8627
.
  • Johnyy
    #685
    A PoP WW egyáltalán nem bukott meg és a sötétebb történet mindíg hev ö lot of better
  • Jimmyke
    #684
    Sötétebb történet... Szerintem a PoP:WW is itt bukott meg. Light Side Powwa!
  • Lyan Kyj
    #683
    Nekem tök mindegy a grafika, lényeg, hogy a fíling maradjon. A többi mellékes.
  • rorr
    #682
    Hát az is lehet sajnos!No pár hét múlva meglátjuk :)
    remélem nem csalódunk!
  • KH
    #681
    én attól félek, mert nincs semmi érdemleges, még olyan se, mint az egyben volt a Yavin
  • Sephi
    #680
    Azt en is szoktam :DD
  • Lyan Kyj
    #679
    Még fél hónap!!!:((((( Megrendeltem, de akkor is! Ráadásul nem tok azonnal játszani vele kolesz miatt!:( Asszem beteg leszek:P
  • Johnyy
    #678
    még több az pár napnál :((((
  • Lacee
    #677
    február 11 a hivatalos dátum, és javaslom a CDgalaxist, vagy az 576.hu-t.
  • Sephi
    #676
    Tenyleg mikor is jon vajon ki?
  • Lyan Kyj
    #675
    Nem fogom kibírni ezt a pár napot! Tudja vki hol tom megrendelni a játékot úgy, hogy házhoz postázzák?
  • rorr
    #674
    Én azt értelmeztem az interjúból ,hogy Mike bácsi csak a tehenet feji és nem ő eteti azaz nem igazán tudja .hogy miben jobb több a kotor2 pc-s verziója ő csak a pénzügyi oldalát látja az egésznek!sajnos!
    magyarán nem mondott semmi érdemlegeset.
  • KH
    #673
    ezt hogy érted? kvázi nem mondott semmit, csak utal rá, hogy a grafika szebb és játékmenet vátozásokat ne várjon senki...
    te mit tucc?
  • rorr
    #672
    a javítások elvileg jók (1.03 stb)!Bár a metal gear solid 2 sem szerette az ATI kártyákat csakl a 2.0! verziótól.
  • rorr
    #671
    hát a riport alapján Mike csak papiron találkozott a kotor2 pc-s verziójával.... vagy nem is tudja mi az:)
  • KH
    #670
    Gamespot interjuhé a PCs verzióról...
    semmi érdekes, a grafika szebb lesz, de egyéb újdonságot nem említenek
  • Lyan Kyj
    #669
    Elvileg az 1.01es peccs orvosol minden ati-s problémát...
  • Johnyy
    #668
    nekem atesz van!!!! r 9600 xt.. és mivel lehet megoldani?
  • Sephi
    #667
    Ha a grafika miatt jaccotam volna akkor mar az elso playan abbahagytam volna.

    Szerintem egy igazi KOITOR fan nem ebbe kot bele. Orujetek hogy megcsinaltak!
  • rorr
    #666
    az ATI kártyákat nem nagyon szerette:(
  • Johnyy
    #665
    dehogyisnem azért játszunk hogy gyönyörködjünk és beleéljük magunkat a játékokba...
  • Kandurex
    #664
    unom már az ilyet "de hát nem is ezért játszuk", apjuk pöcsét, 2005 -ben elvár az ember némi grafikai öntettet :(
  • Bucser
    #663
    első részben is volt szaggatási probléma a béna audio engine miatt... Aztán az első patch ki is javította...
  • Johnyy
    #662
    ????
  • Jimmyke
    #661
    Talán a motor hibája (lásd: Deus Ex 2).
  • Johnyy
    #660
    csak az a gáz hogy a duplája a gépem az ejánlottnak és így is szagatni fog,, nemértem 3,2 512 , 400v ddr ati r 9600 xt -n miért szagat mint az állat akármi......
  • Jimmyke
    #659
    Hmmmm, RAMot kéne szerezni :)
  • KH
    #658
    megvan a PC speci!!!
    bár azt még most sem tudom, futni fog-e a gépemen vagy sem :-/
  • Sephi
    #657
    Hat ooo Duxx-on fog eleget akadozini amikor a nagy csata lesz... :D
    Meg X-en is aszitem megut a guta....
  • Drizzthsz
    #656
    Nekem volt az 1.-vel is. Ati 9800 Proval biza néh azért lement 20 fps alá is...
  • KH
    #655
    nem a grafika miatt aggódom, hanem hogy akadozni fog az egész
    nah, majd meglássuk
  • Gregi
    #654
    Nem érdekel a grafika, csakhogy már itt legyen a gépemen, és becézgethessem, ápolhassam, vigyázhassak rá.
  • Sephi
    #653
    Van amikor naon akadozik... szal mondom nem az engine az erossege.... meg kulomben is a jatek grafikaja egyaltalan nem gynonyoru de mi nem azert jaccuk :D
  • KH
    #652
    no jó, de az Xboxos verziót a játék érdemei elismerése mellett javarészt azért fikázták, hogy akadozott, füstölt az Xbox... bár ez remélhetőleg csak platform probléma, hiszen a PCs verzióval nem volt bajom az első résznél (és állítólag már ott is zakatolt az Xbox)

    de az ördög nem alszik
  • Sephi
    #651
    Semmivel sem jobb a grafika az elso resznel. Talan egy fokkal...
  • KH
    #650
    azért engem pics@ módon aggaszt, hogy még most, durva két/három héttel a megjelenés előtt nincs egy darab infó se arról, hogy mi lesz az ajánlott PC konfiguráció
    most vagy a LucasArts piszok lusta (és nem rakják ki az infót), vagy gebasz van...
  • KH
    #649
    nos, most mán kinn van az összes (?) erőtrükk is
  • Sephi
    #648
    Nem tudom vaze mondom hogy nem oda mentem eloszor.
  • KH
    #647
    izé, ez nem a spoiler kategória?
  • s.0liver
    #646
    Tehát már a Dantooinon meglelheted az első fénykardodat?