8627
.
  • Sephi
    #523
    Nem igaz. Vagyis nekem ilyen nem volt vagy egyszeruen nem figyeltem meg :(
  • Jimmyke
    #522
    Olvastam, hogy a játék elején egy párbeszédben "választhatjuk ki", hogy hogyan is fejeztük be az első részt. Igaz ez?
  • Sephi
    #521
    Fax kivan emberek. Ez a jatek annyira mely hogy el sem hinnetek. En nem tudom elhinni hogy tudtak ezt a jatekot ennyire faszan megcsinalni.

    Minden tiszteletem a keszitoke es George Lucas-e

    Ja es meg valami. Aki nem jacotta a KOTOR elso reszet es jaccani akarja a KOTOR 2-est az nagyot hibazik. Igy 30 ora jatek utan mar nagyon kapcsolodik az elsohoz :D

    Most kaptam kek fenykard kristalyt! :DDD
  • Jimmyke
    #520
    A fénykard formák nem rosszak :) Speed rullz.
  • Sephi
    #519
    Mar megvan koszi. Este ujra jaccom azt a resz mert egy ket dolog nem tiszta.

    SPOILER

    Dantoinon volt egy robot a KOTOR 1-esbe... es most ujra ott vagyok csak ugye mar nem letezik Jedi akademia oszt a robot is ott volt :D At kellet programalni a memoriajat es lejacott egy erdekes jelenetet :D
  • KH
    #518
    megvannak mán a fénykard-, és erőformák is...
  • franco
    #517
    Bár nemkicsit dühítő hogy van aki már tolja a 2-t!
  • franco
    #516
    hello!
    5 napja volt uninstall de a mentések megvannak, 1-et rögtön a dantooin elején mentettem ha jól emlékszem. Szólj ha kell!
  • Sephi
    #515
    Bazeg!! :DDD

    Aki KOTOR elso reszben meg tudta jegyezni hogy a Dantoine (nem tudom leirni helyesen) bolygon mit kellet csinanli es kivel beszelt akkor nagyon nagy meglepetesek lesznek a KOTOR 2-ben amikor iderkezunk :D

    En most estem hanyatt es racsaptam a fejemre. Akinek megvan a KOTOR elso reszebol egy SAVE file a Dantoine bolygorol PC-re az szojon mar nekem pliz :D
  • Sephi
    #514
    Csak szolok hogy az en foszreplom kikopott Obi :D

    Igen szakallas :D
  • Jimmyke
    #513
    Hurrá már csak 1 hónap... De lassan telik.
  • Jimmyke
    #512
    Warez csodákra képes ;)
  • s.0liver
    #511
    Már csak egy és fél hónap és a gépemen fog csücsülni a game :P legalábbis nagyon remélem!csak a fizumat kapjam meg ,hogy tudjak gépet venni :D
  • dartonita
    #510
    hat nemtom nekem bejott mind2 oldallal valo game az 1-ben.a lenyeg ugyis a dialogusok es a szerepjatek oldala es nem feltetlen az idetlen hadonaszas a fenykarddal :) bg2 utan messze a legjobb rendszeru rpg pc-re,szal siethetnenek a pc verziova :)
  • Bucser
    #509
    Én az első részt Light Sidera nyomam végig és megpróbáltam a Sith oldalra is végezni, de egyszerűen nekem túl bénák voltak a sötét pontos küldik.. ott csak gyakni kellett míg a Ligh Side-on fifikázni...
  • s.0liver
    #508
    Engem az érdekel,hogy milyen inditható karakterek lesznek benne?Szakálas pasas van benne?régi vágyam Obi-Wan bőrébe bújni! :D
  • Jimmyke
    #507
    Light Side Rulez
  • Sephi
    #506
    Valo igaz hogy a foszereplo a Sith fele hajlik. Es korulottem is a tarsasag is nagyabol... de csak aze' sem fogok Sith lenni vaze.

    Viszont sajnos egy ket dolog hulyen volt megoldva mert akaratlanul is neha elbaxok egy egy kuldit es DARK SIDE pontosak kapok :(
  • Jimmyke
    #505
    Bár ahogy lentebb olvasom, lehet hogy tévedtem és nagyon örülök :)
  • Jimmyke
    #504
    Nekem csak az a bajom, hogy a KotOR Sith befejezését folytatja...
    Én elkezdtem a sötét oldalra pártolgatni próbaképpen, de nem tetszik a gonosz szerep.
  • Sephi
    #503
    Jo hat az a "par evvel" akkor 7-8 ev :D

  • KH
    #502
    Hmudánál a pont
    de a Krónikák egész jó áttekintést adnak az egész történelmi előzményről (és már azokban utalnak a főhősre imho)
  • Hmuda
    #501
    Hm, én úgy tudtam, hogy a Mandalor háborúk még a KOTOR1 előtt zajlottak le, mivel Canderous nagy vehemenciával mesélte a saját történeteit. Pont azelőtt lett vége a háborúnak, hogy Revan áttért volna a sötét oldalra. De azóta már minimum 7-8 év eltelt a KOTOR 2-höz képes.
  • Sephi
    #500
    Nagyon sokat meg lehet tudni ebben a reszben a Mandalorian haborurul mivel par evvel jaccodik azutan. Hosunknek nagy szerepe volt benne. Sot aszem tul sok koze volt mert naon titokzatos.

    Pl az volt hogy ott jartam abba a Jedi bazisban ahol eliteltek a foszereplot es a robot talat egy olyan filet amin az egesz targyalas lefojt. A rohely az volt hogy megvolt az egesz video es megtudtam mi tortent azutan amiutan eliteltek es kiment a terembol. Mondanom sem kell kirazott a hideg :D
  • Hmuda
    #499
    Argh, túl jól hangzik, hogy igaz legyen. Jöhetne már...
  • Sephi
    #498
    Az igazsag az hogy a foszereplo ahogy en elneztem nem igazan akar Jedi lenni ujra de en meghuztam szal lenyugodott :D

    Valami nagy titok van a fohos korul. Es kb a fele csapatnak is valami mysztikus multja van :D
  • Hmuda
    #497
    Király. :D
  • Sephi
    #496
    Bar mondom hogy lassan 25 oranal vagyok egyenlore nem volt meg konkretan szo arrol hogy hogyan fejzodott be a KOTOR elso resze.

    Igaz erosen tesztel hogy mi akarsz lenni ... Sith vagy Jedi.

    Az egesz tortenet Revan es Malak korul forog... azaz egyenlore :D
  • KH
    #495
    én úgy tudom, hogy ez még így is van
    párbeszédeken keresztül kell megadni, hogy mit is képzelsz el befejezésnek (már úgy értem nem kell azt mondani, ahogy télleg befejezted)
  • Hmuda
    #494
    Tényleg, mintha régebben lett volna róla szó, hogy a KOTOR2 elején majd valamilyen módon meg lehet adni, hogy hogyan lett befejezve a történet az előzőben és az alapján alakul majd egy-két dolgo a játékban.
  • Johnyy
    #493
    már a játék, vagy hogy a kezdés mien, választhatsz hogy sötét vagy világos jedi akarsz majd lenni??
  • Sephi
    #492
    Tessek? Ki kerdi?
  • franco
    #491
    Igen.
    De az rpgvaulton ez is fennvan!
  • Johnyy
    #490
    és azt kérdi hogy hogy felyeződött be az előző rész??
  • Sephi
    #489
    En ertettem felre bocsanat. Tortenitileg a foszereplo nem Jedi hanem volt Jedi mert kitiltottak.

    De valaoban az elejen mar ki lehet valasztani hogy majd milyen Jedi akarol lenni.
  • Lyan Kyj
    #488
    Sztem úgy értette, hogy már az elejétől kezdve Erőhasználó vagy. Bár nem tom, hogy kezdődik a 2, de ha nem Jediként indulsz, akkor most szomorú vok, mert spoiler, és akkor már tudom, hogy rossz leszek az elején.
  • KH
    #487
    ööö, miért? nem a három Jedi karakterosztály egyikeként kezded meg a játékot? eddig minden előzetes, értékelés ezt írta
    az más kérdés, hogy keresed a kapcsolatod az Erővel, és nincs fénykardod, de attól még Jedi vagy, nem?

    de mond, hogy mi nem kóser, mert akkor javítom (lehet, hogy én fordítottam félre valamit)
  • Sephi
    #486
    Csak szolok hogy picit felrebeszel az aki irta. Vagy mashogy fogalmaz mert nem igazan koser egy ket dolog amiket leirt.

    Epp az a story hogy nem Jedikent kezdunk de na...nala lehet mashogy volt :D
  • KH
    #485
    némi általános infó a Karakterekről
    aki nyomta az egyet, annak nincs benne sok újdonság
  • Lyan Kyj
    #484
    Yipeeeeee!!!!!!!!!!!