sokadikra sikerült, és tuti, hogy nem a rosszul generált karaktered az oka:)
    2. kérdés: Ha ATI kártyád van, érdemes lenne felraknod az 1.1-es peccset, ami orvosolja a gondot. Másrészt, ha magyarítással játszol és fent van az XP Service Pack 2, akkor kompatibilitási problémák merülhetnek fel. Jobb-katt az ikonon, Tulajd., majd a kompatib.-ot rakd 98/ME-re. Bár az is lehet, hogy tényleg a memória a gond. Ezesetben próbáld lejjebb vinni a grafikát, kapcsold ki a füvet, árnyékokat, Élsimítást, Anizotrópiát, továbbá rakd a Textúrák minőségét min. közepesre.
  • steweee
    #422
    azt nem tudja vki hogy időnként miért fagy le ? de csak szoftveresen, mert vissza tudom menni asztalra és onnan bezárni. meg néha elfeketedik a képernyő, csak a karakterek maradnak "jók". túlterhelt lesz a memória ?
  • steweee
    #421
    bocs hogy az egyről kérdezek itt, de ezt találtam meg előbb. szóval az állóképességet hol mutatja a játékban? azt gondolom hogy mire jó, de hol jelzi és hogyan befolyásolja a harcot ? (bocs, csak most kezdtem el játszani az eggyel, és épp az arénában vágtam le negyediknek az öreget, de az elején nagyon odavert, csak úgy kellett kapkodnom a gyógycsomagokat, de végül mintha "kifulladt" volna, és sikerült neki bevinni pár találatot)
  • cikasz
    #420
    nahh nyomtam kicsit, de nem találtam olyan jelet a szövegben :(
    esetleg készits valami kezdetleges verziót, és akkor tudom teszetelni..
  • Lyan Kyj
    #419
    Az egyetlen oldal, amiről tudok, az a kotorworld.uw.hu, bár egy kicsit káosz az oldal, de legalább van magyar végigjátszás
  • steweee
    #418
    sajnos már nincs időm mint korábban kivesézni, kiélvezni a játékokat. viszont végig szeretném játszani lehetőleg nem félbehagyni, elakadni vhol, persze cheatek nélkül, úgyhogy azért kell a végigjátszás
  • cikasz
    #417
    pedig eléggé vonalvezetésű a gém főleg ha magyarositással nyomod... el sem lehet téveszteni :)
  • KH
    #416
    pedig épp mondani akartam, hogy még a google-val is feljön
  • steweee
    #415
    bocs mindenkitől, csak időhiányos vagyok. találtam.
  • steweee
    #414
    az egyhez tud vki végigjátszást ? nem találtam sehol. régi kotor oldal nem műxik, végigjátszások hu-n nincs, goggle-lal sem találtam. ja, persze magyar nyelvűre goldolok
  • cikasz
    #413
    holnap rásasolok majd... bár nem akartam nyomni csak majd magyarul.. :) na mind1 kolbászolok majd vele kicsit...
  • RaveAir
    #412
    Ha van olyan XBOX-al rendelkező egyén, aki már játszott a játékkal, akkor az válaszoljon már arra a kérdésemre, hogy a játék során látott-e { és } jeleket a feliratozás során.
  • haxoror
    #411
    Nincs sajnos :(
  • Zsolo007
    #410
    Létezik valamilyen emulátor hozzá amivel lehetne nyomni PCn az XBOXos változatot?
  • cikasz
    #409
    öszintén??? még meg sem irtam :)
  • Lyan Kyj
    #408
    Febr. 2, ha minden szépen alakul. Előtte egy nappal meg a Republic Commando, szal mozgalmas februárunk lesz:))
  • RaveAir
    #407
    A tlk file-ból majd ki lehet szedni. :)
  • Pluskast
    #406
    Egy kérdés. Mikor jelenik meg???
  • KH
    #405
    hmm, és nekem nem tuttok olyanokat küldeni, hogy force powers, meg force feats, meg force forms, meg lightsaber forms? ;-)
    mármint olyat, amit egy olyan csekély értelmű medvebocs (mint én) is tud hasznosítani...
  • RaveAir
    #404
    Türelem, ifjú padawan. Elvileg a tárgyaknak már tényleg neki lehetne esni, de a dialógusoknak addig nem szabad nekiugrani, amíg harczos dialógus nézőkéje szinte tökéletesen nem működik a KotOR2-vel.
  • KH
    #403
    kitettem néhány erőtrükköt, elsősorban az újakat