8627
.
  • Sephi
    #645
    En Telos utan direkte Nar Sadaar-ra mentem es ott az egyik menekult tabor kapitanya adta oda koszonet keppen.

    Mindenki mas Dantoine-ra ment Telos utan ... en nem na :D

    Igaz Bao-Dur segit is egy kard osszerakasaban de nekem mar regen volt mire osszeszedtem hozza az alap dolgokat :D
  • s.0liver
    #644
    A pc-s verzió is ugyanazt a kezelőfelületet kapta?
  • KH
    #643
    valamelyik review-ban azt írták, hogy nagyon azon múlik, merrefelé megy el az ember, állítólag lehet 19 órát is játszani fénykard nélkül...
  • Sephi
    #642
    Azert annyira keson nem. En a masodik bolygon kaptam egy dupla elut egy nagyon jo tettemert :D
  • bigapó
    #641
    Hi Sephi!

    Úgy tudom, hogy végignyomtad már egyszer (azóta lehet többször is) a játékot. Az lenne a kérdésem, hogy tényleg elég későn lehet fénykardokat szerezni és azzal nyomulni? Vagy ez csak kacsa-rémhír volt?

    Ui: ez a Darth Sion elég brutál fickónak néz ki:))
  • Jimmyke
    #640
    Elég vicces, hogy egy alap katona (majdnem) mindenben veri a Jedi Mastert...
  • Sephi
    #639
    Oszinten megszolva nekem Bao-Dur volt a legerosebb es a legtanultabb emberem. A foszereplom borzasztoan gyenge volt mindenben amig nem kaptam meg a fenykardomat mert aztan egy utessel akarmit levert (FURY Level 3).

    En vegig csillagos Light Side-os voltam es meg Mandalor-et is sikerult megnyugtatnom :D

    Az egyetlen GO-TO volt akivel nem sikerult tul joba lenni de ugyis megtudtam az igazat rola :D

    De nagyon poen mert ha rosz iranyba mesz a eroben akkor elkezd a borod feheredni es a venaid felduzadnak meg priso meg sarga lesz a szemed es totalisan megvaltoznak a valaszok :D Es ahogy te mesz a rosz fele ugy mennek a kollegaid is.

    Most van mas jatek de ahogy azt befejezem ujra kezdtem a KOTOR 2-est es rosz iranyba fogok haladni csakazertis!
  • Hmuda
    #638
    Hm, szerintem a Guardian kicsit jobban is kaphatná a pontokat, mondjuk "110110110110110110" szerűen.
  • KH
    #637
    tettem ki táblázatokat táblázatokat is...
    csak remélem, hogy a PC verzióban nem úgy lesz, mint az Xbox-ban
  • KH
    #636
    no jó, mivel nem tudtam kifehéríteni, küldöm priviben...
    egyébként milyen karival játszottál? jóval, vagy darkkal?
  • Sephi
    #635
    Hmmm... nekem a Vuki meg sem volt a csaptban baszus... hol kellet volna azt beszerezni? Na ez naon kimaradt :(
  • KH
    #634
    megvan a két utolsó delikvens is, avuki az nagyon durvának tűnik (legalábbis ezek a plussz képességek...)
  • Jimmyke
    #633
    Érdekes. Kár hogy ilyen nem volt a KotORban.
  • KH
    #632
    kitettem még azokat az NPC feateket is tennap, amik megvótak
  • KH
    #631
    hmm, egyébként azon gondolkodom, hogy lehet hogy nagyon átragadt rám a cikk stílusa és túl durván fordítottam le :-/
    a végén pl. a beidézett részben úgy emlékszem a "mess" szót használja, aminek ebben a vonatkozásban a legsúlyosabb/sértőbb fordítása a szemét...
  • Sephi
    #630
    Most irtam a csavonak egy levelet. Majd ha valaszol megmondo mit valaszolt :D
  • KH
    #629
    igen, az volt a fura, hogy te is épp ma írtad, hogy elhúzzák a sztorit a végén... úgy látszik, ő nehezebben bírta :-)

  • Sephi
    #628
    Tudod mi a legszomorubb? Hogy 90%-ban igaza van. De varjunk csak.

    Sajnos pontosan telibetalalta a jatek osszes gyenge pontjat. Es itt a baj mert csak a roszakat irja le! De ebbol is latszik mennyire nem ert a dolgohoz mert az egesz irasaban egyetlen egy pozitivumot irt le. Ha ez az enber 30 orat jaccot ezzel a jatekkal es csak ez jott le neki amit leirt akkor en nagyon tudom sajnalni. Szerintem nem jacotta vegig. Szerintem haverja jacotta azt meselte vagy valami. Foleg hogy mesel valami bugokrol amiket en szemely szerint EGYSZER sem veltem felfedezi es azert 30 oras jatek allat csak eszreveszem!

    En vegig 100%-osan elveztem a jatekot es mondom az egyetlen bajom vele hogy a vege fele kicsit nem ertesz semmit es nem kotodik ossze egy ket jelenet (meg a hirhetd 7 meterrol lecsapok a kardal es te meghalsz) de attol meg ez a jatek felulmulja a elodjet.

    Es az a KOTOR fan aki imadta az elso reszt az Isteniteni fogja a masodikat.

    Mondtam! Grafika ugyanaz! Menuk ugyanazok! Targyak ugyanazok csak mas a nevuk es van egy ket uj dolog is! Harc mozdulatok-nal csomo uj van! SKILLEK ugyanazok ATRIBUTES ugyanazok FEAT-eknel van par uj de nem sok FORCE POWER-snel is van egy par uj! Nagyon utos es misztikus Uj Story (bar messze nem ferhet hozza az elsoben levo csattanoval) , Uj maga az INFLUENCE-es dolog de a szereploknek kulon kuldetesek mint az elso reszben nincsenek.

    Tehat vegyuk ugy hogy a KOTOR 2 az a KOTOR 1-esnek az EXPANSION-ja csak totalisan uj szereplokkel es uj storyval.

    Ennyi!

    Az a pasi meg assa el magat mert majdnem irtam neki egy olyan levelet hogy jaj...

  • KH
    #627
    én kezdem azt érezni, hogy ez az Xbox verzió sokkal, de sokkal szarabb, mint a PCs (szinte minden értékelés utálja a technikai kivitelezést), de őszintén szólva, a technikai dolgok nem zavarnak, csak ez a szerencsétlen fikáz mást is...
    mindegy, én optimista vagyok :-)
  • Hmuda
    #626
    "- Uraim, nekünk szerencsénk van.
    - Miért?
    - Mert ez hülye..."

    Komolyan nem tiszta aki ezt írta. A KOTOR1-nél bugmentesebb, stabilabb és optimalizáltabb játékkal csak kevésel játszottam.

    Na olvasom tovább.
  • KH
    #625
    hmm, hmm, egy értékelés:
    Ha nem lenne a licensz, a KotOR2 egy játszhatatlan szemét volna, nem egy olyan valami, amit 30 órán keresztül elviselek. Hogy be kellett volna-e fejeznem a játékot, vagy hogy ajánlanám-e olyannak, aki nem SW rajongó? Valószínűleg nem.

    szóval, ez egy igen érdekes darab, de meg kell mondjam, mostanában előfordulnak azért ilyenek is, majd próbálok többet lefordítani, ha lesz időm...
  • Sephi
    #624
    Hihe :D
  • Johnyy
    #623
    És mondjuk e játék egy 2/3 ánál meg elátogathass a sötét úr Darth Vader sírjába és felveheted a cuccát, és ugyan oan kegyetlen és tiszteletparancsolo sitként mehetnél a játékban,, mondjuk ez csak sötét lovagokna,, jóknak meg mondjuk, luke skywalker ruha pl
  • Sephi
    #622
    Az lenne a fasza ha meg lenne egy KOTOR de aztan legyen mar olyan hogy Knights OF The New Republic (KOTNR) es abba mar legyen Luke meg Han meg ezek :D Termeszetesen Vader Nagyur halala utani idokben jaccodjon.
  • Sephi
    #621
    Kicsit panikos lettem. Vaze... vegig vittem... most mit fogok jaccani?

    Aszem fogom magam szepen es elkezdem gonoszal jaccani :D
  • Sephi
    #620
    Na vegig vittem. 35 ora kellet neki es sajnos nagyon ugy erzem hogy meg egy csomo dolgot nem tudtam meg. Az a baj hogy nehez rajonni arra a tortenet szalra amelyben tobbet mondanak el mert nagyon sok helyen donteseket kell hozni es aszerint megy a story.

    Igy most hogy vegig toltam es beleadtam apait anyait , megprobaltam minden sidequestet megcsinalni es buszken alitom hogy ami a JURNAL-ban volt azt mindent megcsinaltam , ez a resz sokalta jobban teccet mint az elso.

    A lenyeg hogy ebben nagyobb figyelmet kell adni a tarsaidnak mert volt hogy besertodott megyik masik meg ilyenek.

    Az elso reszben nekem a ket kard volt a divat de ebben dupla pengesel mentem vegig es nagyon meg voltam vele elegedve. Vegig Jedi kopenyeket hasznaltam pedig az elsoben csak pancelokat es be kell vallani sokkalta konyebnek tunt a sok Jedi erot hasznalni. Aki nem erte annak elmondom hogy ha pl pancel van rajtad a eroknek a 80% nem is hasznalhatod. Legyen az pajzs vagy gyoprsasag meg ilyenek.

    Olyan dolgokat tudtam meg amig utalnak egy folytatasra szal nem csodalkozom ha egy-ket even belul jon a KOTOR 3 de mar gondolom az Xbox2-re es sokkal szebb grafikaval mert vajuk be a KOTOR-nak nem a grafika az erossege.

    Meg Xbox-on is egyes tomegjelenteknel is ugy szagattot hogy mar nem tudtam ki ut kicsodat :D

    Szoval baratim varjatok a KOTOR2-ot es amikor megjelenik hajra mindenki. Akkor vegre lesz mirol beszelni is mert most csak en beszelek :D
  • Sephi
    #619
    Igy a jatek vege fele kezdem nagyon latni a negativumokat. A fooelenseg-nek volt meg kb egy centis eltereje , nekem kozben full volt az eletem , es nekirontottam kardal megsebeztem de o nem halt meg maradt meg egy milimeternyi majd belekezdett egy eros utesbe de mivel en magamra ideztem a gyorsasag magiat mar messze jartam tole amikor lesujtott a kardal. A rohely az hogy eltalalt pedig majdnem ket kepernyonyire voltam tole es megolt.

    Hagyuk mar bazeg....
  • Sephi
    #618
    A vege fele jarok mar nagyon de borzasztoan idegeseit hogy mar nagyon huzak a storyt. Jo hogy ott vagyok az utolso ajto elott a foszereplovel erre kitalalnak a mellegszereplokel mindefele baromsagot.

    Mar nagyon unom hogy nem a foszalon kell vegimenni hanem ezeket hulye mellek kuldeteseket kell csinalni.

    AKAROM MAR TUDNI MI TORTENIK!!!!
  • Jimmyke
    #617
  • KH
    #616
    kitettem a feateket is
  • Sephi
    #615
    Spoiler

    Most ertem el Korriban-ra :D Kreia meseli nekem mit csinalt itt Revan. En meg csak mosjogtam mert kellemes nosztalgia volt arrol hallani hogy mit muveltem en ott :D Amikor a barlanghoz ertem aszontak nekem hogy hagyam beken ne menyek oda be egyenlore de ahogy vegeztem a Sith akademiaval visszaterek ide :D
  • Sephi
    #614
    Hat X-re volt kb 3.2 giga a jatek. Szerintem is DVD-en lesz PC-re is mar azert is mert nagy divat lett :D
  • Alblink
    #613
    Nem tudom de szerintem dvd-lessz,mivel az 1-is 4cd-s volt mar.
  • ulrik
    #612
    tudom, hogy februárra várható
  • ulrik
    #611
    jó de attól még hátha tudja vki
  • franco
    #610
    csakmert még nem jelent meg
  • ulrik
    #609
    nem
  • EqUiNoX
    #608
    Ez most költői kérdés volt ugye?
  • ulrik
    #607
    üdv!

    hány cédás a game?
  • KH
    #606
    sőt, a Krónikákban leírtak szerint csak úgy megjelennek, maguktól is... fene a nyugtalan lelküket...