8627
.
  • Pluskast
    #565
    Ok Sephi de én a KOTOR első részére mondtam. Márpedig elkezdtetek az első részről dumálni. Bocsi nem belepofázásképpen mondtam és az is lehet, hogy én értettem félre valamit.
  • Pluskast
    #564
    február 5. Legalább is a gamespot szerint.
  • Sephi
    #563
  • gaben104
    #562
    hello Mindenki!

    Kérdés: Pc megjelenés kb ideje?
  • Johnyy
    #561
    egészen pontosan 27 mod volt akkor a játékon, ami itt látható az ravencucc dartmaul fej dart bandon cucc, canderous sith fej canderous képzése szitté, fénykardhasználata!!!!

    És több modot azért nem tudtam felrakni mert nem voltak kompatibilisek,
    Ja és ez fontos, oan modot sohasem használtam és soha nem fogok, ami valamien csítnek minősül vagy valamivel is megkönyíti a játékmenetet, kirárólag a dizájn a szép és tökéletes, éj jó kinézetért és a nagy beleélés miatt használok modokat!!!!
  • Jimmyke
    #560
    Szerintem is valami mod van a dologban :)
  • Johnyy
    #559
    a szüntebe mégigjátszottam 4.jére is még itt a kotor2 előtt! onnan!
  • KH
    #558
    Ordas farkas... jaja, mikor olvastam a Krónikákat, meglepődtem egy két dolgon, de hát ez van, ha az ember megpróbál elolvasni/fordítani mindent

    a kép meg valami KotOR1 mod segítségével készülhetett...

    (idézni meg jó hogy lehet )
  • Jimmyke
    #557
    Több szempontból is érdekes
  • cikasz
    #556
    honnan van ez a screenshot???
  • Sephi
    #555
    Ja az a paraszt ?:D
  • Johnyy
    #554
    [ő]


  • Sephi
    #553
    Jezusom en mar nem is emlekszem ki volt az a Canderous Ordo :((
  • Jimmyke
    #552
    Rendben.
  • Hmuda
    #551
    Nem pont nekem hanem azoknak kik még nem játszották végig a KOTOR1-et (és tudom, hogy vannak bőven és sokan vannak akik még végig akarják vinni a 2 megjelenése előtt). Szóval legközelebb ird oda hogy spoiler...
  • Hmuda
    #550
    Köszi. :-)
  • Jimmyke
    #549
    De ha mégis elrontottam volna valakinek a játékélményét attól elnézést kérek!
  • Jimmyke
    #548
    Nem is biztos hogy ő az.
  • Johnyy
    #547
    Jimmy:Azért jó lett volna akkor rádöbbenni!
  • Jimmyke
    #545
    Miért rontanám el?
  • Hmuda
    #544
    Eh, gondolom még véletlenül se tdod mire való a "SPOILER" felirat a spoileres beszólások elején. :P Figyelj már oda mielőtt elrontod mások játékélményét. :P
  • Johnyy
    #542
    SZtem ez SPOILER ! de én szeret azokat! amúgy, nem rossz histori candinak, nagyon birtam azt a karaktert!!!!!
  • Jimmyke
    #541
    "Amíg a Jedik problémáikon rágódtak, a háborúban megedződött mandaloriai hős, Canderous Ordo visszatért szülőföldjére, a Dxun-ra, azt keresve, hogyan gyűjthetné ismét össze klánját s milyen új célt találhatna maguknak. Ravaszságának és bátorságának köszönhetően ő lett az új Mandalore."

    Ezért kérdeztem. :)

    U.i.: Ugye szabad idézgetni tőletek KH?
  • Sephi
    #540
    Ezt nem ertem. Bar sokat meg nem tudok rola mert maszkja van.
  • Jimmyke
    #539
    A Mandalore egész véletlen nem a Kondéros Ordo?
  • Sephi
    #538
    jaja volt olyan hogy akkora kombot letolt a foszereplom hogy tatot szajjal figyeltem :D
  • KH
    #537
    viszont (elvileg) a featek grafikája változik, ha magasabb szintre fejleszti őket az ember...
  • Sephi
    #536
    Igzabol annyi fele mozdulat van hogy meg most is velek felfedezni ujjakat :D
  • Jimmyke
    #535
    Kár, pedig a JK Outcastban meg az Academyben nagyon jól nézett ki a strong style. :) Akkor jó ha lehet választani, hogy hogyan fejezted be az előző részt. Majd nemsoká meglátjuk :)
  • Kandurex
    #534
    nevetséges
  • cikasz
    #533
    semmi ultrabéta magyar verzió nincs még? :D
    csak, hogy tesztelhessem :)
  • KH
    #532
    a hivatalos fórumon azt írták, hogy a használatuk nem okoz szemmel látható változást a karakter mozgásában
  • s.0liver
    #531
    Kiváncsi leszek ,hogyan oldják meg pc-re a kezelőfelületet!
  • s.0liver
    #530
    A "fénykard-, és erőformák" vizuálisan is megtekinthetők?
  • Bandew
    #529
    Már nagyon várom PC-re!
  • laci béla
    #528
    sziasztok

    Segítsetek el felejteni a volt barátnőmet mert ha nem híréből akkor az újság ban olvashatjátok ezt a nevet Paizs László Béla el hunt a gyász jelentés ben 1 év után el hagyót a megyaszógyóm pedig két hét múlva
  • Sephi
    #527
    Na most erre mit mondjak? ... nem birom ki :D

    Szoval draga Pluskast te vagy nagyon elnezted hova katittotal vagy nagyon hulye vagy. Megsugom neked baratom hogy ez a KOTOR 2 forum es itt a KOTOR 2-rol van szo.

    Itt kerem mi is a problema?



  • Pluskast
    #526
    Srácok már nem azért de van egy külön KOTOR fórum. Nem akarok belepofázni de ezt nem oda kellene írni?
  • Sephi
    #525
    Te meglehet. De en ugy odavolam hogy ezt nem igazan figyeltem meg de a jatekban madjnem minden 5-odik parbeszednel van valami Revan es Malak tevekenysegeirol.

  • KH
    #524
    azt írták, hogy az Atton-nal folytatott párbeszédekből derülnek ki a dolgok... (nem direkte, hanem úgy szépen, beépítve a beszélgetésbe)