8627
.
  • Jimmyke
    #605
    Csak hogy ne kössenek megint belém :)
  • Seth
    #604
  • Sephi
    #603
    Ha' mert nem minden egyes Sith-nek Luke Skajvolker a fia vaze :D
    Hat lehet azta szepfiut bantani ?:DD
  • Lacee
    #602
    igaz, de nem te mondtad, hogy a kotor 1-esek mit keresnek itt? :)
  • Jimmyke
    #601
    Spoiler a KotOR 1-eseknek!!

    Jaja, de nekem úgy tűnt, hogy közben a Világos oldalra pártolt. Miért van ez, hogy minden Sötét oldal párti, amint elérte a legsötétebb állapotot, átmegy jóba? :) Pl.: Darth Vader.
  • Hmuda
    #600
    Az eröhasználók néha erőlidércekké válnak, mint Obi-Van.
  • Lacee
    #599
    az első részben is szerepelt egy Sith mester szelleme...
  • Seth
    #598
    Megidéztek???? Ez a Star Wars univerzumban elég fura...ez nem fantasy
  • Sephi
    #597
    SPOILER

    Hat ez halali. Majdnem megideztek a roszfiuk egy nagyon eros Sith mestert de megakadalyoztam oket es kiramoltam a sirjat :DDD
  • Sephi
    #596
    Ahh azitem hogy ez a jatek ujjat nem tud mutatni igy a kozepe fele de meg van ket bolygo es olyan dolgok vannak hogy esik le a pofam.
    Oszinten ahogy megjelenik szerezetek.
  • Sephi
    #595
    Hat azert en is nagy maniakus vagyok de kibirom hogy ne non-stop jaccam mert akkor hamar vegig vinnem :)
  • Jimmyke
    #594
    Kérem ne mondja meg senki, mert fölrobbanok az irígységtől :) Mázlisták :)
  • Lyan Kyj
    #593
    Valaki már végigvitte xboxon? Vagy szép hosszú?:) Csak semmi spoiler!!
  • Jimmyke
    #592
    Nemtudom, de ez csak a kotor1 el játszók számára spoiler, szóval mit keresnek itt, ha elvileg az egész topic spoiler nekik? :) na elég ebből, kanyarodjunk vissza a témához.
  • franco
    #591
    hát ha végigtoltad volna tudnád már... ha lenne x-boxom karikásak lennének a szemeim...
  • Sephi
    #590
    Hat szerinted nem logikus ha mar nem lehet betolteni a jatekost akkor tuti Revan arcat nem fogjuk latni. Az mas kerdes hogy vajon maszkal megjelenik e de azt meg en sem tudom :D
  • Hmuda
    #589
    Csak a mondat többi része elég egyértelmű utalás, de télleg ne vitatkozzunk.
  • Sephi
    #588
    En azsozntam hogy SZERINTEM tuti nem talakozunk Revan-al nem hogy talaklozunk vagy nem :DDD

    Mind1 mar na :D
  • Hmuda
    #587
    A második bekezdés.
  • Johnyy
    #586
    SPILER! Én CArtot megöltem! a töbiek becsicskultak, csak mission nem azt meg megölettem zalbarral
  • Sephi
    #585
    Na most abba a hozzaszolasban mi volt Spoiler? :D
  • Hmuda
    #584
    Emberek figyeljetek már a spoilerekre léci.
  • Hmuda
    #583
    Spoiler...
  • Lacee
    #582
    oh... nem ugrott be :)
  • franco
    #581
    Carth elfutott
  • Lacee
    #580
    viszont gonosz karakterként az első részben nem hal meg Carth? Az Unkown Worldön, h elfogadod bastila ajánlatát akkor a robotokon kívül mindenki meghal.. nem?
  • Sephi
    #579
    nyugi ez a resz szamtalanszor jobb mint az elso. Tele van meglepetesekkel :D
  • Johnyy
    #578
    így egy picit inreális meg rombolja a játékélményt, de ha tökéleteséget akarunk akkor elővételben vegyük egy jegyet májusra ;) na mentam,, jó éjt!
  • Sephi
    #577
    Ebben se kepzej el valami tul nagy terulet bejarhatosagot. Mindegyik bolgon harom terkep max negy volt eddig epuletek belsejevel egyutt.

    Nem egy nagy kiterjedesu jatek amit nekem szemely szerint nagyon is jo mert nem kell sokat menni egy helyrol a masikra.
  • Johnyy
    #576
    egyébként örülök ennek a szabadabb felfogásvilágnak és szélesközű hatásformáknak,,, csak hogy vetted észre hogy , pl én vártam ettő a játéktól hogy ugye óriási hatalmas bolygókra megyünk, aminek szinte csak 50 négyzetméterjét járjuk e és szinte mindehol voltunkk, szoval nem éreztem az 1 részben a monumentalitást, inkább egy picit a koribanon :)
    és még azt hogy van területbeli szabadság, mintpéldául ha nem is akkora de hasonló mint a gothic térképbeli szabadsága volt!
  • Sephi
    #575
    Nem lett volna kotelezo. Aki akarta volna csak.
  • Johnyy
    #574
    Ezzel szerintem csökkent volna az ujonan játszó közönség! szerintem...

    carth... :DDDD az nemjó hogy a robotokat a jókra programozod mert akor elveszed magadtól az örömet,, pl a robotokat magad ellen fordítod hogy megölhesd őket, majd, egy nagycsomót hazudsza jóknak, majd eljátszod hogy megszált a dátán meg jön a szarvasember meg exöszájzbúk és lemészárolod őket, természetesen hagysz túlélőket hogy legyen aki féljen tőled ... :DDD
  • Sephi
    #573
    Az az egyetlen hulyeseg hogy nem csinaltak ugy meg az elso reszt hogy a vegen valo mentest a masodikba lehetett volna betolteni es akkor tobb arc es dolog tiszta lett volna.

    Igy pelaul tuti nem latjuk meg Revan arcat mert ugye az elso reszben mi sajat magunk kellet megalkotni. Tehat Revan nem is lesz benne szerintem.
  • Sephi
    #572
    Jah mert pl csinalhatam volna forditva is.
    Bealithatam volna a tureteket hogy a jokat tamadja , a robotokat is es a serulteket megmergezni :D

    De nem teszem mert nem birom a vert. :DDDDD

    Egyebkent egyre jobb mrt az elobb ment el Carth elottem es nem latott meg :DDD Engem uldoz... mitomen miert...
  • Johnyy
    #571
    ITTTT minden megvan ami kell,, napifrisítéssel, nagyon jó oldal

    amúgy tudok még ezen kívül 7 kotormodos oldalt, de annak ideén a másik tobicba belinkeltem őket, és sokáig téma is volt ez!
  • Johnyy
    #570
    :DD és segítesz a sebesülteken??? hm.. ugyan van egy mérgező fecskendő....

    Ahogy így hallom tőled, a beálítottsági és a történet változatoságának soxínűsége nagyon javult az előző részhez képest!!!!!
  • Sephi
    #569
    Jelenleg meg kell vedenem egy Dantoine-i bazist egy tamadastol :D
    turreteket megjavitani robotokat aktivalni sebesulteket gyogyitani :D
    Tokre olyan mintha egy strategia jatekot jaccanek.


    (hihetettlen hogy mekkora az elteres a jo es a rosz szal kozott mert veletlenul rosz oldara altam egy kuldetesben es totalisan mas lett a vege)
  • cikasz
    #568
    honnan lehet letölteni??
  • Sephi
    #567
    Ok.
  • gaben104
    #566
    Köszi szépen várom már nagyon!!!!!!