8627
.
  • Sephi
    #483
    Nem akarom itt izgatni a nepet de most vettem eszre hogy alig a harmadik bolygon vagyok es mar 21 oranal tartok es meg van harom bolygo :DDD

    Szal kicsit sem rovid gama es egyre jobb vaze :D Lehet szornyeket kontrolalni meg kaptam kulonleges harcmodokat fenykardoknal :D

    Es ma van fenykardom bibi :DDD

    Bake meg most volt egy jelebnet ahol egy nagy kb 50 szemelyes csataban harcoltam es tiszta Clone Wars fiiling volt:DD
  • Sephi
    #482
    Oda meg nem ertem el mert epp most volt egy kellemetlen majdnem fel oras beszelgetesem "valakivel" es probalom megemeszteni a dolgokat. Ja es elotte naon kemeny harcok voltak.

    Nagyon mely a story es nagyon nehez megerteni ha nem jaccotal az elozovel szvsz.
  • Johnyy
    #481
    És a sötét erők meg ien sithlordos beütések miben nyilvánulnak meg!!
    mert nekem meséltek olyat hogy ha megvolt az erőd meg a megfelelő képeséged akkor mentél infókat gyűjteni és pl ha nem akartak megmondani valamit akkor a levegőbeemeled és falhodszorítod és folytogatod amég nem dalol az illető,, az erő felhasználásával...
  • Hmuda
    #480
    Huh, akkor megnyugodtam. :-)
  • Sephi
    #479
    De de van globalis XP de a karakterem lovesre volt optimizalva es nem kozelharcra... de nem baj mert sok granatal sikerult :D
  • Hmuda
    #478
    Mi a szösz. Itt már nem úgy van, hogy mindenki globálisan kapja a max XP-t? Még azok is akik a hajón vannak? Ha ezt kivették, akkor tényleg azt kell majd csinálni, hogy kiválasztasz két figurát és csak azokkal nyomulsz. :-(((
  • Sephi
    #477
    Ey vazeg... nem semmi a KOTOR 2 . Kicsit ugy gondolkoztattok hogy kb 5X olyan izgalmas mint a elso resze. Mar az masodik bolygon olyan dolgokrol van szo hogy csak nezek leeset allal :D

    Talan az az egyetlen baj hogy ebbe mar ugynezki hogy kotelezo lesz megtanulni a pazaak jatekot mert a story kotodik egy ilyen jelenethez szal aki az elsoben nem tanulta meg itt ajanlatos 1000-el.

    Egyetlen jelent volt eddig ami nagyon zavart es az meg az volt hogy volt egy helyzet amikor az egyik szereplomet tamadtak meg es egyedul volt. Nos az volt a baj hogy azt a szereplot en csak egyszer setaltattam es baxott gyenge volt. Kicsit leizzadtam :(
  • Johnyy
    #476
    aszem a warezcenteren vannak xbox gamék de nembizti ...
  • cikasz
    #475
    Raveair és Harcos tudja miről beszélek
    amugy az xbox-ról...
  • Johnyy
    #474
    :DDD hát ja!!! de sztem vagy az 1- re vagy a xboxosrra gondolt....
  • Drizzthsz
    #473
    Talán mert február 10-én jelenik meg. Vagy tévedek?
  • Sephi
    #472
    Miro van szo ?:DD
  • RaveAir
    #471
    Háát, igazából még nincs toborzás, mert még a fordítás néhány eleme nincs tisztázva.
  • MikX
    #470
    hello!
    Vki +tudna adni egy ATW-s oldalt ahonnan le lehet szedni a gamét?
    Én nem találtam!
  • Lyan Kyj
    #469
    :) Tudtommal még egyetlen sor sincs beimportálba a szövegfájlba, még nem kezdődött el a fordítás. Jelenleg a toborzás zajlik, szal ha vki résztvenne, jelentkezzen a [email protected] címen!
  • cikasz
    #468
    tesztelhető magyarositás béta v0.000001 van már?? :)
  • KH
    #467
    off+
    hmmm, pont most kaptam az ajándék VIP státuszt, mikor elcsesztem a hozzászólást, jókor jött!!
    off-
  • KH
    #466
    kitettem a Krónikák befejező (???) részeinek fordítását
    szerintem SPOILER, de érdekes (mármint ami az egyik NPC jellemét illeti)
  • Sephi
    #465
    En csak azt tudom hogy ennek a resznek mar az is eros pontja hogy a story egyre misztikusabb es erdekesebb kezd lenni. Nagyon sok koze kezd lenni az elozo KOTOR-hoz.

  • KH
    #464
    hát, én tök láma vagyok a kérdésben :-/
    az egyébként elég érdekes (most hogy átnéztemvagy 10 értékelést szembentűnő a dolog), hogy szinte minden cikkhez ugyanazok a képek vannak kirakva... szóval vagy másnak is nehézséget okoz, vagy a LucasArts fogja vissza az elektronikus sajtót...
  • Sephi
    #463
    Nincs TV runner es a digikamcsival em tok csinalni :(

    Lehet vanjon jatek kozben csinalni es en nem tudo rola?
  • KH
    #462
    képet még minding nem tucc?
  • Sephi
    #461
    Spoiler-

    Carth engem uldoz :DDDDDD
    Es esett szo Bastila-rol :DD
  • Sephi
    #460
    Ohh koszonom :D

    Hirtelen nem tudom hova tuntek a tobbiek egy missio utan es en hulye bementem ahova nem kellet volna :D
  • Lyan Kyj
    #459
    Boldog Első Halálnapot!:)
  • Sephi
    #458
    Hopp eloszor haltam meg a jatekban. jo mondjuk 10-en tamadtak ram es en egyedul voltam :D
  • Kandurex
    #457
    TVtuner kártyával könnyen megoldható
  • Sephi
    #456
    Nem tudom hogy kell az a baj. Ugyertem probaltam mar digi kamcsival de nem jott be :(
  • KH
    #455
    nah, megint kitettem egy hosszabb értékelést, amit talán érdemes elolvasni... Telefragged
  • KH
    #454
    Ja Sephi, és (bár fingom sincs, hogy műxik egy Xbox) de ha küldesz baba képeket, szívesen kitenném az oldalra (legalább lenne egy galéria)

    és mivel angol nyelvű nyugodtan jöhetne olyan is, ami nem annyira a játék érdekesebb/forróbb pillanatait mutatja meg, hanem a játék működését (ha valami pl. más, mint az elsőben)
  • KH
    #453
    a reviewk alapján jó sokáig anélkül fogsz szaladgálni
    SPOILER (?)
    .
    .
    .
    .
    (az egyik azt írta, hogy a lépések függvényében 9-18 óra, mire megszerzi az ember)
  • Sephi
    #452
    Egyik ismerosom aszona nekem hogy a jatekban eleg nehez lesz lezer kardot kapni... az elsoben tudtomal nem volt nehez es volt eleg kardom :D
  • KH
    #451
    egyébként azon lepődtem meg, mikor azt írták a Hivatalos Fórumon, hogy pl. az új lightsaber stance-k uo. grafikával bírnak...

    "And no, switching to a different lightsaber form does NOT change your fighting posture or any of that crap, it just alters your stats to whatever situation that form is suited for (kinda)"

    vagy

    Kérdés: Might have been said, but not exactly clear to me: Are there graphical indications of the form being used, ie different animations, posture, etc?
    Válasz: No.

    de a feat-ek grafikája megváltozik, ha az ember fejleszti őket (állítólag)
  • Hmuda
    #450
    Kár, sokat dobhatna rajta.
  • KH
    #449
    legutolsó infók szerint nem ([URL=http://www.rpgvault.hu/?id=844]Weekend Programmer #5[/URL])
  • Sephi
    #448
    Hat az egesz story nem sokkal a KOTOR 1 utan tortenik.

    SPOILER -

    Oromomre ugyancsak az Ebon Hawk a urhajonk :D Pl pont az elejen meg kell javitani egy robottal es teccet hogy mar a jolismert hajofedelzeten kellet maszkajak.
    Nagyon sokat megtudhatunk Revan es Malak tevekenysegeirol.

    Nagyon izgalmas a story es ami nekem kurvara teccet az az hogy ott van a hajon megroncsolva az a robot ami az elso rezben benne volt. Sajnos el van romolva es gondolom majd jatek kozben kell megtalani azokat a eszkozoket amivel meg lehet javitani.

    Egyenlore csak Revan es Malak jott szoba a regi gardabol de szerintem majd tobbet is megtudunk.

    A Czeska vallalat ebben a reszben is nagy szerepet tolt be de tobbet nem arulok el :D

    Ebben a reszben ami plusz van az az hogy mar nem igazan lehet annyira iranyitani azt hogy melyik oldara vetodsz mert sokszor kell rosznak lenni es jonak is. Ugyertem nem mindig az a jo ha tul jol viselkedunk mert csomo dologrol lemaradunk.

    A foszereplon kivul levo szereplokkel is nem mind1 hogyan beszelunk mert siman besertodhetnek es unodkok lesznek. Megfigyeltem hogy ahogy en megyek a Light Side fele ugy mennek ok is. Ha a Dark Side fele megyek kezd megvaltozni az arkifejezesem es a tobiekkel is igy van :D Szerintem ha nagyon rszo vagyok akkor majd ugy nezek ki mint egy Sith :D

    Majd meg irok ha erdekel de most megyek vissza jaccani mert epp elfogtak es azzal gyanusitanak hogy felrobantottam egy banyat (nem is en voltam) oszt most fogva tartanak es ki kell magamat szabaditsam :D
  • Drizzthsz
    #447
    Húha, ha az egyre még egy lapáttal rátettek, akkor már nagyon király lehet. Igazából végre egy jó kis Nwn\BG2-szerű rpg-t néznék már meg ilyesmi graffal, és számomra nagyon jó irányítással. Nem tehetek róla, de nekem a Kotor pc-n irányításilag is ezerszer jobban tetszik, mint pl.: az NWN.
  • Sephi
    #446
    Teccik hogy pl ha kardal tamadok akkor a foszereplo meg karate modjulatokat is csinal. Meg persze nem ismetlodik a kard mozdulat tul gyakran. Pl fel ias vag meg le is meg kombokat csinal. Teccik az is ahogyan elter a lovesek elott meg ilyenek.
  • Sephi
    #445
    Nekem mar majdnem egy eve van X-box-om de eddig nem foglakoztam vele mert valahogy nem tudom megszokni a joy-t es ugyis minden jatek van Ps2-re szal nem zavar.

    De a KOTOR2-ot nem lehett kihagyni es oszinten nincsen nekem turelmem megvarni a Pc-es verzat. Oszinten szolva a KOTOR2 sokkalta jobb X-en iranyitani mint anno a KOTOR1-et Pc-en.

    A grafika talan egy fokkal jobb de mondom hogy meg az elejen jarok es nem lattam tul nagy csodakat.
  • Johnyy
    #444
    jaja! sry!! :)